مسئولان پیگیر رفع مشکلات زائران حسینی هستند

بیگی با اشاره به کمبود‌های موجود در استان ایلام برای زائران حسینی گفت: مسئولان در تلاش برای رفع این کمبودها هستند.

نماینده استان ایلام در شورای عالی استان‌ها: هزاران نفر در مرز ایران و عراق بلاتکلیف و سرگردان مانده‌اند / مردم به سمت مرز نیایند
نماینده استان ایلام در شورای عالی استان‌ها: وزیر کشور به موضوع توزیع اعتبارات اربعین در استان ایلام ورود کند
سخنگوی کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان ها: تشکیل کارگروه مشترک میان اعضای شورای عالی استان ها و مجلس در خصوص طرح انتخاب شهردار توسط مردم

وزیر کشور به موضوع توزیع اعتبارات اربعین در استان ایلام ورود کند

نماینده استان ایلام در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه استان ایلام مسیر اصلی زائران اربعین است گفت: چند شهر استان ایلام در مسیر عتبات و عالیات قرار دارند و زیرساخت های آنها آسیب می‌بیند اما اعتبارات اربعین در تمام استان توزیع می‌شود که این ناعادلانه است.

۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

تشکیل کارگروه مشترک میان اعضای شورای عالی استان ها و مجلس در خصوص طرح انتخاب شهردار توسط مردم

بیگی گفت: در خصوص طرح انتخاب شهردار توسط مردم نیز مقرر شد کارگروه مشترک میان نمایندگان شورای عالی استان ها و مجلس شورای اسلامی و فراکسیون مدیریت شهری علاوه بر دو کمیته بررسی این طرح تشکیل شود و راهکارها و پیشنهادات اعضای شوراها در این کارگروه مطرح خواهد شد.

۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

خشکسالی عشایر و دامداران ایلام را نابود می‌کند / دولت به فکر کشاورزان و دامداران باشد

نماینده استان ایلام در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه خشکسالی متعدد باعث گران شدن علوفه دام و کمبود آب شده است تصریح کرد: زندگی عشایری استان ایلام به همین دلیل در حال نابودی هستند.

۱۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری در اولویت شورای عالی استان‌ها باشد

نماینده ایلام در شورای عالی استان‌ها با اشاره به سابقه حضور خود در دوره پنجم شوراها گفت: تصویب مدیریت یکپارچه شهری، بازسازی چهره شوراها و بازنگری در قانون شوراها باید در اولویت شورای عالی استان‌ها قرار گیرد.

۱۴:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب