پیامدهای زیانبار منطقه آزاد بوشهر؛ از گرانی مسکن تا وارد شدن اجناس بی کیفیت

مناطق آزاد در جهان برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی جهت تولید با کمترین موانع و با هدف‌گذاری صادرات یا صادرات دوباره‌ی کالاهای وارداتی شکل گرفت اما تجربه 30 ساله ما از منطقه آزاد چیزی غیر از این بود.

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها: خلیج همیشه فارس آن غیرقابل انکارترین سند هویتی در جهان است
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها: شروع جیره بندی آب در استان بوشهر با آغاز فصول گرم سال / دولت در تامین آب آشامیدنی استان بوشهر سرمایه گذاری کند
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها خبر داد مصدومیت چند نفر و خسارت جزئی به خانه‌های روستایی در زمین لرزه بندر گناوه

پیامدهای زیانبار منطقه آزاد بوشهر؛ از گرانی مسکن تا وارد شدن اجناس بی کیفیت

مناطق آزاد در جهان برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی جهت تولید با کمترین موانع و با هدف‌گذاری صادرات یا صادرات دوباره‌ی کالاهای وارداتی شکل گرفت اما تجربه 30 ساله ما از منطقه آزاد چیزی غیر از این بود.

۱۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

خلیج همیشه فارس آن غیرقابل انکارترین سند هویتی در جهان است

دشتی مطلق ضمن تبریک روز ملی خلیج فارس گفت: روز ملی خلیج فارس امتداد هویت تاریخی و تمدن دیرپای ایران زمین است. تمدنی که بر شالوده مستحکم فرهنگ و هنر بنیان نهاده شده تا خلیج نیلگون همیشه فارس آن غیرقابل انکارترین سند هویتی در جهان باشد.

۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

شروع جیره بندی آب در استان بوشهر با آغاز فصول گرم سال / دولت در تامین آب آشامیدنی استان بوشهر سرمایه گذاری کند

فاطمی با اشاره به شروع جیره بندی آب در آغاز فصول گرم سال گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته آب در استان بوشهر جیره بندی می‌شود و دولت باید در تامین آب آشامیدنی این استان سرمایه گذاری‌های لازم را داشته باشد.

۱۴:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

مصدومیت چند نفر و خسارت جزئی به خانه‌های روستایی در زمین لرزه بندر گناوه

دشتی مطلق با اشاره به زلزله 5.9 دهم ریشتری صبح امروز (یکشنبه) در بندر گناوه گفت: خوشبختانه خسارت جانی و مالی چندانی به مردم وارد نشده است و تعد اد معدودی زخمی شده و دیوار برخی از خانه‌های روستایی ترک برداشته است.

۱۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

قانون شوراها باید به نحوی تغییر کند که افراد نخبه و سالم وارد شورا شوند

فاطمی با بیان اینکه ما نیاز به حضور افراد نخبه، با تجربه و سالم در شوراها داریم گفت: باید نظارت بر ورود افراد بیشتر شود و قانون شوراها به شکلی تغییر یابد که افراد سالم و با تجربه وارد شوراها شوند.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱

تکلیف نیروهای بیکار شده مجتمع عسلویه مشخص شود

فاطمی با بیان اینکه با تحویل فازهای 13، 22، 23 و 24 به مجتمع پارس جنوبی بسیاری از نیروهایی که سالهای متمادی در این فازها تلاش کرده اند بیکار شده اند گفت: باید تکلیف این نیروها مشخص شود و این نیروهای باتجربه جذب شوند.

۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸

بدعهدی دولت نسبت به پیمانکاران موجب نیمه کاره ماندن پروژه ها شده است

فاطمی با انتقاد از عدم تامین و تزریق اعتبار به‌ منظور اتمام پروژه‏ها و عدم پرداخت به موقع مطالبات پیمانکاران گفت: این بدعهدی موجب طولانی شدن زمان اجرای کار، وقفه در اجرا، افزایش هزینه‏ها، نیمه‏تمام ماندن پروژه‏ها و عدم بهره‏برداری به موقع شده است و هم اکنون اغلب پروژه‏های شهرداری‌ها و دیگر نهادهای استان بوشهر با این مشکل روبه‌رو هستند.

۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار