عدم اختصاص حق آبه، خسارات جبران ناپذیری به کشاورزان شهرستان ملکان وارد می‌کند

نوروز زاده با بیان اینکه حق آبه کشاورزی شهرستان ملکان پرداخت نمی شود گفت: این مسئله خسارات زیاد و جبران ناپذیری به بخش کشاورزی شهرستان ملکان وارد می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها: تصویب ۵ طرح در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها
نمایند استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: جاده ملکان – میاندواب نیازمند احداث پایگاه امداد و نجات جاده‌ای است
نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان ها: ظرفیت بیمارستان فارابی شهرستان ملکان پاسخگوی نیازهای درمانی مردم نیست

جاده ملکان – میاندواب نیازمند احداث پایگاه امداد و نجات جاده‌ای است

نوروز زاده با بیان اینکه جاده ملکان – میاندواب به عنوان یکی از حادثه خیزترین جاده‌های کشور پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ندارد گفت: درخواست ما این است که برای کاهش خسارات و تلفات انسانی در این جاده هرچه زودتر پایگاه امداد و نجات جاده ای احداث شود.

۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۹

ظرفیت بیمارستان فارابی شهرستان ملکان پاسخگوی نیازهای درمانی مردم نیست

نوروز زاده با اشاره به مشکلات بهداشتی شهرستان ملکان گفت: زیرساخت‌های بهداشتی این شهرستان متناسب با نیازهای مردم نیست و بیمارستان فارابی نیز نیاز بهداشتی و درمانی مردم را تامین نمی‌کند.

۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۷

استان آذربایجان شرقی ظرفیت چشمگیری برای تحقق شعار سال دارد

نوروز زاده با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی استان آذربایجان شرقی گفت: وجود ظرفیت‌های گسترده و چشمگیر استان آذربایجان شرقی سبب شده است تا این استان به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و صنعتی کشور پتانسیل بالایی تحقق شعار سال دارد.

۰۹:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۹

سهم دولت در نوسازی بافت فرسوده پرداخت نمی شود/ نوسازی بافت فرسوده قبل وقوع زلزله جدی باید انجام شود

نایب رئیس شورای عالی استان‌ها در خصوص راهگشایی در بافت‌های فرسوده گفت: باید ۷۰ درصد هزینه از سوی دولت پرداخت شود اما این اقدام انجام نمی‌شود و لازم است که این هزینه پرداخت شود تا بشود تا در این مناطق نوسازی را پیش از وقوع زلزله جدی انجام داد.

۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

اکنون که در فصل بودجه هستیم دولت به فکر حل بحران آلودگی هوا باشد / آلایندگی احتمال مرگ و میر را افزایش‌‌ می‌دهد

دبیری با اشاره به آلودگی هوای کلانشهرهای کشور گفت: در فصل بودجه قرار داریم و دولت باید اکنون به فکر حل بحران آلایندگی باشد و اعتبار مورد نیاز برای حل این بحران را تخصیص دهد.

۱۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب