سهمیه آرد جنوب کرمان افزایش یابد/ بانک ها بر خلاف بخشنامه بانک مرکزی، دو یا سه ضامن برای صدمیلیون وام طلب می کنند

خارایی گفت: سهمیه آرد جنوب کرمان کم است و این سؤال را از جناب وزیر دارم که چرا این سهمیه برای منطقه جنوبی افزایش پیدا نمی‌کند و این در حالی است که نیاز به این موضوع در جنوب کرمان احساس می‌شود.

خداداد خارایی خطاب به استاندار کرمان: چرا از نیروهای انقلابی و تحول‌خواه مورد تأکید رئیس‌جمهور، در مناصب مدیریتی کرمان، کمتر استفاده می‌شود؟
نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها: حضور افراد جوان و انقلابی در مجلس شورای اسلامی‌ می‌تواند حلال مشکلات کشور باشد
نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها: تسهیلات کم بهره به کشاورزان جنوب کرمان هم تعلق گیرد/ احداث سد در شهر رمشک، ضروری است

فرماندار یکی از شهرستان‌های جنوبی کرمان با عملکرد ضعیف و مسلط کردن آشنایانش به امور، موجبات نارضایتی مردم را فراهم آورده است

خارایی با انتقاد از عملکرد برخی مدیران و فرمانداران در جنوب کرمان، گفت: فرماندار یکی از شهرستان‌های جنوبی کرمان حتی نامی هم از رئیس‌جمهور به زبان نمی‌آورد و عملکردش موجب نارضایتی مردم شده و متأسفانه هفت نفر از اقوام و آشنایان خود را بر امور شهر مسلط کرده و به کار گرفته است و قطعاً در صورت ادامه این روند نام این شهرستان و فرماندار را در گفت‌وگوهای آتی افشا خواهم کرد.

۱۲:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۰

عدالت آموزشی؛ حلقه مفقوده در جنوب کرمان

خارایی گفت: جنوب کرمان محرومیت‌های آموزشی شدیدی دارد و با امکانات کم و کمبود تجهیزات رو به رو است و نباید با مرکز استان مقایسه شود و سهمیه هر دو منطقه یکسان باشد.

۰۹:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۳

سهمیه آرد جنوب کرمان افزایش یابد/ بانک ها بر خلاف بخشنامه بانک مرکزی، دو یا سه ضامن برای صدمیلیون وام طلب می کنند

خارایی گفت: سهمیه آرد جنوب کرمان کم است و این سؤال را از جناب وزیر دارم که چرا این سهمیه برای منطقه جنوبی افزایش پیدا نمی‌کند و این در حالی است که نیاز به این موضوع در جنوب کرمان احساس می‌شود.

۰۹:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۶

چرا از نیروهای انقلابی و تحول‌خواه مورد تأکید رئیس‌جمهور، در مناصب مدیریتی کرمان، کمتر استفاده می‌شود؟

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها با اشاره به سخنان دیروز رئیس‌جمهور مبنی بر استفاده از نیروهای مردمی جهادی و تحول‌خواه، اظهار داشت: آقای استاندار کرمان پاسخ دهد که چرا سهم این نیروها در جایگاه‌های مدیریتی استان، کم است و دلیل این عدم به کارگیری چیست؟

۱۱:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۹

خسارات ناشی از طوفان به خرماکاران کرمانی از صندوق خسارات ویژه جبران شود

خارایی گفت: حدود ۶۰ درصد از محصول خرما دچار خسارت شده و با توجه به اینکه اغلب این کشاورزان، بیمه کشاورزی ندارند، از رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درخواست می‌کنم از صندوق خسارات ویژه به طور فوق‌العاده برای جبران خسارت و آسیب به این عزیزان اقدام کند.

۰۹:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۲

افزایش هزار میلیارد تومانی اعتبارات حوزه آب در کرمان در سال 1401 نسبت به سال 98

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها با قدردانی از عملکرد دولت سیزدهم در حوزه آب استان کرمان گفت: در دولت سیزدهم اعتبارات بخش آب استان کرمان از ۲۴۲ میلیارد تومان در سال ۹۸ به بیش از ۱۲۴۲ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ افزایش یافت.

۱۱:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۹

تسهیلات کم بهره به کشاورزان جنوب کرمان هم تعلق گیرد/ احداث سد در شهر رمشک، ضروری است

خارایی گفت: اکثر مردم جنوب کرمان، کشاورز هستند اما چندان نتوانسته‌اند از وام کم بهره، بهره‌ای ببرند و از دولت محترم تقاضا دارم تا تسهیلات با سود پایین در اختیار این عزیزان نیز قرار داده شود.

۱۲:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب