ارسال 25 طرح از سوی دبیرخانه شورای عالی استان‌ها

شیخ سامانی با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب دبیرخانه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 25 طرح ارسال شده است که 6 طرح آن به صحن کمیسیون‌های شورای عالی استان‌ها و 2 طرح آن به مجلس راه‌یافته است.

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: همکاری شوراهای اسلامی و وزارت آموزش و پرورش حلال بسیاری از مشکلات است
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد
نماینده شورای استان چهارمحال و بختیاری در هیات تطبیق مصوبات شهرستان شهرکرد: نظام اداره کشور همسو با نظام شورایی نیست

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد

حسینعلی رضایی سرپیری، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: سبزپوشان همیشه در صحنه و مقتدر نیروی انتظامی در تامین امنیت انتخابات اخیر خوش درخشیدند.

۱۴:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶

شوراهای شهر در حوزه ترافیک شهری همکاری داشته باشند

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: انتظار می‌رود شوراهای شهر در حوزه ترافیک شهری و فرهنگ آن همکاری لازم را با نیروی نظامی داشته باشند، امروزه در دنیا تنها کار پلیس کفایت نمی‌کند، باید هرکس برای خود سهم لازم را بداند و کمک‌کند.

۱۴:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶

نظام اداره کشور همسو با نظام شورایی نیست

فرهاد رئیسی نماینده شورای اسلامی استان در هیأت تطبیق مصوبات شهرستان شهرکرد افزود: متاسفانه نظام اداره کشور همسو با نظام شورایی نیست و تا کنون اگر مشکلاتی را در بخش های مختلف شاهد هستیم ناشی از دیگاه متمرکزی است که دولت داشته به گونه ای که می خواهد همه امور به دست دولت انجام شود و از وجود شوراهای اسلامی این پارلمان های مردمی و محلی غافل مانده اند.

۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱

درآمدهای پایدار، لازمه توسعه پایدار شهری

حسینعلی رضایی سرپیری گفت: یکی از مقوله های حائز اهمیت در نیل به توسعه پایدار شهری، درآمدهای پایدار می باشد که نقش بسیار تاثیرگذار و تاثیرپذیری در برنامه ریزی فضایی-کالبدی شهرها دارد .

۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

بررسی مجدد طرح جامع شهرکرد جت رفع پاره ای از نواقص

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت:جهت حل مشکل اراضی سه محدوده الحاقی شهرکرد که در طرح تفصیلی لحاظ شده و بلاتکلیف رها شده مسئولان امر پیگیری های لازم را از طریق مشاور بازنگری طرح جامع شهرکرد معمول تا مشکل مردم مرتفع شود.

۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۲

تعیین تکلیف وضعیت اراضی ملی و مستثنیات و حل مشکل راکد ماندن ساخت و سازها در اشکفتک و مهدیه

حسینعلی رضایی سرپیری در جلسه ای که به منظور بررسی و رفع مشکلات منطقه غرب شهرکرد شکیل شد با اشاره به مشکل راکد ماندن ساخت و ساز هادر اشکفتک و مهدیه و تعیین تکلیف وضعیت اراضی ملی و مستثنیات افزودبرای رفع مشکلات اراضی ملی یکی از تقاضاهای مهم مردم در این منطقه است که باید به صورت استانی رفع و حتی اگر نیاز بود باید از طریق وزارتخانه و مسئولان بالاتر پیگیری شود.

۱۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
سامانه ثبت تخلفات