تقدیر از اعضای آزاده شورای عالی استان ها

از اعضای آزاده شورای عالی استان ها در نشست هم اندیشی امروز اعضای این شورا با وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تقدیر به عمل آمد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها: بررسی 5 طرح در نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها
رسول شیخ خبر داد: دعوت از متخصصان و مسئولان وزارت علوم در برنامه کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری
نماینده استان مازندران در شورای عالی استان ها: شورای شهر باید بر تمام امور شهر نظارت داشته باشد

بررسی 5 طرح در نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها

شیخ گفت: 5 طرح در نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها بررسی شد که 2 طرح توسط اعضا تصویب شد، دو طرح رد و یک طرح به تشخیص اعضای کمیسیون نیاز به بررسی بیشتر تشخیص داده شد.

۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

کم آبی و معضل دفن زباله، از مهمترین مشکلات شهرستان تنکابن است

صفرپور با اشاره به معضلی که دفن نامناسب زباله برای شهرستان تنکابن به وجود آورده است، گفت: سایت پسماند زباله شهرستان تنکابن در جنگل های دوهزار استان مازندران باعث بروز وضعیت نامناسبی برای محیط زیست و سلامتی مردم شده است.

۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

احداث پالایشگاه میانکاله باعث آسیب های جبران ناپذیری به تالاب می شود

نماینده مازندران در شورای عالی استان ها گفت: در سال های اخیر با خشک شدن بخشی از تالاب میانکاله زمین خواران ساخت و سازهای بی رویه و بدون مجوزی را انجام دادند و فاضلاب ها را به سمت تالاب هدایت کرده اند. هم اکنون نیز با ایجاد پالایشگاه در منطقه و تولید آلایندگی باعث آسیب های جبران ناپذیری به تالاب می شود.

۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۹

آموزش اعضای شوراها با همکاری مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها در مورد برگزاری جلسه این کمیسیون گفت: مقرر شد با همکاری مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها، به اعضای شوراهای کشور، آموزش‌های مرتبط داده شود.

۱۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

حرکت شوراها در مسیر تکاملی است / افزایش توجه مردم به جایگاه شوراها

حسینی‌پور با بیان اینکه شوراها با تمام کاستی ها در مسیر تکاملی حرکت می کنند گفت: در سال های اخیر مردم بیش از پیش به جایگاه شوراها آگاه شده اند و می دانند که کلید حل بسیاری از مشکلاتشان در دست شوراهاست.

۱۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب