به مصوبه هیئت دولت در مورد منطقه نمونه گردشگری آب گرم توجه نشده است

نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها گفت: شهرستان آوج منطقه مستعد بوم‌گردی است و شهر آب‌گرم توسط هیئت دولت در سال‌های گذشته به عنوان منطقه نمونه گردشگری انتخاب شده است و انتظار این است، به این مصوبه هیئت دولت پرداخته شود.

رئیس شورای عالی استان‌ها در هشتمین سفر استانی خود با مقامات استان قزوین دیدار کرد
پرویز سروری در دیدار با فرمانده محترم سپاه استان قزوین: ارسال بسته های آموزشی برای آشنایی نامزدهای شورایی به وظایف خویش
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها: مسئولان اجرایی، شوراها را در تقابل با خود نبینند

شورای عالی معادن به مطالبه مردم برای توقف دائم فعالیت معدنی در منطقه پیغمبرکوه توجه کند

سید فرهاد حسینی با اشاره به شماره افتادن نفس آبیک با فعالیت برخی معادن در پیغمبرکوه، گفت: شورای عالی معادن به مطالبه مردم برای توقف دائم فعالیت معدنی در منطقه پیغمبرکوه توجه کند.

۱۱:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۱

پنجاه بدر، آئین ماندگار قزوین/ ۱۹ اردیبهشت روزی برای شکرگزاری، طلب باران و جشن بهاری مردم قزوین

نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها با اشاره به برگزاری آیین پنجاه بدر در قزوین، گفت: امسال نیز این آئین با نگاه ویژه مسئولان عالی دولت در قزوین و با برنامه های متنوعی همراه شده است.

۱۲:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۹

لزوم توجه قوای سه گانه به مطالبات مردم که از طریق شوراها منعکس می شود

سید فرهاد حسینی نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها با اشاره به خطبه های نماز عید فطر مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر همدلی قوا، گفت: در این همدلی و همکاری قوا، توجه به مطالبات، خواست ها و اولویت ها که از طریق شوراها منعکس و پیگیری می شود مهم است.

۰۹:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۵

ادامه مترو هشتگرد به قزوین ضرورتی مهم برای مردم استان /جاده حادثه خیز آبیک_کمال آباد دوبانده شود

حسینی خواستار ادامه مترو بین شهری هشتگرد به قزوین، تکمیل بزرگراه غدیر و ایجاد رمپ و لوپ در محدوده روستای احمدآباد_ قشلاق و دوبانده کردن جاده حادثه خیز و باریک آبیک_کمال آباد شد.

۱۶:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

ماده ۵۹ قانون حمایت از تولیدکنندگان با گذشت ۱۵ سال اجرا نمی‌شود / دبیرخانه ایران اسلامی ایجاد شود

خمسه با اشاره به عدم اجرای ماده ۵۹ قانون حمایت از تولیدکنندگان در خصوص اراضی با کاربری‌های مختلف و عمومی گفت: بر اساس این قانون شهرداری ۵ سال فرصت دارد تا زمین های با کاربری عمومی را خریداری و احداث کند و اگر بیش از ۵ سال باشد باید با تغییر کاربری اجازه بهره برداری به مالک را بدهد. در صورتی که با گذشت ۱۵ سال هنوز اجرا نمی‌شود.

۱۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

با ایجاد آبگیر وسدهای کوچک، از هدررفت آب باران جلوگیری شود

وزارت جهاد کشاورزی و نیرو با همکاری و تعامل، می‌توانند با ایجاد آبگیرها و سدهای کوچک، آب را در فصول بارش مهار کنند تا آب‌های زیرزمینی جوابگوی نیاز مردم و کشاورزان باشد چرا که تنها راه درآمد بسیاری از این مردم، همین کشاورزی است.

۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب