تسهیل گری شرکت‌های دانش بنیان وظیفه دولت و شهرداری است

بادامی نجات گفت: شهرداری‌ها باید زمینه ها و بسترهای لازم برای حضور و رشد شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد کنند، نه اینکه خودشان به عنوان یک رقیب در کنار این شرکت‌ها باشند.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها: پیش نویس تفاهمنامه شورای عالی استان‌ها و آموزش و پرورش اصلاح شد
نماینده استان همدان در شورای عالی استان‌ها: شهرداری همدان دبیرخانه و مرکز شهرهای تاب‌آور کشور شد
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای شهر همدان: ایجاد دفتر نمایندگی شهرداری همدان در پایتخت موجب جذب اعتبارات ملی می‌شود

تمامی تفکرات سیاسی باید به دنبال توسعه کشور و رفع مشکلات مردم باشند

عضو شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: بخشی از ارزش‌های انقلاب از سوی عده‌ای خاص در جریان‌های سیاسی به‌گونه‌ای مصادره به مطلوب می‌شود که نخبگان جامعه را برای ورود جدی به عرصه‌های مختلف دلسرد می‌کند.

۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

پیش نویس تفاهمنامه شورای عالی استان‌ها و آموزش و پرورش اصلاح شد

حجتی با اشاره به بررسی پیش نویس تفاهمنامه شورای عالی استان‌ها و آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها گفت: با توجه به اینکه برخی موارد مندرج در تفاهمنامه بعد از اصلاحیه مستلزم تحمیل بار مالی بود و تفاهمنامه را از قالب اصلی خارج می کرد مقرر شد موارد مذکور ویرایش شود.

۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

ایجاد دفتر نمایندگی شهرداری همدان در پایتخت موجب جذب اعتبارات ملی می‌شود

بادامی نجات در جلسه شورای شهر با ارائه گزارشی از سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها گفت: دراین اجلاس رئیس دیوان عدالت اداری نیز حضور داشت که تفاهمنامه همکاری بین دو مجموعه دیوان عدالت اداری و شورای عالی استان‌ها منعقد شد.

۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار