دیدار دکتر خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با بانوان عضو شورای اسلامی شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری

در سفر دوم ریاست جمهور به استان چهارمحال و بختیاری ، دکتر خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور روز پنج شنبه مورخ 25 آبان ماه 1402 راس ساعت 14 با بانوان عضو شورای اسلامی شهرها و روستاها، کارآفرینان و سازمانهای مردم نهاد استان چهارمحال و بختیاری دیدار کرد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده : برنامه خانواده و فرهنگ عامه را در برنامه کاری خود داریم
پیام تشکر نماینده شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان
عضو شورای اسلامی شهر بروجن: بانوان قالیباف باید مورد حمایت جدی قرار گیرند

اختصاص ماشین آلات سنگین و به روز راهسازی و تجهیز دهیاری‌ها در شهرستان کوهرنگ ضروری است

جعفری عسگری حسنوند با اشاره به لزوم پیگیری و حل شکلات مسیرهای سخت گذر شهرستان کوهرنگ، عنوان کرد: مسیر سخت گذر موگویی بخش مرکزی و سه جو و گاو شیر در بخش بازفت و احداث و زیرسازی جاده از مسیر چلگرد به موگویی جهت تردد در فصل تابستان و مسیر بزنویه به روستای چین تا روستای خویه در فصل زمستان باید اولویت کاری قرار گیرد.

۱۱:۰۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

اجرای طرح ۶ خطه جاده ورودی استان از سمت پلیس راه فرخشهر به شهرکرد و ایمن سازی و رفع مشکل روشنایی این محور از ضروریات است

وی تسریع در اجرای چهارخطه دستگرد امامزاده- فرخشهر، جابجایی انبارها در ورودی شهر، آزادسازی زمین جهت توسعه شهر ، تسریع در اجرای مسکن ملی فرخشهر و اتخاذ تدابیر لازم جهت جاماندگان از ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن را نیز مطرح کرد.

۰۸:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

تکمیل محور سامان به تیران جهت اتصال ورودی استان به اتوبان سراسری و محور اصلی ورود گردشگران به شهرستان سامان تسریع شود

چهلگردی درخواست نمود: تکمیل محور سامان به تیران جهت اتصال ورودی استان به اتوبان سراسری و محور اصلی ورود گردشگران به شهرستان سامان تسریع گردد زیرا این محور طی اواخر تابستان امسال حدود 20 نفر فوتی وتعداد زیادی مصدوم در اثر تصادفات داشته است.

۰۸:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

عوارض آلایندگی صنایع بزرگ کشور به همه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اختصاص یابد

عضو شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: عوارض آلایندگی صنایع بزرگ کشور به جای اختصاص به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان محل وقوع صنعت مذکور، می‌بایست به تمامی شهرداری و دهیاری‌های کشور اختصاص یابد.

۰۹:۲۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۹

ضرورت مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در جلسات شورای اداری شهرستان بن

بهارلویی اصلاح شکل هندسی میدان ورودی روستای حیدری و احداث زیرگذر جهت سه راهی بارده – تومانک را ضروری دانست و یادآور شد: فلکه و یا زیر گذر جهت جاده بن- داران (بندر به بندر ) در ورودی روستاهای لارک و شیخ شبان احداث شود.

۱۴:۲۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۸

بیش از ۲٠ مدرسه تخریبی در شهرستان خانمیرزا وجود دارد

باقری با بیان اینکه بیش از 20 مدرسه تخریبی در شهرستان خانمیرزا وجود دارد گفت: زیبنده نیست که مدارس کانکسی یا کمبود فضای آموزشی داشته باشیم. مدارس تخریبی، نبود خانه‌های بهداشت، بیکاری و‌.‌.‌. باید مورد توجه قرار گیرند‌.

۱۰:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

پیگیری هرچه سریعتر طرح بازنگری شهر مالخلیفه از ضروریات است

قنبری چهاربانده شدن جاده گوشکی ، قرح و آسفالت جاده پشتکوه فلارد ، تعریض و تسطیح جاده روستای یونکی به شهر مال خلیفه در بین مزارع کشاورزی که باعث کاهش ترافیک و اتصال روستاهای شمال شرقی به روستاهای جنوبی می گردد، را نیز مطرح کرد.

۱۰:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

چهاربانده کردن جاده بلداجی به شلمزار در دستور کار قرار گیرد

صفیان انجام مطالعات جاده ارجنک جهت خروج بخش بلداجی از بن بست و اجرای روشنایی جاده از پاسگاه بلداجی تا سه راهی قلعه ممکا وچغاخور به طول یک کیلومتر و چهاربانده نمودن جاده بلداجی به شلمزار را مطرح و پیگیری مشکل جاده فرادنبه و حریم لوله گاز در سفر وزیر نفت به استان چهارمحال و بختیاری را ضروری دانست.

۱۰:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری طی پیامی فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد باشکوه انقلاب اسلامی

دهه مبارکه فجر، طلوع خورشید پیروزی وسربلندی ملت خداجو ومسلمان ایران علیه نظام کفر و استبداد و نغمه های سرخ و جاودانی مردمی را به یاد می آورد که چکامه بلند فریاد را در سایه ایمان سرودند و پایه های حکومت های فاسد و ظالم در دنیا را تکان دادند، دیواره محکم حکومت شاهنشاهی را فرو ریختند و نظام جدیدی درعرصه اجتماع و سیاست بر اساس معیارهای توحیدی و آموزه های اسلامی در جامعه برپا ساختند.

۰۹:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب