پیام تسلیت رییس و اعضای شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در پی شهادت رییس جمهور و همراهان در سانحه هوایی

رییس و اعضای شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری شهادت آیت‌الله رییسی رییس جمهور محبوب و مردمی و هیات همراه که سانحه هوایی به لقا الله پیوستند را تسلیت گفتند.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری مطرح کرد: شورای اسلامی بازوی مشورتی برای مدیران کشور
استاندار چهارمحال و بختیاری: از ظرفیت شوراها برای پیشرفت چهارمحال و بختیاری استفاده شود
برگزاری همایش گرامیداشت روز ملی شوراها در چهارمحال و بختیاری

۱۰ روستا و ۵ شهر استان به عنوان پایلوت طرح مدیریت اجتماعی پسماند انتخاب شدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بیان کرد: از مهمترین چالش‌هایی که در منطقه 5 وجود دارد موضوع صنایع آسفالت و کشتارگاهی بوده که در اختیار شهرداریها است که تقاضا داریم اعضای شورای شهرها توجه بیشتری داشته باشند، بند 8 ماده 27 قانون مالیات بر ارزش افزوده می‌تواند کمک جدی به حل مسائل محیط زیستی شهرها کند. در مورد مسایل زیست محیطی استان اولویت‌بندی منسجمی وجود ندارد که نیاز است با همکاری و همراهی شوراهای استان‌ها مشکل برطرف شود، موضوع حیوانات بلاصاحب، سگ‌های بی‌صاحب در همه استان‌های منطقه 5 یک چالش جدی برای سلامت و بهداشت عمومی شده که نیاز است این موضوع به صورت جدی و در اسرع وقت مدیریت شود.

۰۷:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۲

پسماند و زباله معضل اصلی شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری

میری با تاکید بر اینکه پسماند و زباله معضل اصلی شهرها و روستاهای استان است گفت: دهیاری‌ها به دلیل کم بودن منابع، مدیریت خوبی بر این معضل ندارند و این مساله مشکلاتی را از نظر حقوقی و حقیقی برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها فراهم کرده است.

۱۳:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۶

قلع و قمع اتاقک های کشاورزی در شهرستان سامان مشکل ساز شده/ رهاسازی آب سد زاینده رود باید کارشناسی شده باشد

جاده سامان قراقوش با توجه به اینکه مجوز ماده 23 داشته و ردیف ملی گرفته ولی سال گذشته یک ریال اعتبار تخصیص داده نشد و جاده  آسفالته قدیمی نیز در اثر تعریض از بین رفته و روستاهای بالادست شهرستان با مشکلات عدیده مواجه اند و اختصاص اعتبارات به این حوزه ها از ضروریات است.

۰۹:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۵

رفع مشکل اشتغال جوانان و مسکن ملی شهرستان فلارد از ضروریات است

محمد قنبری با اشاره به مشکل اشتغال جوانان و مسکن ملی شهرستان فلارد ، تاکید کرد: شهرستان فلارد جوانان تحصیل کرده دارد اما برای بکارگیری در پتروشیمی مدنظر نیست و نیروی های بومی بیکارند و ما فقط مشکلات آلودگی پتروشیمی را تحمل می کنیم.

۰۹:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

احیای جاده شمس آباد - کیار - فرخ شهر و رفع مشکل آب شرب منطقه لاران از ضروریات است

علیرضا قائد امینی با اشاره به اینکه برای نشاط اجتماعی کاری انجام نشده، گفت: محل های ورزشی به درستی برای بانوان در همه شهرها و روستاها دیده نشده و این موضوع منجر شده مشکلات اجتماعی زیاد شود.

۰۸:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

اعتبارات استانی و کشوری عادلانه توزیع و قیر رایگان بر اساس محرومیت و معابر خاکی اختصاص یابد

عطاءالله حسین پور آقایی گفت: شهرک صنعتی شهر لردگان به معنای واقعی غیر فعال بوده که دلیل اصلی آن عدم ارائه تسهیلات به افراد واجد شرایط می باشد و به همین دلیل اشتغال ایجاد نمی شود و مدیریت این موضوع از ضروریات است.

۰۸:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

روند احداث مسکن ملی در شهرستان اردل تسریع شود

حمید جهانگیری عمده مطالبات مهم شهرستان اردل را توسعه راهها و جاده های اصلی شهرستان اردل مطرح و افزود: احداث چهارخطه سه راهی خراجی به مرکز شهرستان اردل و ایمن سازی و رفع نقاط حادثه خیز تنگ درکش ورکش که مشکلات تردد دارد وهمچنین تسریع در روند احداث جاده گورمیزه که محل اتصال مرکز شهرستان به بخش میانکوه و استان خوزستان است ، باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

۰۸:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۱
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب