تکمیل بزرگراه جهرم-لار-بندرعباس در ادامه افتتاح آزادراه شیراز- اصفهان در اولویت دولت باشد

رحیمی با اشاره به افتتاح 6 قطعه ار آزادراه شیراز _ اصفهان، گفت: با افتتاح آزادراه شیراز _ اصفهان پس از ۱۳ سال، اکنون مهم ترین گام در تکمیل کریدور شمال به جنوب ، راه اندازی هرچه سریعتر بزرگراه شیراز، جهرم، لارستان، بندرعباس است که بهینه ترین و کم مسافت ترین مسیر برای اتصال شیراز به بندر شهید رجایی است.

نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها: افتتاح آزاد راه شیراز - اصفهان گامی بزرگ در پیشرفت و رونق اقتصادی استان فارس است
نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها: فرونشست، نقش رستم و تخت جمشید را تهدید می کند
نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها: کشتار دام‌های مولد به دلیل گرانی علوفه، ضربه سنگینی به امنیت غذایی کشور وارد می‌کند

ظرفیت‌های تاریخی، فرهنگی و گردشگری در خرم‌بید می تواند در شکوفایی اقتصاد منطقه موثر باشد

ساریخانی گفت: توسعه و گسترش صنعت گردشگری می تواند زمینه رشد اقتصادی و رفاهی و بهبود وضعیت محیط زیست منطقه باشد و همچنین در کاهش بیکاری، افزایش سطح درآمد منطقه، ارز آوری و سایر مسائل اجتماعی و اقتصادی برای شهرستان مفید واقع شود.

۰۹:۱۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

حریق در خطوط انتقال گاز شهرستان خرم‌بید خسارت جانی در پی نداشت/ مردم هوشیار با مشارکت بالا در انتخابات ۱۱ اسفند دشمنان را مأیوس خواهند کرد

در نخستین ساعات بامداد امروز خط لوله شماره 8 انتقال گاز در 25 کیلومتری صفا شهر حوالی شهرستان خرم‌بید استان فارس دچار انفجار شد.

۰۹:۲۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

قدردانی از حضور حماسی مردم استان فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن 

حضور پرشور و حماسی مردم شریف و هوشیار استان فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بسیار با شکوه و قابل تقدیر بود. مسؤلان و مدیران باید قدردان این مردم عزیز و نجیب باشند و نباید شرمنده مردمی باشیم که به نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی متعهد و وفادار هستند.

۱۴:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

چرا باید در فارس با این حجم از ظرفیت، جوان بیکار داشته باشیم؟/ نهادهای استان باید عزمی جدی در حمایت از سرمایه گذاران داشته باشند

بانشی با بیان اینکه  تمامی دستگاه‌های استان فارس باید عزمی جدی در حمایت از سرمایه گذاران داشته باشند، گفت: هنگامی که این حجم از پتانسیل را در استان چهار فصل فارس مشاهده می‌کنیم، افسوس می‌خوریم که چرا هنوز باید در فارس، جوان بیکار داشته باشیم.

۱۰:۵۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۷

مردم با مشارکت بالا در راهپیمایی جشن انقلاب و انتخابات مجلس دشمن را ناامید می‌کنند

ساریخانی با بیان اینکه مردم با مشارکت بالا در راهپیمایی جشن انقلاب و انتخابات مجلس دشمن را ناامید می‌کنند، گفت: البته مسئولان نباید شرمنده مردمی باشند که به نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی متعهد و وفادار هستند. 

۱۰:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۵

مسئولان به ساکنین حاشیه و پایین شهر توجه بیشتری کنند

ساریخانی گفت: به منظور ارتقای وضعیت کنونی و ساماندهی زندگی حاشیه نشینان در کوتاه مدت باید با بسیج منابع جمعی و استفاده از سرمایه ها و ظرفیت‌های نیروی انسانی و مسائل اجتماعی و فرهنگی بومی به عنوان ابتدایی­‌ترین اهرم‌های ساماندهی در کنار نقش حمایتی و تهسیل گری دولت گام های خوبی را در زمینه اشتغال، مسکن و افزایش درآمد و بهبود سطح زندگی آن‌ها برداشت و مسؤلین و مدیران شهری نگاه تخصصی و ویژه به این امر مهم داشته باشند.

۱۵:۲۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۴

توصیه های رحیمی به شهرداری ها در خصوص ارسال تعرفه عوارض و بهای خدمات پیشنهادی سال ۱۴۰۳ به شورای شهر

محمد کاظم رحیمی نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با اظهار نگرانی در مورد برخی شهرداری ها که تاکنون موفق به ارائه تعرفه عوارض و بهای خدمات پیشنهادی سال ۱۴۰۳ به شورای شهر نشده اند، مواردی را جهت اهمیت موضوع بیان کرد که لازم است دقت کافی و وافی در ارائه پیشنهادات انجام شود.

۱۴:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

8 درصد تصادفات فارس در کمربندی شیراز رخ می دهد/ ساماندهی کمربندی شیراز، عزمی استانی و ملی می طلبد

بانشی گفت: مطابق آمار حدود هشت درصد تلفات انسانی جاده‌ای و تصادفات استان پهناور فارس تنها در مسیری ۴۲ کیلومتری که کمربندی شیراز نام گرفته و خصوصا مناطقی از این کمربندی که اکنون عملا از میان مجتمع های مسکونی و شهری شیراز می گذرد رخ می‌دهد که وجود این مساله به هیچ وجه زیبنده کلانشهر شیراز و پایتخت فرهنگی کشور نیست.

۱۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۶

استفاده از پدافند غیرعامل در هنگام بحران و تهدید امری اجتناب ناپذیر است

ساریخانی با بیان اینکه برای کاهش خسارت در هنگام بحران و تهدید در مدیریت شهری استفاده از پدافند غیر عامل امری ضروری است، گفت: مدیران و مسئولان شهری در بحث پدافند غیرعامل باید تمام تلاش خود را برای کاهش آسیب و خسارات جانی و مالی به کار گیرند.

۱۴:۳۶ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب