تامین آب پایدار نیاز استان خراسان جنوبی است / امنیت کویر در گروه حفظ سکونتگاه هاست

امینی با اشاره به خشک سالی های اخیر گفت: توسعه استان خراسان جنوبی و حفظ جمعیت این استان نیازمند آب پایدار است.

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها: شرکت های فعال در شهرستان طبس به توسعه بهداشت و درمان در این شهرستان کمک کنند
نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها هشدار داد با ادامه وضیعت فعلی بروز بحران آب در غرب خراسان رضوی حتمی است
نماینده مردم استان خراسان جنوبی در شورای عالی استانها مطرح کرد تحقق مطالبات مردمی در گرو اتحاد و همدلی شوراهای شهر و روستا در سطح استان خراسان جنوبی

شرکت های فعال در شهرستان طبس به توسعه بهداشت و درمان در این شهرستان کمک کنند

امینی با اشاره به پرداخت کمک هزینه تعمیر بیمارستان دوم طبس از سوی شرکت زغال سنگ پرورده طبس از سایر شرکت های فعال در این شهرتان خواست با توجه به نیاز شهرستان به توسعه مراکز درمانی و بهداشتی کمک کنند.

۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱

تحقق مطالبات مردمی در گرو اتحاد و همدلی شوراهای شهر و روستا در سطح استان خراسان جنوبی

اکبری مهمترین عامل تحقق مطالبات مردمی را اتحاد و همدلی شوراها دانست و گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان قانونی مردم و پل ارتباطی مردم و مسئولین، همواره در جهت حل مشکلات و تحقق مطالبات مردم تلاش می‌کنند و در راستای رشد و توسعه شهرها و روستاهایشان گام برمی‌دارند.

۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

کم توجهی به استان‌های کمتر توسعه یافته و شهرستان‌های محروم سبب افزایش حاشیه نشینی می شود

اکبری با بیان اینکه کم توجهی به استان‌های کمتر توسعه یافته و شهرستان‌های محروم سبب افزایش حاشیه نشینی می شود گفت: ارائه بسته های تشویقی برای سرمایه گذاران در استان های کم برخوردار باعث کاهش مهاجرت و در نهایت کاهش حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ می شود.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸

سرمایه‌گذاری دولت در زمینه زغال سنگ شهرستان طبس را به قطب اقتصادی تبدیل می‌کند

امینی با اشاره به پروژه انتقال آب از دریای عمان به شرق کشور گفت: شهرستان طبس به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و برخورداری از معادن فراوان زغال سنگ که در صورت توسعه می تواند طبس را به قطب صنعتی کشور تبدیل کند باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵

آمار فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در شهرستان طبس 7 برابر میانگین کشوری است

امینی با بیان اینکه آمار فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در شهرستان طبس 7 برابر میانگین کشوری است گفت: این شهرستان از نظر شبکه بهداشت و درمان بسیار ضعیف است و توان ارائه خدمات به تمام مردم را ندارد.

۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

سهم 2 درصد از درامد معادن شهرستان طبس تاکنون پرداخت نشده است

امینی با اشاره به موضوع اختصاص 2 درصد از فروش معادن برای عمران و آبادانی منطقه گفت: باوجود اینکه شهرستان طبس دارنده 76 درصد از معادن ذغال سنگ کشور است تا کنون سهم 2 درصد خود از درآمد معادن را دریافت نکرده است.

۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار