افغانستان موظف است حق آبه سیستان از رود هیرمند را تقبل کند

سارانی با بیان اینکه ایران و افغانستان بر سر تقسیم آب هیرمند معاهده امضا کرده اند گفت: ما به صورت قانونی از رود هیرمند حق آبه داریم و افغانستان بر اساس معاهده مصوب باید این حق آبه را به ایران بدهد.

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها: هشتاد درصد مردم سیستان و بلوچستان جزو ۲ دهک پایین جامعه هستند
نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها: پرداخت حق‌آبه محیط‌زیست از سد زیردان و پیشین به حل مشکل گردوخاک سیستان‌وبلوچستان کمک می‌کند
رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان: باوجود تلاش دولت محرومیت سیستان و بلوچستان در حوزه راه تاریخی است

هشتاد درصد مردم سیستان و بلوچستان جزو ۲ دهک پایین جامعه هستند

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها، ضمن تشریح دلایل و عامل‌ گرایش‌ جوانان این استان به مشاغل کاذب گفت: جوانان منطقه برای امرار معاش و از روی ناچاری و بیکاری دست به برخی از مشاغل می‌زنند و اگر زمینه‌های اشتغال‌زایی آنها در بخش‌هایی نظیر صیادی فراهم شود هرگز به سوی شغلی که جان‌شان را تهدید می‌کند، نخواهند رفت.

۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

پرداخت حق‌آبه محیط‌زیست از سد زیردان و پیشین به حل مشکل گردوخاک سیستان‌وبلوچستان کمک می‌کند

گرگیج با اشاره به ضرورت پرداخت حق آبه محیط زیست استان سیستان‌وبلوچستان از سد زیردان و پیشین برای رفع مشکل گردوخاک گفت: این استان سالهاست دچار خشک سالی شده و پوشش گیاهی آن از بین رفته است.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

باوجود تلاش دولت محرومیت سیستان و بلوچستان در حوزه راه تاریخی است

ملک رئیسی گفت: با توجه به اقدامات ارزنده از سوی متولیان و دولت محترم عقب ماندگی در حوزه راه در استان تاریخی بوده و می طلبد با وجود پتانسیل و محورهای ترانزیتی در سطح استان و رونق اقتصادی به طور ویژه به آن ورود کرد.

۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

🎬 رکن چهارم در سیستان و بلوچستان

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه جمعه 24 بهمن ماه از شبکه شما پخش شده است.

۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵

نبود نفت در روستای کولگ سیستان و بلوچستان حادثه آفرید + عکس

قادری با انتقاد از عملکرد مسئولین در توزیع نفت سفید در استان سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه نبود نفت و اجبار خانواده‌ها به استفاده از بخاری برقی سبب آتش سوزی خانه یک زن سرپرست خانوار با شش فرزند شده است.

۰۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار