شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر به رشد شکوفایی شهرها کمک می‌کند

صالحی نژاد ضمن تبریک عضویت شهرهای زنجان و سلطانیه در شبکه شهرهای خلاق گفت: عضویت در شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران به رشد و شکوفایی شهرها کمک می‌کند.

نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها: مردم از شهادت محیط بانان خشمگین و ناراحتند / ضرورت ایجاد چتر حمایتی قانون بر سر محیط بانان
نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها: در صورت اعمال محدودیت های نوروزی دولت به فکر حمایت از مشاغل در تعطیلات باشد
نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها: حق‌السهم شهرداری‌ها از ماده 101 تا به امروز محقق نشده است

اخذ سند برای زمین های بایر در محدوده شهرها تبدیل به دور باطل شده است

جعفری با بیان اینکه برای دریافت سند برای زمین های بایر محدوده شهرها با مشکل روبه رو هستیم گفت: سازمان ثبت اسناد برای صدور سند شرط داشتن بنا در زمین را مطرح می کند در حالی که شهرداری ها برای دادن پروانه ساخت درخواست سند می کند.

۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳

ارتقای جایگاه شوراها در گرو حذف گلوگاه‌های نامطلوب است

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: شوراها یکی از ارکان مهم و قوانین مترقی نظام جمهوری اسلامی هستند که نباید آنها را دست کم گرفت اما در مدت پنج دوره فعالیت کاری نمره قابل قبولی در سطح کشور نگرفته‌اند که باید گلوگاه‌ها و امتیازات نامطلوب را حذف کرد تا شوراها به جایگاه واقعی خود برسند.

۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲

عدم تصویب درآمد پایدار شهرداری ها منجر به تراکم فروشی می شود

جعفری با بیان اینکه شهرداری ها با مشکل شدید مالی مواجه هستند، گفت: اگر به سمتی نرویم که درآمد پایدار مصوب نشود مطمئناً در آینده با تراکم فروشی در شهرها، چالش‌های زیادی در حوزه عمران شهری پیش خواهد آمد.

۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار