وضعیت نامناسب جاده کبودرآهنگ به خان‌آباد/ بهسازی این جاده در دستور کار قرار گیرد

سهرابی گفت: متأسفانه هفته گذشته در تصادفی که در این جاده رخ داد، ۷ نفر از اعضای یک خانواده درگذشتند. این جاده، عرض کمی دارد و وضعیت آن به هیچ وجه مناسب نیست و لازم است هر چه سریع‌تر عملیات بهسازی آن در دستور کار قرار گیرد.

عضو شورای شهر همدان: محوطه تاریخی هگمتانه در آستانه ثبت جهانی قرار گرفته است
نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها: دولت، قیمت خرید تضمینی گندم را افزایش دهد
نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها: همدان می‌تواند زیباترین مقصد تابستانه در کشور باشد

با ثبت جهانی هگمتانه، همدان بیش از پیش در مسیر توسعه قرار می گیرد

شیرمحمدی گفت:  با ثبت جهانی «هگمتانه و مرکز تاریخی همدان» به عنوان  اثر بیست و هفتم ایران در سازمان ملی یونسکو، نام همدان در سامانه جهانی یونسکو درج شده و گردشگران بین‌المللی همدان را بیش از پیش می‌شناسند.

۱۴:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۸

حل مشکلات آب روستاهای فامنین و رزن، اعتبارات ملی و مناسب می خواهد

سهرابی گفت: در روستاهای فامنین و رزن اغلب با تانکر آبرسانی می‌شود، برخی روستاها از تانکر آبرسانی هم خبری نیست، هر چند مسئولان شهرستان و استان زحمت می‌کشند اما حل این چالش آبی، بودجه و اعتبارات ملی و کافی می‌خواهد.

۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۴

وضعیت نامناسب جاده کبودرآهنگ به خان‌آباد/ بهسازی این جاده در دستور کار قرار گیرد

سهرابی گفت: متأسفانه هفته گذشته در تصادفی که در این جاده رخ داد، ۷ نفر از اعضای یک خانواده درگذشتند. این جاده، عرض کمی دارد و وضعیت آن به هیچ وجه مناسب نیست و لازم است هر چه سریع‌تر عملیات بهسازی آن در دستور کار قرار گیرد.

۰۸:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۴

محوطه تاریخی هگمتانه در آستانه ثبت جهانی قرار گرفته است

حمید بادامی نجات عضو شورای شهر همدان و نماینده پیشین استان همدان در شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها گفت: خوشبختانه پس از سال‌ها انتظار پرونده محوطه تاریخی هگمتانه و منظر تاریخی شهر همدان برای ثبت جهانی به یونسکو ارسال شده است. وی افزود: شهرداری، شورای شهر همدان و سایر دستگاه‌های استان پیگیر رفع موانع ثبت جهانی محوطه تاریخی هگمتانه و منظر شهر همدان هستند و امیدواریم با حضور کارشناسان ارزیابی یونسکو، آرزوی ثبت جهانی همدان به واقعیت بپیوندد و ایران را در میان 10 کشور برتر از نظر ثبت آثار تاریخی حفظ کند.

۱۱:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۵

دولت، قیمت خرید تضمینی گندم را افزایش دهد

شیرمحمدی گفت: در صورت واقعی نبودن قیمت گندم، احتمال قاچاق به کشورهای دیگر و نیز خوراک دام شدن گندم وجود دارد که در نهایت اقتصاد کشور آسیب خواهد دید و دولت، نسبت به تجدید نظر در قیمت خرید تضمینی گندم اقدام جدی انجام دهد.

۰۹:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۸

همدان می‌تواند زیباترین مقصد تابستانه در کشور باشد

سهرابی گفت: توسعه گردشگری نیاز به زیرساخت و آموزش دارد و نمی‌توان یک شبه برنامه‌ریزی کرد و شاهد مسافران زیاد در سطح شهر بود و اگر مسئولان به کمک صاحب نظران این عرصه بیایند، همدان می‌تواند زیباترین مقصد تابستانه در کشور باشد. 

۱۰:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۵

تقویت صنایع تبدیلی؛ پیش شرط افزایش صادرات سیر همدان

سهرابی گفت: سیر ارزآوری خوبی دارد و محصول کم‌آب‌بری است و سرمایه گذاری بر روی آن و ایجاد صنایع تبدیلی برای فراهم کردن شرایط صادرات این محصول، اقدامی در جهت ارزآوری برای کشور و تقویت بنیان های اقتصاد مقاومتی است.

۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۳

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب