شکل گرفتن نگاه ملی به مشهد مهم ترین دستاورد سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی بود

نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها گفت: ۷۰ درصد از اعتبارات ۲۷ هزار میلیارد تومانی سفر هیات دولت به استان خراسان رضوی، به شهرستان مشهد اختصاص یافته است.

نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان ها با اشاره به کمبود فضاهای ورزشی: فضای باز مدارس می تواند پس از تجهیز به امکانات ورزشی در اختیار مردم قرار گیرد
نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها: آموزش و پرورش رسیدگی به مناطق محروم استان خراسان رضوی را در اولویت قرار دهد
در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی عنوان شد همکاری شوراها، شهرداری ها و دهیاری ها با آموزش و پرورش توسعه شهرها و روستاهای استان را در پی خواهد داشت

فضای باز مدارس می تواند پس از تجهیز به امکانات ورزشی در اختیار مردم قرار گیرد

شکفته با اشاره به کمبود فضاهای ورزشی در شهرها و روستاها پیشنهاد کرد با ایجاد یک تفاهم نامه مشترک، فضای باز مدارس در فصل ها و شیفت های تعطیلی با تجهیز امکانات ورزشی توسط شهرداری ها و دهیاری ها در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

۰۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

کاهش فشار هزینه‌های شهری بر مردم در بودجه ۱۴۰۱ شهردای‌ها و دهیاری‌های ضروری است

رییس شورای اسلامی استان خراسان رضوی خطاب به نمایندگان شوراهای اسلامی شهرستان‌های استان گفت: بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری‌های استان باید به‌ نحوی تدوین شود که فشار هزینه‌های مدیریت شهری بر مردم کاهش پیدا کند.

۱۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۸

تشکیل خراسان غربی مطالبه مردم است / کوچک شدن استان‌ها به توزیع عادلانه ثروت کمک می‌کند

نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه استان خراسان رضوی از 33 شهرستان تشکیل شده است، گفت: مطالبه مردم غرب استان این است که خراسان رضوی به دو استان کوچکتر تقسیم شود.

۱۳:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۱

کمیسیون بانوان در شورای عالی استان‌ها تشکیل شود

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: با ارائه الگوی کمیسیون بانوان و خانواده ایجاد شده در شورای شهر مشهد مقدس، در دیدار با رئیس شورای عالی استان‌ها، خواستار تشکیل کمیسیون بانوان و خانواده در شورای عالی استان‌ها و شورای شهرها هستیم.

۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب