شهرداری ها به سمت ایجاد درآمد پایدار شهری حرکت کنند

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با تاکید بر اینکه شهرداری ها به سمت ایجاد درآمد پایدار شهری حرکت کنند، گفت: نگاه خلاقانه اعضای شورا باعث توسعه شهرها می شود.

نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان ها: شوراهای آذربایجان شرقی به اصل حفظ امانت، انجام وظیفه و رعایت عدالت و انصاف پایبند هستند
مشکلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم
کارکرد شوراها نیازمند آسیب شناسی اساسی است

اکنون که در فصل بودجه هستیم دولت به فکر حل بحران آلودگی هوا باشد / آلایندگی احتمال مرگ و میر را افزایش‌‌ می‌دهد

دبیری با اشاره به آلودگی هوای کلانشهرهای کشور گفت: در فصل بودجه قرار داریم و دولت باید اکنون به فکر حل بحران آلایندگی باشد و اعتبار مورد نیاز برای حل این بحران را تخصیص دهد.

۱۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

با خشک شدن دریاچه ارومیه کشاورزی و دامداری در معرض نابودی قرار خواهد گرفت

نوروززاده گفت: در صورت خشک شدن کامل دریاچه ارومیه، آب و هوای منطقه تغییر خواهد کرد و کشاورزی و دامداری در خطر از بین رفتن قرار خواهد گرفت و در نتیجه آن، بالای 14 میلیون نفر در استان ها و حتی کشورهای همجوار در معرض آوارگی و مهاجرت قرار خواهند گرفت.

۱۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۷

شوراهای آذربایجان شرقی به اصل حفظ امانت، انجام وظیفه و رعایت عدالت و انصاف پایبند هستند

نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان ها و رئیس شورای اسلامی این استان گفت: شورای آذربایجان شرقی در راستای حفظ امانت، انجام هرچه بهتر وظایف و در نظر گرفتن عدالت و انصاف پایبند هستند.

۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۰

مشکلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ما آینده شهرها را برای فرزندانمان خواهیم ساخت و این آینده را باید با گرفتن مشاوره‌های درست و کارشناسی فارغ از نگاه‌های چپ و راست و استفاده از نظرات درست نهادهایی چون شوراها به گونه‌ای بسازیم که مشکل آب، محیط زیست، ترافیک اشتغال و سایر معضلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم.

۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب