نقش شورای عالی استان ها در اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها

اسماعیلی با اشاره به اصلاح ماده 100 قانون شهرداری گفت: اصلاح این مهم قضایی نیست و باید از طریق ارائه طرح به مجلس توسط شورای عالی استان ها و وزارت کشور پیگیری شود.

طی حکمی از سوی رییس شورای عالی استان ها : حجت الاسلام حسینی اشکوری مشاور و رابط ویژه در امور‌ مجلس خبرگان رهبری شد
بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس با حضور رئیس شورای عالی استان‌ها در مجلس
فیلم 🎬 /حتما ببینید/

🎬 /حتما ببینید/

معرفی نمایندگان محترم دوره پنجم شورای عالی استانها

۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲

🎬 برنامه‌های شورای عالی استان‌ها برای بهبود کیفی منتخبین وارده به شوراها قابل توجه است

نماینده مردم آبادن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه‌های شورای عالی استان‌ها موجب بهتر برگزار شدن انتخابات شوراها می‌شود بیان کرد: این اقدامات سبب می‌شود افراد با صلاحیت‌تر و با تجربه‌تر وارد شورا شده و خدمات شایسته تری به مردم ارائه کنند.

۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

🎬 مشروح جلسه آغاز مرحله اجرایی تفاهم نامه مشترک شورای عالی استانها و دانشگاه آزاد اسلامی

مرحله اجرایی تفاهم نامه مشترک شورای عالی استانها و دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استانها و دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

۱۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵

پیش نویس تفاهمنامه شورای عالی استان‌ها و آموزش و پرورش اصلاح شد

حجتی با اشاره به بررسی پیش نویس تفاهمنامه شورای عالی استان‌ها و آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها گفت: با توجه به اینکه برخی موارد مندرج در تفاهمنامه بعد از اصلاحیه مستلزم تحمیل بار مالی بود و تفاهمنامه را از قالب اصلی خارج می کرد مقرر شد موارد مذکور ویرایش شود.

۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

دانشگاه آزاد در خدمت شوراهای راهبر مدیریت شهری خواهد بود/ ایجاد «دبیرخانه حل مسائل شهری» در واحدهای دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه به عنوان یک سازمان مردم نهاد و هسته تصمیم‌ساز، در خدمت شوراهای راهبر مدیریت شهری مانند شورای عالی استان ها خواهد بود.

۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها شد

در حکمی از سوی رئیس شورای عالی استان ها احمد مرادی نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها منصوب شد.

۱۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت شورای عالی استانها شد

در حکمی از سوی رئیس شورای عالی استان ها سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت شورای عالی استان‌ها منصوب شد.

۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار