بزرگترین مشکل شوراها در ایران، وابستگی آن‌ها به قوای اجرایی و تصمیمات سیاسی است

بیگی با بیان اینکه شوراها مشکلات فراوانی در کشور دارند، گفت: این نهاد با وجود استقلالی که در قانون اساسی از آن برخوردار است اما در واقعیت نتوانسته است به جایگاه خود دست یابد.

نماینده استان ایلام در شورای عالی استان ها: ایلام با داشتن جاذبه‌های متنوع گردشگری آماده استقبال از مسافران نورورزی است
نماینده استان ایلام در شورای عالی استان‌ها: استان ایلام مقصد بکر و جذابی برای مسافران نوروزی است / شهرداری‌ها آماده خدمت رسانی به گردشگران
نماینده استان ایلام در شورای عالی استان ها: احترام به قانون در اولویت کارها قرار گیرد

استان ایلام مقصد بکر و جذابی برای مسافران نوروزی است / شهرداری‌ها آماده خدمت رسانی به گردشگران

بیگی با بیان اینکه استان ایلام طبیعت زیبا، بکر و دیدنی دارد گفت: این استان مقصد جذابی برای گردشگران در عید نوروز است و دستگاه‌های خدمات رسان آمادگی کامل برای پذیرایی از گردشگران را دارند.

۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۶

احترام به قانون در اولویت کارها قرار گیرد

میرزاد گفت: باید به استقلال شوراها احترام گذاشته شود و احترام به قانون در اولویت کارها قرار گیرد و از وزیر محترم کشور می‌خواهم به استانداران دستور دهد تا با شوراها همکاری کنند.

۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

استان ایلام یک کیلومتر آزادراه هم ندارد

بیگی با بیان اینکه استان ایلام یک کیلومتر بزرگراه هم ندارد گفت: این استان به عنوان استان مرزی و مسیر اصلی عبور زائران اربعین نیازمند راه‌های ارتباطی با کیفیت تری است.

۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲

وزیر کشور به موضوع توزیع اعتبارات اربعین در استان ایلام ورود کند

نماینده استان ایلام در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه استان ایلام مسیر اصلی زائران اربعین است گفت: چند شهر استان ایلام در مسیر عتبات و عالیات قرار دارند و زیرساخت های آنها آسیب می‌بیند اما اعتبارات اربعین در تمام استان توزیع می‌شود که این ناعادلانه است.

۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب