پیام تسلیت دکتر احمدی به مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی استان‌ها

دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان ها در پیامی مصیبت وارده به جناب آقای حسن رضایی، مدیرکل محترم روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی استان ها را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس شورای عالی استان ها در پی درگذشت والده محترم علی نیکزاد
پیام تبریک رئیس شورای عالی استان ها به آیت الله رئیسی
رئیس شورای عالی استان ها: همکاری شورای عالی استان ها و کمیته امداد امام خمینی (ره) به محرومیت زدایی در شهرها و روستاها می انجامد

رئیس شورای عالی استان ها: همکاری شورای عالی استان ها و کمیته امداد امام خمینی (ره) به محرومیت زدایی در شهرها و روستاها می انجامد

دکتر احمدی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) و شورای عالی استان ها توانایی های زیادی دارند گفت: همکاری شورای عالی استان ها و کمیته امداد امام خمینی (ره) می تواند به محرومیت زدایی در شهرها و روستاها بینجامد.

۱۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۵

نباید افراد ناکارآمد روی صندلی‌ شوراها بنشینند/ سند تحول شورای عالی استان ها به زودی رونمایی می شود

رئیس شورای عالی استان‌ها در پایان با اشاره به سند تحول شورا عالی استان‌ها گفت: همه دستگاه‌ها باید سند تحول داشته باشند و در این راستا دستگاهی همچون شورای عالی استان‌ها نمی‌تواند نسبت به این سند بی‌تفاوت باشد. این سند تدوین شده و به زودی رونمایی خواهد شد و توضیحات آن نیز تشریح می‌شود.

۱۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

اصل 127 قانون اساسی می‌تواند راهگشای واگذاری وظایف دولت به شوراها باشد

دکتر احمدی با تاکید بر ضرورت تصویب مدیریت یکپارچه شهری و روستایی گفت: از آنجایی که ممکن است تصویب این طرح زمان بر باشد، دولت می‌تواند با تکیه بر اصل 127 قانون اساسی با استفاده از اختیارات رئیس دولت بخشی از وظایف خود را در راستای تمرکز زدایی به شهرداری‌ها واگذار کند.

۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

افزایش زائران در دوران پسا کرونا؛ قم را درگیر کم‌آبی می کند

شریفی با بیان اینکه با پایان و یا فروکش کردن همه‌گیری ویروس کرونا سفرهای زیارتی به استان و شهر قم افزایش ‌می‌یابد گفت: در این صورت کم‌آبی یکی از مشکلات اصلی قوم خواهد بود و مسئولان از اکنون باید چاره ای برای این مسئله بیندیشند.

۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۴
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار