ارسال 25 طرح از سوی دبیرخانه شورای عالی استان‌ها

شیخ سامانی با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب دبیرخانه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 25 طرح ارسال شده است که 6 طرح آن به صحن کمیسیون‌های شورای عالی استان‌ها و 2 طرح آن به مجلس راه‌یافته است.

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: همکاری شوراهای اسلامی و وزارت آموزش و پرورش حلال بسیاری از مشکلات است
نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها مطرح کرد بلاتکلیفی طرح‌هادی روستاهای حاشیه زاینده رود به دلیل تعیین حریم برای رودخانه
نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: واکاری و سرشماری درختان زاگرس برای حفظ پوشش گیاهی منطقه لازم است

حساسیت ها در مهار ویروس کرونا مانند اسفند سال گذشته باشد

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: جامعه شورایی می توانند با توجه به ارتباطی که با مردم دارند در طرح بسیاری از موارد از جمله تشریح مسائل سخت و بحرانی که مملکت با آن روبروست نقش مهمی را ایفا کنند.

۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

ضرورت افزایش بودجه شهر لردگان/ جمعیت لردگان 2 برابر افزایش داشته است

مهدی محمودی گفت: پیش تر لردگان قریب به 25 هزار جمعیت داشت که اخیرا با تصمیمات اخذ شده 4 روستا به این شهر الحاق کردند و جمعیت شهر 2 برابر شد. . ولی بودجه را همان سابق درنظر گرفتند که 40 درصد آن نیز محقق نمی شود.

۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱

تسریع در تصویب برنامه ۵ ساله شوراها ضروری است

شوراهای اسلامی باید برنامه های بلند 5 ساله را تهیه و تدوین کنند چرا که پس از تصویب این برنامه در شورای شهر به تصویب نهایی استاندار رسیده و این فرصت مناسبی برای جلوگیری از اعمال سلیقه ها خواهد بود.

۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰

حسین بامیری مشاور و عضو شورای راهبردی توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی شورای عالی استان‌ها شد

در حکمی از سوی رئیس شورای عالی استان‌ها حسین بامیری نایب رئیس کمیسیون داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی مشاور و عضو شورای راهبردی توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی شورای عالی استانها شد.

۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار