شهر کرج راضی به جدایی فردیس نیست/ با گذشت 4 سال حریم شهر فردیس و کرج مشخص نیست

محمدمیرزا با بیان اینکه 4 سال از تاسیس شهرستان فردیس و شهر فردیس می گذرد گفت: شهر کرج هنوز حاضر به واگذاری امکانات شهرداری فردیس نیست و ما برای این شهر طرح تفصیلی نداریم.

نماینده استان البرز در شورای عالی استان‌ها: آزادراه غدیر نقش مهمی در کاهش ترافیک تهران - کرج دارد
معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری: شورای عالی استان ها به موضوع املاک قولنامه‌ای ورود کند
رئیس شورای استان البرز: توقف صدور پروانه ساخت سبب کاهش درآمد شهرداری ها شده است

آزادراه غدیر نقش مهمی در کاهش ترافیک تهران - کرج دارد

صادقیان با بیان اینکه آزادراه غدیر نقش مهمی در کاهش ترافیک تهران - کرج دارد گفت: آزادراه غدیر به صورت مستقیم می‌‌تواند در بار ترافیکی آزادراه کرج قزوین، جاده قدیم کرج، جاده مخصوص کرج و بزرگراه آزادگان تاثیر گذار باشد.

۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

شورای عالی استان ها به موضوع املاک قولنامه‌ای ورود کند

معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری با اشاره به مشکلات و خلأهای قانونی صدور پروانه املاک قولنامه ای در سطح کشور گفت: انتظار می‌رود برای رفع این مشکل که در حیطه اختیارات شورای عالی استان‌ها است، طرحی به مجلس ارائه شود تا با بررسی ابعاد مختلف قضیه به تصویب قانون برسیم.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳

🎬 رکن چهارم در البرز

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان البرز مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه جمعه 26 دی ماه از شبکه شما پخش شده است.

۰۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

🎬 بازتاب سفر دکتر علیرضا احمدی رییس شورای عالی استانها به استان البرز در اخبار

دکتر علیرضا احمدی رییس شورای عالی استانها در ادامه سفر خود به استان البرز در جلسه رسمی شورای اسلامی استان البرز و شهرستان کرج حضور یافت. در این جلسه در خصوص مشکلات، دغدغه ها و مسایل شوراهای استان البرز بحث و تبادل نظر شده و دکتر احمدی در خصوص اختیارات شوراهای شهر و روستا مطالبی را بیان کرد.

۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

لایحه مالیات بر ارزش افزوده برای اصلاح به مجلس بازگشت/ شوراها باید تا آخرین روز مسئولیت شان به فکر خدمت به مردم باشند

احمدی با بیان اینکه اعضای شوراها باید تا آخرین روز دوره پنجم به فکر خدمت به مردم باشند گفت: اگر فردی خوب عمل کند مردم بار دیگر وی را انتخاب می کنند و اگر خوب کار نکند خود باید برود.

۱۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰

انتقال آب کرج به تهران اکو سیستم آبی استان البرز را به هم می ریزد

نماینده استان البرز در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه انتقال آب کرج به تهران باعث مشکلات اکوسیستمی در منطقه می شود، گفت: تمامی باغات و زمین های کشاورزی که در پایین دست کرج قرار دارند با این انتقال آب خشک خواهند شد.

۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
سامانه ثبت تخلفات