یکی از وظایف مهم شوراها و شهرداری ها ایجاد نمایشگاه های عرصه مستقیم کالا است.

رئیس شورای اسلامی استان قم: اگر محصولاتی در خانه و خانواده تولید شود، شورا و شهرداری موظف است که نمایشگاهی دایر کند تا این خانواده بتوانند در این نمایشگاه ها محصولات خود را عرضه کنند.

سعادتمند به اتفاق آرا برای سومین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان قم انتخاب شد
نماینده استان قم در شورای عالی استان‌ها تأکید کرد: ضرورت توسعه نگاه ملی به قم
نماینده استان قم در شورای عالی استان ها: محور بزرگراهی قم _ جعفریه، تبدیل به آزادراه شود

تکمیل مونوریل قم نیاز به همت و بودجه ملی دارد/ دولت‌های گذشته علی رغم تعهد به تکمیل پروژه، از انجام آن سر باز زدند

شریفی گفت: با توجه به رشد شهر و وظیفه دولت و شهرداری نسبت به خدمات عمومی، مونوریل قم باید تکمیل شود. این یک طرح ملی است و تکمیل آن نیاز به همت و بودجه ملی دارد و به تنهایی در توان شهرداری قم نیست.

۱۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۵

یکی از وظایف مهم شوراها و شهرداری ها ایجاد نمایشگاه های عرصه مستقیم کالا است.

رئیس شورای اسلامی استان قم: اگر محصولاتی در خانه و خانواده تولید شود، شورا و شهرداری موظف است که نمایشگاهی دایر کند تا این خانواده بتوانند در این نمایشگاه ها محصولات خود را عرضه کنند.

۰۹:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷

ضرورت توسعه نگاه ملی به قم

شریفی گفت: قم، یک شهر و استان بین‌المللی است و هر چه وضعیت خدمات، حمل و نقل و زیرساخت‌ها، بهبود پیدا کند، در ارتقای جایگاه کشور، مؤثر است و مسئولان، بودجه را تنها بر اساس جمعیت قم، در نظر نگیرند.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۷

محور بزرگراهی قم _ جعفریه، تبدیل به آزادراه شود

با توجه به اعلام آمادگی سرمایه‌گذار بخش خصوصی جهت تبدیل محور قم _ جعفریه به آزادراه، انتظار می‌رود موضوع در دستور کار مسئولان استان قرار گرفته و مساعدت لازم جهت برقراری و ایجاد و تردد سرویس حمل و نقل عمومی در محور مذکور انجام شود.

۰۹:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۹

شهرستان جعفرآباد قم سالانه 15 سانتیمتر فرونشست دارد/ طرح انتقال آب به شهرهای جعفریه و قاهان اجرایی نشده است

حسینی پور گفت: در سفر ریاست محترم جمهوری به استان قم موضوع طرح انتقال آب به شهرهای جعفریه و قاهان و روستاهای این شهرستان و اجرا در سال 1401و 1402 مصوب و توسط معاون اول محترم ریاست جمهوری به وزرات نیرو ابلاغ شد اما پس از گذشت دوسال هیچ‌گونه اقدامی در این خصوص صورت نپذیرفته است.

۱۴:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۱

تغییر الگوی کشت در قم از جمله راهکارهای مقابله با بحران کم آبی است

شریفی گفت: از جمله راهکاری‌های مؤثر در مقابله با مشکل کم آبی در بخش کشاورزی، تغییر الگوی کشت در قم است که در این راستا کشت گلخانه‌ای در سطح استان می‌بایست توسعه یابد و با این شرایط ضرورت دارد تا کشت محصول‌های کشاورزی زودرس که به دوره آبیاری کمتری احتیاج دارند نیز در دستور کار قرار گیرد.

۱۱:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۱

دریاچه نمک قم، می تواند تبدیل به بحرانی بزرگ تر از بحران دریاچه ارومیه شود

شریفی گفت: در صورت فعال شدن دریاچه نمک به عنوان یک کانون گرد و غبار ۲۵ درصد از جمعیت مرکز کشور از جمله استان های اصفهان، سمنان، قم و به ویژه پایتخت تحت تاثیر قرار می گیرند و می تواند تبدیل به بحرانی بزرگ تر از بحران دریاچه ارومیه شود.

۱۳:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۷

دستگاه های اجرایی، عوارض و بهای خدمات شهرداری ها و دهیاری ها را پرداخت نمی کنند

حسینی پور گفت: متأسفانه علی رغم پیگیری شهرداری ها از دستگاه های اجرایی موضوع قانون مدیریت خدمات کشوری و قانون محاسبات عمومی در خصوص واریز بدهی خود، اقدامی از ناحیه این دستگاه های در این خصوص صورت نمی پذیرد.

۱۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب