خاموشی برق چاه‌های کشاورزی پس از دو سال سرمازدگی محصولات، کشاورزان یزدی را مستأصل کرده است

حیدری گفت: کشاورزان یزدی پس از دو سال سرمازدگی محصولاتشان، دیگر رمقی برای کار و فعالیت ندارند و این خاموشی‌ها نیز مشکلات را دوچندان و آن ها را مستأصل کرده است.

نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها مطرح کرد: توسعه کشت گلخانه ای؛ راهکاری مناسب جهت تقویت کشاورزی یزد
نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها: مشکل آب یزد تنها با مدیریت مصرف مرتفع نمی شود
نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها: بیش‌ترین خسارت‌های سیل در بافت تاریخی شهر یزد اتفاق افتاده است

دو بخش کشاورزی و صنعت یزد باید در کنار یکدیگر تقویت شوند

حیدری گفت: شاورزی در یزد مظلوم واقع شده است و این نگاه جا افتاده است که آب‌بر است. استان یزد، دومین استان تولیدکننده محصولات گلخانه‌ای در کشور است و دو بخش کشاورزی و صنعت یزد باید در کنار یکدیگر تقویت شوند.

۱۳:۲۳ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۶

در تقسیم‌بندی حوزه‌های انتخابیه استان بی‌عدالتی حس می‌شود/ 6 شهرستان، یک نماینده دارند

حیدری گفت: در تقسیم‌بندی حوزه‌های انتخابیه استان بی‌عدالتی حس می‌شود، برای مثال ۶ شهرستان مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مروست یک نماینده دارند و یک شهرستان دیگر با جمعیتی کمتر از این شهرستان‌ها یک نماینده دارد.

۱۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴

استفاده صحیح از مزیت های استان یزد، منجر به توسعه بیش از پیش آن می شود

حسین حیدری، یزد را استانی دانست که دارای فرصت های بی شماری در بخش های مختلفی چون کشاورزی، خدمات و صنعت است و اظهار داشت: استفاده درست از این فرصت ها موجب پیشرفت، کاهش بیکاری و فقر، کاهش مهاجرت به شهرهای بزرگ تر و غیره می شود.

۱۴:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۱

توسعه کشت گلخانه ای؛ راهکاری مناسب جهت تقویت کشاورزی یزد

انصاری گفت: استان یزد ۱۹ درصد سهم تولید محصولات گلخانه‌ای کشور، ۲.۷ درصد از تولیدات دامی و بالغ بر ۱.۲ درصد از تولیدات باغی کشور را به خود اختصاص داده است و حمایت از توسعه کشت گلخانه ای، راهکار مناسبی جهت تقویت کشاورزی در این استان است.

۱۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۸

مشکل آب یزد تنها با مدیریت مصرف مرتفع نمی شود

انصاری گفت: میزان سرانه مصرف آب در استان یزد نسبت به استان‌های دیگر پایین است و این نشان می‌دهد تنها با مدیریت مصرف آب نمی‌توانیم مشکل بزرگ استان را حل کنیم و نیازمند مدریت و برنامه ریزی دقیق تری هستیم.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹

اگر یزد جهانی است، معرفی آن نیز باید در حد و اندازه‌های جهانی باشد

انصاری گفت: اگر یزد جهانی است، معرفی آن نیز باید در حد و اندازه‌های جهانی باشد در حالی که به نظر می‌رسد این معرفی در حال حاضر تنها توسط فیلم‌ها و تصاویر چند توریستی که به یزد سفر کرده‌اند انجام می‌شود که این گستره زیادی را شامل نمی‌شود و لازم است سفارتخانه‌ها و رایزنان فرهنگی در این حوزه ورود کنند.

۱۲:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب