قوانینی که در دماوند تهران با مناوند خراسان جنوبی یکسان است

در جلسه شورای اسلامی استان خراسان جنوبی، مشکلات حوزه بنیاد مسکن شهرستان های استان خراسان جنوبی با حضور مدیر کل بنیاد مسکن استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها مطرح کرد: بلاتکلیفی پروژه راه آهن چابهار-بیرجند
نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها: خالی شدن روستاهای مرزی موجب مشکلات امنیتی می شود
نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها: جاده‌های خراسان جنوبی مدام جان می‌گیرند

کمبود نیروی رسمی برای تدریس در مدارس مرزی خراسان جنوبی/برخی از دانش آموزان، هزینه پرداخت کتب درسی شان را ندارند

نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها اظهار داشت: 4 شهرستان از 11 شهرستان استان خراسان جنوبی به نام های نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه مرزی هستند؛ متاسفانه مشکلی که در این شهرستان های مرزی وجود دارد کمبود نیروی رسمی برای آموزش و تدریس در مدارس است.

۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷

آیا حق نیروهای طرح امین نیست که استخدام شوند؟

روحی گفت: نیرو‌های طرح امین که سال‌ها در حال کار هستند و هر جا کمبود نیرو بوده است، جبران کرده و آچار فرانسه بوده‌اند، استخدام نشده و آیا حق این عزیزان نیست که استخدام شوند؟

۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۳

با پیشنهاد کمیسیون؛ شهرداران و کارکنان شهرداری ها در صورت عضویت در شورا می‌توانند به سایر ادارت مامور شوند

فنودی با اشاره به ماده 32 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و شهرداران گفت: بر اساس این ماده شهرداران و کارکنان شهرداری ها برای عضویت در شوراها باید از سمت خود استعفا دهند که ما پیشنهاد دادیم به جای استعفا به ادارات دیگر مامور شوند.

۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

پارچه "برک" شهر مود باید ثبت ملی شود/این پارچه به دست زنان سرپرست خانوار تهیه می شود

نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها گفت: پارچه "برک" در شهر مود شهرستان سربیشه که از کرک و موی بز تهیه می شود باید به ثبت ملی برسد چرا که این سنت دیرینه مردم این منطقه است و ممکن است کم کم به دست فراموشی سپرده شود.

۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۲

طرح کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها در مورد انتخابات شوراها

فنودی گفت: اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل نیز پیشنهادی داشتند مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر به صورت تخصصی توسط مردم انتخاب شوند و تخصص های مرتبط با حوزه شهری حتما در شورا وجود داشته باشند و مردم از بین تخصص های مختلف دست به انتخاب بزنند.

۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

حذف اعتبار شهرداری‌های شهرهای کم جمعیت مشکل ساز می‌شود

نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها با بیان اینکه اگر اعتبار شهرداری ها را از محل تملک و دارایی و از طریق سازمان برنامه و بودجه حذف کنند این اتفاق برای شهرداری‌هایی با جمعیت زیر 100 هزار نفر به مشکل تبدیل می‌شود.

۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب