ارسال 25 طرح از سوی دبیرخانه شورای عالی استان‌ها

شیخ سامانی با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب دبیرخانه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 25 طرح ارسال شده است که 6 طرح آن به صحن کمیسیون‌های شورای عالی استان‌ها و 2 طرح آن به مجلس راه‌یافته است.

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: همکاری شوراهای اسلامی و وزارت آموزش و پرورش حلال بسیاری از مشکلات است
بررسی مجدد طرح جامع شهرکرد جت رفع پاره ای از نواقص
نماینده شورای استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها: ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن شروع شد

بررسی مجدد طرح جامع شهرکرد جت رفع پاره ای از نواقص

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت:جهت حل مشکل اراضی سه محدوده الحاقی شهرکرد که در طرح تفصیلی لحاظ شده و بلاتکلیف رها شده مسئولان امر پیگیری های لازم را از طریق مشاور بازنگری طرح جامع شهرکرد معمول تا مشکل مردم مرتفع شود.

۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۲

تعیین تکلیف وضعیت اراضی ملی و مستثنیات و حل مشکل راکد ماندن ساخت و سازها در اشکفتک و مهدیه

حسینعلی رضایی سرپیری در جلسه ای که به منظور بررسی و رفع مشکلات منطقه غرب شهرکرد شکیل شد با اشاره به مشکل راکد ماندن ساخت و ساز هادر اشکفتک و مهدیه و تعیین تکلیف وضعیت اراضی ملی و مستثنیات افزودبرای رفع مشکلات اراضی ملی یکی از تقاضاهای مهم مردم در این منطقه است که باید به صورت استانی رفع و حتی اگر نیاز بود باید از طریق وزارتخانه و مسئولان بالاتر پیگیری شود.

۱۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۲

اقدامات آشوبگران در طرح انتقال آب بن - بروجن

در طی اقدامی خرابکارانه عده‌ای هنجارشکن و به آتش کشیدن خودروی پیمانکار پروژه انتقال آب بن به بروجن ، موجی از واکنش های مردم استان چهارمحال و بختیاری را به دنبال داشت . 

۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

شوراها به عنوان نهادی برخواسته از رأی و نظر مردم یکی از رکن های تصمیم گیری و مشارکت جو و تسهیل کننده حکمرانی شایسته هستند

باید ساز و کاری در ارائه برنامه‌های شوراها تعریف شود که طی سال‌های فعالیت یک دوره شورا قابل ارزیابی باشد چرا که در این صورت عملکرد شوراها مؤثر واقع می‌شود که این موضوع در سال گذشته و امسال توسط شورای استان و دبیرخانه پیگیری و انجام گردید و امسال نیز مطابق گزارشات عملکرد و طرحهای واصله از شوراها، شوراهای پرتلاش و فعال و نمونه معرفی خواهند شد تا با این عمل حس تشویق و ترغیب همکاران دیگرشان جهت فعالیت ها و مطالبه گری بهتر و بیشتر گردد.

۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵

مطالبه اصلی مردم بخش بازفت استقرار پاسگاه عشایری است

موسی محبی نورالدین وند نماینده شهرستان کوهرنگ در شورای اسلامی استان در نشست با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به وسعت جغرافیایی این شهرستان گفت همانگونه که مستحضرید شهرستان کوهرنگ دارای روستاهای پراکنده ای می باشد و در ماه های بهار شاهد ییلاق عشایر است بگونه ای که جمعیت چند برابر شذه و شغل مردم دامپروری می باشد که با گران شدن گوشت شاهد افزایش سرقت احشام عشایر هستیم.

۱۴:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹

کمبود راه های ارتباطی یکی از معضلات چهارمحال و بختیاری

موسی محبی نورالدین وند نماینده شهرستان کوهرنگ در نشست اعضای شورای اسلامی استان با استاندار گفت: تنها نهادی که می تواند بیشترین مطالبه گری را برای مردم انجام دهد شوراهای اسلامی هستند و لذا اگر شورایی مطالبه گری نکند بسیاری از مسائل و مشکلات به حال خود می ماند.

۱۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار