وظیفه شورای اسلامی روستا مطالبه نیازهای روستا از ادارات شهرستانی تا ملی است

داداشلو با بیان اینکه تنها ریش سفیدی وظیفه شورای روستا نیست گفت: اعضای شورای اسلامی روستا باید از سطح شهرستانی تا ملی مطالبه گر نیازهای روستائیان باشند.

نماینده استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: توزیع عادلانه ثروت و خدمات یکی از نتایج اجرای طرح مدیریت یکپارچه شهری است
نماینده استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان ها توسعه روستایی صرفا از این طریق توسعه کشاورزی محقق نمی شود
نماینده کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی: ارتباط شورای عالی استان‌ها و مجلس می‌تواند منشاء اثر باشد

توزیع عادلانه ثروت و خدمات یکی از نتایج اجرای طرح مدیریت یکپارچه شهری است

جعفری با بیان اینکه تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری توزیع عادلانه ثروت و خدمات می انجامد گفت: در صورت تصویب این طرح شهرداری‌ها در تمامی حوزه‌ها، توانمند شده و جوابگوی خدمات متنوع خواهند بود.

۱۴:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۳۰

شهید باکری الگوی شهرداران در خدمت رسانی به مردم در شهرها

داداشلو در یادداشتی به مناسبت سالروز شهادت شهید باکری نوشت: شهرداران این کشورعزیز باید با الهام گیری از آقا مهدی‌ها در جبهه خدمت رسانی به مردم شهرها و رفع معضلات و مشکلات شهری فعال باشند و بستر رفاه عمومی و نشاط اجتماعی را در جامعه مهیا سازند.

۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵

بازگشایی مدارس در این شرایط حساس تصمیم صحیحی نیست

داداشلو با انتقاد از تصمیم بازگشایی مدارس گفت: درست است که با اقدامات ویژه آمار ابتلا به ویروس کرونا در کشور کاهش یافته است اما این کاهش آمار به قیمت فاشر سنگین بر مردم به دست آمده است و اقدام به بازگشایی مدارس در این برهه تصمیم درستی نیست.

۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

امضای تفاهمنامه همکاری فراکسیون مناطق محروم مجلس با شورای عالی استان‌ها برای محرومیت زدایی

موسوی با بیان اینکه در فراکسیون مناطق محروم مجلس به دنبال محرومیت زدایی هستیم گفت: به زودی با شورای عالی استان ها برای محرومیت زدایی در کشور تفاهمنامه امضا خواهیم کرد.

۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱

از دلایل مهاجرت روستائیان به شهرها تا ضرورت رفع معضلات و مشکلات عشایر برای شکوفایی بخش تولید

در سالهای اخیر شاهد رشد مهاجرت روستائیان به شهرها بوده و همین امر باعث شده است روستاها به عنوان اولین زیستگاه های انسانی این روزها خالی از سکنه شده و قدرت مولد بودن خویش را از دست بدهند.

۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
سامانه ثبت تخلفات