رسیدگی به خسارت سیل مشهد در دستور کار شورای شهر مشهد / دخالت برخی از مدیران وزارت کشور در امور شوراها قابل پذیرش نیست 

حاجی بگلو با انتقاد از دخالت برخی از مدیران شهری در امور شوراها گفت: از وزارت کشور می‌خواهیم اجازه دخالت در امور شوراها را به‌برخی از مدیران ندهد.

به مناسبت روز روابط عمومی: نایب رئیس شورای عالی استان‌ها از اداره کل روابط عمومی شورای عالی استان‌ها تقدیر کرد
نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها: استان خراسان رضوی باید به سمت توسعه پایدار حرکت کند / سرمایه گذاری در صنایع کم آب‌بر در اولویت قرار گیرد
نماینده شورای عالی استان‌ها در حوزه وزارت آموزش و پرورش: دریافت هزینه 2 میلیون و 850 هزار تومانی برای ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام معلم غیر منطقی است

رسیدگی به خسارت سیل مشهد در دستور کار شورای شهر مشهد / دخالت برخی از مدیران وزارت کشور در امور شوراها قابل پذیرش نیست 

حاجی بگلو با انتقاد از دخالت برخی از مدیران شهری در امور شوراها گفت: از وزارت کشور می‌خواهیم اجازه دخالت در امور شوراها را به‌برخی از مدیران ندهد.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

استان خراسان رضوی باید به سمت توسعه پایدار حرکت کند / سرمایه گذاری در صنایع کم آب‌بر در اولویت قرار گیرد

شکفته با بیان اینکه مسئله خشکسالی و کمبود آب یکی از مسائل اساسی استان خراسان رضوی است گفت: با وجود ظرفیت‌‌های چشمگیر می‌تواند به سمت توسعه پایدار در استان خراسان رضوی حرکت کرد.

۱۱:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۲

دریافت هزینه 2 میلیون و 850 هزار تومانی برای ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام معلم غیر منطقی است

احمدی زاده با انتقاد از دریافت هزینه 2 میلیون و 850 هزار تومانی برای ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام معلم گفت: در آزمون‌های استخدامی نباید نگاه درآمدزایانه باشد، بلکه باید بخشی از هزینه‌ها جبران شود.

۱۴:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۹

همایش روز ملی شوراها با حضور ۲۰۰۰ نفر در شهر مشهد برگزار شد

همایش روز ملی شوراها با حضور آیت الله منتظری رئیس شورای عالی کشور، حجت الاسلام صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، مهندس چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران، موسی الرضا حاجی بگلو نایب رئیس شورای عالی استان‌ها و رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی برگزار شد.

۱۳:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۷

مدیران باید شوراباور باشند / شورای شهر ششم به دنبال توزیع عادلانه ثروت در شهر مشهد است

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:شوراها باید نگاه عدالت‌محور داشته باشندسخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شوراها باید نگاه عدالت‌محور داشته باشند و با حضور و نقش‌آفرینی مردمی به دنبال تحقق این مهم باید باشیم.

۱۴:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۶

نایب رئیس شورای عالی استان‌‎ها در برنامه تلویزیونی «گفتگو» شبکه خراسان رضوی حضور یافت

موسی‌الرضا حاجی‌بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و نایب رئیس شورای عالی استان‌ها، با حضور در برنامه تلویزیونی «گفتگو» در شبکه خراسان رضوی با گرامیداشت ضمن گرامی‌داشت روز ملی شوراها از مشکلات و عملکرد شورای شهر مشهد گفت.

۱۴:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۶

هدف‌گذاری شورای ششم برای توسعه متوازن شهر مشهد

حاجی‌بگلو در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه‌های زودبازده در شهر مشهد گفت: طی ۳ سال اخیر حدود ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه‌ها تعریف کردیم که با خواست و مطالبه شهروندان هزینه و پروژه‌ها اجرا می‌شوند؛ این سیاست‌گذاری نیز در راستای تحقق توسعه متوازن و عدالت‌محور شهر مشهد بوده است.

۱۳:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب