طرح الحاق ۱۹ بند به تبصره ۲ ماده ۹۹ قانون شهرداری‌ها تصویب شد

قریشی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها گفت: در این جلسه طرح الحاق ۱۹ بند به تبصره ۲ ماده ۹۹ قانون شهرداری‌ها تصویب شد.

نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها خبر داد: تصویب 2 طرح در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها
رئیس کمیسیون کشاورزی، صنعت، معدن و کشاورزی در شورای عالی استان‌ها خبرداد: بررسی طرح مدیریت یکپارچه آتش نشانی و خدمات ایمنی کشور با حضور کارشناسان این حوزه
سخنگوی کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان ها: دبیرخانه شورای عالی استان ها، گزارش تفریغ بودجه سال 1401 را تا پایان خرداد ارائه خواهد کرد

دبیرخانه شورای عالی استان ها، گزارش تفریغ بودجه سال 1401 را تا پایان خرداد ارائه خواهد کرد

رحیمی گفت: هم چنین اعضای کمیسیون، مصوب نمودند که دبیرخانه شورا موظف است طبق ماده ۴ آیین نامه، تفریغ بودجه سال ۱۴۰۱ و صورت های مالی را حداکثر تا پایان خردادماه (اجلاس خرداد شورای عالی استانها) به اعضای شورا ارائه کند.

۱۲:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۸

تصویب بودجه سال جاری شورای عالی استان ها

اعظمی گفت: طرح نخست در مورد بودجه سال 1402 شورای عالی استان ها و شورای اسلامی استان های سراسر کشور بود که کلیات بودجه به تصیب رسید و موارد اصلاحی نیز ارائه شد.

۱۲:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۸

نقش شورای روستاها در کنار دهیاری‌ها در تصمیم گیری‌ها مورد توجه قرار گیرد

حصیرباف با اشاره به بررسی طرح «الحاق (۱۹) بند به تبصره (2) ماده (۹۹) قانون شهرداری‌ها مصوب ۱۳۳۴/۰۴/۱۱ با اصلاحات و الحاقات بعدی» در جلسه کمیسیون گفت: نظر اعضای کمیسیون این بود که نقش شورای روستاها در کنار دهیاری‌ها در تصمیم گیری‌ها مورد توجه قرار گیرد.

۱۶:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۶

بررسی 2 طرح در نشست کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها

ناصری گفت: اصلاح ماده ۶ و ۷ قانون تشکیل و وظایف شورای امنیت کشور و بررسی پیشنهاد وزارت کشور در خصوص اصلاحیه ماده ۹۹ قانون شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در جلسه امروز کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها بررسی شد.

۱۳:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب