مهم‌ترین چالش بخش تعاون، انحصار اقتصاد در دست دولت است

حسینی گفت: مهم‌ترین چالش بخش تعاون، دولتی بودن و انحصاری بودن اقتصاد در دست دولت است و این در حالی است که بهبود کیفیت زندگی مردم، بالابردن عدالت اجتماعی و غیره از جمله اهداف تعاونی‌هاست اما شاهد بها دادن به این بخش مهم از اقتصاد نیستیم.

نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها خبر داد: همکاری عدلیه و شورا نتیجه حضور رئیس دستگاه قضا در جلسه هم‌اندیشی شورای عالی استان‌ها
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها: انتخاب شهردار لایق اولین و مهمترین وظیفه شوراهاست / ضرورت تدوین الگو برای انتخاب شهردار
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها: به مصوبه هیئت دولت در مورد منطقه نمونه گردشگری آب گرم توجه نشده است

ساماندهی رودخانه‌های داخل شهری؛ تبدیل تهدید به فرصت است

خمسه با بیان اینکه با ساماندهی رودخانه‌هایی که از وسط شهرها می‌گذرد می‌توان تهدید را به فرصت تبدیل کرد گفت: با لایه روبی و ایجاد دیوار ساحلی ضمن رفع خطر جاری شدن سیل در منازل مسکونی، در کنار رودخانه مراکز تفریحی و گردشگری ایجاد کرد.

۰۸:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

سرانه ورزشی استان قزوین، بسیار کم است/ کشاورزان ما حال خوبی ندارند

نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها گفت: در شهرهای استان قزوین، فضای ورزشی مناسب نداریم، سرانه ورزشی بسیار کم و پاسخگوی مردم نیست. از وزیر ورزش دعوت می‌کنم به استان قزوین بیایند و مشکلات را از نزدیک ببینند.

۱۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۸

سرانه ورزشی استان قزوین پاسخگوی نیازهای مردم نیست

خمسه با بیان اینکه سرانه ورزشی استان قزوین پاسخگوی نیازهای مردم نیستگفت: توسعه امکانات ورزشی و سرمایه‌گذاری در این بخش سبب افزایش موفقیت‌های ورزش حرفه‌ای استان در سطح ملی و افزایش سطح سلامت مردم می‌شود.

۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

مهم‌ترین چالش بخش تعاون، انحصار اقتصاد در دست دولت است

حسینی گفت: مهم‌ترین چالش بخش تعاون، دولتی بودن و انحصاری بودن اقتصاد در دست دولت است و این در حالی است که بهبود کیفیت زندگی مردم، بالابردن عدالت اجتماعی و غیره از جمله اهداف تعاونی‌هاست اما شاهد بها دادن به این بخش مهم از اقتصاد نیستیم.

۱۰:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۶

سهم استان قزوین از صنایع مستقر در آن، آلودگی است/ ایجاد صنایع تبدیلی، نیاز مبرم قزوین است

خمسه گفت: قزوین استانی صنعتی است اما بر اساس قانون مالیات بر ارزش افزوده که بر اساس جمعیت استان است و با توجه به اینکه جمعیت استان قزوین زیاد نیست، سهم استان قزوین از منابع درآمدی کم است و مردم می‌گویند فقط آلودگی صنایع سهم ماست و استدعا دارم، موارد دیگر را نیز در سهم استان از درآمدهای صنایع در نظر بگیرند.

۱۲:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

نقطه اشتراک خبرنگاران و شوراها، مطالبه‌گری برای رفع مشکلات مردم است/ بیمارستان آبیک، هر چه سریع‌تر تکمیل و تجهیز شود

حسینی از وزیر بهداشت خواست تا بیمارستان آبیک، هر چه سریع‌تر تکمیل و تجهیز شود و نقطه اشتراک خبرنگاران و شوراها را مطالبه‌گری برای رفع مشکلات مردم دانست.

۱۲:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۹

همکاری عدلیه و شورا نتیجه حضور رئیس دستگاه قضا در جلسه هم‌اندیشی شورای عالی استان‌ها

حسینی با اشاره به حضور رئیس قوه قضائیه در جلسه هم‌اندیشی نمایندگان شورای عالی استان‌ها گفت: در این نشست مقرر شد کارگروهی میان دستگاه قضا و شورای عالی استان‌ها برای حل مسائل و مشکلات این دو نهاد و افزایش همکاری میان آن‌ها شکل گیرد.

۱۳:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵

با ایجاد آبگیر در دره‌ها می توان از وقوع سیل در آوج جلوگیری کرد

خمسه گفت: منطقه آوج، کوهستانی است و می‌توان با ایجاد آبگیر در دره‌ها در مسیر روستاها از جاری شدن سیل به سمت روستاها جلوگیری کرد و علاوه بر آن آب کشاورزی و شرب را تأمین کرده و سطح آب‌های زیرزمینی نیز بالا می‌رود.

۰۹:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۲
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب