تصویب 3 طرح در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی

محمدی گفت: سه طرح در نشست امروز تصویب و کلیات یک طرح دیگر نیز مورد تأیید اعضا قرار گرفت.

تأیید و تصویب « سند ملی ترویج خواندن» ارسالی از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور
هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند
در نشست مشترک کمیسون‌های آموزش، پژوهش، تحقیقات و فناوری‌های دانش‌بنیان و فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی: بررسی طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

بررسی طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

در این جلسه اعضا به اظهارنظر در مورد طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده پرداختند و در پایان مقرر شد، برای حصول نتیجه بهتر، در جلسه بعد در مورد آن تصمیم‌گیری شود و اعضا تقاضای یک ماه استمهال در خصوص این طرح داشتند.

۱۱:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵

تصویب یک طرح در جلسه مشترک کمیسیون‌های آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری و فرهنگی، اجتماعی، گردشگری

جلسه مشترک کمیسیون‌های آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری و نوآوری‌های دانش بنیان و فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها برای بررسی طرح‌های در دستور کار به ریاست مشترک صادق برزویی و علی گوزلی برگزار شد.

۱۳:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۷

تصویب ۲ طرح در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها

گوزلی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها گفت: دو طرح شیوه نامه کدگذاری دوره‌های آموزشی شوراهای اسلامی پایه و فرادست و طرح اصلاح بند (ه) و تبصره (۱) ذیل آن و تبصره (۲) بند (ز) ماده (۳۰) قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در این جلسه تصویب شد.

۱۳:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

طرح الحاق (1) بند و (3) تبصره به ماده 30 قانون شوراها از سوی کمیسیون رد شد

گوزلی با اشاره به رد طرح الحاق (1) بند و (3) تبصره به ماده 30 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران از سوی کمیسیون گفت: از نظر اعضای کمیسیون این طرح سبب کاهش مشارکت در انتخابات شوراها می‌شود.

۱۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۴
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب