به نمایندگی از ملت بزرگ ایران پشتیبان نیروی انتظامی هستیم 

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه نیروی انتظامی تضمین کننده امنیت کشور است گفت: ما در شورای عالی استان‌ها به نمایندگی از مردم ایران حامی نیروی انتظامی هستیم.

عضو شورای شهر اصفهان تاکید کرد: «نمایشگاه فن نما» کریدور شرکت‌های دانش‌بنیان به سمت ایجاد شهرهای خلاق و هوشمند
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها: 350 لیتر برثانیه سهم آب فریدونشهر از چشمه لنگان گم شده است
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: ترانشه‌های ایجاد شده در سطح شهر توسط شرکت‌های خدماتی برای مردم مشکل ساز شده است

ارائه تصویری زیبا و تمیز از شهر برای مسافران نوروزی از مهمترین وظایف شهرداری‌ها در ایام نوروز است

اسدی با اشاره به مسئولیت شهرداری‌های در تمیز و پاک نگاه داشتن شهرها گفت: در این ایام وظایف شهرداری‌ها سنگین‌تر از همیشه است تا بتوانند چهره ای به یادماندنی از شهرها به مهمانان نوروزی عرضه کنند.

۱۰:۴۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۶

میهمانان نوروزی از جاذبه‌های ناملموس ماه مبارک رمضان در اصفهان بهره ببرند

فلاح گفت: از میهمانان نوروزی اصفهان می‌خواهیم که علاوه بر دیدن آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری، از شب‌های ماه مبارک رمضان در گلستان شهدا، مسجد جامع و مساجدی که دعای ابوحمزه ثمالی آنجا برگزار می‌شود بهره ببرند.

۱۲:۱۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۲

شرکت در انتخابات، گامی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور

مشارکت در ساختار قدرت از طریق انتخابات به نوعی کمک به توسعه کشور است. مردم با شرکت در انتخابات می‌توانند افراد مومن، متعهد، انقلابی، دغدغه‌مند و کارکشته را انتخاب کنند تا کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت دهند و قطعا مردم با انتخاب افراد صالح به پیشرفت کشور کمک می‌کنند.

۱۴:۰۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹

بی‌تفاوت بودن به رأی دادن موجب آسیب خواهد شد

فلاح با بیان اینکه بی‌تفاوت بودن به رأی دادن موجب آسیب خواهد شد، گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری نیز تاکید به مشارکت حداکثری دارند، باید ضمن حضور گسترده تلاش و تبلیغ کنیم تا انتخاب خوبی داشته باشیم تا توان اجرایی در شهر و استان بیشتر از قبل شود.

۱۰:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷

عدم حضور در انتخابات به معنی رأی دادن به دشمن است

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آن‌ها که رأی نمی‌دهند به دشمن و کسانی که خواهان این انقلاب نیستند رای می‌دهند بنابراین همه ما باید پای صندوق‌ها حاضر شویم و به تداوم این انقلاب رأی دهیم.

۰۸:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱

پدیده فرونشست زمین در استان اصفهان به یک ابربحران تبدیل شده است

اسدی با بیان اینکه پدیده فرونشست زمین به یک ابربحران تبدیل شده است تصریح کرد: استان اصفهان به دلیل قرارگیری در منطقه گرم و خشک و برداشت بی رویه  آب به یکی از استان‌های بحرانی در زمینه فرونشست زمین تبدیل شده است.

۱۱:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

باید با مردم صادق باشیم

محمدرضا فلاح گفت: وعده‌هایی که برخی دولتمردان به مردم داده‌اند و عملیاتی نشده سبب سلب اعتماد شده است، بنابراین اگر می‌خواهیم مردم حضور پرشوری در انتخابات داشته باشند باید با آن‌ها صادق باشیم.

۱۴:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب