ساخت و ساز در حریم رودخانه‌ها، از عوامل اصلی تشدید خسارات در سیل اخیر بود

عزیزی عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها گفت: متأسفانه ساخت و ساز در حریم رودها و رودخانه‌ها، از عوامل اصلی تشدید خسارات در سیل اخیر بود و شهرداری هم نتوانسته است جلوی این ساخت‌وسازها را بگیرد.

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها هشدار داد: مردم مراقب و مسئولان آماده باشند / سیل در کمین سیستان و بلوچستان
عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها عنوان کرد: درد بی درمان سلامت سیستان و بلوچستان
نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها: دولت مطالبات تانکرهای آبرسان را از سال 1397 پرداخت نکرده است / تانکرداران خواهان فسخ قرارداد هستند

افغانی‌ها با مصالح ایرانی سد کجکی را ساخته و مسیر آب را به روی ما بستند

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها اظهار داشت: افغانستان در بستر رودخانه هیرمند، سدی به نام کجکی احداث کرد که این سد باعث شد مسیر آب بسته شود و در افغانستان این آب را ذخیره کنند و این در حالی است که مصالح ساخت این سد هم از کشور ایران به افغانستان صادر می‌شد.

۱۲:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

شوراها باید با تبدیل شدن به پارلمان محلی، مسئولیت و اختیارات وسیع‌تری داشته باشند

ملک رئیسی گفت: تنها بازنگری قانون شوراها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه دولت نیز باید در این امر کمک کند. شوراها باید تقویت شده و با تبدیل به پارلمان محلی مسئولیت و اختیارات آنان وسیع‌تر شود.

۱۵:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳

برگزاری گردهمایی به مناسبت روز ملی شوراها در کنارک 

به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها  همایش گرامیداشت روز ملی شوراها در شهرستان کنارک با حضور فرماندار، معاونین فرمانداری، نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها، اعضای شورای اسلامی شهر و  روستاهای کنارک برگزار شد. 

۱۲:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱

هوای بهاری و دلنشین سواحل مکران یا دغدغه حل مشکلات مردم؛ دلیل سفرهای پی در پی مسئولان به چابهار و کنارک چیست؟

اعظمی با گلایه از سفرهای بی نتیجه مسئولان به استان سیستان و بلوچستان، گفت: این روزها شاهد سفرهای متعدد مسئولین از مرکز کشور و استان به شهرهای ساحلی هستیم که این سفرها تاکنون نتیجه‌ای بر زندگی مردم نداشته و تنها دستاوردی که حاصل سفرهای این روزهای مسئولین بوده، مشقت‌هایی است که بر زندگی مردم تحمیل کرده است.

۱۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب