برخی از متقاضیان وام ازدواج و فرزندآوری در زنجان امتیاز خود را می‌فروشند

 نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها گفت: سختی‌های دریافت وام موجب شده است که افراد بدون آگاهی، امتیاز وام خود را با مبلغ اندکی به دیگری بفروشند و این خود مشکلات حقوقی و مالی بزرگ‌تری به وجود می‌آورد.

نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها: آب شرب شهر ۵ هزار نفری کرسف قطع است/ آبفا، ابتدایی‌ترین وظایف خود را انجام نمی‌دهد
نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها مطرح کرد: اداره تعاون علیه تعاونی / تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان خدابنده گرفتار حاشیه شده است
نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها: خودداری بانک‌ها از پرداخت وام فرزندآوری و ازدواج خلاف سیاست‌های کلان نظام است

معدن کاری به بلای جان زیرساخت‌های ارتباطی استان زنجان تبدیل شده است / باید در برابر عوام فریبی برخی از نامزدهای انتخاباتی ایستاد

نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه فعالیت معادن در استان زنجان، سودی برای مردم این استان ندارد گفت: فعالیت‌های ماشین‌آلات معدن کاری سبب نابودی زیرساخت‌های ارتباطی استان شده است.

۱۰:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۸

برخی از متقاضیان وام ازدواج و فرزندآوری در زنجان امتیاز خود را می‌فروشند

 نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها گفت: سختی‌های دریافت وام موجب شده است که افراد بدون آگاهی، امتیاز وام خود را با مبلغ اندکی به دیگری بفروشند و این خود مشکلات حقوقی و مالی بزرگ‌تری به وجود می‌آورد.

۱۱:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۸

اداره تعاون علیه تعاونی / تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان خدابنده گرفتار حاشیه شده است

اصانلو با بیان اینکه تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان خدابنده با مشارکت بیش از یک هزار معلم با خرید یک قطعه زمین برای ساخت مسکن اقدام کرده است گفت: متاسفانه به دلیل حواشی رخ داده و فشارهای بیرونی، فعالیت ساخت مسکن به تعویق افتاده است که سبب زیان فرهنگیان می‌شود.

۱۱:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵

خودداری بانک‌ها از پرداخت وام فرزندآوری و ازدواج خلاف سیاست‌های کلان نظام است

اصانلو با بیان اینکه بانک‌ها از پرداخت وام‌های خرد به ویژه وام فرزندآوری و ازدواج سرباز می‌زنند گفت: این رویه غلط بوده و برخلاف سیاست‌های کلان نظام در خصوص جوانی جمعیت است و باید با بانک‌های متخلف برخورد شود.

۱۲:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۰

توسعه متوازن و همه جانبه شهرستان خدابنده قربانی تصمیمات غلط مدیریتی شده است

اصانلو با بیان اینکه توسعه شهرستان خدابنده قربانی تصمیمات غلط مدیریتی و منافع شخصی شده است گفت: این شهرستان ظرفیت‌های فراوانی در حوزه گردشگری و کشاورزی دارد اما توسعه بیش از حد معادن، به اقتصاد و محیط زیست شهرستان آسیب زده است.

۱۱:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۲

بورس ضربه ای سنگین بر دارایی مردم و اعتبار دولت / قدرالسهم شهرداری‌ها از زمین‌های مسکن و شهرسازی پرداخت نمی شود

اصانلو با اشاره به وضعیت پیش آمده در بازار سرمایه کشور گفت: سقوط شاخص بورس نه تنها دارایی مردم را نابود کرد بلکه اعتبار دولت در بین مردم را نیز از بین برد.

۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹

هشدار نسبت به بحران آب آشامیدنی در تابستان پیش رو / مسئولان مشکل کمبود آب را انکار می‌کنند

اصانلو با اشاره به مشکل آب آشامیدنی در شهرستان خدابنده استان زنجان گفت: مسئولان به جای حل مشکل کمبود آب را انکار می‌کنند در صورتی که چندین شهر و چند صد روستای این شهرستان تابستان گذشته با مشکل جدی دسترسی به آب آشامیدنی مواجه بودند.

۱۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۰
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب