برای شکست ویروس کرونا باید همه باهم و در کنار هم تلاش کنیم

دیلمقانی با بیان اینکه همه برای شکست ویروس کرونا باید همه باهم و در کنار هم تلاش کنیم از دولت و مردم خواست با یاری یکدیگر به شکست بیماری کمک کنند.

موافقت رئیس جمهور با درخواست نماینده آذربایجان غربی در شورای عالی استان‌ها تصویر کتاب فارسی سوم دبستان تغییر می کند
در دیدار علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان تاکید شد ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
نماینده آذربایجان غربی در شورای عالی استان ها: بی توجهی به میراث فرهنگی آذربایجان غربی/ محوطه تاریخی حسنلو نیازمند توجه بیشتر است

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹

🎬 دستگاه قضا دست متعرضین به منابع طبیعی و اراضی ملی را کوتاه کند

مصطفی احمدزاده نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان ها: تعرض دامنه دار و رو به گسترش به اراضی ملی و منابع طبیعی نیز تبدیل به یک معضل شده است و جا دارد که دستگاه های قضایی و متولی امر در کشور به این امر ورود جدی کرده و دست متعرضین به ارضای ملی و منابع طبیعی را کوتاه کنند.

۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶

شهرداران در کنار جذب منابع دولتی به دنبال درآمد پایدار باشند

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم توجه شهرداران به ایجاد درآمد به عنوان مهمترین الزام مدیریت شهری گفت: وجود درآمد پایدار نیاز اساسی شهرداری‌ها برای فائق آمدن بر مشکلات است که باید همه اقدامات در این راستا متمرکز شود.

۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

پیگیری ساخت کمربندی شهر سلماس | اعضای هیات رئیسه سال آخر انتخاب شدند

نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان ها،با اشاره به انتخابات شورای اسلامی شهر سلماس اظهاردا شت: این انتخابات با حضور تمام اعضا برگزار و آقای عبداله مطلبی به عنوان رئیس انتخاب شد.

۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار