مدیران صنعت نفت به مشکلات مردم عسلویه رسیدگی کنند / از ظرفیت شوراها به درستی استفاده نشده است

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر شکوفایی اقتصادی عسلویه گفت: امیدواریم با حضور مدیران جهادی در صنعت نفت به حل مشکلات مردم عسلویه توجه بیشتری شود.

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها عنوان کرد: استان بوشهر میزبان اولین سفر کاری رئیس شورای عالی استانها در سال جدید
استاندار بوشهر در جریان دیدار با رئیس شورای عالی استان ها: دوره های آموزشی شوراها و شهرداران را برگزار می کنیم
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها: بخشی از درآمد نفت و گاز، باید به عمران و آبادانی استان بوشهر اختصاص یابد

استان بوشهر بهشت سرمایه گذاری گردشگری است

حسینی با بیان اینکه تاکنون کار زیادی در حوزه گردشگری در استان بوشهر انجام نشده است گفت: صنعت گردشگری استان بوشهر آینده درخشانی دارد و سرمایه گذاری در این حوزه می‌تواند سودساز باشد.

۱۰:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۶

بخشدار مرکزی دشتستان با بی توجهی به مکاتبه وزارت کشور، همچنان بر درخواست غیر قانونی خود اصرار می ورزد

حسینی گفت: باتوجه به منقضی کردن اعتبار امضا مسئولان مالی دهیاری ها، در پست بانک، توسط بخشدار مرکزی که منجر به عدم توانایی دهیاران در صدور چک و راکد ماندن پروژه های عمرانی و ناتوانی دهیاران در پرداخت حقوق پرسنل دهیاری ها شده است، تا این لحظه ۶ دهیاری ناچار به پذیرش فرد مورد نظر بخشدار و جایگزین ایشان با مسئول مالی سابق دهیاری خود شده اند.

۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۸

خصوصی سازی پالایشگاه‌های گاز، اشتباهی راهبردی است/ پالایشگاه فجر با سرمایه مردم شهرستان جم ساخته شده است

رمضانی با اشاره به واگذاری عجولانه پالایشگاه‌های فجر جم و پارسیان مُهر، گفت: فارغ از خطرناک بودن چنین اقدامی، این پالایشگاه‌ها با سرمایه عمومی مردم ساخته شده‌اند و واگذاری آن‌ها اشتباهی راهبردی است.

۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۸

استان بوشهر با وجود جامعه کارگری 120 هزار نفری بیمارستان تامین اجتماعی ندارد / شرکت نفت از عمل به ماده 13 قانون کار شانه خالی می‌کند

حسینی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی سالانه به مبلغ هزار میلیارد تومان از محل پرداخت حق بیمه از استان بوشهر درآمد دارد گفت: با این وجود در کل استان بوشهر یک بیمارستان تامین اجتماعی یا سوانح و سوختگی وجود ندارد.

۱۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب