نقش شورای عالی استان ها در اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها

اسماعیلی با اشاره به اصلاح ماده 100 قانون شهرداری گفت: اصلاح این مهم قضایی نیست و باید از طریق ارائه طرح به مجلس توسط شورای عالی استان ها و وزارت کشور پیگیری شود.

طی حکمی از سوی رییس شورای عالی استان ها : حجت الاسلام حسینی اشکوری مشاور و رابط ویژه در امور‌ مجلس خبرگان رهبری شد
بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس با حضور رئیس شورای عالی استان‌ها در مجلس
گزارش تصویری اولین روز از چهلمین اجلاس شورای عالی استانها

بازوی نظارتی برای توسعه شهر

رئیس شورای عالی استان ها در یادداشتی به نقش شوراها به عنوان یک بازوی نظارتی برای توسعه شهرها اشاره کرد.

۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

جایگاه شورای عالی استان ها در میان دستگاه های اجرایی ارتقاء یافته است

دکتر علیرضا احمدی گفت: ثمره عملکرد متفاوت شورای عالی استان ها در دو سال اخیر موجب شده است که ارتقاء جایگاه شورای عالی استانها و شوراهای استان در میان دستگاه ها و سازمان های دولتی و اجرایی را شاهد باشیم.

۰۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰

🎬 تأکید بر تعامل مجلس شورای اسلامی و شورای عالی استانها

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در سی و نهمین اجلاس شورای عالی استانها که با ریاست دکتر علیرضا احمدی رییس شورای عالی استانها برگزار شد حضور یافت. در این اجلاس بر تعامل مجلس شورای اسلامی و شورای عالی استانها تاکید شد.

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸

🎬 همه آنچه در سی و نهمین اجلاس شورای عالی استانها گذشت

سی و نهمین اجلاس شورای عالی استانها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 15 و 16 بهمن ماه با حضور معاون سیاسی و امنیتی دادستان کل کشور و دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این اجلاس همچنین تفاهم نامه ای هم میان شورای عالی استانها و فراکسیون مناطق محروم مجلس شورای اسلامی منعقد شد.

۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
سامانه ثبت تخلفات