بررسی طرح مدیریت یکپارچه آتش نشانی و خدمات ایمنی کشور با حضور کارشناسان این حوزه

طرح مدیریت یکپارچه آتش نشانی و خدمات ایمنی کشور با حضور کارشناسان آتش نشانی بررسی می‌شود.

رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها: حضور رؤسای شورای استان در شورای حفظ حقوق بیت‌المال در امور اراضی و منابع طبیعی به تأیید اعضای کمیسیون رسید
رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها خبر داد: امضای تفاهمنامه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی با سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کل کشور
جعفر قاسمی رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها شد

حضور رؤسای شورای استان در شورای حفظ حقوق بیت‌المال در امور اراضی و منابع طبیعی به تأیید اعضای کمیسیون رسید

قاسمی گفت: الحاق بند 1 ماده 3 دستورالعمل اجرایی شورای حفظ حقوق بیت‌المال در امور اراضی و منابع طبیعی مبنی بر حضور رؤسای شورای استان در این شورا مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

۱۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۶

امضای تفاهمنامه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی با سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کل کشور

قاسمی با اشاره به حضور رئیس شورای عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کل کشور از امضای تفاهمنامه میان کمیسیون انرژری، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها با این سازمان خبر داد.

۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۰

جعفر قاسمی رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها شد

بر اساس این جلسه جعفر قاسمی نماینده استان گیلان به عنوان رئیس، علی شیرمحمدی نماینده استان همدان نایب رئیس و ملک سردار دردی زاده نماینده استان گلستان به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شدند.

۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

تصویب دو طرح در کمسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها

رمضانی گفت: طرح دستورالعمل اجرایی توزیع اعتبارات از ماده 280 قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاح بند132 ماده واحد قانون بودجه سال 1390 کشور به منظور معاف شدن شهرداری ها از پرداخت هزینه های دادرسی در پیگیری پرونده های مربوطه به تصویب رسید.

۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳

اصلاح تبصره 4 ماده 80 و 83 قانون شوراها و شهرداران کشور از سوی کمیسیون رد شد

رمضانی با اشاره به طرح اصلاح تبصره 4 ماده 80 و 83 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و شهرداران کشور که به اصلاح شرایط پایان یافتن خدمت شهرداران و ... اشاره داشت از سوی اعضای کمیسیون رد شد.

۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

تسهیلات تشویقی باید در اختیار مردم استان‌های با رشد جمعیت بالا در طرح جوانی جمعیت قرار گیرد

رمضانی با بیان اینکه در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تسهیلات تشویقی برای استان‌های با رشد جمعیت بالا و خانواده‌های با 4 فرزند قرار نگرفته بود در کمیسیون تصمیم بر این شد که این امتیازات به استان‌های مورد نظر تعلق گیرد.

۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

گلستان پرآب هم گرفتار دیو خشکسالی است

حسینی با اشاره به کاهش بارندگی گفت: با این وضعیت باید شاهد تنش آبی در استان باشیم و از مسئولان می‌خواهم راهکارهای جدی برای این بحران بیندیشند.

۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸

بررسی طرح تأمین منابع مالی شوراهای فرادست در کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورز

رمضانی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی گفت: طرح الحاق یک تبصره به بند «ب» ماده ۳۹ قانون مالیات ارزش افزوده، می‌تواند تأمین‌کننده منابع مالی برای شوراهای فرادست باشد.

۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب