حاشیه نشینی معضل مشترک تمام شهرهای بزرگ کشور است

عبدالرزاقی با بیان اینکه حاشیه نشینی معضل مشترک تمام شهرهای بزرگ کشور است گفت: حل معضل حاشیه نشینی باید جزو برنامه های اصلی دولت ها باشد.

نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها: تجمیع پلاک های ریزدانه برای بهسازی بافت فرسوده یک راه حل مناسب است
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها: سهم 40 درصدی شهرداری قزوین از محل نمایشگاه بین المللی از سال ۸۹ پرداخت نشده است
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها: طرح توسعه شهرستان آوج با گذشت چندسال مسکوت مانده است

سهم 40 درصدی شهرداری قزوین از محل نمایشگاه بین المللی از سال ۸۹ پرداخت نشده است

عبدالرزاقی به سهم ۴۰ درصدی شهرداری قزوین از درآمد شرکت نمایشگاه‌های بین المللی اشاره کرد و گفت: قرار بود ۴۰ درصد درآمد شرکت نمایشگاه های بین المللی، به شهرداری قزوین تعلق گیرد؛ اما از سال ۸۹ تاکنون ریالی به شهرداری قزوین پرداخت نشده و این در حالی است که زمین این مجموعه و پروانه ساخت آن از سوی شهرداری قزوین تامین شده است.

۰۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳

ارائه بسته‌های تشویقی از سوی نهادهای مسئول برای بهسازی بافت فرسوده و تاریخی ضروری است

عبدالرزاقی با بیان اینکه باید میان بافت فرسوده و تاریخی تفاوت قائل شویم گفت: سازمان‌های مسئول باید با طراحی بسته‌های تشویقی مالکان را راضی کرده تا املاک خود را بهسازی کنند.

۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹

🎬 تنها 9 کیلومتر از جاده چهار بانده قزوین به همدان باقی مانده است

عباس افتخاری نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها با اشاره به مشکلات شهرستان آوج گفت: این شهرستان یکی از 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور است. در سال گذشته استاندار به همراه معاون و مدیران کل دستگاه ها جلسه ای در شهرستان برگزار کردند با توجه به فلسفه تعیین شهرستان های کمتر توسعه یافته، مقرر شد این شهرستان در مسیر توسعه قرار گیرد. وی افزود: در خصوص مسیر قزوین به همدان که تنها 9 کیلومتر از چهاربانده شدن این جاده باقی مانده است هم قرار بود گشایش هایی صورت گیرد که نگرفت در حالی که 3 استاندار عوض شده و منطقه را مشاهده کرده اند ولی هنوز عملیات احداث این جاده به پایان نرسیده است.

۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
سامانه ثبت تخلفات