شرایط جوی جلسات کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی استان‌ها را مجازی کرد

ملکی گفت: به دلیل شرایط جوی جلسات کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی استان‌ها به صورت مجازی برگزار و کمیسیون معماری و شهرسازی نیز به همین صورت و با حضور همه اعضا برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها: طرح الحاق یک تبصره به قانون ماده ۲ توزیع عادلانه آب مصوب سال ۱۳۶۱ با دو اصلاحیه به تصویب اعضا رسید
سخنگوی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها: آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها تصویب شد
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها: تصویب طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها

هاشم بانشی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها شد

بر اساس این انتخابات هاشم بانشی نماینده استان فارس به عنوان رئیس، عارف محمدخانی نماینده استان کردستان به عنوان نایب رئیس و فاروق اعظمی نماینده استان سیستان و بلوچستان به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

۱۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

طرح الحاق یک تبصره به قانون ماده ۲ توزیع عادلانه آب مصوب سال ۱۳۶۱ با دو اصلاحیه به تصویب اعضا رسید

محمدخانی گفت: بررسی طرح الحاق یک تبصره به قانون ماده ۲ توزیع عادلانه آب مصوب سال ۱۳۶۱ در دستور کار کمیسیون بود که با دو اصلاحیه و تغییر به تصویب اعضا رسید و به صحن ارجاع شد.

۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸

شرط مدرک تحصیلی تقاضای عضویت در شورای روستایی را کاهش می‌دهد

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها با اشاره به پیشنهاد افزودن شرط مدرک به قانون ثبت نام برای عضویت در شورای روستایی گفت: افزودن شرط مدرک سبب کاهش مشارکت برای عضویت در شورای روستایی می شود.

۱۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸

آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها تصویب شد

فنودی با بیان اینکه یک آیین نامه و یک دستورالعمل در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، گفت: آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها و آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها با اصلاحاتی تصویب شد.

۱۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳

تصویب طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها

غلامی گفت: طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب مصوب 1361 که در نشست های گذشته نیز مورد تبادل نظر اعضا قرار گرفته بود با اصلاحاتی به تصویب رسید.

۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳

بررسی دو طرح در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها

سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون متبوع خود گفت: دو دستورکار این کمیسیون بررسی و پیشنهادهای اعضا برای اصلاح این طرح‌ها دریافت شد‌.

۱۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب