پژوهش در توسعه پایدار و متوازن شهری نقش برجسته دارد

پژوهش در توسعه پایدار و متوازن شهری نقش برجسته و بسیار مهمی دارد و به عنوان یک ضرورت برای تصمیمات کلان شهری بایستی عملیاتی شود

نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها: نزدیک به 80 درصد روستاهای استان فارس با تانکر آبرسانی می‌شود
گزارش نماینده استان فارس از آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسنجان: نابودی جنگل‌های زاگرس در سایه بی‌تفاوتی دولت / نیروهای خودجوش مردمی با دست خالی به جنگ آتش رفته‌اند
فیلم گزارش نماینده شورای عالی استان‌ها از آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسنجان: نابودی جنگل‌های زاگرس در سایه بی‌تفاوتی دولت / نیروهای خودجوش مردمی با دست خالی به جنگ آتش رفته‌اند

نزدیک به 80 درصد روستاهای استان فارس با تانکر آبرسانی می‌شود

احمدی با بیان اینکه 80 درصد روستاهای این استان با تانکر آبرسانی می‌شود تصریح کرد: این یک مشکل عمده برای استان است چرا که ما نه تنها برای کشاورزی آب نداریم بلکه در تامین آب آشامیدنی مردم هم که یک حق برای زندگی است با مشکل مواجه هستیم.

۱۳:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۱

نابودی جنگل‌های زاگرس در سایه بی‌تفاوتی دولت / نیروهای خودجوش مردمی با دست خالی به جنگ آتش رفته‌اند

قاسمی با اشاره به آتش‌سوزی جنگل‌های شته کوه زاگرس در شهرستان‌های ارسنجان، سعادتشهر و مرودشت استان فارس گفت: تا این لحظه اقدام قابل توجهی از سوی دولت برای مهار اتش انجام نشده است و تنها مردم با دست خالی به مبارزه با آتش برخواسته‌اند.

۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۳

گزارش نماینده شورای عالی استان‌ها از آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسنجان: نابودی جنگل‌های زاگرس در سایه بی‌تفاوتی دولت / نیروهای خودجوش مردمی با دست خالی به جنگ آتش رفته‌اند

قاسمی با اشاره به آتش‌سوزی جنگل‌های شته کوه زاگرس در شهرستان‌های ارسنجان، سعادتشهر و مرودشت استان فارس گفت: تا این لحظه اقدام قابل توجهی از سوی دولت برای مهار اتش انجام نشده است و تنها مردم با دست خالی به مبارزه با آتش برخواسته‌اند.

۱۴:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۳

دولت کشاوزران را در دست دلالان رها کرده است

احمدی با اشاره به وضعیت نابسامان کشاورزی در کشور گفت: دولت کشاورزان را در دست دلالان رها کرده است و بیشترین سود حاصل از تولید محصولات کشاورزی به جیب دلالان می رود.

۱۴:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۵

🎬 رکن چهارم در «فارس»

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان فارس مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه شنبه 14 فروردین ماه از شبکه شما پخش شده است.

۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

نیمه کاره رها کردن ساخت جاده ارسنجان – خرامه باعث افزایش تصادفات شده است

قاسمی با اشاره به تعریض جاده ارسنجان – خرامه گفت: طبق نقشه های قبلی، مقرر شده در جاده ارسنجان - خرامه ۴ زیر گذر احداث شود چرا که روستاها در این فاصله به صورت شاخه ای از جاده مذکور جدا می شود و استفاده از جاده‌ای که به صورت ناقص درست شده است، جز ایجاد خطرات بیشتر و حوادث و تصادفات بیشتر و به تبع آن خسارت مالی و جانی ثمر دیگری نخواهد داشت.

۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۰

نبود یک نظام بهینه توزیع محصولات کشاورزی موجب گرانی میوه و تره بار است

قاسمی با بیان اینکه محصول کشاورزی به وفور در کشور تولید می شود گفت: متاسفانه نبود یک نظام توزیع محصولات کشاورزی سبب شده است دلالان تعیین کننده قیمت بازار باشند و این امر موجب زیان رساندن به تولید کننده و مصرف کننده شده است.

۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
سامانه ثبت تخلفات