عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‎ ها سالروز حادثه ساختمان متروپل آبادان را گرامی‌داشت

حصیرباف در پیامی ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان، سالگرد حادثه متروپل آبادان را تسلیت گفت و یاد و خاطره جانباختگان را گرامی داشت.

با تصویب مجلس شورای اسلامی: دوره هفتم شوراهای اسلامی شهر و روستا، سه ساله شد
در پیامی: نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش را تسلیت گفت
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: آیت‌الله رئیسی مرد خدمت و شهادتش با عزت بود

آیت‌الله رئیسی مرد خدمت و شهادتش با عزت بود

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه رئیسی مرد خدمت و شهادتش با عزت بود، گفت: آیت الله رئیسی در دوران سه سال خدمت خود به عنوان رئیس جمهور از تمام لحظه‌ها در جهت خدمت به مردم استفاده کرد.

۰۹:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

شهادت رئیس جمهور مردمی ضایعه‌ای دردناک برای نظام و کشور بود

خدری ضمن تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراهش گفت: شهادت مرد خدا، حضرت آیت الله رئیسی برای کشور غم انگیز و دردناک بود. این ضایعه سبب ناراحتی مردم متدین ایران شد و جای خالی این عالم بزرگوار در ساختار نظام جمهوری اسلامی غیرقابل جبران است.

۱۴:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۱

رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان غربی؛ شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همگامان گرانقدرشان را تسلیت گفت

خبر اندوهبار شهادت سید خدوم مردمی، رئیس جمهوری اسلامی ایران آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همگامان گرانقدر ایشان پس از ساعاتی بیم و امید و چشم به راهی، موجی از اندوه و آلام ملی را در دل‌های مردم بزرگوار ایران پدیدار ساخت و دل‌ها را داغدار نمود. 

۱۲:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۱

پیام تسلیت رئیس شورای عالی استان‌ها در پی شهادت آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی

شهرام دبیری رئیس شورای عالی استان‌ها در پیامی شهادت آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

۱۰:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۱
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب