شهرداری ها به سمت ایجاد درآمد پایدار شهری حرکت کنند

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با تاکید بر اینکه شهرداری ها به سمت ایجاد درآمد پایدار شهری حرکت کنند، گفت: نگاه خلاقانه اعضای شورا باعث توسعه شهرها می شود.

نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان ها: شوراهای آذربایجان شرقی به اصل حفظ امانت، انجام وظیفه و رعایت عدالت و انصاف پایبند هستند
مشکلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم
کارکرد شوراها نیازمند آسیب شناسی اساسی است

با خشک شدن دریاچه ارومیه کشاورزی و دامداری در معرض نابودی قرار خواهد گرفت

نوروززاده گفت: در صورت خشک شدن کامل دریاچه ارومیه، آب و هوای منطقه تغییر خواهد کرد و کشاورزی و دامداری در خطر از بین رفتن قرار خواهد گرفت و در نتیجه آن، بالای 14 میلیون نفر در استان ها و حتی کشورهای همجوار در معرض آوارگی و مهاجرت قرار خواهند گرفت.

۱۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۷

شوراهای آذربایجان شرقی به اصل حفظ امانت، انجام وظیفه و رعایت عدالت و انصاف پایبند هستند

نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان ها و رئیس شورای اسلامی این استان گفت: شورای آذربایجان شرقی در راستای حفظ امانت، انجام هرچه بهتر وظایف و در نظر گرفتن عدالت و انصاف پایبند هستند.

۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۰

مشکلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ما آینده شهرها را برای فرزندانمان خواهیم ساخت و این آینده را باید با گرفتن مشاوره‌های درست و کارشناسی فارغ از نگاه‌های چپ و راست و استفاده از نظرات درست نهادهایی چون شوراها به گونه‌ای بسازیم که مشکل آب، محیط زیست، ترافیک اشتغال و سایر معضلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم.

۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۹

دریاچه ارومیه، قلب آذربایجان است، باید احیاء شود

دریاچه ارومیه بزرگترین دریاچه داخلی ایران است که مساحت این دریاچه در سال ۱۳۷۷ در حدود شش هزار کیلومتر مربع بود که در ردیف بیست و پنجمین دریاچه بزرگ دنیا از نظر مساحت قرار می‌گیرد. دریاچه ارومیه، بزرگ‌ترین دریاچه داخلی ایران، بزرگ‌ترین دریاچه آب شور در خاور میانه و ششمین دریاچه بزرگ آب شور دنیا است.

۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۶

شهرداری‌ها و ادارات، باید ملزم به مناسب سازی فضاهای شهری و عمومی برای تردد معلولان و جانبازان باشند

نورزو زاده با بیان اینکه معلولان باید مانند شهروندان عادی در اجتماع حضور و فعالیت داشته باشند گفت: در راستای ماده 5 قانون حمایت از معلولان شهرداری‌ها و ادارات، باید ملزم به مناسب سازی فضاهای شهری و عمومی برای تردد معلولان و جانبازان باشند.

۱۵:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴

دولت باید برنامه جامعی برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی کشور داشته باشد

آسیب‌های اجتماعی از جمله موضوعاتی است که باید به صورت مداوم ضمن رصد، برنامه عملیاتی مناسب و اثربخش در سطح پیشگیری و مداخلات آن توسط وزارت خانه‌ها و سازمان‌های مرتبط وجود داشته باشد.

۱۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب