شورای شهر باید بر تمام امور شهر نظارت داشته باشد

برزویی با بیان این موضوع که شوراها در کشور به جایگاه واقعی خود نرسیده اند، گفت: شورای شهر باید بر کل شهر و مجموعه خدمات شهری، نظارت داشته باشند.

نماینده استان مازندران در شورای عالی استان ها: کم آبی و معضل دفن زباله، از مهمترین مشکلات شهرستان تنکابن است
احداث پالایشگاه میانکاله باعث آسیب های جبران ناپذیری به تالاب می شود
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها خبر داد: آموزش اعضای شوراها با همکاری مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها

کم آبی و معضل دفن زباله، از مهمترین مشکلات شهرستان تنکابن است

صفرپور با اشاره به معضلی که دفن نامناسب زباله برای شهرستان تنکابن به وجود آورده است، گفت: سایت پسماند زباله شهرستان تنکابن در جنگل های دوهزار استان مازندران باعث بروز وضعیت نامناسبی برای محیط زیست و سلامتی مردم شده است.

۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

احداث پالایشگاه میانکاله باعث آسیب های جبران ناپذیری به تالاب می شود

نماینده مازندران در شورای عالی استان ها گفت: در سال های اخیر با خشک شدن بخشی از تالاب میانکاله زمین خواران ساخت و سازهای بی رویه و بدون مجوزی را انجام دادند و فاضلاب ها را به سمت تالاب هدایت کرده اند. هم اکنون نیز با ایجاد پالایشگاه در منطقه و تولید آلایندگی باعث آسیب های جبران ناپذیری به تالاب می شود.

۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۹

آموزش اعضای شوراها با همکاری مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها در مورد برگزاری جلسه این کمیسیون گفت: مقرر شد با همکاری مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها، به اعضای شوراهای کشور، آموزش‌های مرتبط داده شود.

۱۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

حرکت شوراها در مسیر تکاملی است / افزایش توجه مردم به جایگاه شوراها

حسینی‌پور با بیان اینکه شوراها با تمام کاستی ها در مسیر تکاملی حرکت می کنند گفت: در سال های اخیر مردم بیش از پیش به جایگاه شوراها آگاه شده اند و می دانند که کلید حل بسیاری از مشکلاتشان در دست شوراهاست.

۱۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶

وضعیت پسماند در مازندران به سطح هشدار رسیده است / مافیای زباله مانع اجرای طرح‌های ساماندهی پسماند

مقیمی با بیان اینکه وضعیت پسماند در استان مازندران به سطح هشدار رسیده است گفت: دولت تمایلی برای حل مسئله ندارد و شهرداری‌ها نیز به تنهایی از عهده حل این مشکل بر نمی‌آیند.

۱۴:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

مازندران نیازمند دوز بیشتری از واکسن کروناست

مبشری بااشاره به اینکه وضعیت همه گیری ویروس کرونا در استان‌های شمالی به ویژه مازندران بسیار بد است، درخواست کرد دوز بیشتری از واکسن کرونا در اختیار این استان‌ها قرار گیرد.

۱۳:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب