شهرداری اصفهان میزبانی شایسته‌ای از مسافران انجام داد

فلاح با بیان اینکه شهرداری اصفهان نوروز امسال نهایت تلاش خود را برای میزبانی شایسته از مسافران انجام داد گفت: این اقدامات به‌ویژه در حوزه زیباسازی، کاشت گل و در مجموع نونوار شدن شهر محسوس است.

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: رونق سرمایه گذاری در بخش مسکن با ثبات اقتصادی، ثبات قیمت مصالح و تسهیل در صدور پروانه ساختمانی حاصل می شود
عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها با اشاره به سیلاب اخیر در استان اصفهان: خوشبختانه خسارت جانی نداشته‌ایم
نماینده اصفهان در شورای عالی استان‌ها: حل مشکلات زاینده‌رود باعث رونق اقتصادی کشور می‌شود/ شایع شدن بیماری‌های پوستی و ام.اس در استان با خشک شدن تالاب گاوخونی

باغات بانوان نباید به مراکز دیگر اجاره داده شود

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه بانوان هر ساعت از طول روز که اراده کنند باید به توانند از باغات مختص به خود در شهر اصفهان استفاده کنند، گفت: باید از اجاره دادن این باغ ها به سایر مراکز خودداری شود.

۱۰:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۳

قیمت‌ها در طول سال چندین بار افزایش پیدا می‌کند/ ما نماینده مردم هستیم، باید به داد مردم برسیم

فلاح گفت: ما نماینده مردم هستیم و در کف شهر با مردم در ارتباط هستیم. گلایه و شکایت‌های مردم را می‌شنویم، باید به داد مردم برسیم. متأسفانه می‌بینیم که برخی قیمت‌ها در طول سال چندین بار افزایش پیدا می‌کند.

۰۹:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۱

شهرداری‌ها نیازمند کمک‌های به‌موقع دولت برای توسعه ناوگان حمل و نقل هستند

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دولت باید کمک‌های خود را به‌روز و به‌موقع به شهرها ارائه کند؛ چند سالی است که دولت کمک‌های خود در حوزه حمل‌ونقل کاهش داده است و به همین دلیل ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهرها و کلان‌شهر با مشکلاتی مواجه شده است.

۱۴:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۰

مردم زمانی مشارکت می‌کنند که شفافیت و رضایت از عملکرد وجود داشته باشد

فلاح با بیان اینکه مردم وقتی در اداره شهر مشارکت می‌کنند، که از عملکرد مدیران شهری رضایت داشته باشند گفت: این رضایت وقتی حاصل می‌شود که در تمام امور شهرداری و سازمان‌های وابسته شفافیت وجود داشته باشد؛ در این صورت شهروندان حس تعلق به شهر و شهرداری پیدا می‌کنند.

۱۳:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱

رونق سرمایه گذاری در بخش مسکن با ثبات اقتصادی، ثبات قیمت مصالح و تسهیل در صدور پروانه ساختمانی حاصل می شود

احیای بافت فرسوده یک مثلث متشکل از شهروندان، دولت و شهرداری‌ها است که دولت باید تسهیلاتی همچون اعطای وام و ارائه امکانات دستگاه‌ها را برای شهروندان و کمک‌هایی را برای شهرداری‌ها در نظر بگیرد تا بتوان این بافت‌ها را احیا کرد.

۱۰:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۹

پارلمان‌های شهری در تحقق شعار سال نقش اساسی دارند

فلاح با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۲ بر موضوعات اقتصاد، تولید ملی و مهار تورم تاکید کردند، گفت: شوراهای اسلامی شهرها به‌عنوان پارلمان شهری در حوزه اختیارات خود می‌توانند نقش اساسی در تحقق شعار امسال مبنی بر «مهار تورم، رشد تولید» ایفا کنند.

۱۱:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۵

ثبات اقتصادی و تسهیل دریافت پروانه، راهکار احیای بافت فرسوده است

احیای بافت فرسوده یک مثلث متشکل از شهروندان، دولت و شهرداری‌ها است که دولت باید تسهیلاتی همچون اعطای وام و ارائه امکانات دستگاه‌ها را برای شهروندان و کمک‌هایی را برای شهرداری‌ها در نظر بگیرد تا بتوان این بافت‌ها را احیا کرد.

۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳

آیا بسترهای استفاده از حمل و نقل عمومی را برای همه مردم در همه مناطق فراهم کرده‌ایم؟

فلاح گفت: برای تشویق مردم به استفاده از حمل و نقل عمومی نیازی به صرف هزینه‌های گزاف و بیهوده نیست. مردم بسیار با فرهنگ هستند و می‌دانند استفاده از حمل و نقل عمومی هم به نفع مردم و شهر است و در جهت کاهش ترافیک و آلودگی هوا موثر است اما آیا ما بسترهای استفاده از حمل و نقل عمومی برای همه مردم در همه مناطق فراهم کرده‌ایم.

۱۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب