قوانینی که در دماوند تهران با مناوند خراسان جنوبی یکسان است

در جلسه شورای اسلامی استان خراسان جنوبی، مشکلات حوزه بنیاد مسکن شهرستان های استان خراسان جنوبی با حضور مدیر کل بنیاد مسکن استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها مطرح کرد: بلاتکلیفی پروژه راه آهن چابهار-بیرجند
نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها: خالی شدن روستاهای مرزی موجب مشکلات امنیتی می شود
نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها: جاده‌های خراسان جنوبی مدام جان می‌گیرند

شبکه گاز استان خراسان جنوبی با افت فشار شدید روبه روست

روحی با اشاره به وضعیت کاهش دمای کم سابقه در خراسان جنوبی و قطع گاز گفت: خوشبختانه قطعی گاز به کمترین حد رسیده است، اما فشار گاز در استان به 40 پی اس آی رسیده است در صورتی که در حالت عادی باید روی 500 پی اس آی باشد.

۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۶

آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها تصویب شد

فنودی با بیان اینکه یک آیین نامه و یک دستورالعمل در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، گفت: آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها و آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها با اصلاحاتی تصویب شد.

۱۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

کمبود نیروی رسمی برای تدریس در مدارس مرزی خراسان جنوبی/برخی از دانش آموزان، هزینه پرداخت کتب درسی شان را ندارند

نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها اظهار داشت: 4 شهرستان از 11 شهرستان استان خراسان جنوبی به نام های نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه مرزی هستند؛ متاسفانه مشکلی که در این شهرستان های مرزی وجود دارد کمبود نیروی رسمی برای آموزش و تدریس در مدارس است.

۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب