مهم‌ترین چالش بخش تعاون، انحصار اقتصاد در دست دولت است

حسینی گفت: مهم‌ترین چالش بخش تعاون، دولتی بودن و انحصاری بودن اقتصاد در دست دولت است و این در حالی است که بهبود کیفیت زندگی مردم، بالابردن عدالت اجتماعی و غیره از جمله اهداف تعاونی‌هاست اما شاهد بها دادن به این بخش مهم از اقتصاد نیستیم.

نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها خبر داد: همکاری عدلیه و شورا نتیجه حضور رئیس دستگاه قضا در جلسه هم‌اندیشی شورای عالی استان‌ها
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها: انتخاب شهردار لایق اولین و مهمترین وظیفه شوراهاست / ضرورت تدوین الگو برای انتخاب شهردار
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها: به مصوبه هیئت دولت در مورد منطقه نمونه گردشگری آب گرم توجه نشده است

تذکر به وزیر راه و مدیرعامل راه آهن کشور/ ضرورت جا‌به‌جایی مدیران ناکارآمد و به‌کارگیری نیروهای دلسوز در استان قزوین

سید فرهاد حسینی خطاب به مدیرعامل راه‌آهن کشور، گفت: تکمیل پروژه ۱۰ سال معطل مانده پل روگذر راه آهن محدوده آبیک قشلاق، معطل چند میلیارد ناچیز به بهای گزاف نارضایتی بیش از ۱۰۰ هزار نفر از مردم پای کار نظام و انقلاب است و در شأن مجموعه شما نیست و این گونه ضعف بزرگ هر روز در منظر مردم است که باید برای اتمام آن در اسرع وقت اقدام گردد.

۱۱:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

ضرورت تغییر نگرش به شوراها از سه منظر/ لزوم تسری روحیه شوراباوری رئیس جمهور به تمام ارکان دولت

سید فرهاد حسینی بر ضرورت تغییر نگرش به شوراها از سه منظر مردم ، مسئولان و خود شوراها تأکید کرد و گفت: قوانین پایین دستی نتوانسته‌اند آنچه در قانون اساسی در مورد شوراها، پیش‌بینی شده را محقق سازند.

۱۵:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۱

لزوم توجه به‌ وظیفه مهم منتخبان ملت در مجلس جدید/ نمایندگان مجلس و شوراها برای رفع مشکلات و ایجاد رفاه برای مردم گام بردارند

سیدفرهاد حسینی نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها در یادداشتی با تقدیر از حضور آگاهانه و مسئولانه مردم در انتخابات ۱۱ اسفند ماه، بر لزوم تلاش نمایندگان منتخب ملت بر رفع مشکلات و ایجاد رفاه برای مردم تأکید کرد.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

لزوم توجه جدی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نفت، جهادکشاورزی و سازمان محیط زیست به دغدغه‌های مهم مردم استان قزوین

سیدفرهاد حسینی نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر خواستار توجه بیشتر وزارتخانه های راه و شهرسازی ، نفت، جهادکشاورزی و سازمان حفاظت محیط زیست به دغدغه ها، نگرانی ها و مطالبات مهم مردم استان قزوین شد.

۱۱:۱۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۴

ساماندهی رودخانه‌های داخل شهری؛ تبدیل تهدید به فرصت است

خمسه با بیان اینکه با ساماندهی رودخانه‌هایی که از وسط شهرها می‌گذرد می‌توان تهدید را به فرصت تبدیل کرد گفت: با لایه روبی و ایجاد دیوار ساحلی ضمن رفع خطر جاری شدن سیل در منازل مسکونی، در کنار رودخانه مراکز تفریحی و گردشگری ایجاد کرد.

۰۸:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

سرانه ورزشی استان قزوین، بسیار کم است/ کشاورزان ما حال خوبی ندارند

نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها گفت: در شهرهای استان قزوین، فضای ورزشی مناسب نداریم، سرانه ورزشی بسیار کم و پاسخگوی مردم نیست. از وزیر ورزش دعوت می‌کنم به استان قزوین بیایند و مشکلات را از نزدیک ببینند.

۱۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۸

سرانه ورزشی استان قزوین پاسخگوی نیازهای مردم نیست

خمسه با بیان اینکه سرانه ورزشی استان قزوین پاسخگوی نیازهای مردم نیستگفت: توسعه امکانات ورزشی و سرمایه‌گذاری در این بخش سبب افزایش موفقیت‌های ورزش حرفه‌ای استان در سطح ملی و افزایش سطح سلامت مردم می‌شود.

۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۶
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب