تصویب طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها

غلامی گفت: طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب مصوب 1361 که در نشست های گذشته نیز مورد تبادل نظر اعضا قرار گرفته بود با اصلاحاتی به تصویب رسید.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها: در طرح اصلاح قانون انتخاب شهرداران باید جایگاه شوراها حفظ شود
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها: مخالف کلیت انتخاب شهردار با رای مستقیم مردم هستیم
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها: در بحث افزایش جمعیت باید بر تاکید فرهنگ‌سازی بیشتری شود

تصویب طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها

غلامی گفت: طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب مصوب 1361 که در نشست های گذشته نیز مورد تبادل نظر اعضا قرار گرفته بود با اصلاحاتی به تصویب رسید.

۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳

مخالف کلیت انتخاب شهردار با رای مستقیم مردم هستیم

غلامی با بیان اینکه انتخاب شهردار با رای مستقیم مردم به زیان مردم است و باعث‌‌ می‌شود مولفه‌‌‌های تخصص و تجربه در انتخاب شهردار نادیده گرفته شود گفت: مخالف کلیت انتخاب شهردار با رای مستقیم مردم هستیم.

۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

در بحث افزایش جمعیت باید بر تاکید فرهنگ‌سازی بیشتری شود

غلامی با بیان اینکه 4 طرح از جمله طرح «اصلاح تبصره بند (ت) ماده ۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۴۰۰/۰۷/۲۴» در دستور کار کمیسیون بود گفت: نظر کمیسیون بر این بود که علاوه بر سیاست‌های تشویقی باید بر فرهنگ­‌سازی از طریق رسانه تاکید بیشتری شود.

۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

دکتر طالع ماسوله؛ مهمان ویژه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها

سخنگوی کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها از حضور دکتر مرتضی طالع ماسوله از اساتید برجسته گردشگری ایران در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان ها خبر داد.

۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۸

نشست مشترک کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها با کمیسیون اجتماعی مجلس برگزار می شود

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها با اعلام خبر حضور عیسی زاده نماینده مجلس شورای اسلامی در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها، گفت: مقرر شد نشست مشترک اعضای دو کمیسیون به زودی برگزار شود.

۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۱

اعتبار بخشی و هویت بخشی به شوراها باید در اولویت کار شورای عالی استان ها قرار گیرد

غلامی با بیان اینکه از نظر ما یکی از مهمترین کارهایی که ما می توانیم انجام دهیم اعتبار بخشی و هویت بخشی به شوراها و به ویژه شورای عالی استان هاست گفت: در همین رابطه از وزیر محترم کشور و استانداران محترم انتظار داریم که بستر فعالیت و خدمت رسانی بهتر شوراها را فراهم کنند.

۱۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

🎬 همه آنچه در چهلمین اجلاس شورای عالی استانها گذشت

چهلمین اجلاس شورای عالی استانها به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.با این وجود در این اجلاس نمایندگان موفق شدند 5 طرح را بررسی کرده و به تصویب برسانند.در سرخط این ماه همه آنچه در این اجلاس رخ داده را می بینید و می خوانید.

۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب