هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند

جلسات کمیسیون‌های هشتگانه شورای عالی استان‌ها با دستورکار انتخاب هیئت رئیسه صبح امروز (چهارشنبه) برگزار شد.

در نشست مشترک کمیسون‌های آموزش، پژوهش، تحقیقات و فناوری‌های دانش‌بنیان و فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی: بررسی طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده
تصویب یک طرح در جلسه مشترک کمیسیون‌های آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری و فرهنگی، اجتماعی، گردشگری
برگزاری جلسه مشترک کمیسیون‌ آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری و فرهنگی، اجتماعی،گردشگری و ورزشی با تصویب ۲ طرح

بررسی طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

در این جلسه اعضا به اظهارنظر در مورد طرح اصلاح بند الف ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده پرداختند و در پایان مقرر شد، برای حصول نتیجه بهتر، در جلسه بعد در مورد آن تصمیم‌گیری شود و اعضا تقاضای یک ماه استمهال در خصوص این طرح داشتند.

۱۱:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵

تصویب یک طرح در جلسه مشترک کمیسیون‌های آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری و فرهنگی، اجتماعی، گردشگری

جلسه مشترک کمیسیون‌های آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری و نوآوری‌های دانش بنیان و فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها برای بررسی طرح‌های در دستور کار به ریاست مشترک صادق برزویی و علی گوزلی برگزار شد.

۱۳:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۷

تصویب ۲ طرح در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها

گوزلی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها گفت: دو طرح شیوه نامه کدگذاری دوره‌های آموزشی شوراهای اسلامی پایه و فرادست و طرح اصلاح بند (ه) و تبصره (۱) ذیل آن و تبصره (۲) بند (ز) ماده (۳۰) قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در این جلسه تصویب شد.

۱۳:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

طرح الحاق (1) بند و (3) تبصره به ماده 30 قانون شوراها از سوی کمیسیون رد شد

گوزلی با اشاره به رد طرح الحاق (1) بند و (3) تبصره به ماده 30 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران از سوی کمیسیون گفت: از نظر اعضای کمیسیون این طرح سبب کاهش مشارکت در انتخابات شوراها می‌شود.

۱۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۴

تصویب 2 طرح و رد یک 1 طرح در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی

محمدی با بیان اینکه 2 طرح در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شورای عالی استان‌ها تصویب شد گفت: اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری (مصوب ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی) به دلیل نارسایی هایی که داشت تصویب نشد.

۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب