راهکار‌های دولت برای کنترل بازار مسکن مفید واقع نشده است

ساریخانی گفت: هیچ یک از راهکار‌های دولت برای کنترل بازار مسکن مفید واقع نشده است. نتیجه نظارت دولت این بود که مردم روز به روز در برابر مسکنی که تا بیش از ۷۰ درصد سبد هزینه خانوار را تشکیل می‌دهد، بی‌دفاع‌تر شدند.

نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها: بهبود زمینه اشتغال زنان و ساماندهی این حوزه از ضروریات جامعه و کشور است
نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها: نظارت در بخش مسکن افزایش یابد
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: نهاد شوراها از نظر فرهنگی باید بتواند جریان‌ساز فرهنگ انقلابی اسلامی باشند

راهکار‌های دولت برای کنترل بازار مسکن مفید واقع نشده است

ساریخانی گفت: هیچ یک از راهکار‌های دولت برای کنترل بازار مسکن مفید واقع نشده است. نتیجه نظارت دولت این بود که مردم روز به روز در برابر مسکنی که تا بیش از ۷۰ درصد سبد هزینه خانوار را تشکیل می‌دهد، بی‌دفاع‌تر شدند.

۱۰:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۸

بهبود زمینه اشتغال زنان و ساماندهی این حوزه از ضروریات جامعه و کشور است

ساریخانی با اشاره به مشکلات بانوان در حوزه اشتغال گفت: سازماندهی مشاغل زنان و بهبود آن از ضروریات اقتصاد کشور است و اگر می‌خواهیم به سمت توسعه حرکت کنیم باید از تمام ظرفیت‌‌‌ها استفاده کنیم.

۱۵:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

نظارت در بخش مسکن افزایش یابد

بانشی گفت: عدم نظارت دولت از عوامل افزایش قیمت مسکن است و این در حالی است که اگر نظارت در بخش مسکن افزایش یابد شرایط برای ایجاد انحصار قیمتی شکسته خواهد شد و هیچ‌کس نمی‌تواند بر اساس خواست خود نسبت به تعیین قیمت واحد اقدام کند.

۰۹:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۱

نهاد شوراها از نظر فرهنگی باید بتواند جریان‌ساز فرهنگ انقلابی اسلامی باشند

رئیس شورای اسلامی کلان شهر شیراز با بیان اینکه نهاد شوراها از نظر فرهنگی باید بتواند جریان‌‌ساز فرهنگ انقلابی اسلامی باشند، گفت: افتخاری انحصاری که برای این نهاد باید متصور شد، همین مؤلفه است.

۱۶:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۰

تقاطع روستای صحرارود فسا، مردم را به کام مرگ می کشاند/ هر چه سریع تر در این منطقه، زیرگذر احداث شود

رحیمی گفت: از آنجا که ورودی روستای صحرارود در مسیر جاده اصلی قرار دارد، مردم محلی باید از عرض این مسیر خطرناک با وسیله نقلیه خود عبور کنند که این امر موجب تصادفات بسیاری می‌شود و هموطنانی را تاکنون از ما گرفته است و قطعاً احداث زیرگذر می‌تواند، به این وضعیت خطرناک و حادثه‌آفرین پایان دهد.

۱۵:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۷

عدم اطلاع کافی اعضای شورا از قوانین، نبود درآمد پایدار و عدم همکاری دستگاهای اجرایی، مهم‌ترین نقاط ضعف شوراهاست

ساریخانی گفت: عدم اطلاع کافی اعضای شوراها از نقش خودشان ( عدم آگاهی از قوانین شوراها ) که متاسفانه به همین دلیل خیلی از مسئولین شوراها را دور می زنند، عدم همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی ( دولت ) و مجلس با شوراها، نداشتن درآمد پایدار و کمبود منابع مالی برای اداره شهرها و روستاها به خصوص در شهرستان، ضعف در ساختار اداری و تشکیلات اداری شوراها، اصلاح قوانین و افزایش اختیارات قانونی شورا‌ها و قوانین مبهم، اختلاف سلیقه ها و عدم روحیه همکاری و اراده در مسائل شورایی و غیره را می‌توان نقاط ضعف شوراها دانست.

۱۲:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب