تقدیر مسئولان همدان از کمک ۲۰ روزه شهرداری تهران برای تامین آب 

بحران بی آبی اخیر بیمارستان و مراکز درمانی همدان که با کمک شهرداری تهران برطرف شد اکنون پس از خروج از شرایط بحرانی کماکان به شرایط مطلوب نرسیده است و طرح های محلی تامین آب باید سریع تر تکمیل شود.

نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها: با رفع مشکلات سد تالوار، به زودی آب به همدان می رسد
نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها خبر داد: وعده استاندار برای حل مشکل آب همدان تا 20 شهریور/قدردانی از مدیریت شهری تهران در راستای حل بحران آب همدان
نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها: جاده غار علی‌صدر به همدان بسیار حادثه‌خیز است

با رفع مشکلات سد تالوار، به زودی آب به همدان می رسد

سهرابی گفت: مشکل آب همدان به زودی و به احتمال زیاد تا هفته آینده با رفع مسائل سد تالوار حل خواهد شد و آب به همدان خواهد رسید البته برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، مخازن استاندارد آب باید در اختیار مدارس همدان قرار گیرد.

۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

وعده استاندار برای حل مشکل آب همدان تا 20 شهریور/قدردانی از مدیریت شهری تهران در راستای حل بحران آب همدان

نماینده همدان در شورای عالی استان هابا اشاره به بحران اخیر آب در این استان گفت: باید از مردم نجیب و خوب همدان که همواره پای کار نظام بوده‌اند، عذرخواهی کنیم. استاندار همدان وعده داده است که تا ۲۰ شهریور، بحران آب را حل کرده و وضعیت به حالت عادی برگردد.

۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۵

جاده غار علی‌صدر به همدان بسیار حادثه‌خیز است

نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها از وضعیت نامطلوب جاده غار علی‌صدر به همدان نیز انتقاد کرد و اظهار داشت: این جاده بسیار حادثه‌خیز است و متأسفانه افراد بسیاری در این جاده تاکنون کشته شده‌اند.

۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱

بحران آب همدان یک ابرچالش است

سهرابی گفت: بارها مسئولین از بحران آب همدان به عنوان «ابرچالش» یاد کرده اند. در برخی از مناطق بیش از ۳۰ ساعت قطعی آب را شاهد بودیم و اکنون نیز جدولی مبنی بر زمانبندی قطعی آب در سطح شهر همدان از سوی شرکت آبفا همدان منتشر شده اما تاکنون قطعی‌ها در بسیاری از مناطق شهر همدان بر اساس آن نبوده است.

۱۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹

پیام تبریک نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

نماینده استان همدان در شورای عالی استان‌ها در پیامی فرارسیدن روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به تمامی زحمت‌کشان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت و اظهار داشت: اگر در محدوده جغرافیایی شهرها و روستاها شاهد رشد, بالندگی و توسعه همه جانبه استان هستیم، ‎بی شک برآمده از تلاش و کوشش شهرداران و دهیاران استان همدان است.

۱۵:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴

تجارت دستوری نیست، تعاملی است

شیرمحمدی با بیان اینکه اقتصاد و تجارت دستوری نیست بلکه تعاملی است، گفت:  آنچه از نمای حوزه عرضه و بازار تقاضای مرغ برمی آید این است که دخالت دولت در حوزه تولید تا عرضه مرغ و قیمت گذاری دستوری در این بخش موجب مشکلات عدیده برای تولیدکنندگان ،عرضه کنندگان و مصرف کنندگان شده است.

۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب