حجت الاسلام آقامیری رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای عالی استان‌ها شد

بر اساس این انتخابات حجت‌الاسلام سید محمد آقامیری نماینده استان تهران به عنوان رئیس، کوروش حصیرباف نماینده استان سمنان به عنوان نایب رئیس و حسین فنودی نماینده استان خراسان جنوبی به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

سخنگوی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها: آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها تصویب شد
سخنگوی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها: تصویب کلیات 2 طرح و اصلاح 3 طرح در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها
سخنگوی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها: با پیشنهاد کمیسیون؛ شهرداران و کارکنان شهرداری ها در صورت عضویت در شورا می‌توانند به سایر ادارت مامور شوند

حجت الاسلام آقامیری رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای عالی استان‌ها شد

بر اساس این انتخابات حجت‌الاسلام سید محمد آقامیری نماینده استان تهران به عنوان رئیس، کوروش حصیرباف نماینده استان سمنان به عنوان نایب رئیس و حسین فنودی نماینده استان خراسان جنوبی به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها تصویب شد

فنودی با بیان اینکه یک آیین نامه و یک دستورالعمل در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، گفت: آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها و آیین نامه ماده 1 قانون درآمد پایدار و هزینه‌‌های شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌ها با اصلاحاتی تصویب شد.

۱۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳

با پیشنهاد کمیسیون؛ شهرداران و کارکنان شهرداری ها در صورت عضویت در شورا می‌توانند به سایر ادارت مامور شوند

فنودی با اشاره به ماده 32 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و شهرداران گفت: بر اساس این ماده شهرداران و کارکنان شهرداری ها برای عضویت در شوراها باید از سمت خود استعفا دهند که ما پیشنهاد دادیم به جای استعفا به ادارات دیگر مامور شوند.

۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

طرح کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها در مورد انتخابات شوراها

فنودی گفت: اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل نیز پیشنهادی داشتند مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر به صورت تخصصی توسط مردم انتخاب شوند و تخصص های مرتبط با حوزه شهری حتما در شورا وجود داشته باشند و مردم از بین تخصص های مختلف دست به انتخاب بزنند.

۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

ممنوعیت صدور مجوز برای زمین های قولنامه ای مورد بررسی قرار می‌گیرد

فنودی با اشاره به نامه وزارت کشور به شهرداری‌ها مبنی بر ممنوعیت صدور جواز ساخت برای زمین‌های فاقد سند و قولنامه‌ای گفت: این مسئله در گذشته انجام می‌شد و از آنجایی که مشخص نیست چندسال برای سنددار کردن املاک کشور طول بکشد لازم است در صحن شورا مورد بررسی قرار گیرد.

۱۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

دوگانگی مدیریت در شهر آبادان از دلایل قصور در پروژه متروپل است

حصیرباف با بیان اینکه مدیریت دوگانه در شهر آبادان از دلایل قصور در پروژه متروپل است توضیح داد: براساس قانون نظارت بر پروژه متروپل بر عهده سازمان مطنقه آزاد بوده است در حالی که شهرداری از اختیارات خود برای ساخت آن استفاده کرده است.

۱۴:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۸

بررسی طرح استنکاف از پرداخت عوارض و بهای خدمات شهرداری‌ها

سخنگوی کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای عالی استان‌ها، گفت: طرح استنکاف از پرداخت عوارض و بهای خدمات شهرداری‌ها مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

۱۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۱

استفاده از فاضلاب شهری برای صنعت‌ و فضای سبز مورد توجه شهرداری‌ها قرار گیرد

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای عالی استان‌ها در مورد برگزاری جلسه این کمیسیون، بیان کرد: استفاده شهرداری‌های کشور از فاضلاب شهری برای استفاده در صنعت و گسترش فضای سبز شهرها، و کسب درآمد پایدار از این طریق، مورد تاکید اعضای کمیسیون عمران و حمل‌ونقل بود.

۱۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب