باید فصل جدیدی برای حوزه شهری و روستایی در برنامه هفتم توسعه گنجانده شود

حاجی بگلو با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه به شهرها و روستاها توجه جدی نشده است گفت: باید فصل جدیدی برای حوزه شهری و روستایی در برنامه هفتم گنجانده شود.

نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها: شورای عالی استان‌ها طرحی برای حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر به مجلس ارسال کند
نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها: شوراها با وجود کمبودها و مشکلات فراوان اقدامات چشمگیری انجام داده‌اند
رئیس شورای استان خراسان رضوی خبر داد: شورای اسلامی استان پیگیر ابلاغ هرچه سریع تر طرح‌های تفصیلی

شورای عالی استان‌ها طرحی برای حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر به مجلس ارسال کند

احمدی زاده ضمن گرامیداشت یاد شهید غیرت، حمیدرضا الداغی گفت: ما برای حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر نیاز به فرهنگ سازی و تقویت قانون داریم. از این رو لازم است شورای عالی استان‌ها طرحی در حمایت از آمران به معروف به مجلس ارسال کند.

۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۸

شهرداران در مدیریت شهری خراسان رضوی قدرت تصمیم‌گیری ندارند

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداران در مجموعه مدیریت شهری استان خراسان رضوی قدرت تصمیم‌گیری ندارند؛ این درست نیست شهرداری منصوب شود اما مجموعه نظارتی در استان هر روز آن مدیر را بازخواست کند.

۱۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷

شهرهای کوچک و شهرداری‌های کوچک را دریابید/ اعضای شورای عالی استان‌ها در شوراهای عالی کشور عضو شوند

نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها گفت: شهرهای کوچک و شهرداری‌های کوچک را دریابید چرا که به جهت عدم منابع پایدار و شرایط خاص اقتصادی، وضعیت متفاوتی دارند و برخی از این شهرداری‌ها حتی توانایی پرداخت حقوق هم ندارند و به فروش زمین و دریافت وام با سود زیاد روی آورده‌اند.

۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

دهه فجر امسال، باید با شکوه‌تر و بهتر از سال‌های قبل برگزار شود / تصویب لایحه مشارکت در تأمین زیرساخت‌های ساماندهی معتادین متجاهر

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: لایحه مشارکت در تأمین زیرساخت‌های لازم برای نگهداری و ساماندهی معتادین متجاهر شهر مشهد مقدس به تصویب رسید.

۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب