🎬 رکن چهارم در هرمزگان

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه جمعه 15 اسفند ماه از شبکه شما پخش شده است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس: بدون شفاف سازی اختیارات شوراها، این نهاد موفق نخواهد شد
استاندار هرمزگان در دیدار با رئیس شورای عالی استان‌ها: ​نیروهای آگاه باید برای ورود به عرصه انتخابات تشویق شوند/ شورای عالی استان ها بازوی توانمند مجلس
احمد مرادی مطرح کرد؛ ضعف در نظارت و آموزش منجر به بازداشت اعضای شوراها در برخی از شهرها شد

🎬 رکن چهارم در هرمزگان

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه جمعه 15 اسفند ماه از شبکه شما پخش شده است.

۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

​نیروهای آگاه باید برای ورود به عرصه انتخابات تشویق شوند/ شورای عالی استان ها بازوی توانمند مجلس

استاندار هرمزگان با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم تبریز، نقش ورود کاندیداهای آگاه، بصیر، مؤمن و متخصص به عرصه انتخابات را در افزایش مشارکت مردم در انتخابات، مهم توصیف و تصریح کرد: باید نیروهای توانمند را برای حضور در انتخابات شوراها تشویق کرد که قدرت تصمیم گیری مردم برای مشارکت در بزرگترین تکلیف مدنی و سیاسی افزایش پیدا کند.

۰۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

تنها راه نجات کشور از ضعف عملکرد، برگرداندن امور مملکت به مردم است

عضو شورای عالی استان ها، تنها راه نجات کشور از این بیماری اقتصادی و ضعف عملکرد در حوزه‌های مختلف را برگرداندن امور مملکت به خود مردم دانست و گفت: این با تقویت پارلمان‌های محلی صورت می گیرد و تا زمانی که پارلمان‌های محلی به شورا به جایگاه قانونی خود برنگردند مشکلات و آسیب‌های بیشتری در کشور رخ خواهد داد.

۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲

حق آلایندگی بسیاری از صنایع به شهر بندرعباس پرداخت نمی شود/ نیمی از شهر بندرعباس بافت فرسوده است

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه قوانین درخصوص آلایندگی ها یکی از گلایه مندی های همشهریان در شورای شهر است، گفت: بسیاری از صنایع از حوزه آلایندگی ها خارج شده و این حق آلایندگی ها به شهر بندرعباس و شهرداری ها بعنوان حق قانونی شان پرداخت نمی شود.

۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲

تقویت قوانین مربوط به شوراها به نفع شهرها خواهد بود

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه شاکله شهرها با هم متفاوت است و در این صورت قانون یکنواخت نمی‌تواند مشکلات شهرها را حل کند، گفت: تنها جایی که می‌تواند شهر را با مختصات و خصوصیات خود تقویت کند شورای شهر است. هر چه قوانین مربوط به شورا در بخش‌های مختلف تقویت شود به نفع شهرها خواهد بود.

۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲

جایگاه شورای عالی استان ها در میان دستگاه های اجرایی ارتقاء یافته است

دکتر علیرضا احمدی گفت: ثمره عملکرد متفاوت شورای عالی استان ها در دو سال اخیر موجب شده است که ارتقاء جایگاه شورای عالی استانها و شوراهای استان در میان دستگاه ها و سازمان های دولتی و اجرایی را شاهد باشیم.

۰۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰

🎬 حل مشکلات عمده کشور با تصویب لایحه مدیریت یکپارچه شهری و روستایی

دریانورد با بیان اینکه در فقدان مدیریت یکپارچه شهری و روستایی مشکلات زیادی از جمله حاشیه نشینی، افزایش ترافیک، آلودگی محیط زیست و آلودگی هوا به وجود می‌آید ابراز امیدورای کرد با تصویب این لایحه در مجلس بسیاری از مشکلات مردم حل شود.

۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار