اورژانس هوایی دلفان را به این شهرستان بازگردانید

رضائیان گفت: اورژانس هوایی برای دلفان مصوب شده و زیرساخت‌های این موضوع نیز فراهم شده است اما در زمان تخصیص یک شهرستان دیگر این امکان را مصادره کرده در حالی که هم روستاهای کمتری دارد و هم برخوردار محسوب می‌شود.

نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها: عدم مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در بحران آلودگی هوا نمایان است/ مردم، قربانیان آلودگی هوا هستند
نماینده لرستان در شورای عالی استان‌ها اعلام کرد ؛ افزایش تصادفات منجر به مرگ در جاده ازنا-اراک/ضرورت تعیین تکلیف کارخانه فولاد ازنا /احتمال تخریب مدارس مؤمن آباد به علت فرسودگی
نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها: اگر محور نظام شورایی بر مبنای خرد و عقلانیت باشد، موجب رشد و شکوفایی جامعه خواهد شد

اورژانس هوایی دلفان را به این شهرستان بازگردانید

رضائیان گفت: اورژانس هوایی برای دلفان مصوب شده و زیرساخت‌های این موضوع نیز فراهم شده است اما در زمان تخصیص یک شهرستان دیگر این امکان را مصادره کرده در حالی که هم روستاهای کمتری دارد و هم برخوردار محسوب می‌شود.

۰۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۶

عدم مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در بحران آلودگی هوا نمایان است/ مردم، قربانیان آلودگی هوا هستند

رضائیان گفت: عدم مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی دو موضوعی است که در بحران آلودگی هوا نمایان است به طوری که رفع مشکل آلودگی هوا بر روی کاغذ متولی زیاد دارد اما در عمل مسئولیت‌پذیری مشاهده نمی‌شود.

۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۹

افزایش تصادفات منجر به مرگ در جاده ازنا-اراک/ضرورت تعیین تکلیف کارخانه فولاد ازنا /احتمال تخریب مدارس مؤمن آباد به علت فرسودگی

نماینده لرستان در شورای عالی استان ها با اشاره به مشکلات شهرستان ازنا از جمله عدم زیر ساخت های جاده ای، درمانی، آموزشی و... گفت: باید هر چه سریع‌تر تکلیف کارخانه فولاد ازنا معلوم شود چرا که کارگران این کارخانه با وجود 15 سال سابقه کار هنوز بلاتکلیف هستند و حتی وضعیت بیمه شان هم مشخص نیست.

۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۴

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

مدارس فرسوده شهر مؤمن آباد را دریابید

میربراتی گفت: قدمت این مدارس به پنجاه سال هم می‌رسد و پیگیری‌های بسیار ما برای نوسازی آن‌ها نیز به جایی نرسیده و اقدامی صورت نگرفته است و این در حالی است که حتی مبلغی نیز چند سال پیش توسط یکی از خیرین جمع‌آوری شده بود اما تاکنون وضعیت همان است که بوده و تغییری صورت نگرفته است.

۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۷

وضعیت کارخانه فولاد ازنا تعیین تکلیف شود

میربراتی گفت: در صورت راه‌اندازی این کارخانه، برای بیش از ۱۵۰۰ نفر شغل ایجاد می‌شود اما مدت‌ها بلاتکلیف مانده است و از مسئولان مربوطه تقاضا دارم تا این پروژه هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱

تعرفه گاز ازنا، سردسیری محاسبه شود

میربراتی گفت: ازنا منطقه سردسیری است اما برای محاسبه قبوض گاز در اقلیم ۲ قرار دارد و درخواست ما این است با توجه به سردسیر بودن منطقه، تعرفه گاز برای این شهرستان در اقلیم یک قرار بگیرد.

۱۴:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴

تخلف و فساد در شوراها بسیار ناچیز است

رئیس شورای عالی استان‌هاگفت: از مجموع ۱۲۴ عضو نظام شورایی در سال ۱۴۰۰ حدود چهار دهم درصد گزارش تخلف داریم که رقم بالایی نیست اما متاسفانه در کشور این موضوع در ذهنیت مردم ایجاد شده که آمار شوراها در تخلف و فساد بالا است.

۱۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب