طرح الحاق ۱۹ بند به تبصره ۲ ماده ۹۹ قانون شهرداری‌ها تصویب شد

قریشی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها گفت: در این جلسه طرح الحاق ۱۹ بند به تبصره ۲ ماده ۹۹ قانون شهرداری‌ها تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها: طرح تشکیل کمیته نظارت و بازرسی و کمیته ارزیابی شورای عالی استان‌ها تصویب شد
سید رضا قریشی رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها شد
سخنگوی کمسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان ها خبر داد: تصویب 3 طرح و رد 1 طرح در نشست کمسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان ها

طرح تشکیل کمیته نظارت و بازرسی و کمیته ارزیابی شورای عالی استان‌ها تصویب شد

باقری با اشاره به تصویب طرح تشکیل دو کمیته در شورای عالی استان‌ها گفت: طرح تشکیل کمیته نظارت و بازرسی و کمیته ارزیابی شورای عالی استان‌ها با محوریت کمیسیون حقوقی و نظارت و عضویت سایر کمیسیون‌های هشتگانه شورای عالی استان‌ها تصویب شد.

۱۴:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۰

تصویب کلیات دو طرح در کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها

سلیمان زاده با بیان اینکه کلیات دو طرح در کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها تصویب شد گفت: کلیات دو طرح «آیین‌نامه ماده ۱ قانون درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها» و «الحاق یک تبصره ذیل ماده ۲ قانون توزیع و عادلانه آب مصوب ۱۳۶۱» مورد تصویب کمیسیون قرار گرفت.

۱۷:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۰

دادگاه‌های کیفری مراکز استان‌‌ها مرجع رسیدگی به تخلفات شوراها می‌شوند

حسینی با اشاره به ماده 308 قانون آیین‌نامه دادرسی کیفری مصوب 1392 گفت: در این ماده دادگاه‌های کیفری مراکز استان‌‌ها را صالح به رسیدگی تخلفات شهرداران معرفی‌‌ می‌کند. در این کمیسیون پیشنهاد شد که همین دادگاه صالح به رسیدگی تخلفات شوراها نیز باشد.

۱۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

برگزاری جلسه مشترک با سازمان ثبت اسناد برای تعیین تکلیف اراضی و ساختمان‌های فاقد سند

حسینی با اشاره به مسئله صدور پروانه ساخت برای ساختمان­های فاقد سند و قولنامه‌ه­ای گفت: قرار بر این شد در ماه بعد جلسه مشترکی بین کمیسیون عمران و حمل و نقل با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای این مسئله برگزار شود.

۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

به دنبال اجرای قانون بیمه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم

سخنگوی کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه براساس قانون سال 85 وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی موظف به پرداخت حق بیمه، بیمه شوندگان شورا شده است گفت: متاسفانه تاکنون این اتفاق رخ نداده است. بنابراین به دنبال اجرای قانون هستیم.

۱۵:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب