استان خراسان رضوی در زمینه راه‌های ارتباطی وضعیت مناسبی ندارد

‌اله‌یاری با بیان اینکه استان خراسان رضوی در زمینه راه‌های ارتباطی وضعیت مناسبی ندارد گفت: بسیاری از راه‌های ما از جمله این پروژه‌ها راه تربت حیدریه به خواف نیمه کار مانده است و راه‌ها موجود نیز به درستی نگهداری نمی شوند.

نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها: راه نجات مشاغل مرتبط با گردشگری حمایت دولتی است نه آزاد کردن مسافرت مردم
رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی خطاب به بانوان: بانوان اگر می خواهند در شهر نقش آفرینی کنند ایده بدهند
در سی و دومین اجلاس رسمی شورای اسلامی استان خراسان رضوی عنوان شد دفاع از حق و مظلوم درواقع یک نوع کار علوی است

استان خراسان رضوی در زمینه راه‌های ارتباطی وضعیت مناسبی ندارد

‌اله‌یاری با بیان اینکه استان خراسان رضوی در زمینه راه‌های ارتباطی وضعیت مناسبی ندارد گفت: بسیاری از راه‌های ما از جمله این پروژه‌ها راه تربت حیدریه به خواف نیمه کار مانده است و راه‌ها موجود نیز به درستی نگهداری نمی شوند.

۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹

توجه به ظرفیت گردشگری استان خراسان رضوی می‌تواند بخشی از درآمدهای پایدار شهرها را تأمین کند

در اجلاس سی و چهارم شورای اسلامی استان خراسان رضوی که با دستور کار بررسی طرح تشکیل بانک اطلاعات بوم گردی های استان به منظور معرفی و الگو سازی بوم گردی‌های نمونه و همچنین بررسی طرح آموزش نظام شورائی برگزار گردید اکثریت اعضای شورای استان به دلیل وجود شرایط اضطراری قرمز در مقابله با کرونا به صورت برخط دراین جلسه حضور پیدا کردند.

۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

راه نجات مشاغل مرتبط با گردشگری حمایت دولتی است نه آزاد کردن مسافرت مردم

اله یاری با بیان اینکه آزاد کردن مسافرت‌های نوروزی می تواند به قیمت جان مردم تمام شود تصریح کرد: بهترین راه برای حمایت از مشاغل مرتبط با گردشگری که در دوره شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند یارانه و حمایت دولتی است نه آزادکردن مسافرت‌های نوروزی.

۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۸

بانوان اگر می خواهند در شهر نقش آفرینی کنند ایده بدهند

رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی خطاب به بانوان گفت: امیدواریم به روزی برسیم که بانوان بتوانند محرومیت ها را به فرصت هایی بی بدیل تبدیل کنند و در آستانه انتخابات به روزی برسیم در این کشور که زنان هم آزادانه در همه مسائل انتخاباتی حضور پیدا کنند و زمینه حضور و بروز در عرصه ریاست جمهوری هم داشته باشند نه به عنوان یک زن بلکه بعنوان یک انسان توانمند.

۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷

دفاع از حق و مظلوم درواقع یک نوع کار علوی است

رییس شورای اسلامی خراسان رضوی گفت: مردمی‌ترین نام‌گذاری کشور مربوط به روز مرد است زیرا سالهای قبل، به اصطلاح دهه شصتی‌ها به صورت خودجوش و به تدریج، روز ولادت حضرت علی(ع) را برای قدردانی از مقام پدر برگزیدند و به تدریج در تقویم ذهنی جامعه و تقویم رسمی کشور روز پدر ثبت شد.

۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

🎬 بازدید شهناز رمارم رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی از روند احداث پروژه بوستان مادر و کودک و بوستان چهل بازه

بازدید شهناز رمارم رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی از روند احداث پروژه بوستان مادر و کودک و بوستان چهل بازه به همراه جمعی از مدیران بانو و فعالین اجتماعی حوزه زنان

۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی از فعالیت های «کنگره شصت» بازدید کرد

شهناز رمارم رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی صبح جمعه ۲۴ بهمن از فعالیت های «کنگره شصت» در بوستان نیلوفر آبی مشهد بازدید و به مقام شامخ دو شهید گمنام مدفون در این بوستان ادای احترام کرد.

۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

حمایت از کسب و کارهایی که از شرایط کرونا آسیب دیده اند وظیفه همه مسئولین است

شهناز رمارم در بازدید از جمعه بازار “چ” با بیان اینکه اینگونه اقدامات در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی مثمر ثمر است، گفت: حمایت از کسب و کارهایی که به نحوی از شرایط کرونا آسیب دیده اند وظیفه همه مسئولین است.

۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
سامانه ثبت تخلفات