تشکیل صفوف خرید به دلیل افزایش قیمت برخی از اجناس در ایام محدودیت های کرونایی

شریفی با اشاره به افزایش قیمت برخی از اجناس مانند مرغ گفت: این افزایش قیمت و عرضه در برخی از مراکز سبب شکل گیری صفوف خرید شده است که سبب افزایش همه‌گیری ویروس کرونا می شود.

با حکمی از سوی رئیس شورای عالی استانها: ایرج خرمدل مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان مشاور و عضو شورای توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی شورای عالی استانها منصوب شد
رئیس شورای عالی استان‌ها: اداره امور کشور به دست مردم جز با افزایش اختیارات شوراها میسر نمی‌شود
با حکمی از سوی رئیس شورای عالی استان‌ها: حسین حسین زاده مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها شد

ایرج خرمدل مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان مشاور و عضو شورای توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی شورای عالی استانها منصوب شد

در حکمی از سوی دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان ها ایرج خرمدل مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را به عنوان مشاور و عضو شورای توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی شورای عالی استان‌ها منصوب شد.

۱۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

اداره امور کشور به دست مردم جز با افزایش اختیارات شوراها میسر نمی‌شود

احمدی با بیان اینکه تلاش ما این است که کشور به دست مردم اداره شود بیان داشت: اداره امور کشور به دست مردم زمانی میسر می‌شود که اختیارات شوراها با تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری و روستایی افزایش یابد.

۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی منصوب شد

علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها در حکمی سید مجتبی محفوظی نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی را به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استانها منصوب کرد.

۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در تدوین طرح های سرمایه گذاری شهرها و روستاها همکاری کنند

رئیس شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران گفت: شورای عالی استان‌ها به دنبال شناسایی زمینه‌های سرمایه‌گذاری در شهرها و روستاها است بنابراین نیاز است اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه همکاری کنند.

۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹

یکی از مشکلات اصلی کشور نبود انسجام میان دستگاه های اجرایی است

رئیس شورای عالی استانها گفت: یکی از مشکلات اصلی امروز کشور نبود انسجام میان دستگاه های اجرایی است که شورای عالی استانها تلاش دارد تا با امضای تفاهم نامه همکاری با دستگاه های اجرایی این مشکل را مرتفع کند.

۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹

جلسات کمیسیون‌های شورای عالی استان‌ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود

احمدی با اشاره به افزایش شیوع همه‌گیری ویروس کرونا و کمبود زمان برای بررسی و تصویب طرح‌ها گفت: بستر ویدئوکنفرانس برای برگزاری جلسات کمیسیون‌های هشت‌گانه شورای عالی استان‌ها فراهم است.

۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷

🎬 مشروح اظهارات رئیس شورای عالی استانها در گفت‌وگوی ویژه خبری

علیرضا احمدی رییس شورای عالی استانها شامگاه پنجشنبه ۲۴ مهرماه با حضور در شبکه دوم سیما در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شرکت کرد. وی در این گفت‌وگو درخصوص طرح جامع مدیریت شهری، طرح احسان در ایام کرونا و موضوعات مرتبط با کمیسیون های ماده صد و ماده پنج شهرداری سخن گفت.

۰۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار