زمین های خالی درون بافت شهری تعیین تکلیف شوند

اکبری با اشاره به زمین‌های رها شده در سطح شهرها گفت: چندین بار شوراها برای زمین‌های رها شده در سطح شهرها عوارض وضع کرده اند که این مصوبه از سوی دیوان عدالت اداری رد شده است.

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها: توزیع امکانات میان شهرها و روستاهای کشور نامتوازن است
نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها: تامین آب پایدار نیاز استان خراسان جنوبی است / امنیت کویر در گروه حفظ سکونتگاه هاست
نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها: شرکت های فعال در شهرستان طبس به توسعه بهداشت و درمان در این شهرستان کمک کنند

زمین های خالی درون بافت شهری تعیین تکلیف شوند

اکبری با اشاره به زمین‌های رها شده در سطح شهرها گفت: چندین بار شوراها برای زمین‌های رها شده در سطح شهرها عوارض وضع کرده اند که این مصوبه از سوی دیوان عدالت اداری رد شده است.

۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

شرکت های فعال در شهرستان طبس به توسعه بهداشت و درمان در این شهرستان کمک کنند

امینی با اشاره به پرداخت کمک هزینه تعمیر بیمارستان دوم طبس از سوی شرکت زغال سنگ پرورده طبس از سایر شرکت های فعال در این شهرتان خواست با توجه به نیاز شهرستان به توسعه مراکز درمانی و بهداشتی کمک کنند.

۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱

تحقق مطالبات مردمی در گرو اتحاد و همدلی شوراهای شهر و روستا در سطح استان خراسان جنوبی

اکبری مهمترین عامل تحقق مطالبات مردمی را اتحاد و همدلی شوراها دانست و گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان قانونی مردم و پل ارتباطی مردم و مسئولین، همواره در جهت حل مشکلات و تحقق مطالبات مردم تلاش می‌کنند و در راستای رشد و توسعه شهرها و روستاهایشان گام برمی‌دارند.

۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

کم توجهی به استان‌های کمتر توسعه یافته و شهرستان‌های محروم سبب افزایش حاشیه نشینی می شود

اکبری با بیان اینکه کم توجهی به استان‌های کمتر توسعه یافته و شهرستان‌های محروم سبب افزایش حاشیه نشینی می شود گفت: ارائه بسته های تشویقی برای سرمایه گذاران در استان های کم برخوردار باعث کاهش مهاجرت و در نهایت کاهش حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ می شود.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸

سرمایه‌گذاری دولت در زمینه زغال سنگ شهرستان طبس را به قطب اقتصادی تبدیل می‌کند

امینی با اشاره به پروژه انتقال آب از دریای عمان به شرق کشور گفت: شهرستان طبس به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و برخورداری از معادن فراوان زغال سنگ که در صورت توسعه می تواند طبس را به قطب صنعتی کشور تبدیل کند باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵

آمار فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در شهرستان طبس 7 برابر میانگین کشوری است

امینی با بیان اینکه آمار فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در شهرستان طبس 7 برابر میانگین کشوری است گفت: این شهرستان از نظر شبکه بهداشت و درمان بسیار ضعیف است و توان ارائه خدمات به تمام مردم را ندارد.

۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
سامانه ثبت تخلفات