به نمایندگی از ملت بزرگ ایران پشتیبان نیروی انتظامی هستیم 

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه نیروی انتظامی تضمین کننده امنیت کشور است گفت: ما در شورای عالی استان‌ها به نمایندگی از مردم ایران حامی نیروی انتظامی هستیم.

عضو شورای شهر اصفهان تاکید کرد: «نمایشگاه فن نما» کریدور شرکت‌های دانش‌بنیان به سمت ایجاد شهرهای خلاق و هوشمند
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها: 350 لیتر برثانیه سهم آب فریدونشهر از چشمه لنگان گم شده است
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: ترانشه‌های ایجاد شده در سطح شهر توسط شرکت‌های خدماتی برای مردم مشکل ساز شده است

برای ساخت هر سازه‌ای در شهر باید قانون حمایت از حقوق معلولان اعمال شود

فلاح با بیان اینکه معلولان و جانبازان حق دارند مانند سایر شهروندان از امکانات شهری به آسانی استفاده کنند، گفت: ساختمان‌های تجاری، اداری، آموزشی که در حال ساخت است باید قوانین مناسب‌سازی در آن رعایت شود.

۱۱:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

پروژه سالن اجلاس اصفهان در خاورمیانه نمونه است / پروژه‌هایی برنامه ریزی شود که قابلیت اجرایی داشته باشند

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه پروژه اجلاس در خاورمیانه نمونه است و کار بزرگی انجام شده است، گفت: برای پروژه سالن اجلاس (سالن اصلی و جنبی) باید مدیریت قوی بهره‌برداری تشکیل شود.

۱۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۵

جلوگیری از ساخت و ساز غیرقانونی در اطراف شهر اصفهان نیازمند همکاری جدی نهادهای مربوطه است

فلاح با بیان اینکه ساخت‌وسازهای خلاف قانون بمب‌های ساعتی است که آینده شهرها را از لحاظ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و خدماتی به خطر می‌اندازد، گفت: جلوگیری از اینگونه اقدامات عزم جدی در مدیریت شهری و مدیریت استان از جمله جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن، شرکت‌های خدمات‌رسان، استانداری و شهرداری را می‌طلبد که دست‌به‌دست هم دهند و برای نقاطی که مستعد ساخت‌وساز خلاف است، تدبیر کنند تا مردم به سمت و سوی ساخت اصولی بیایند و شهر را آن‌طور که باید بسازیم.

۱۳:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸

مسئولان با یادآوری رشادت شهدا انگیزه بیشتری برای خدمت پیدا می‌کنند

فلاح با بیان اینکه گاهی رشادت شهدا و ایثارگران فراموش می‌شود، گفت: مسئولان با یادآوری این رشادت‌ها باید انگیزه بیشتری برای خدمت به مردم پیدا کنند. دشمن به دنبال ایجاد یأس است و خدمت شبانه روزی می‌تواند این حرکت شوم دشمن را خنثی کند.

۰۹:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۴

به‌کارگیری اتباع غیرقانونی در شرکت‌های پیمانکاری خلاف قانون است

فلاح با بیان اینکه برخی پیمانکاران به دلایل مختلف از جمله این‌که بیمه ندهند یا حقوق حداقلی بدهند، از اتباع استفاده می‌کنند، گفت: به‌کارگیری اتباع غیرقانونی خلاف قانون است و معاونت خدمات شهری باید به‌طور جد با این موضوع برخورد کند و اجازه ادامه این شرایط را ندهد.

۱۰:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

لزوم توجه ویژه شهرداری به مدیریت پارکینگ‌های اصفهان

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان حدود ۴۵ پارکینگ در سطح شهر احداث کرده است، اما احداث پارکینگ از یک طرف و نگهداری آن از سوی دیگر اهمیت دارد، شهروندان از میزان نظافت و خاموشی آسانسور پارکینگ‌های شهر گلایه‌مند هستند.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۷
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب