استان فارس حتی یک کیلومتر آزاد راه را ندارد/دامداری استان فارس در خطر نابودی قرار دارد

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها گفت: استان پهناور فارس، حتی یک کیلومتر آزاد راه ندارد و سهمش از بزرگراه های کشور حدود یک درصد است.

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با اشاره به مشکلات متعدد روستانشینان: روستاییان، انگیزه تولید و حضور در روستا را از دست داده اند
نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها: صنعت گردشگری، بهترین گزینه برای توسعه فارس است
نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها: فضای نامناسب کسب و کار و سرمایه گذاری از عوامل اصلی عقب ماندگی صنعتی فارس است

صنعت گردشگری، بهترین گزینه برای توسعه فارس است

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با اشاره به استقبال مسافران در تعطیلات نوروزی از مکان های گردشگری استان فارس، گفت: اگر به صنعت گردشگری در فارس توجه بیشتری شود، بهترین گزینه برای پیشرفت و توسعه فارس است.

۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۸

فضای نامناسب کسب و کار و سرمایه گذاری از عوامل اصلی عقب ماندگی صنعتی فارس است

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با اشاره به این موضوع که عقب ماندگی فارس در زمینه صنعت، دلایل مختلفی دارد، فضای نامناسب کسب و کار و سرمایه گذاری را از عوامل اصلی عقب ماندگی صنعتی فارس برشمرد.

۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۱

برای صنعتی‌شدن فارس، مزیت‌ها و پتانسیل‌های بومی باید فعال شود

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با بیان اینکه، موضوع خام فروشی و عدم توجه به مزیت نسبی یکی از مسائلی است که به عقب‌ماندگی صنعتی در استان فارس منتهی شده است، گفت: برای صنعتی‌شدن فارس، مزیت‌ها و پتانسیل‌های بومی باید فعال شود.

۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۷

مردم به آینده خوش بین و امیدوار باشند

نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها و نایب رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استانها، در یادداشتی از آینده درخشان جمهوری اسلامی ایران می‌گوید.

۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۶

مناطق ویژه اقتصادی در فارس افزایش یابد

نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با تاکید بر ظرفیت های صنعتی و اقتصادی این استان گفت: افزایش مناطق ویژه اقتصادی در استان فارس باید به صورت جدی پیگیری شود.

۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب