خوشبختانه خسارت جانی نداشته‌ایم

اسدی نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها گفت: تقریباً نیمی از استان اصفهان درگیر سیلاب بوده است اما خوشبختانه خسارت جانی گزارش نشده است.

نماینده اصفهان در شورای عالی استان‌ها: حل مشکلات زاینده‌رود باعث رونق اقتصادی کشور می‌شود/ شایع شدن بیماری‌های پوستی و ام.اس در استان با خشک شدن تالاب گاوخونی
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها عنوان کرد: تکمیل مترو و جاری شدن آب زاینده رو اصلی‌ترین خواسته اصفهان از رئیس جمهور
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: لزوم توجه به ایمنی و کیفیت ناوگان حمل‌ونقل شهری

تعرفه پارکینگ‌های اصفهان کمتر از سایر شهرها

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه مدیریت شهری به‌دلیل قیمت بالای زمین در بعضی از نقاط شهر، به احداث پارکینگ‌های زیرسطحی اقدام کرده است، گفت: عملیات پارکینگ زیرسطحی خیابان توحید تا پایان امسال به پایان می‌رسد و امیدواریم بتوانیم در بهمن‌ماه و در ایام دهه فجر از آن بهره‌برداری کنیم.

۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۱

وجدان مردم اصفهان از ترک‌ فعل‌ها و مازوت‌سوزی جریحه‌دار شده است/ دادستان به داد مردم برسد

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها گفت: یکی از مسائلی که وجدان مردم و جامعه را جریحه‌دار کرده، آلودگی هوا و مازوت‌سوزی نیروگاه است که هرچه سریع‌تر باید به آن رسیدگی شود‌.

۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸

قتل عام مردم اصفهان با مازوت‌سوزی/ وضعیت حمل زباله خوب نیست

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه استفاده بی‌شرمانه از مازوت، ظلم و خیانت به مردم اصفهان است، گفت: نیروگاه شهید منتظری و دیگر صنایعی که از سوخت‌های غیرمتعارف استفاده کنند، به نوعی قتل عام مردم اصفهان را رقم می‌زنند‌.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۲

کمبود و فرسودگی ماشین‌آلات راهداری معضل اصلی شهرداری شهرهای برف‌گیر برای بازگشایی معابر است

توازیانی با اشاره به بارش برف سنگین در فریدونشهر گفت: با وجود بارش 80 سانتی متر برف در شهرستان فریدونشهر، ماشین آلات راهداری شهرداری فرسوده هستند و توان بازگشایی معابر را ندارند.

۱۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷

رضایت شهروندان از دو حوزه خدمات شهری و حمل‌ونقل عمومی نشان دهنده عملکرد درست مدیریت شهری است

فلاح با اشاره به اهمیت رضایت شهروندان از عملکرد مدیریت شهری گفت: اگر قصد داریم رضایت شهروندان را از مدیریت شهر ارزیابی کنیم باید در دو حوزه خدمات شهری و حمل‌ونقل عمومی این رضایت سنجی انجام شود.

۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۴

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

دبیرخانه دائمی شهر ایرانی اسلامی باید به‌طور مستقیم زیر نظر شهردار قرار گیرد

فلاح با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره شهر ایرانی و اسلامی، پیشنهاد داد: دبیرخانه دائمی شهر ایرانی اسلامی باید به‌طور مستقیم زیر نظر شهردار قرار گیرد و معاونت‌های شهردار ذیل آن فعالیت کنند.

۱۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۰

تسریع در اجرای روشنایی محور اصفهان به سجزی از مطالبات مهم مردم منطقه است

اسدی با بیان اینکه محور اصفهان به سجزی یکی از مسیرهای مهم شرق کشور است تصریح کرد: بدلیل شرایط اقلیمی و آب و هوائی منطقه و وجود گرد و غبار و مه صبحگاهی تقریبا ۶ ماه از سال تردد در این محور برای رانندگان با مشکل جدی روبه‌رو است.

۱۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۷

۲۵ آبان ۱۳۶۱ روزی پرافتخار برای مردم اصفهان است

اسدی گفت: ۲۵ آبان ۱۳۶۱ به عنوان روزی باشکوه در تاریخ اصفهان برای همیشه ثبت شد چرا که در این روز، ۳۷۰ شهید دفاع مقدس بر دستان مردم شریف اصفهان تشییع شدند و این روز همیشه روزی پرافتخار برای مردم اصفهان است.

۱۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب