خوشبختانه خسارت جانی نداشته‌ایم

اسدی نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها گفت: تقریباً نیمی از استان اصفهان درگیر سیلاب بوده است اما خوشبختانه خسارت جانی گزارش نشده است.

نماینده اصفهان در شورای عالی استان‌ها: حل مشکلات زاینده‌رود باعث رونق اقتصادی کشور می‌شود/ شایع شدن بیماری‌های پوستی و ام.اس در استان با خشک شدن تالاب گاوخونی
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها عنوان کرد: تکمیل مترو و جاری شدن آب زاینده رو اصلی‌ترین خواسته اصفهان از رئیس جمهور
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: لزوم توجه به ایمنی و کیفیت ناوگان حمل‌ونقل شهری

ظرفیت اتوبوسرانی اصفهان نسبت به 5 سال قبل به نصف رسیده است / شروع عملیات عمرانی خط دو مترو اصفهان

فلاح با بیان اینکه ظرفیت ناوگان اتوبوس رانی شهر اصفهان نسبت به 5 سال گذشته نصف شده بود گفت: مدیریت شهری تلاش کرده است بخشی از این کاهش ظرفیت را جبران کند اما هنوز به ظرفیت مطلوب نرسیده ایم.

۱۶:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱

خوشبختانه خسارت جانی نداشته‌ایم

اسدی نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها گفت: تقریباً نیمی از استان اصفهان درگیر سیلاب بوده است اما خوشبختانه خسارت جانی گزارش نشده است.

۱۴:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۸

حل مشکلات زاینده‌رود باعث رونق اقتصادی کشور می‌شود/ شایع شدن بیماری‌های پوستی و ام.اس در استان با خشک شدن تالاب گاوخونی

نماینده اصفهان در شورای عالی استان‌ها به مشکلاتی که در پی خشک شدن زاینده رود از جمله فرونشست زمین، خشک شدن تالاب گاوخونی در استان و شایع شدن بیماری‌هایی پوستی و ام.اس بین مردم اصفهان اتفاق افتاده، اشاره کرد و گفت: در صورت عدم رسیدگی جدی به موضوع زاینده رود بسیاری از صنایع بزرگ کشور که از فولاد و ذوب آهن اصفهان تامین می شوند نه تنها دچار آسیب می‌شوند که احتمال تعطیلی آنها نیز وجود دارد.

۱۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳

چهار باغ اصفهان یکی از محورهای تاریخی و دیدنی اصفهان است 

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها و رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای عالی چهارباغ جهت مباحثی مانند ساخت‌وساز، زیرساخت‌های چهارباغ، حساسیت‌های فرهنگی و تغییراتی که روی پیرایش ضلع غربی، شرقی و بدنه‌سازی چهارباغ انجام می‌گرفت، ورود می‌کند.

۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۰

تمام تقاطع‌های اصفهان به سامانه نظارت تصویری تجهیز شود

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص تجهیز تمام تقاطع‌های اصفهان به سامانه نظارت تصویری، گفت: امیدواریم با اعتباراتی که در بودجه سال جاری در نظر گرفته شده است، تمام تقاطع‌ها به سامانه‌های مربوطه و دوربین‌ مجهز شود.

۰۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱

ضرورت توجه به امنیت شغلی دهیاران

اسدی با اشاره به ضرورت توجه به امنیت شغلی دهیاران گفت: دهیاران با وجود آموزش ها و فعالیت های زیاد بعد از پایان ماموریت رها می‌شوند و باید فکری به حال آنها کرد.

۰۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷

45 درصد از بودجه شهرداری اصفهان به حمل و نقل اختصاص یافته است

رئیس‌کمیسیون حمل‌ونقل و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص اختصاص ۴۵ درصد از بودجه سال جاری به توسعه حوزه حمل‌ونقل شهری، گفت: در این دوره علاوه بر توسعه خطوط مترو، خرید ۱۷۳ دستگاه اتوبوس شهری و اضافه شدن آن به ناوگان حمل‌ونقل عمومی مد نظر قرار دارد.

۱۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

دولت از ظرفیت شوراها برای رفع مشکلات اقتصادی استفاده کند

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها گفت: شوراها دارای ظرفیت‌ مردمی و اجتماعی هستند، ظرفیتی که در تمام حوزه‌ها می‌تواند نقش ایفا کنند، در واقع موفقیت دولت در حوزه‌های مختلف متأثر از نگاه دولت به شوراهاست.

۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

تکمیل مترو و جاری شدن آب زاینده رو اصلی‌ترین خواسته اصفهان از رئیس جمهور

امروز شهرهای بزرگ با افزایش جمعیت و حجم تردد روزانه مواجه هستند و توسعه حمل‌ونقل عمومی برای سهولت رفت و آمدهای درون‌شهری و دسترسی شهروندان به امکانات روزمره شهرها حائز اهمیت است و جدی گرفتن این مسئله راه حل منطقی برای پیشرفت شهرها است.

۱۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب