استان سمنان می تواند نگین جاده ابریشم باشد / ضرورت بهسازی آثار تاریخی سمنان

حصیرباف با اشاراه به ظرفیت تاریخی استان سمنان و اهمیت بازآفرینی جاده ابریشم جدید گفت: جاده ابریشم نقش مهمی در آینده اقتصاد جهان دارد و شهر سمنان به دلیل قرارگیری بر سر راه ابریشم می تواند به نگین گردشگری این جاده تبدیل شود.

در ادامه برگزاری دوره آموزشی بودجه نویسی شوراهای استان سمنان: شهرستان های گرمسار و ایوانکی آخرین مقصد دوره بودجه نویسی اعضای شورای روستایی
دوره آموزشی بودجه ریزی و بودجه نویسی اعضای شورای روستایی شهرستان آرادان برگزار شد
در ادامه برگزاری دوره آموزشی بودجه نویسی شوراهای استان سمنان: کارگاه آموزشی نگارش بودجه سالانه برای اعضای شورای روستاهای سمنان، مهدیشهر و سرخه برگزار شد

استان سمنان می تواند نگین جاده ابریشم باشد / ضرورت بهسازی آثار تاریخی سمنان

حصیرباف با اشاراه به ظرفیت تاریخی استان سمنان و اهمیت بازآفرینی جاده ابریشم جدید گفت: جاده ابریشم نقش مهمی در آینده اقتصاد جهان دارد و شهر سمنان به دلیل قرارگیری بر سر راه ابریشم می تواند به نگین گردشگری این جاده تبدیل شود.

۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

کارگاه آموزشی نگارش بودجه سالانه برای اعضای شورای روستاهای سمنان، مهدیشهر و سرخه برگزار شد

در ادامه برگزاری دوره آموزشی بودجه‌نویسی و بودجه‌ریزی اعضای شوراهای روستایی استان سمنان، صبح امروز (سه شنبه 13 دی) کارگاه نحوه نگارش بودجه سالانه شورای روستا و دستورالعمل‌های در شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه برگزار شد.

۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳

بی‌مسئولیتی و عدم پایبندی به قوانین و مقررات فاجعه‌ای در ابعاد انسانی و مهندسی

آنچه رخدادها را به شکل فاجعه‌ای در ابعاد انسانی و مهندسی رقم می‌زند، عدم توجه کافی به مقوله پژوهش در اجرا، استفاده نکردن از مجریان ذیصلاح و تدوین و تنظیم نکردن مقررات و قوانین متقن با قدرت بازدارنگی مناسب، است.

۱۴:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۵

حضور روسای شوراهای استان و شهرستان برای شرکت در جلسات اداری استان ضروری است

خراسانی با بیان اینکه شوراها نسبت به مسائل، مشکلات و ظرفیت‌های حوزه انتخابیه خود آگاهی دقیقی دارند تصریح کرد: حضور رئیس شورای استان در شورای اداری استان و رئیس شورای شهرستان در شورای برنامه‌ریزی شهرستان مهم و ضروری است است.

۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۸

شهمیرزاد ظرفیت تاسیس اردوگاه ملی دانش‌آموزی را دارد

نماینده استان سمنان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه شهمیرزاد جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری بین‌المللی ایران قرار دارد، گفت: با پیگیری‌های انجام شده، زمین و امکانات در این شهر برای تأسیس اردوگاه ملی دانش‌آموزی در این منطقه گردشگری وجود دارد که امیدواریم با پیگیری‌های اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان به نتیجه برسد.

۱۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۷

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

حادثه متروپل محصول بی‌توجهی به انجام مسئولیت‌ها در استاندارسازی و نظارت بر اجرای دقیق آن‌هاست

حصیرباف در تازه ترین اظهار نظر خود در خصوص ریزش ساختمان متروپل گفت: در حادثه متروپل با تخلفات موردی مواجه نیستیم بلکه سلسله ای اشتباهات و تخلفات در کنار یکدیگر قرار گرفته تا این فاجعه را رقم بزنند.

۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب