وقوع طوفان شن در جیرفت تمام محصولات کشاورزی را نابود کرده است

امیری با اشاره به نابودی محصولات کشاورزان جیرفتی بر اثر وقوع توفان شن گفت: دولت باید از کشاورزان حمایت کند و لازم است این حمایت در کوتاه ترین زمان ممکن باشد.

نماینده کرمان در شورای عالی استان ها: 60 روستای جیرفت آب ندارد/ انتقال آب هلیل رود تمدن جیرفت را نابود می کند
نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها: تشکیل تعاونی پسته رفسنجان ضروری است/ باغداران خواستار حذف ارز نیمایی پسته هستند
در دیدار علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان تاکید شد ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

60 روستای جیرفت آب ندارد/ انتقال آب هلیل رود تمدن جیرفت را نابود می کند

نماینده کرمان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه مشکلات مردم شهرستان جیرفت بی‌شمار است، گفت: بیشتر از ۸ سال است که ۶۰ روستای این شهرستان در ۲ بخش جبالبارز و ساردوئیه مشکل بی آبی دارد اما هنوز کوچکترین اقدامی از سوی مسئولان در این باره انجام نشده است.

۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۶

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹

تشریح مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان بافت از زبان امینی زاده

امینی زاده با بیان اینکه شهرستان بافت با پرورش بیش از 1 هزار پزشک در تامین پزشکان متخصص در رتبه های آخر استان کرمان قرار دارد از خیرین و واقفان خواست تا درصدی از وقف خود را به بهداشت و درمان اختصاص دهند.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
سامانه ثبت تخلفات