وضعیت نامناسب جاده کبودرآهنگ به خان‌آباد/ بهسازی این جاده در دستور کار قرار گیرد

سهرابی گفت: متأسفانه هفته گذشته در تصادفی که در این جاده رخ داد، ۷ نفر از اعضای یک خانواده درگذشتند. این جاده، عرض کمی دارد و وضعیت آن به هیچ وجه مناسب نیست و لازم است هر چه سریع‌تر عملیات بهسازی آن در دستور کار قرار گیرد.

عضو شورای شهر همدان: محوطه تاریخی هگمتانه در آستانه ثبت جهانی قرار گرفته است
نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها: دولت، قیمت خرید تضمینی گندم را افزایش دهد
نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها: همدان می‌تواند زیباترین مقصد تابستانه در کشور باشد

همدان از استانهای مهم در بخش کشاورزی است/ صنایع تبدیلی که پاسخگوی تولیدات کشاورزی همدان باشد وجود ندارد

سهرابی گفت:  همدان در بخش کشاورزی از استان های مهم کشور محسوب می شود و بیش از 40 نوع محصول زراعی در استان همدان قابل کشت و برداشت است اما متأسفانه صنایع تبدیلی که پاسخگوی تولیدات استان باشد وجود ندارد.

۱۴:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

عملیاتی شدن طرح مدیریت یکپارچه شهری، می‌تواند قدم مهمی در راستای ارتقای جایگاه شوراها باشد

شیرمحمدی گفت: ظرفیت­‌ها، قابلیت‌ها و کارکردهای مثبت شوراها به میزانی است که می‌توان با تقویت و اصلاح و ارتقای منزلت شوراها، نقش منتخبین مردم در اداره امور شهرها و روستاها را افزایش داد. در این راستا، به سرانجام رساندن طرح مدیریت یکپارچه شهری می‌تواند، قدم مهمی در راستای ارتقای جایگاه شوراها باشد.

۱۴:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۵

شورای عالی استان‌ها و وزارت جهاد کشاورزی در زمینه عرضه محصولات کشاورزی همکاری می‌کنند

شیرمحمدی تصریح کرد: طرحی در برنامه توسعه هفتم مبنی بر عرضه محصولات کشاورزی در مکانی که شهرداری‌ها تعیین می‌کنند مطرح شده است و از آنجایی که این طرح مورد تایید کمیسیون انرژی، صنعت، معدن، تجارت و کشاورزی شورای عالی استان‌ها بود مقرر شد تفاهمنامه‌ای میان شورای عالی استان‌ها و وزارت جهاد کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی در جلسات آتی در این زمینه امضا شود.

۱۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

نماینده استان همدان از حضور مردم آگاه و هوشیار در انتخابات قدردانی کرد

حضور غرورانگیز ملت حماسه‌ساز ایران اسلامی در انتخابات روز ۱۱ اسفندماه، برگ زرین دیگری از دفتر رشادت و وفاداری به انقلاب اسلامی بود‌. آری، ملت شریف ایران به‌رغم توطئه‌های چندماهه استکبار جهانی، با حضور فراگیر و امیدآفرین خود در پای صندوق‌های رأی، حماسه دیگری را آفرید‌.

۱۲:۳۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

قدردانی از سپاه و نیروی انتظامی شهرستان فامنین برای برقراری امنیت/ وزیر بهداشت در راستای حل مشکلات از بیمارستان فامنین بازدید کند

سهرابی گفت: بیمارستان فامنین کمبود تخت و تجهیزات دارد. دستگاه سونوگرافی ندارد و در زمینه دکتر متخصص نیز دچار کمبود است. همچنین تعداد آمبولانس‌های آن، کم است و باید افزایش یابد. درخواست داریم وزیر محترم بهداشت، از این بیمارستان بازدید کنند تا گشایشی در وضعیت آن، صورت گیرد.

۱۰:۵۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

بهره‌گیری از ظرفیت‌ شوراها، می‌تواند منجر به افزایش مشارکت مردم در انتخابات شود

شیرمحمدی گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌ اعضای شوراهای شهر و روستا، می‌تواند به افزایش مشارکت مردم کمک کند. اعضای شوراها، معتمدین مردم در شهر و روستا هستند و قطعا نقش مهمی در این موضوع دارند.

۱۴:۱۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۹

تقدیر از فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان فامنین/ اکثر راه‌های روستایی همدان، وضعیت مناسبی ندارد

سهرابی گفت: اکثر راه‌های روستایی همدان، وضعیت مناسبی ندارد و ایمن نیستند، روشنایی مناسبی ندارد و باریک هستند و از وزارت راه و شهرسازی می‌خواهم تا با اختصاص بودجه مناسب، این جاده‌ها را بهسازی کند.

۱۱:۳۳ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۳

تقدیر از اقدامات هیئت رئیسه سال دوم و تبریک به هیئت رئیسه جدید شورای عالی استان ها

علی شیرمحمدی و رضا سهرابی نمایندگان استان همدان در شورای عالی استان‌ها در پیامی از رئیس و اعضای هیئت رئیسه سال پیشین این شورا تشکر کردند و به رئیس و اعضای هیئت رئیسه سال سوم شورای عالی استان‌ها، تبریک گفته و آرزوی موفقیت کردند.

۱۳:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب