کمبود آب سبب خالی شدن مرزهای شرق کشور می‌شود

فنودی با بیان اینکه کمبود آب، خشکسالی و ریزگردها امان ساکنان شرق کشور را بریده‌ است، گفت: اگر مشکل کمبود آب حل نشود مرزهای شرق کشور خالی از سکنه می‌شوند.

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌‌ها: کم آبی و قطع برق بلای جان مزارع کشاورزی خراسان جنوبی است
حضور معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری خراسان جنوبی در جلسه شورا
نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: کاهش سقف برداشت بنزین مردم خراسان رضوی را کلافه کرده است

اگر اختیاراتی که به شوراها داده شده به صورت کامل اجرایی شود، بسیاری از گره‌های کشور باز خواهد شد

فنودی که در حضور رئیس مجلس شورای اسلامی سخن می‌گفت، بیان داشت: یکی از مهم‌ترین وظایف و اختیارات شوراها در بند هفت ماده ۸۰ قانون تشکیلات شوراهای اسلامی آمده است و این اختیاراتی که به شوراها در قانون داده شده اگر به صورت کامل اجرایی شود بسیاری از گره‌ها را در مدیریت شهری و شهرها و روستاهای ما می‌تواند حل و فصل کند.

۱۱:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

بررسی مشکلات مرتبط با حوزه کشاورزی و راه ها با حضور استاندار و مدیران کل جهاد و راه و شهرسازی استان

روز گذشته جلسه ای در محل استانداری خراسان جنوبی و با حضور استاندار و مدیران کل جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی استان برگزار و اعضای شورا به بیان مشکلات و کمبودهای مرتبط با حوزه مدیران مربوطه پرداختند. در ادامه تصمیمات لازم درخصوص موضوعات مربوطه گرفته و قول پیگیری از سوی استانداری اخذ شد.

۱۱:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶

کمبود برق در برخی از شهرک‌های صنعتی خراسان جنوبی سبب فرار سرمایه‌گذاران می‌شود

روحی با بیان اینکه جذب سرمایه نیاز به زیرساخت‌های ابتدایی دارد گفت: در صورتی که نبود امکانات اولیه مانند شبکه برق سبب انصراف سرمایه داران از سرمایه گذاری در شهرک‌های خراسان جنوبی می‌شود.

۱۱:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۱

طرح اصلاح بندهایی از ماده ۳۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران تصویب شد

فنودی با بیان اینکه ۳ طرح در دستور کار کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها بود گفت: دو طرح اصلاح بند (ه) و تبصره (۱) ذیل آن و تبصره (۲) بند (ز) ماده (۳۰) قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و اصلاح تبصره ۱ بند (ه) ماده ۳۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران طرح مورد تصویب قرار گرفت.

۱۳:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

در شورای استان مطرح شد:سه دهم درصد سهم ناچیز استان خراسان جنوبی از درآمدهای کشور

بیست و سومین جلسه شورای استان خراسان جنوبی صبح روز یکشنبه مورخ 1402/05/22 با حضور مدیر کل امور مالیاتی استان برگزار و مسائل و ابهامات نمایندگان درخصوص مباحث مالیاتی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱۴:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب