تصویب 2 طرح در جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها

نجفی با اشاره به بررسی طرح‌های در دستورکار کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها گفت: در این جلسه 5 طرح مورد بررسی قرار گرفت که نهایتا 2 طرح به تصویب رسید.

شورای عالی استان‌ها و وزارت جهاد کشاورزی در زمینه عرضه محصولات کشاورزی همکاری می‌کنند
تأیید و تصویب « سند ملی ترویج خواندن» ارسالی از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور
سخنگوی کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها: معرفی ۵ نفر جهت تشکیل کمیته انطباق مصوبات شورای اسلامی استان‌ها، به هیئت رئیسه شورای عالی استان ها

شورای عالی استان‌ها و وزارت جهاد کشاورزی در زمینه عرضه محصولات کشاورزی همکاری می‌کنند

شیرمحمدی تصریح کرد: طرحی در برنامه توسعه هفتم مبنی بر عرضه محصولات کشاورزی در مکانی که شهرداری‌ها تعیین می‌کنند مطرح شده است و از آنجایی که این طرح مورد تایید کمیسیون انرژی، صنعت، معدن، تجارت و کشاورزی شورای عالی استان‌ها بود مقرر شد تفاهمنامه‌ای میان شورای عالی استان‌ها و وزارت جهاد کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی در جلسات آتی در این زمینه امضا شود.

۱۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

تصویب 2 طرح در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها گفت: طرح نظام‌نامه آموزش شوراهای اسلامی پایه و فرادست و طرح استفساریه با موضوع شمول تبصره ۲ ماده ۲ قانون درآمدهای پایدار برای شرکت‌های مخابرات و توزیع نیروی برق تصویب شد.

۱۳:۱۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

معرفی ۵ نفر جهت تشکیل کمیته انطباق مصوبات شورای اسلامی استان‌ها، به هیئت رئیسه شورای عالی استان ها

علی رضائیان گفت: در راستای اجرای تبصره ۱ ماده ۲۵ دستورالعمل طرح‌ها و لوایح مبحث سوم نحوه نظارت بر شوراهای اسلامی استان‌ها، ۵ نفر جهت تشکیل کمیته انطباق مصوبات شورای اسلامی استان‌ها، به هیئت رئیسه این شورا پیشنهاد شد.

۱۳:۱۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

تصویب دو طرح در کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش، فناوری نوآوری‌های دانش بنیان شورای عالی استان‌ها

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش، فناوری نوآوری‌های دانش بنیان شورای عالی استان‌ها با اشاره به جلسه کمیسیون متبوع خود گفت: در این جلسه 2 طرح در دستورکار کمیسیون بود که مورد تصویب قرار گرفت.

۱۲:۰۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب