گلستان نیاز به طرح جامع گردشگری دارد

حسینی گفت:  نبود طرح جامع گردشگری باعث شده تا ساماندهی این حوزه نافرجام بماند. همچنین نبود الگو و سیاست گذاری مناسب برای جذب گردشگر و  فقدان برنامه‌ریزی و زیرساخت‌های لازم از عامل رونق نیافتن صنعت گردشگری در استان است.

نماینده استان گلستان در شورای عالی استان ها: دستگاه‌های نظارتی، نظارت جدی تری بر بازار مسکن داشته باشند
نماینده استان گلستان در شورای عالی استان ها: با راهکارهای عملی و بهره مندی از فناوری‌های روز، می توان بر کم آبی گلستان فائق آمد
گزارش تصویری// همایش تجلیل از شوراهای برتر استان گلستان

دولت، باغداران مرکبات شمال کشور را دریابد/ قیمت کم و عدم صادرات مرکبات، باغداران را متضرر کرده است

حسینی گفت: باغداران به فکر قطع درختان و تغییر کشت هستند و از دولت خواستاریم فکری به حال این وضعیت کند و وزارت جهاد کشاورزی یا با خرید تضمینی به قیمتی که کشاورز ضرر نکند و یا با فراهم کردن زمینه برای صادرات مرکبات، سامانی به وضعیت باغداران مرکبات شمال کشور دهد. 

۱۳:۳۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴

زعفران‌کاران گلستانی مورد حمایت قرار گیرند/ زعفران گلستان به دلیل نبود حمایت‌، توسط دلالان با نرخ پایین خریداری می‌شود

حسینی گفت: هرساله زعفران کشت شده در گلستان به دلیل نبود حمایت‌ توسط دلالان با نرخ پایین خریداری می‌شود، جا دارد این محصول مهم و استراتژیک همانند محصولات دیگر کشاورزی همچون گندم مورد حمایت قرار گیرد تا دست دلالان و خام فروشی از آن کوتاه شود.

۰۹:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۸

کشت گیاهان دارویی به شرط ایجاد صنایع تبدیلی و بازار فروش، انتخاب مناسبی برای کشاورزان است

دردی زاده نماینده استان گلستان در شورای عالی استان ها، گفت: کشت گیاهان دارویی به شرط مهیا نمودن برخی بسترها مانند صنایع تبدیلی یا بازار فروش، به واسطه مصرف بسیار محدود آب و سهولت در تهیه نهاده برای کشاورزان صرفه اقتصادی دارد.

۱۰:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

سهم حقابه کشاورزان بخش فندرسک شهرستان رامیان از سد نگارستان تأمین نمی شود

حسینی با بیان اینکه سهم حقابه کشاورزان بخش فندرسک شهرستان رامیان از سد نگارستان پرداخت نمی‌شود گفت: 16 سال پیش قرار بود برای بخش فندرسک شهرستان رامیان از سد نگارستان کانال خروجی ایجاد شود اما تاکنون عملیاتی نشده است.

۱۰:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۱

تقویت حوزه حمل و نقل، گلستان را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می دهد

حسینی گفت: استانی در روند توسعه و پیشرفت موفق است که بتواند صنعت حمل و نقل خوبی داشته باشد و توسعه استان در گرو صنعت حمل و نقل است و گلستان نیز نیازمند استفاده از همه حوزه‌های حمل و نقل ریلی، هوایی و زمینی است.

۱۴:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۳

گلستان نیاز به طرح جامع گردشگری دارد

حسینی گفت:  نبود طرح جامع گردشگری باعث شده تا ساماندهی این حوزه نافرجام بماند. همچنین نبود الگو و سیاست گذاری مناسب برای جذب گردشگر و  فقدان برنامه‌ریزی و زیرساخت‌های لازم از عامل رونق نیافتن صنعت گردشگری در استان است.

۱۴:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۷

با راهکارهای عملی و بهره مندی از فناوری‌های روز، می توان بر کم آبی گلستان فائق آمد

دردی زاده گفت: انتظار می‌رود که مدیران صرفاً به بیان مباحث کلیشه‌ای مانند «کمبود بارش» و «افزایش مصرف» و غیره اکتفا نکرده بلکه راهکارهای عملی و البته بهره مندی از فناوری‌های به روز را برای کاهش اثرات کم آبی در دستور کار قرار دهند.

۱۳:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب