ارسال 25 طرح از سوی دبیرخانه شورای عالی استان‌ها

شیخ سامانی با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب دبیرخانه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 25 طرح ارسال شده است که 6 طرح آن به صحن کمیسیون‌های شورای عالی استان‌ها و 2 طرح آن به مجلس راه‌یافته است.

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: همکاری شوراهای اسلامی و وزارت آموزش و پرورش حلال بسیاری از مشکلات است
عضو شورای اسلامی شهر سرخون: باید پذیرفت آب منطقه میانکوه برای موجودات زنده و گیاهان ضرر داشته است
رئیس شورای اسلامی شهرستان فارسان: مشکل انشعابات برق و آب سالن ورزشی روستای کران بررسی شود

باید پذیرفت آب منطقه میانکوه برای موجودات زنده و گیاهان ضرر داشته است

فاضل حدادی گفت: به دلیل ترکیدگی خط لوله نفت مارون به اصفهان و پس از آن مهاجرت‌های بی‌رویه از این منطقه به سایر استان‌ها، با کاهش سرمایه‌‌گذاری روبرو بوده ایم که عامل اصلی آن شرکت نفت بوده است.

۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

جلسه دوم بررسی حسابرسی سال 98 سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

گزارش حسابرسی صورت‌های مالی سال ۱۳۹۸ سازمان همیاری شهرداری‌های استان در جلسه ای با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان، مدیر موسسه حسابرسی منتخب این شورا و اعضای شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد بررسی شد.

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

اصلاح شبکه های فرسوده آب آشامیدنی شهرها و روستاهای شهرستان بن در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان قرار گیرد

زلیخا قنبری خواستار اصلاح شبکه های فرسوده آب آشامیدنی شهرها و روستاهای شهرستان بن در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان شد و گفت با توجه به کمبود آب شرب در این شهرستان و جلوگیری از هدر رفت آب آشامیدنی و همچنین تخریب مکرر آسفالت معابر جهت تعمیر و مرمت لوله های قدیمی و فرسوده با تخصیص اعتبار جهت اصلاح شبکه های فرسوده موافقت شود.

۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

دستگاه های اجرایی در ارسال برآورد خسارات حادثه آتش سوزی لوله نفت مارون تسریع کنند

حسینعلی رضایی سرپیری گفت: خدماتی که شهرداری سرخون در پی آتش سوزی لوله نفت مارون در منطقه انجام داده بارز است و از طریق پاسگاه موارد صورتجلسه گردیده و مصوبه کارشناس رسمی نیز ضمیمه آن است اما چرا تا کنون توسط شرکت نفت توافقی جهت جبران خسارت شهرداری منعقد نشده است.

۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۹

ارسال 39 طرح پیشنهادی جهت اصلاح قانون به شورای عالی استانها

رضایی سرپیری با بیان اینکه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری حدود 39 طرح پیشنهادی جهت اصلاح قانون به شورای عالی استانها ارسال کرده است گفت: از این تعداد 6 طرح در کمیسیون های ذیربط شورای عالی استان ها بررسی و 2 طرح به تصویب نهایی در صحن علنی مجلس رسیده و مابقی طرح ها نیز در دست اقدام هستند.

۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴

بانک ها باید تمهیداتی جهت تسهیل در خدمت رسانی به مردم ساکن در مناطق صعب العبور استان پیش بینی کنند

رضایی سرپیری با اشاره به صعب العبور بودن برخی نقاط استان، تصریح کرد: افراد ساکن در این مناطق دسترسی به بانک برایشان سخت است و باید تمهیداتی جهت تسهیل در خدمت رسانی پیش بینی گردد.

۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
سامانه ثبت تخلفات