از پتانسیل های گردشگری همدان آنگونه که باید، استفاده نشده است

شیرمحمدی گفت: تا کنون آن گونه که شایسته است گردشگری همدان رشد نکرده و از ظرفیت های آن استفاده نشده است و و اگر همدان به عنوان استان اول گردشگری و صنایع دستی در کشور مطرح نشود، در حق آن ظلم شده است.

نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها مطرح کرد: تقویت صنایع تبدیلی؛ پیش شرط افزایش صادرات سیر همدان
نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها مطرح کرد: کمبود صنایع تبدیلی؛ مهمترین مشکل همدان در حوزه کشاورزی
انتخابات هیئت رئیسه شورای استان همدان برگزار شد

تقویت صنایع تبدیلی؛ پیش شرط افزایش صادرات سیر همدان

سهرابی گفت: سیر ارزآوری خوبی دارد و محصول کم‌آب‌بری است و سرمایه گذاری بر روی آن و ایجاد صنایع تبدیلی برای فراهم کردن شرایط صادرات این محصول، اقدامی در جهت ارزآوری برای کشور و تقویت بنیان های اقتصاد مقاومتی است.

۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۳

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

با رفع مشکلات سد تالوار، به زودی آب به همدان می رسد

سهرابی گفت: مشکل آب همدان به زودی و به احتمال زیاد تا هفته آینده با رفع مسائل سد تالوار حل خواهد شد و آب به همدان خواهد رسید البته برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، مخازن استاندارد آب باید در اختیار مدارس همدان قرار گیرد.

۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

وعده استاندار برای حل مشکل آب همدان تا 20 شهریور/قدردانی از مدیریت شهری تهران در راستای حل بحران آب همدان

نماینده همدان در شورای عالی استان هابا اشاره به بحران اخیر آب در این استان گفت: باید از مردم نجیب و خوب همدان که همواره پای کار نظام بوده‌اند، عذرخواهی کنیم. استاندار همدان وعده داده است که تا ۲۰ شهریور، بحران آب را حل کرده و وضعیت به حالت عادی برگردد.

۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۵

جاده غار علی‌صدر به همدان بسیار حادثه‌خیز است

نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها از وضعیت نامطلوب جاده غار علی‌صدر به همدان نیز انتقاد کرد و اظهار داشت: این جاده بسیار حادثه‌خیز است و متأسفانه افراد بسیاری در این جاده تاکنون کشته شده‌اند.

۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب