خاموشی برق چاه‌های کشاورزی پس از دو سال سرمازدگی محصولات، کشاورزان یزدی را مستأصل کرده است

حیدری گفت: کشاورزان یزدی پس از دو سال سرمازدگی محصولاتشان، دیگر رمقی برای کار و فعالیت ندارند و این خاموشی‌ها نیز مشکلات را دوچندان و آن ها را مستأصل کرده است.

نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها مطرح کرد: توسعه کشت گلخانه ای؛ راهکاری مناسب جهت تقویت کشاورزی یزد
نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها: مشکل آب یزد تنها با مدیریت مصرف مرتفع نمی شود
نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها: بیش‌ترین خسارت‌های سیل در بافت تاریخی شهر یزد اتفاق افتاده است

توسعه کشت گلخانه ای؛ راهکاری مناسب جهت تقویت کشاورزی یزد

انصاری گفت: استان یزد ۱۹ درصد سهم تولید محصولات گلخانه‌ای کشور، ۲.۷ درصد از تولیدات دامی و بالغ بر ۱.۲ درصد از تولیدات باغی کشور را به خود اختصاص داده است و حمایت از توسعه کشت گلخانه ای، راهکار مناسبی جهت تقویت کشاورزی در این استان است.

۱۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۸

مشکل آب یزد تنها با مدیریت مصرف مرتفع نمی شود

انصاری گفت: میزان سرانه مصرف آب در استان یزد نسبت به استان‌های دیگر پایین است و این نشان می‌دهد تنها با مدیریت مصرف آب نمی‌توانیم مشکل بزرگ استان را حل کنیم و نیازمند مدریت و برنامه ریزی دقیق تری هستیم.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹

اگر یزد جهانی است، معرفی آن نیز باید در حد و اندازه‌های جهانی باشد

انصاری گفت: اگر یزد جهانی است، معرفی آن نیز باید در حد و اندازه‌های جهانی باشد در حالی که به نظر می‌رسد این معرفی در حال حاضر تنها توسط فیلم‌ها و تصاویر چند توریستی که به یزد سفر کرده‌اند انجام می‌شود که این گستره زیادی را شامل نمی‌شود و لازم است سفارتخانه‌ها و رایزنان فرهنگی در این حوزه ورود کنند.

۱۲:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۶

آغاز عملیات اجرایی انتقال آب به یزد در سفر رئیس جمهور به این استان

حیدری گفت: محور اصلی سفر رئیس‌جمهور آغاز عملیات اجرایی ابرپروژه انتقال آب دریا به فلات مرکزی کشور است که استان یزد نیز بخشی از این پروژه می‌باشد که با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۵۰ هزار میلیارد تومان و پس از سال‌ها انتظار آغاز خواهد شد.

۱۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۱

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب