ارسال 25 طرح از سوی دبیرخانه شورای عالی استان‌ها

شیخ سامانی با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب دبیرخانه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 25 طرح ارسال شده است که 6 طرح آن به صحن کمیسیون‌های شورای عالی استان‌ها و 2 طرح آن به مجلس راه‌یافته است.

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: همکاری شوراهای اسلامی و وزارت آموزش و پرورش حلال بسیاری از مشکلات است
شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری: نشست ویژه معاون اول رئیس جمهور با استانداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور
کمبود راه های ارتباطی یکی از معضلات چهارمحال و بختیاری

کمبود راه های ارتباطی یکی از معضلات چهارمحال و بختیاری

موسی محبی نورالدین وند نماینده شهرستان کوهرنگ در نشست اعضای شورای اسلامی استان با استاندار گفت: تنها نهادی که می تواند بیشترین مطالبه گری را برای مردم انجام دهد شوراهای اسلامی هستند و لذا اگر شورایی مطالبه گری نکند بسیاری از مسائل و مشکلات به حال خود می ماند.

۱۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

گرانی زمین و مسکن بزرگ ترین چالش چهارمحال و بختیاری

مجید صابری با اشاره به اینکه سالهاست مهم ترین چالش استان چهارمحال و بختیاری گرانی زمین و مسکن است گفت : عدم تصویب به موقع طرح های توسعه و عمران شهری و مخالفت های سطحی برخی مسئولین بویژه مسئولین محترم جهاد کشاورزی با موضوع‌الحاق اراضی کشاورزی به محدوده شهرها از علل اصلی گرانی زمین در استان است.

۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

نارضایتی کسبه از مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص تعطیلی بازار

حسینعلی رضایی سرپیری افزود براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، تعدادی از گروه های اصناف و بازاریان مدتی است که تعطیل گردیده و باعث نارضایتی هایی شده  بگونه ای که کسبه اذعان می‌کنند: هنوز خسارات ناشی از تعطیلی های سال گذشته  را جبران نکرده ایم که با تعطیلی  ابتدای سال و با رکود سنگین در بازار خساراتمان چندین برابر شده که قابل جبران نیست .

۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

پیشرفت پروژه های عمرانی در شهرستان کوهرنگ کند است

موسی محبی نورالدین وند نماینده شهرستان کوهرنگ در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: جاده میاندهان ونازی پیمانکار در حال انجام کار است و تا کنون نزدیک به یک میلیارد و چهارصد هزار تومان هزینه شخصی شده ولی اعتبار آن تامین نشده است.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶

بیش از ۳۰ مدرسه در شهرستان لردگان تخریبی هستند

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها گفت: نزدیک به ۳۰ الی ۴۰ مدرسه در شهرستان لردگان تخریبی هستند و مردم این شهرستان با علم به این مسئله فرزندان خود را به این مدارس می‌فرستند، این مدارس احتیاج به بودجه در زمینه بازسازی دارند.

۱۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵

دشت شهرکرد تبدیل به کانون ریزگردها شده است /تاکنون تغییر محسوسی در وضعیت این دشت مشاهده نمی‌شود

رئیس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: دشت شهرکرد امروز تبدیل به کانون ریزگردها شده است و در معرض خطر خودسوزی(آتش سوزی درونی زمین یا آتش سوزی تالابی) قرار دارد، چند سالی است ، طرح‌هایی برای احیای این دشت در دست اجراست، اما تاکنون تغییر محسوسی در وضعیت این دشت مشاهده نمی‌شود.

۱۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵

جاده سفید دشت- فردانبه به قتلگاه تبدیل شده است/مسئولین رسیدگی کنند

بهنام صادقی ، نماینده شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: جاده سفید دست- فرادنبه تبدیل به قتلگاه شده و رانندگان در ترافیک 20 کیلومتری این جاده خطراتی را به جان خریده لذا مسئولین امر اگر پیمانکار این پروژه قصوری داشته پیگیری کنند.

۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۴
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار