تصویب ۲ طرح در جلسه مشترک کمیسیون‌های عمران و حمل و نقل و انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها

در جلسه مشترک کمیسیون‌های عمران و حمل و نقل و انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها دو طرح به تصویب اعضا رسید.

رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌‌ها: ممنوعیت شهرداری‌ها از دریافت کارمزد ۱۵ درصد بابت حفظ و نگهداری درختان تصویب شد
رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها: ماشین آلات مورد نیاز شهرداری‌ها از مناطق آزاد وارد شود
رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها خبر داد: تصویب 2 طرح در کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها

ممنوعیت شهرداری‌ها از دریافت کارمزد ۱۵ درصد بابت حفظ و نگهداری درختان تصویب شد

قاسمی با بیان اینکه مجلس به طرح طرح اصلاح مواد ۴، ۵، ۱۰ و ۱۱ اصلاحیه آیین نامه اجرایی ماده یک قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها ایراد گرفته بود گفت: کمیسیون در این خصوص نظرات خود را ارائه کرد و کلیت طرح را به تصویب رساند.

۱۳:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

ماشین آلات مورد نیاز شهرداری‌ها از مناطق آزاد وارد شود

قاسمی تصریح کرد: طرح مدیریت یکپارچه آتش نشانی و خدمات ایمنی کشور نیز مورد بررسی قرار گرفت و در ماده 13 از تبصره واردات ماشین آلات پیشنهاد شد که این واردات از مناطق آزاد انجام شود تا شهرداری‌ها بتوانند ماشین آلات مورد نیاز خود را با هزینه کمتری انجام دهند.

۱۷:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۱

تصویب 2 طرح در کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها

قاسمی جیردهی با بیان اینکه 3 طرح در دستور کار کمیسیون بود گفت: کلیات 2 طرح آیین‌نامه اجرایی ماده 2 قانون حفظ و گسترش فضای سبز شهرها و طرح الحاق (1) بند و (3) تبصره به ماده 30 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران به تصویب کمیسیون رسید.

۱۳:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۴

حضور رؤسای شورای استان در شورای حفظ حقوق بیت‌المال در امور اراضی و منابع طبیعی به تأیید اعضای کمیسیون رسید

قاسمی گفت: الحاق بند 1 ماده 3 دستورالعمل اجرایی شورای حفظ حقوق بیت‌المال در امور اراضی و منابع طبیعی مبنی بر حضور رؤسای شورای استان در این شورا مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

۱۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۶

امضای تفاهمنامه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی با سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کل کشور

قاسمی با اشاره به حضور رئیس شورای عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کل کشور از امضای تفاهمنامه میان کمیسیون انرژری، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها با این سازمان خبر داد.

۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۰

جعفر قاسمی رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها شد

بر اساس این جلسه جعفر قاسمی نماینده استان گیلان به عنوان رئیس، علی شیرمحمدی نماینده استان همدان نایب رئیس و ملک سردار دردی زاده نماینده استان گلستان به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شدند.

۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

تصویب دو طرح در کمسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها

رمضانی گفت: طرح دستورالعمل اجرایی توزیع اعتبارات از ماده 280 قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاح بند132 ماده واحد قانون بودجه سال 1390 کشور به منظور معاف شدن شهرداری ها از پرداخت هزینه های دادرسی در پیگیری پرونده های مربوطه به تصویب رسید.

۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب