دستورات رئیس جمهور جهت تحقق مطالبات نظام شورایی کشور

دفتر رئیس جمهور برای تحقق وعده هایی که در همایش ملی روز شوراها از سوی سید ابراهیم رئیسی به نظام شورایی داده شد، دستورات سه بندی وی را به احمد وحیدی وزیر کشور ابلاغ کرد.

وزیر کشور در همایش روز ملی شوراها: شوراها برای تحقق راهبرد چهارگانه رهبر انقلاب درباره انتخابات تلاش کنند
نماینده آذربایجان غربی در شورای عالی استان‌ها: وعده تکمیل جاده بناب - نقده ۲۰ سال است که محقق نشده است
سخنگوی شورای عالی استان‌ها خبر داد: گردهمایی روز ملی شوراها با سخنرانی رئیس جمهور روز شنبه ۹ اردیبهشت برگزار می‌شود

وزیر کشور در همایش روز ملی شوراها: شوراها برای تحقق راهبرد چهارگانه رهبر انقلاب درباره انتخابات تلاش کنند

وزیر کشور گفت: در شرایطی که به سمت انتخابات مجلس شورای اسلامی حرکت می کنیم، انتظار است که شوراها همه تلاش خود را برای عینیت بخشیدن به راهبرد چهارگانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص انتخابات پرشور و باشکوه متمرکز کنند.

۱۱:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۹

از افزایش ۱۰۰ درصدی بودجه شورای عالی استان‌ها تا مشخص شدن مکان مستقل برای شوراهای اسلامی استان

پرویز سروری با اعلام این که شورای عالی استان ها در صدر جدول افزایش بودجه در سال جدید قرار دارد، از رشد ۱۰۰ درصدی بودجه شورای عالی استان‌ها و همچنین مشخص شدن مکان مستقل برای دبیرخانه شورای عالی استان‌ها و شوراهای اسلامی استان ها، مشارکت در تدوین برنامه هفتم توسعه و عضویت شورای عالی استان‌ها در شورای عالی معماری و شهرسازی خبر داد.

۱۰:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۷

گزیده ای از سخنان محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان ها

محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور روز پنجشنبه 11 اسفندماه 1401 در چهاردهمین اجلاس شورای عالی استان ها به عنوان میهمان ویژه به ایراد سخنرانی پرداختند که گزیده ای از آن را می بینید.

۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۶

تسریع در تعیین تکلیف اسناد و تصویب طرح‌های تفصیلی برای توسعه متوازن شهرها

وزیر راه و شهرسازی شورای عالی استان‌ها را دارای ظرفیت‌های مهم قانونی دانست و بر تشکیل کمیته مشترک میان وزارت راه و شهرسازی و شورای عالی استان‌ها به‌منظور همگرایی در گره گشایی بافت‌های فرسوده تاکید کرد.

۱۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: استان ما چیز خاصی برای مولدسازی ندارد اما می‌توانیم برف‌های انباشته را تقدیم کنیم/ تنها ۲۰ درصد از اعتبارات حوزه راه و شهرسازی در چهارمحال و بختیاری محقق شده است

باقری در نطق خود که با حضور وزیر راه و شهرسازی همراه بود، گفت: چهارمحال و بختیاری چیز خاصی برای مولدسازی ندارد اما می‌توانیم برف‌های انباشته را برای این امر تقدیم کنیم. تنها ۲۰ درصد از اعتبارات حوزه راه و شهرسازی در استان ما محقق شده است.

۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

تکمیل بزرگراه های خوزستان با اعتبارات فعلی 30 سال طول می کشد

خدری با بیاناینکه در استان خوزستان بالغ بر ۹۰۰ کیلومتر بزرگراه در حال اجراست که به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد،گفت: این در حالی است که اعتبارات استان خوزستان با احتساب اعتبار مصوب وضع تامین اعتبار تا ۳۰ سال دیگر هم نمی‌توانیم شاهد تکمیل بزرگراه ها باشیم.

۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب