ساخت و ساز در حریم رودخانه‌ها، از عوامل اصلی تشدید خسارات در سیل اخیر بود

عزیزی عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها گفت: متأسفانه ساخت و ساز در حریم رودها و رودخانه‌ها، از عوامل اصلی تشدید خسارات در سیل اخیر بود و شهرداری هم نتوانسته است جلوی این ساخت‌وسازها را بگیرد.

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها هشدار داد: مردم مراقب و مسئولان آماده باشند / سیل در کمین سیستان و بلوچستان
عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها عنوان کرد: درد بی درمان سلامت سیستان و بلوچستان
نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها: دولت مطالبات تانکرهای آبرسان را از سال 1397 پرداخت نکرده است / تانکرداران خواهان فسخ قرارداد هستند

توسعه راه های ارتباطی و تامین آب آشامیدنی اولویت‌های اصلی سیستان و بلوچستان است

عزیزی با بیان اینکه استان سیستان و بلوچستان به عنوان دومین استان بزرگ کشور راه‌های ارتباطی مناسب ندارد توضیح داد: این استان نه تنها یک کیلومتر هم آزادراه ندارد، بلکه تمام راه‌‌ها یک طرفه هستند که در شان استان و کشور نیست.

۱۵:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷

پانزدهمین جلسه شورای استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد

پانزدهمین اجلاس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان با حضور حسنعلی میرعبدی مدیر کل آموزش و‌ پرورش و میثم لکزایی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در اجلاس شورای اسلامی استان برگزار شد.

۱۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۶

حسین اسعمیل زهی برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد

براساس انتخابات هیئت رئیسه سال دوم شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان در دوره ششم شوراها حسین اسمعیل زهی برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد.

۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۶

بحران شدید آب در روستاهای صیادی پُزم و تنگ شهرستان کنارک / مسئولان به صورت اورژانسی رسیدگی کنند

اعظمی با اشاره به بحران شدید آب در روستاهای صیادی پُزم و تنگ شهرستان کنارک گفت: در این روستاها آب برای آشامیدن و وضو گرفتن هم نیست و لازم است به صورت اورژانسی به داد مردم برسند.

۱۴:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب