تصویب بودجه سال جاری شورای عالی استان ها

اعظمی گفت: طرح نخست در مورد بودجه سال 1402 شورای عالی استان ها و شورای اسلامی استان های سراسر کشور بود که کلیات بودجه به تصیب رسید و موارد اصلاحی نیز ارائه شد.

سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها: طرح کنترل فرونشست زمین با نظر اعضا نیاز به بررسی بیشتر دارد
هاشم بانشی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها شد
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها: طرح الحاق یک تبصره به قانون ماده ۲ توزیع عادلانه آب مصوب سال ۱۳۶۱ با دو اصلاحیه به تصویب اعضا رسید

تصویب بودجه سال جاری شورای عالی استان ها

اعظمی گفت: طرح نخست در مورد بودجه سال 1402 شورای عالی استان ها و شورای اسلامی استان های سراسر کشور بود که کلیات بودجه به تصیب رسید و موارد اصلاحی نیز ارائه شد.

۱۲:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۸

طرح کنترل فرونشست زمین با نظر اعضا نیاز به بررسی بیشتر دارد

سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها گفت: طرح کنترل فرونشست زمین با نظر اعضا نیاز به بررسی بیشتر دارد، همچنین اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نیز پس از ارائه نظرات اعضای کمیسیون، به جلسه بعد موکول شد.

۱۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۰

هاشم بانشی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها شد

بر اساس این انتخابات هاشم بانشی نماینده استان فارس به عنوان رئیس، عارف محمدخانی نماینده استان کردستان به عنوان نایب رئیس و فاروق اعظمی نماینده استان سیستان و بلوچستان به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

۱۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

طرح الحاق یک تبصره به قانون ماده ۲ توزیع عادلانه آب مصوب سال ۱۳۶۱ با دو اصلاحیه به تصویب اعضا رسید

محمدخانی گفت: بررسی طرح الحاق یک تبصره به قانون ماده ۲ توزیع عادلانه آب مصوب سال ۱۳۶۱ در دستور کار کمیسیون بود که با دو اصلاحیه و تغییر به تصویب اعضا رسید و به صحن ارجاع شد.

۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸

بررسی دو طرح در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها

سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون متبوع خود گفت: دو دستورکار این کمیسیون بررسی و پیشنهادهای اعضا برای اصلاح این طرح‌ها دریافت شد‌.

۱۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳

تصویب آیین‌نامه ماده ۱ قانون درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استانها

محمدخانی گفت: تصویب آیین‌نامه ماده ۱ قانون درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از جمله تصمیمات امروز کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استانها بود.

۱۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۰

رد طرح اصلاح ماده 32 قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای شهر و روستا

محمدخانی گفت: طرح اصلاح ماده 32 قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای شهر و روستا به دلیل اینکه از لحاظ شکلی دچار مشکل است، در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها رد شد.

۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

بررسی طرح‌ اصلاح آیین‌نامه اجرایی شوراهای فرادست در کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی

محمدخانی گفت: طرح‌ اصلاح آیین‌نامه اجرایی شورای عالی استان‌ها، شوراهای استان و شوراهای شهرستان در کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی بررسی شد.

۱۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب