برای ساخت هر سازه‌ای در شهر باید قانون حمایت از حقوق معلولان اعمال شود

فلاح با بیان اینکه معلولان و جانبازان حق دارند مانند سایر شهروندان از امکانات شهری به آسانی استفاده کنند، گفت: ساختمان‌های تجاری، اداری، آموزشی که در حال ساخت است باید قوانین مناسب‌سازی در آن رعایت شود.

نماینده استان تهران در شورای عالی استان‌ها: حل بحران آلودگی هوای تهران از توان همه خارج شده است / برنامه بلند مدتی برای حل مشکل آلودگی وجود ندارد
فیلم/ آنچه که در یک سال گذشته در شورای عالی استان ها گذشت
نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها: شورای ششم توجه ویژه‌ای نسبت به بلوار شاهنامه و محدوده تاریخی توس داشته است

بررسی طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

در این جلسه اعضا به اظهارنظر در مورد طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده پرداختند و در پایان مقرر شد، برای حصول نتیجه بهتر، در جلسه بعد در مورد آن تصمیم‌گیری شود و اعضا تقاضای یک ماه استمهال در خصوص این طرح داشتند.

۱۱:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵

برگزاری انتخابات سال سوم هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها در بیست و سومین اجلاس این شورا

سلیمان‌زاده گفت: اجلاس بیست و سوم شورای عالی استان‌ها از ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه با دستور کار انتخابات سال سوم هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها در دوره ششم، برگزار می‌شود.

۱۶:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴

برخی«پاتوق‌های محلی» به مکانی برای تجمع اراذل و معتادان تبدیل شده است

آقامیری به گلایه شهروندان مبنی بر تبدیل برخی پاتوق های محلی به مکانی برای تجمع اراذل و معتادان کارتن خواب اشاره کرد و گفت: از شهرداری می‌خواهم که به پیوست فرهنگی هر پروژه توجه کند و از ظرفیت مردم و محلات استفاده کنند.

۱۳:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴

در تقسیم‌بندی حوزه‌های انتخابیه استان بی‌عدالتی حس می‌شود/ 6 شهرستان، یک نماینده دارند

حیدری گفت: در تقسیم‌بندی حوزه‌های انتخابیه استان بی‌عدالتی حس می‌شود، برای مثال ۶ شهرستان مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مروست یک نماینده دارند و یک شهرستان دیگر با جمعیتی کمتر از این شهرستان‌ها یک نماینده دارد.

۱۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴

برای ساخت هر سازه‌ای در شهر باید قانون حمایت از حقوق معلولان اعمال شود

فلاح با بیان اینکه معلولان و جانبازان حق دارند مانند سایر شهروندان از امکانات شهری به آسانی استفاده کنند، گفت: ساختمان‌های تجاری، اداری، آموزشی که در حال ساخت است باید قوانین مناسب‌سازی در آن رعایت شود.

۱۱:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

حل بحران آلودگی هوای تهران از توان همه خارج شده است / برنامه بلند مدتی برای حل مشکل آلودگی وجود ندارد

خوارزمشاهی با بیان اینکه حل بحران آلودگی هوای تهران از توان همه خارج شده است، گفت: متاسفانه اراده جدی برای حل بحران آلودگی هوا وجود ندارد و کارهایی مانند تعطیلی مدارس این بحران را برطرف نمی کند.

۰۹:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

شورای ششم توجه ویژه‌ای نسبت به بلوار شاهنامه و محدوده تاریخی توس داشته است

شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره توجه ویژه‌ای نسبت به بلوار شاهنامه و محدوده تاریخی توس داشته، اظهارکرد: این بخش از شهر با وجود اینکه سال‌هاست به قسمتی از مشهد تبدیل شده و شهرداری خدمات‌رسانی به ساکنان آن را عهده‌دار شده، ولی همچنان از نظر زیرساختی مشکلات مختلفی دارد.

۱۰:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب