خشک شدن زاینده رود اصفهان را تهدید می کند

میرزائیان با اشاره به کاهش 33 درصدی بارش در سرشاخه های زاینده رود گفت: زاینده رود برای استان اصفهان اهمیت حیاتی دارد و خشک شدن زاینده رود می تواند تمدن اصفهان را تهدید به نابودی کند.

رئیس شورای استان اصفهان: شوراها برای تصویب طرح یکپارچه مدیریت شهری با نمایندگان حوزه انتخابیه خود در مجلس رایزنی کنند
با حکمی از سوی رئیس شورای عالی استانها ابوالفضل ابوترابی به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی شهرسازی و معماری منصوب شد
نماینده اصفهان در شورای عالی استان‌ها: مدیریت نادرست در حوزه آب، اصفهان را از قطب کشاورزی به منطقه بحران زده تبدیل کرده است

خشک شدن زاینده رود اصفهان را تهدید می کند

میرزائیان با اشاره به کاهش 33 درصدی بارش در سرشاخه های زاینده رود گفت: زاینده رود برای استان اصفهان اهمیت حیاتی دارد و خشک شدن زاینده رود می تواند تمدن اصفهان را تهدید به نابودی کند.

۱۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

شوراها برای تصویب طرح یکپارچه مدیریت شهری با نمایندگان حوزه انتخابیه خود در مجلس رایزنی کنند

رئیس شورای اسلامی استان اصفهان گفت: طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در مجلس مجدداً در دستور کار قرار گرفته که ضرورت دارد شورای عالی استان‌ها به طور دقیق آن را بررسی و همه شوراها با رایزنی با نمایندگان حوزه انتخابیه مقدمات تصویب آن را فراهم کنند.

۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴

مدیریت نادرست در حوزه آب، اصفهان را از قطب کشاورزی به منطقه بحران زده تبدیل کرده است

مبینی نژاد کمبود آب را از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرستان و استان اصفهان دانست و اظهار کرد: مدیریت نادرست در منابع آب استان و کشور باعث شده، اصفهان که روزی محور کشاورزی بوده، اکنون با بحران بی‌آبی مواجه شود.

۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳

خشک شدن تالاب باعث شیوع سرطان در بین مردم می‌شود/ آبرسانی به 100 روستا در اصفهان با تانکر

استان اصفهان سال‌هاست با کمبود آب مواجه است. خشکسالی‌های اخیر، نبود مدیریت آب در کشور و بذل و بخشش‌های سهم آب استانی به استانی دیگر باعث شد تا روزانه شاهد خشک شدن زاینده‌رود و تالاب گاوخونی باشیم. این در حالی است که بیش از 100 روستای استان در فصل زمستان به صورت سقایی آب‌رسانی می‌شوند.

۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

🎬 آب رسانی با تانکر به 70 روستای غرب استان اصفهان باوجود 950 میلیون مترمعکب آب در منطقه

عباس محمد صالحی نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌‌ها با اشاره مشکلات استان اصفهان گفت: مشکل عمده شهرستان‌‌های غرب استان اصفهان از جمله فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین میان دشت علاوه بر مشکلات اشتغال، مهاجرات و ... عدم دسترسی به آب آشامیدنی سالم است. وی با بیان اینکه غرب اصفهان در زمینه تامین آب آشامیدنی مشکل دارد ادامه داد: عدم تامین آب آشامیدنی در صورتی به وجود آمده است که غرب استان اصفهان منطقه پرآبی است و بخشی حوزه آبریز زاینده رود را تشکیل ‌‌می‌دهد.

۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

آب رسانی با تانکر به 70 روستای غرب استان اصفهان باوجود 950 میلیون مترمعکب آب در منطقه

محمدصالحی با بیان اینکه غرب استان اصفهان تامین کنند 950 میلیون مترمعکب آب سه رودخانه زاینده رود، کارون و قم رود است گفت: با این وجود 70 روستای غرب استان به وسیله تانکر آبرسانی ‌‌می‌شوند.

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار