شهرداری‌ها مهمترین تسهیل‌گر امور شهروندان هستند /  اهمیت ثبت 25 اسفند به نام روز شهردار در تقویم ملی

اعظمی در یادداشتی با اشاره به اهمیت وجود شهرداری و تعدد خدماتی که برای شهروندان انجام می‌دهند از لزوم ثبت 25 اسفند به عنوان روز شهردار نوشت.

در پیامی: محمد حسن ملک رئیسی انتصاب حمیرا ریگی به مدیرعاملی منطقه آزاد چابهار را تبریک گفت
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها: سیل به ۱۶ شهرستان، ۱۰۰۰ روستا و ۴۰۰ هزار نفر در جنوب سیستان و بلوچستان آسیب زده است
قدردانی نماینده استان سیستان و بلوچستان از تلاش مجلس و دولت در جهت رفع مشکلات سیل‌زدگان این استان

اختصاص 50 میلیارد تومان از منابع شهرداری تهران برای کمک به سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان

اعظمی با اشاره به تلاش‌های انجام شده گفت: خوشبختانه شورای شهر تهران مصوب کرد 50 میلیارد تومان از منابع در اختیار شهرداری تهران به سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان اختصاص یابد.

۱۱:۵۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۸

قدردانی نماینده استان سیستان و بلوچستان از تلاش مجلس و دولت در جهت رفع مشکلات سیل‌زدگان این استان

محمد حسن ملک رئیسی نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها در پیامی از تلاش نهادهای مختلف از جمله دولت و مجلس در حادثه سیل چابهار، دشتیاری، پیشین و قصرقند قدردانی کرد.

۱۳:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

بیست و ششمین اجلاس شورای عالی استان‌ها با حضور دو مهمان و بررسی 7 طرح روزهای 16 و 17 اسفند برگزار می‌شود

اعظمی با اشاره به برگزاری بیست و ششمین اجلاس شورای عالی استان‌ها در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفند گفت: دکتر سیدامیر سیاح رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب وکار وزارت اقتصاد و دارایی و دکتر بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از مهمانان این اجلاس هستند.

۲۰:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۵

حل مشکلات سیل‌زدگان نیازمند عزم ملی است

اعظمی با بیان اینکه انتظار ما از دولت این است که به‌جای تمرکز بر کمک‌های استانی و استان‌های معین کمک چشمگیری از صندوق توسعه ملی به مردم سیل زده شود گفت: هوا سرد است و مردم بشدت نیاز به البسه، پتو و وسایل گرمایشی دارند و امیدواریم این موارد در کمک‌های ارسالی لحاظ شود.

۱۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۵

سد زیردان از عوامل خشکسالی و سیلاب در سیستان و بلوچستان است / راه ارتباطی 33 روستا همچنان قطع است / مردم سیستان و بلوچستان نیازمند کمک‌های لجستیکی هستند

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها با اشاره به خسارت‌های سیل در جنوب استان گفت: مردم نیازمند کمک‌های لجستیکی و ماشین‌آلات راه‌سازی برای برقراری ارتباط روستاهای درگیر سیل هستند.

۰۹:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب