جنوب کرمان سهمیه جداگانه ای در پذیرش دانشگاه فرهنگیان داشته باشد

نماینده استان کرمان در شورای عالی استانها، گفت: خانواده‌ها و دانش‌آموزان شکایت خود را نزد ما مطرح کرده و نگران آینده فرزندانشان هستند و امیدوارم مسئولان سهمیه جداگانه‌ای از استان در کنکور و دانشگاه فرهنگیان به جنوب کرمان اختصاص دهند چرا که این بخش، دچار محرومیت‌های بیشتری است.

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها: دولت قبل از تأسیس شهرستان‌های جدید، زیرساخت‌های آن را فراهم کند
خارایی مطرح کرد: کمبود شیر خشک در جنوب کرمان، مردم را دچار مشکل کرده است
نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها: سهمیه آرد جنوب کرمان افزایش یابد/ بانک ها بر خلاف بخشنامه بانک مرکزی، دو یا سه ضامن برای صدمیلیون وام طلب می کنند

مردم نرماشیر با مشارکت گسترده، ثابت خواهند کرد به آرمانهای نظام و انقلاب وفادارند

عباس زاده گفت: در انتخابات‌های‌ پیشین نیز مردم بابصیرت نرماشیر همواره بالای ۹۰ درصد مشارکت داشته‌اند و در این انتخابات نیز، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، قطعا حضور حماسی و پرشوری خواهند داشت.

۱۴:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۹

نرخ خرید تضمینی گندم، افزایش یابد/ مردم در انتخابات مجلس به کسانی رأی می دهند که دنبال منافع خود و اطرفیانشان نباشند

خارایی گفت: مردم آگاه هستند و به نمایندگانی که در طول دوره تصدی خود، کاری برای مردم نکرده و تنها منفعت خود و اطرافیانشان را مد نظر قرار داده‌اند، اعتماد نخواهند کرد و نمایندگان انقلابی و کارآمد که به دنبال کار مردم باشند را راهی پارلمان خواهند کرد.

۱۴:۳۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۲

حضور جمعی از نمایندگان تهران و کرمان در شورای عالی استان ها در گلزار شهدای کرمان

پرویز سروری و احمد صادقی نمایندگان استان تهران و علیرضا عباس زاده نماینده کرمان در شورای عالی استان ها در سفر به استان کرمان و بازدید از گلزار شهدای کرمان با خانواده شهدای حادثه تروریستی سالگرد سردار قاسم سلیمانی دیدار خواهند کرد.

۱۰:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۴

فرمانداران شهرستان‌های جنوبی کرمان، دقت بیشتری در امور اجرایی انتخابات مجلس داشته باشند

خارایی گفت: از فرمانداران شهرستان‌های جنوبی کرمان شامل قلعه‌گنج، فاریاب، رودبار جنوب، منوجان، جازموریان و کهنوج، می‌خواهم تا دقت بیشتری در امور اجرایی انتخابات داشته باشند چرا که برخی معاونین فرمانداران این شهرها، با عملکرد و رفتار خود باعث دلسردی مردم از حضور در انتخابات می‌شوند.

۱۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۳

گلایه از تبعیض بین شمال و جنوب استان کرمان/ گرانی اینترنت در وضعیت اقتصادی فعلی، درست نبود

خارایی با گلایه از تبعیض بین شمال و جنوب استان کرمان، اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان کرمان به این موضوع ورود کنند تا این وضعیت جبران شود. از آقای پورابراهیمی که رئیس کمیسیون امور اقتصادی مجلس هستند و مجمع نمایندگان استان می‌خواهم تا بحث راه‌آهن کرمان را جدی بگیرند.

۱۳:۵۱ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

کرمان، آماده استقبال از زائران مزار سردار سلیمانی

عباس زاده گفت: استان کرمان آمادگی کامل را دارد اما امکانات استان محدود است و نیاز به کمک‌های سطح ملی داریم تا بتوانیم با احداث زائرسراها و افزایش امکانات، شرایط بهتری را برای زائران مزار حاج قاسم سلیمانی، رقم بزنیم.

۱۰:۵۲ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب