زنگ خطر شیوع سرخک در ایران بعد از ریشه‌کن شدن / خانواده‌ها به واکسیناسیون کودکان اهمیت بدهند

دبیری با اشاره به شیوع دوباره سرخک در ایران گفت: شیوع دوباره سرخک می‌تواند خطرناک باشد از این رو خانواده‌ها به فکر واکسیناسیون فرزندانشان باشد.

نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: رسیدگی به مشکلات استان آذربایجان شرقی باید در دستور کار مسئولین قرار گیرد
ثبت نام اعضای شوراها در سامانه جامع شوراهای کل کشور
نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: ابطال مصوبه امکان صدور مجوز املاک قولنامه‌ای در دیوان عدالت اداری منجر به افزایش ساخت و ساز غیرمجاز می شود

رسیدگی به مشکلات استان آذربایجان شرقی باید در دستور کار مسئولین قرار گیرد

نوروززاده با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی نسبت به ظرفیت خود توسعه نیافته است گفت: این استان از مشکلات زیادی رنج می برد که امیدوارم دولت و مسئولان توجه ویژه ای به این استان داشته باشند.

۱۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۱

ابطال مصوبه امکان صدور مجوز املاک قولنامه‌ای در دیوان عدالت اداری منجر به افزایش ساخت و ساز غیرمجاز می شود

دبیری با اشاره به نامه رئیس دیوان عدالت اداری به وزیر کشور مبنی بر ابطال مصوبه صدور مجوز ساخت املاک قولنامه ای گفت: این اقدام منجر به افزایش ساخت و ساز غیر مجاز در شهرها می شود.

۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۳

قوانین شوراها و شهرداری ها ناکارآمد بوده و نیاز به بازنگری دارند

طبق قانون، شوراها از ارکان تصمیم گیری و نظارت بر امور اداره شهرها و روستاها هستند. در قانون اساسی مأموریت ها و وظایفی برای شوراها مشخص شده و در دو اصل 100 و 101 قانون اساسی مأموریت ها، وظایف و همچنین مأموریت های شورای عالی استان ها مورد تأکید قرار گرفته است.

۱۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب