اتمام مرحله نخست صدور کارت عضویت شوراهای اسلامی چهارمحال وبختیاری

رئیس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تامین اعتبار برای صدور ۶۰۰ عدد کارت شناسایی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: صدور مرحله اول صدور کارت‌های عضویت شوراهای اسلامی به اتمام رسید و پس از تامین اعتبار مرحله دوم نسبت به صدور باقی مانده اقدام خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری: جامعه شورایی وظیفه تسهیل گری امورات در کنار مردم را دارد
نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: ایجاد نمایندگی شرکت آب منطقه ای در شهرستان کوهرنگ ضروری است
نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: در پروژه‌های انتقال آب باید منافع چهارمحال و بختیاری در نظر گرفته شود

دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی استان با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی استان

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با توجه به اینکه کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی (ع) شهرکرد موفق به کسب عنوان افتخار آمیز رتبه اول در ارزیابی شورای فرهنگی و اجتماعی دربین دانشگاه ها و کلینیک های استان شد، رئیس و اعضای شورای اسلامی استان با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی استان و مدیر کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی (ع) شهرکرد دیدار و با اهدای لوح سپاس از اقدامات ارزنده ایشان تقدیر نمودند.

۱۰:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

توزیع عادلانه آرد در بین عشایر شهرستان خانمیرزا و ارتقاء سهمیه آرد از ضروریات است

باقری درخواست اتخاذ تمهیدات به منظور جلوگیری از حذف جامعه عشایری کشوری، بهسازی جاده های عشایری خانمیرزا، لایروبی چشمه ها و آب شرب عشایر، جبران خسارت عشایر خانمیرزا در سیل سال گذشته و پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک به منظور حفظ سنت های عشایر در قالب جشنواره را مطرح کرد.

۱۴:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

تکمیل شبکه فاضلاب داخل شهر سامان و رسیدگی به مشکل حریم کمی و کیفی رودخانه زاینده رود ضروری است

چهلگردی درخواست مطالعه واجرای شبکه فاضلاب روستاهای حاشیه زاینده رود را مطرح و تصریح کرد: پساب تصفیه خانه آب شرب شهر سامان که باعث وارد آمدن خسارت به باغات اراضی زیردست تصفیه خانه می گردد و کشاورزان زیادی از این موضوع شاکی هستند، باید تعیین تکلیف گردد.

۱۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

جلسه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و فاضلاب برگزار شد

جلسه پیگیری مطالبات جلسات قبل شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در حوزه آب و فاضلاب با حضور معاونین شرکت های آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان و مدیر کل دفتر فنی امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری در محل دفتر شورای اسلامی استان برگزار شد.

۱۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

کسانی که انتقال آب تونل بهشت آباد و سد خرسان 3 را برای استان چهارمحال و بختیاری پیگیرند از وضعیت آبرسانی شرب به مردم برخی روستاها و شهرهایی مانند سردشت شهرستان لردگان آگاه اند؟

عطاءالله حسین پور گفت: شهر سردشت دو مخزن آب دارد که یکی از مخزن ها مربوط به 80 یا 90 سال پیش است و ترک خورده و قابل شستن و یا لایروبی نیست و قنات سردشت نیز که منبع تامین آب این شهر است ، هر ساله از بهمن ماه از 48 ساعت آب 2 ساعت آب به مردم می رسد که جای تاسف دارد.

۱۳:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب