بارندگی های اخیر می تواند موجودی سدهای کرمان را به 70 درصد برساند

عباس زاده گفت: استان کرمان ۵ سد دارد که اکنون موجودی آب آن‌ها، حدود ۴۷ درصد است و احتمالا پس از بارش‌های فعلی، تا ۷۰ درصد آبگیری خواهد شد.

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها: حدود 9 هزار میلیارد تومان خسارت به باغ‌های پسته استان کرمان وارد شده است
در گفت و گو با نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها بررسی شد: آخرین وضعیت سیلاب و گرد و غبار در استان کرمان
نماینده استان کرمان در شورای عالی استانها: سیلاب، وضعیت بحرانی بر استان حاکم کرده است

گرانی ها، مردم را کلافه کرده است

خارایی گفت: گرانی ملزومات اولیه خوراکی مردم از جمله مرغ و تخم‌مرغ و لبنیات و گوشت، پذیرفتنی نیست و مردم از این گرانی‌ها، کلافه شده‌اند.

۰۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

مطالبات گندمکاران کرمان پرداخت شود

خارایی از پرداخت نکردن مطالبات گندمکاران کرمان، گلایه کرد و خاطرنشان ساخت: بسیاری تنها راه درآمدشان همین کشاورزی است و این موضوع باعث ایجاد چالش و به وجود آمدن نارضایتی شده است.

۱۲:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۵

بیمه اعضای شوراهای شهر و روستا تعیین تکلیف شود

پوربلوچی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هنوز و پس از گذشت ۱۶ سال هیچ‌گونه دستورالعملی در مورد بیمه اعضای شوراها که مصوب هیئت دولت است، به سازمان‌های تابعه خودش ارسال نکرده است و بیمه شوراها هنوز حل نشده باقی مانده است.

۱۲:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۷

دولت و مجلس تعامل بیشتری با شوراها داشته باشند

خارایی گفت: جا دارد از رئیس شورای عالی استان‌ها تشکر کنم که شورا را بر ریل خود آورد و شوراها روند صعودی در این دو سال داشته‌اند و البته نیاز است دولت و مجلس تعامل بیشتری با این نهاد مردمی داشته باشند.

۱۴:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۳۰

جایگاه شوراها در دوره فعلی بهبود پیدا کرده است

عباس زاده گفت: شرایط و جایگاه شوراها مانند گذشته نیست و با حضور و تلاش های سروری رئیس شورای عالی استان‌ها در این نهاد، وضعیت بهبود پیدا کرده هر چند هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

۱۵:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۹

چرا در سال مهار تورم، قیمت کارخانه ای خودرو اینگونه افزایش پیدا کرده است؟

خارایی گفت: ر سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است، شاهد افزایش سرسام‌آور قیمت کارخانه خودرو هستیم که این امر نگرانی مردم به خصوص آن‌ها که سال گذشته خودرو ثبت‌نام کرده‌اند را در پی داشته و با این قیمت‌ها دیگر نمی‌توانند هزینه خرید خودرو را بدهند.

۱۱:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۲

با وجود رای 90 درصدی به رئیس جمهور، نخبگان جنوب کرمان از مدیریت استان حذف شده‌اند

خارایی با بیان اینکه 90 درصد مردم جنوب استان به آیت الله رئیسی رای دادند گفت: با وجود تاکید رئیس جمهور به استانداری برای توجه به جنوب کرمان اما نخبگان از مدیریت استان حذف شده‌اند و این سبب افزایش توسعه نامتوازن می‌شود.

۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب