خشکسالی، مهمترین چالش پیش روی محیط زیست فارس است

بانشی گفت: کمبود آب شرب در ۱۰ شهرستان یکی از مشکلات اساسی در استان فارس است و همچنین خشکسالی را مهمترین چالش پیش روی محیط زیست فارس می توان نامید.

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها خسارت‌های سرمازدگی، سیل و خشکسالی کمر کشاورزان شمال فارس را شکسته است 
نماینده فارس در شورای عالی استان ها: بسیاری از نخلستان دارهای استان فارس، نمی‌توانند محصول خود را با قیمت مناسبی در بازار عرضه کنند
یادداشت/نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها: کاهش قیمت مسکن و اجاره بها می‌ تواند نیمی از دغدغه مردم را کم کند

بسیاری از نخلستان دارهای استان فارس، نمی‌توانند محصول خود را با قیمت مناسبی در بازار عرضه کنند

نماینده فارس در شورای عالی استان ها گفت: موضوع اقتصاد این حوزه نیز حائز اهمیت بوده و بسیاری از نخلستان دارهای استان فارس با موضوع و مشکلات اقتصادی مواجه هستند و نمی‌توانند محصول تولیدی خود را با قیمت مناسبی در بازار عرضه کنند.

۱۶:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳

تقسیم استان فارس به دو قسمت؛ ضرورتی انکارناپذیر

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با اشاره به اجتناب ناپذیر بودن توسعه متوازن استان فارس گفت: فارغ از این که تشکیلات سیاسی جدید به مرکزیت چه شهرستانی شکل می گیرد، این استان به دو بخش تقسیم شود.

۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۵

یکی از اصلی‌ترین راه های پیشرفت پیروی از بیانیه گام دوم انقلاب است

وی با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین راه های رسیدن به پیشرفت و توسعه پیروی از بیانیه گام دوم انقلاب است تصریح کرد: باید جلوی افراد فرصت طلب، فاسد و ناکارآمد، که به دنبال بدنام کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند گرفته شود.

۱۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴

دولت، نگاه ویژه‌ای به کشاورزان و دامداران درگیر سیل داشته باشد

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها اظهار داشت: اگر در این شرایط دولت ها که همیشه امیدوار به فعالیت های روستاییان بودند به داد ایشان نرسند کم لطفی نموده و امید را از این قشر زحمتکش گرفته‌اند. لذا امیدواریم این بار دولت مردمی و انقلابی با یک حرکت انسان دوستانه و محبت آمیز نگاه ویژه‌ای به روستاها و شهرهای جنوبی درگیر سیل نیز داشته باشد.

۱۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۹

پیام تسلیت نماینده فارس در شورای عالی استان ها در پی حادثه تلخ سیلاب استهبان

سینا ساریخانی نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها و نایب رئیس کمیسیون امور اقتصادی، برنامه و بودجه شورای عالی استان ها در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سیلاب منطقه رودبال استان فارس را تسلیت گفت.

۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب