بین ۲۰ تا ۳۰ درصد آب‌ استان سمنان در شبکه‌های فرسوده هدر می رود

خراسانی با بیان اینکه بین ۲۰ تا ۳۰ درصد آب‌ استان سمنان در شبکه‌های فرسوده هدر می رود گفت: ضروری است اعتباری برای اصلاح شبکه فرسود اختصاص داده شود.

نماینده استان سمنان در شورای عالی استان‌ها: هفته دولت یادآور فداکاری فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب است
نماینده استان سمنان در شورای عالی استان‌ها: نقش مردم استان سمنان در پیروزی عملیات مرصاد پررنگ بود
نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها: طرح اصلاح ماده 92 قانون شهرداری‌ها و الحاق 4 تبصره تصویب شد

استانداری سمنان در زمینه ارتباط با شوراها الگویی در میان استان‌ها است

با تشکر از توجه استاندار سمنان به شوراها گفت: استانداری سمنان الگویی در میان استان‌ها است و ما هم این عملکرد را گزارش می‌کنیم و امیدواریم این همکاری ادامه‌دار باشد تا کارهای خوبی برای کشور انجام شود.

۱۰:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۱

زمانی که خدماتی ارائه می‌شود، مردم می‌بینند و جایگاه نظام ارتقا می‌یابد

حجت الاسلام مرتضی مطیعی امام جمعه سمنان و نماینده ولی فقیه در این استان، گفت: زمانی که خدماتی ارائه می‌شود مردم می‌بینند و جایگاه نظام در بین مردم ارتقا می‌یابد. بنابراین به فرموده امام علی (علیه السلام) این فرصت، فرصت خدمت است و باید این فرصت‌ها قدر دانسته شود چرا که این خدمت عین عبادت است.

۰۹:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۱

به جایگاه شوراها توجه بیشتری شود/ تحقق شعار سال یکی از وظایف شوراهاست

دبیری گفت: در شورای شهر هم ۳۴ وظیفه بر عهده شوراها گذاشته شده است که یکی از آن‌ها برنامه ریزی در راستای مشارکت مردم در امور اقتصادی، رفاهی و عمرانی است که منطبق با شعار سال است. یعنی تحقق شعار سال یکی از وظایف شوراهاست و امیدواریم با اجرایی کردن آن بتوانیم گام درستی در راستای توسعه برداریم.

۰۹:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۱

تصویب ۳ طرح در آخرین اجلاس شورای عالی استان‌ها در سال ۱۴۰۲

حصیرباف با بیان اینکه در در آخرین اجلاس شورای عالی استان‌ها در سال جاری 3 طرح تصویب شد گفت: سه طرح «قانون مدیریت یکپارچه آتش نشانی و خدمات ایمنی کشور»، «الحاق یک بند و ۳ تبصره به ماده ۳۰ قانون شوراها» و «نحوه تشکیل کمیته‌ها و مجامع ملی ذیل شورای عالی استان‌ها» به تصویب رسید.

۰۹:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۹
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب