برقراری عدالت آموزشی در صدر اولویت‌های وزیر جدید آموزش و پرورش باشد

رضائیان گفت: امیدواریم دکتر صحرایی وزیر جدید آموزش و پرورش که از فرزندان عزیز و نخبه استان لرستان هستند، برقراری عدالت آموزشی و توجه به مناطق محروم را در صدر اولویت‌های خود قرار دهند.

نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها: اعضای شوراها، می‌توانند مشاوران خوبی برای استانداران، فرمانداران و بخشداران باشند
نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها: برخی از اعضای جامعه شورایی به دامنه اختیارات خود آگاهی ندارند
نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها: مکان جدید روستای کمندان هر چه سریع تر تعیین شود

اعضای شوراها، می‌توانند مشاوران خوبی برای استانداران، فرمانداران و بخشداران باشند

میربراتی گفت: اعضای شوراها به دلیل آنکه از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل مردم قرار دارند، می‌توانند مشاوران خوبی برای استانداران، فرمانداران و بخشداران باشند و از تجربه‌های ارزنده شوراها به عنوان مشاور خود استفاده کنند.

۱۱:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۰

برخی از اعضای جامعه شورایی به دامنه اختیارات خود آگاهی ندارند

رضائیان گفت: برخی از کارگزاران و اعضای نظام شورایی به دامنه اختیارات خود آگاهی ندارند که این باعث می‌شود دیواری کوتاه‌تر از شوراها پیدا نشود و هرگز به جایگاهی که باید، نرسند و امیدواریم با نهادینه شدن موضوع آموزش، این قبیل مسائل نیز مرتفع شود.

۱۱:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۴

مکان جدید روستای کمندان هر چه سریع تر تعیین شود

نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها با اشاره به بلاتکلیفی 18 ساله اهالی روستای کمندان برای احداث سد در این منطقه از مسئولان خواست تا هرچه سریع تر محل جدید روستا تعیین شده و اقدامات لازم برای رفع دغدغه و نگرانی اهالی کمندان انجام شود.

۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۶

اورژانس هوایی دلفان را به این شهرستان بازگردانید

رضائیان گفت: اورژانس هوایی برای دلفان مصوب شده و زیرساخت‌های این موضوع نیز فراهم شده است اما در زمان تخصیص یک شهرستان دیگر این امکان را مصادره کرده در حالی که هم روستاهای کمتری دارد و هم برخوردار محسوب می‌شود.

۰۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۶

عدم مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در بحران آلودگی هوا نمایان است/ مردم، قربانیان آلودگی هوا هستند

رضائیان گفت: عدم مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی دو موضوعی است که در بحران آلودگی هوا نمایان است به طوری که رفع مشکل آلودگی هوا بر روی کاغذ متولی زیاد دارد اما در عمل مسئولیت‌پذیری مشاهده نمی‌شود.

۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۹

افزایش تصادفات منجر به مرگ در جاده ازنا-اراک/ضرورت تعیین تکلیف کارخانه فولاد ازنا /احتمال تخریب مدارس مؤمن آباد به علت فرسودگی

نماینده لرستان در شورای عالی استان ها با اشاره به مشکلات شهرستان ازنا از جمله عدم زیر ساخت های جاده ای، درمانی، آموزشی و... گفت: باید هر چه سریع‌تر تکلیف کارخانه فولاد ازنا معلوم شود چرا که کارگران این کارخانه با وجود 15 سال سابقه کار هنوز بلاتکلیف هستند و حتی وضعیت بیمه شان هم مشخص نیست.

۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۴

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

مدارس فرسوده شهر مؤمن آباد را دریابید

میربراتی گفت: قدمت این مدارس به پنجاه سال هم می‌رسد و پیگیری‌های بسیار ما برای نوسازی آن‌ها نیز به جایی نرسیده و اقدامی صورت نگرفته است و این در حالی است که حتی مبلغی نیز چند سال پیش توسط یکی از خیرین جمع‌آوری شده بود اما تاکنون وضعیت همان است که بوده و تغییری صورت نگرفته است.

۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب