شورای اسلامی شهرها نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها را تقویت کنند تا حادثه متروپل تکرار نشود

سلیمانی دشتکی با اشاره به لزوم انجام وظایف قانونی شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، تصریح کرد: بمنظور جلوگیری از تخلفات احتمالی باید قانون را ملاک قرار دهید و در چارچوب قانون تصمیم گیری نمائید تا مشکلی پیش نیاید.

نماینده شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری: آموزش شوراهای اسلامی زمینه ساز افزایش کیفیت مدیریت شهری و روستایی
رئیس شورای اسلامی شهرستان فارسان: استفاده از اسلحه برای مراسمات عزاداری و ازدواج مهم ترین مشکل فرهنگی اجتماعی فارسان
نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها: ارتباط با بدنه فعال اجتماعی موضوعی مهم است

پروژه شهرستان شدن خانمیرزا با شکست مواجه شد

نماینده شوراهای چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها گفت: تا زمانی‌که محور مواصلاتی، بیمارستان، ادارات و نیروی انسانی برای ارتقای یک بخش به شهرستان و حتی تبدیل یک روستا به شهر وجود نداشته باشد، این کار غلط است.

۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

نارضایتی مردم روستای دوراهان از مزایده مدرسه روستا

عضو شورای اسلامی روستای دوراهان در خصوص نارضایتی مردم روستای فوق از مزایده مدرسه روستا به بخش خصوصی و غیربومی گفت مزایده فوق بدون رعایت وقت لازم و شرایط مساعد در کمترین فرصت برگزار گردیده و دو واحد اموزشی این روستا با کمترین قیمت (یک چهارم قیمت واقعی) به اشخاص ذی نفع که غیر بومی هم می باشند واگذار شده که این موضوع اعتراض اهالی روستای دوراهان را بدنبال داشته است.

۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

ارتباط بیشتر مدیران شهرستانی با شوراها ضروری است

نایب رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: بابت انتخاب مدیرانی جهادی و انقلابی در استان از استاندار تقدیر و تشکر می کنیم که خوشبختانه در دوره ششم شورا همکاری خوبی را با شورای اسلامی استان داشتند .

۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

لزوم نظارت بر مدیریت سالن‌های ورزشی شهرکرد

رئیس کمیسیون عمران و زیر بنایی شورای اسلامی شهرکرد با بیان اینکه نظارت بیشتر بر مدیریت سالن‌های ورزشی شهرکرد ضرورت دارد، گفت: مناسب‌سازی و استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی سالن‌های ورزشی شهرکرد باید در دستور کار قرار گیرد.

۱۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۵

شوراهای اسلامی از مدیران مطالبه گری کنند

حیدری به نقش اصلی و اثرگذار شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در روند توسعه کشور و استان اشاره و تصریح کرد: شوراهای اسلامی حلقه اتصال بین مردم و مسوولان هستند و باید به مردمی شدن امور توجه جدی داشته باشند.

۱۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۵

اجرای طرح‌های هادی روستایی در بخش‌های مرکزی خانمیرزا با مشکل مواجه شده است

باقری با اشاره به وضعیت اجرای طرح هادی روستایی در استان چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح‌های هادی روستایی در بخش‌های مرکزی خانمیرزا و ارمند به‌ویژه دهستان جوانمردی با مشکل جدی مواجه شده است.

۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴

شوراها در کنار مسئولان تلاش می کنند تا برای نظام جمهوری اسلامی ایران امیدآفرینی کنند

رئیس شورای استان چهارمحال و بختیاری گفت: شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری تلاش دارد نیازهای مردم را پیگیری کند و یکی از ظرفیت های شورای عالی استان ها ارائه طرح و لایحه به مجلس شورای اسلامی است لذا با راهنمایی های  مدیران استان، شورای اسلامی استان موانع و خلأ های قانونی در حوزه های مختلف و در راستای تسهیل امورات سرمایه گذاران، رفع فقر، بیکاری و ... را به شورای عالی استانها ارسال می کند.

۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴

نماینده چهارمحال و بختیاری شورای عالی استان ها: تکمیل زیرساخت طرح‌های عمرانی، بهداشتی ،درمانی و آموزشی از ضروریات است

نماینده چهارمحال و بختیاری شورای عالی استان ها با اشاره به مشکلات اصلی استان در ایجاد زیرساخت ها گفت: رفع این مشکل ها نیازمند برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت توسط مدیران استانی و توجه ویژه به نیازهای ضروری استان در بخش های کشاورزی، صنعت و گردشگری است.

۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳

نماینده چهار محال و بختیاری در شورای عالی استان ها: احداث بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در شهرستان کوهرنگ ضروری است

نماینده چهار محال و بختیاری در شورای عالی استان ها گفت: شهرستان کوهرنگ سردترین شهرستان در کشور و میزان بارش برف و باران در این شهرستان بالاست و توریست پذیر است. لذا می طلبد اصلاح راه های کوهستانی این شهرستان جهت تسریع در ترددها در دستور کار قرار گیرد.

۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب