ارتباط شورای عالی استان‌ها و مجلس می‌تواند منشاء اثر باشد

حاتمی با بیان اینکه شورای عالی استان‌ها عالی ترین نهاد شورایی کشور است گفت: ارتباط مداوم شورای عالی استان‌ها و مجلس شورای اسلامی می‌تواند دستاوردهای خوبی داشته باشد.

نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: شهید باکری الگوی شهرداران در خدمت رسانی به مردم در شهرها
نماینده استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: بازگشایی مدارس در این شرایط حساس تصمیم صحیحی نیست
نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: مشکل آلودگی هوا و تداوم سریالی آن از مرز بحران گذشته است

شهید باکری الگوی شهرداران در خدمت رسانی به مردم در شهرها

داداشلو در یادداشتی به مناسبت سالروز شهادت شهید باکری نوشت: شهرداران این کشورعزیز باید با الهام گیری از آقا مهدی‌ها در جبهه خدمت رسانی به مردم شهرها و رفع معضلات و مشکلات شهری فعال باشند و بستر رفاه عمومی و نشاط اجتماعی را در جامعه مهیا سازند.

۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵

بازگشایی مدارس در این شرایط حساس تصمیم صحیحی نیست

داداشلو با انتقاد از تصمیم بازگشایی مدارس گفت: درست است که با اقدامات ویژه آمار ابتلا به ویروس کرونا در کشور کاهش یافته است اما این کاهش آمار به قیمت فاشر سنگین بر مردم به دست آمده است و اقدام به بازگشایی مدارس در این برهه تصمیم درستی نیست.

۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

امضای تفاهمنامه همکاری فراکسیون مناطق محروم مجلس با شورای عالی استان‌ها برای محرومیت زدایی

موسوی با بیان اینکه در فراکسیون مناطق محروم مجلس به دنبال محرومیت زدایی هستیم گفت: به زودی با شورای عالی استان ها برای محرومیت زدایی در کشور تفاهمنامه امضا خواهیم کرد.

۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱

از دلایل مهاجرت روستائیان به شهرها تا ضرورت رفع معضلات و مشکلات عشایر برای شکوفایی بخش تولید

در سالهای اخیر شاهد رشد مهاجرت روستائیان به شهرها بوده و همین امر باعث شده است روستاها به عنوان اولین زیستگاه های انسانی این روزها خالی از سکنه شده و قدرت مولد بودن خویش را از دست بدهند.

۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

توسعه روستا صرفا ایجاد زیرساخت های لازم برای ارتقای کیفیت زندگی نیست

ابوالقاسم داداشلو با تاکید بر اینکه پیش تر، تعدادی از مدیران و سیاست گذاران، صرفا بر توسعه کشاورزی در روستاها متمرکز بودند گفت: امروزه نتایج نشان می دهد که توسعه روستایی صرفا از این طریق محقق نمی شود. روستا جامعه ای است که دارای ابعاد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مختلف بوده و نیازمند توسعه همه جانبه است.

۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار