واکسیناسیون افراد بالای 80 سال نوید بخش اتفاقات خوب است

شریفی با اشاره به آغاز واکسیناسیون افراد بالای 80 سال گفت: آغاز واکسیناسیون افراد بالای 80 سال امیدوار کننده است و می تواند اوضاع را بهتر کند.

رئیس شورای عالی استان‌ها در نشست مطبوعاتی روز ملی شوراها/ قسمت دوم نباید افراد ناکارآمد روی صندلی‌ شوراها بنشینند/ سند تحول شورای عالی استان ها به زودی رونمایی می شود
رئیس شورای عالی استان‌ها در نشست مطبوعاتی روز ملی شوراها/ قسمت اول اصل 127 قانون اساسی می‌تواند راهگشای واگذاری وظایف دولت به شوراها باشد
نماینده استان قم در شورای عالی استان‌ها هشدار داد افزایش زائران در دوران پسا کرونا؛ قم را درگیر کم‌آبی می کند

نباید افراد ناکارآمد روی صندلی‌ شوراها بنشینند/ سند تحول شورای عالی استان ها به زودی رونمایی می شود

رئیس شورای عالی استان‌ها در پایان با اشاره به سند تحول شورا عالی استان‌ها گفت: همه دستگاه‌ها باید سند تحول داشته باشند و در این راستا دستگاهی همچون شورای عالی استان‌ها نمی‌تواند نسبت به این سند بی‌تفاوت باشد. این سند تدوین شده و به زودی رونمایی خواهد شد و توضیحات آن نیز تشریح می‌شود.

۱۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

اصل 127 قانون اساسی می‌تواند راهگشای واگذاری وظایف دولت به شوراها باشد

دکتر احمدی با تاکید بر ضرورت تصویب مدیریت یکپارچه شهری و روستایی گفت: از آنجایی که ممکن است تصویب این طرح زمان بر باشد، دولت می‌تواند با تکیه بر اصل 127 قانون اساسی با استفاده از اختیارات رئیس دولت بخشی از وظایف خود را در راستای تمرکز زدایی به شهرداری‌ها واگذار کند.

۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

افزایش زائران در دوران پسا کرونا؛ قم را درگیر کم‌آبی می کند

شریفی با بیان اینکه با پایان و یا فروکش کردن همه‌گیری ویروس کرونا سفرهای زیارتی به استان و شهر قم افزایش ‌می‌یابد گفت: در این صورت کم‌آبی یکی از مشکلات اصلی قوم خواهد بود و مسئولان از اکنون باید چاره ای برای این مسئله بیندیشند.

۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۴

باید شرایط ورود به شورا در شهرهای کوچک و بزرگ متفاوت باشد

رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه شرایط ورود به شورا در شهر تهران با یک شهر کوچک چندهزار نفری یکسان نیست گفت: باید در قانون انتخابات شرایط ورود افراد در شهرهای بزرگ و کوچک متفاوت باشد تا افراد متخصص وارد شورا شوند.

۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

اصلاحات آیین نامه حفظ و گسترش باغات تصویب شد / منافذ فساد را بسته‌ایم

رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه با تصویب اصلاحات آیین‌نامه حفظ و گسترش باغات منافذ فساد بسته شده است گفت: ما تلاش کرده‌ایم با اصلاح این آیین‌نامه مشکلات را برطرف و از ایجاد فساد جلوگیری کنیم.

۱۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵

قانون شوراها باید مجددا بازنویسی شود

شوراهای اسلامی شهر و روستا در دوره‌ای که گذشت آسیبهای بسیاری را متحمل شدند که بخشی از آن به خاطر عدم دقت در بررسی صلاحیت‌ها و بخشی از آن به دلیل خلاهای قانونی و نظارتی حاکم بر این نهاد است.

۱۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار