معاون اول رئیس‌جمهور، میهمان ویژه سیزدهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها

سلیمان زاده با اشاره به برگزاری جلسه هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها گفت: سیزدهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها در تاریخ ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود.

نماینده آذربایجان غربی در شورای عالی استان‌ها خبر داد: برپایی 24 کمپ اسکان موقت در مناطق زلزله زده شهرستان خوی / 3 کشته و 800 زخمی در زمین لرزه اخیر
نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان‌ها: گام اول امدادرسانی برای زلزله زدگان شهرستان خوی به خوبی انجام شده است
سخنگوی شورای عالی استان‌ها خبر داد: برگزاری انتخابات کمیسیون‌های هشتگانه شورای عالی استان‌ها در اجلاس آتی

برپایی 24 کمپ اسکان موقت در مناطق زلزله زده شهرستان خوی / 3 کشته و 800 زخمی در زمین لرزه اخیر

سلیمان زاده با بیان اینکه در زلزله اخیر 3 کشته و 816 زخمی داشتیم گفت: خوشبختانه تیم‌های امدادی وارد شده و اقدام به امداد رسانی کردند و تا ظهر امروز 24 کمپ اسکان موقت برپا و تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

۱۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

برگزاری انتخابات کمیسیون‌های هشتگانه شورای عالی استان‌ها در اجلاس آتی

سلیمان زاده با اشاره به برگزاری جلسه هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها گفت: در این جلسه تصمیماتی در خصوص اجلاس آتی گرفته شد و مقرر شد انتخابات هئیت رئیسه کمیسیون‌های هشتگانه شورای عالی استان‌ها در اجلاس آینده برگزار شود.

۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۰

افت شدید دمای هوا در آذربایجان غربی / مسافران با تجهیزات کامل سفر کنند

سلیمان زاده با اشاره به افت شدید دمای هوا در استان آذربایجان غربی به واسطه بارش برف در روزهای گذشته گفت: به دلیل سردی هوا و یخبندان جاده‌ها مسافران به این استان ضمن داشتن تجهیزات کامل از وضعیت راه‌ها اطلاع دقیق داشته باشند.

۱۵:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۰

پیکر ۴۰۰ شهید گمنام در سراسر کشور تشییع می شود

نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان‌ها با اشاره به تشییع پیکر ۴۰۰ شهید گمنام دفاع مقدس گفت: ۶ نقطه یادمانی در مرکز استان و شهرستان‌های آذربایجان غربی برای خاکسپاری پیکر شهدای گمنام و خوشنام در نظر گرفته شده که با حضور مردم در روز ۶ دی برگزار خواهد شد.

۱۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۴

حضور روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات اداری استان و برنامه‌ریزی شهرستان به نفع مردم است

سلیمان زاده با تاکید بر اهمیت حضور روسای شوراهای اسلامی استان و شهرستان در جلسات شورای اداری استان و برنامه‌ریزی شهرستان گفت: از آنجایی که شوراها نمایندگان مردم هستند و به مسائل و مشکلات جامعه آگاهی کامل دارند حضورشان در جلسات اداری استان و برنامه‌ریزی شهرستان‌ می‌تواند به واقعی‌تر شدن تصمیمات کمک کند.

۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۲

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

شورای عالی استان‌ها به عنوان عالی ترین نهاد شورایی نیازمند ساختمان مستقل است

سلیمان زاده با بیان اینکه شورای عالی استان‌ها به عنوان عالی ترین نهاد شورایی همچنان مستاجر است گفت: لازم است ساختمانی در شان شورای عالی استان‌ها برای استقرار دبیرخانه این شورا اختصاص داده شود.

۱۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب