مدیران صنعت نفت به مشکلات مردم عسلویه رسیدگی کنند / از ظرفیت شوراها به درستی استفاده نشده است

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر شکوفایی اقتصادی عسلویه گفت: امیدواریم با حضور مدیران جهادی در صنعت نفت به حل مشکلات مردم عسلویه توجه بیشتری شود.

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها عنوان کرد: استان بوشهر میزبان اولین سفر کاری رئیس شورای عالی استانها در سال جدید
استاندار بوشهر در جریان دیدار با رئیس شورای عالی استان ها: دوره های آموزشی شوراها و شهرداران را برگزار می کنیم
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها: بخشی از درآمد نفت و گاز، باید به عمران و آبادانی استان بوشهر اختصاص یابد

بغرنج‌ترین محرومیت استان بوشهر، بیکاری فارغ‌التحصیلانش است

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها، اظهار داشت: محرومیت های استان بوشهر تنها در مسائل عمرانی و زیرساختی خلاصه نمی شود بلکه بغرنج ترین محرومیت استان بوشهر که چندین دهه است روح و روان مردم و جوانانش را می آزارد، بیکاری فارغ التحصیلانی است که برای مشغول شدن در صنایع بزرگ و پر شمار نفت و گاز و پتروشیمی مورد بی مهری مدیران نفتی قرار گرفته‌اند. مدیرانی که علی رغم تاکیدات روسای جمهور، با جسارت تمام حق شایسته ای را برای  میزبانان این صنعت عظیم قائل نبوده و با پارتی بازی و فامیل بازی و صدها عنوان ناپسند دیگر، حتی نیروهای خدماتی و فضای سبز و نگهبان و ... را نیز با تحمیل  هزینه های بالای پرواز و اسکان و ایاب و ذهاب از استان‌های خود به منطقه گسیل می کنند تا فرصت های شغلی از کف جوانان استان برود و روز به روز جوانان منطقه را با آسیب های خطرناک بیکاری و اجتماعی مواجه سازند.

۱۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۶

برگزاری جلسه مشترک با سازمان ثبت اسناد برای تعیین تکلیف اراضی و ساختمان‌های فاقد سند

حسینی با اشاره به مسئله صدور پروانه ساخت برای ساختمان­های فاقد سند و قولنامه‌ه­ای گفت: قرار بر این شد در ماه بعد جلسه مشترکی بین کمیسیون عمران و حمل و نقل با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای این مسئله برگزار شود.

۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

تسهیلات تشویقی باید در اختیار مردم استان‌های با رشد جمعیت بالا در طرح جوانی جمعیت قرار گیرد

رمضانی با بیان اینکه در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تسهیلات تشویقی برای استان‌های با رشد جمعیت بالا و خانواده‌های با 4 فرزند قرار نگرفته بود در کمیسیون تصمیم بر این شد که این امتیازات به استان‌های مورد نظر تعلق گیرد.

۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

دغدغه امنیت شغلی بزرگترین دغدغه‌ی جامعه 37 هزار نفری دهیاری‌ها

از بدو ‌تاسیس دهیاری‌ها در چهاردهم تیر ۱۳۷۷ تاکنون، عدم امنیت شغلی جمعیت بیش از سی‌و‌‌هفت هزار نفری دهیاران کشور، بزرگترین دغدغه‌ی این نهاد عمومی خدمات رسان بوده است که در هر دوره خدمتی، این موضوع توسط دولتمردان و سیاسیون، مطرح ولی متاسفانه تا این لحظه، نتیجه مطلوب و مشهودی حاصل نگردیده است.

۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

جذب امریه در وزارت نفت منجر به استخدام نورچشمی ها می‌شود

رمضانی با بیان اینکه حذب امریه در شرکت‌های تابع وزارت نفت منجر به فساد در استخدام می‌شود گفت: دانشکده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی دانشگاه خلیج فارس بیش از دو دهه است که در رشته‌های مرتبط با این صنایع در حال تربیت دانشجویان است.

۱۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۸

اجرا نشدن راه آهن بوشهر ظلم به ظرفیت های کم نظیر اقتصادی استان است

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها با اشاره به اجرایی نشدن راه آهن بوشهر، گفت: اجرا نشدن راه آهن بوشهر پیش از آنکه بی مهری به خواسته مردم این استان باشد، ستم و خیانت به ظرفیت های کم نظیر اقتصادی استانی است که بیشترین سهم در تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی کشور را دارد.

۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵

نبود درآمد پایدار برای شهرداری‌ها سبب نادیده گرفتن برخی از تخلفات می‌شود

حسینی با بیان اینکه شهرداری‌ها برای کسب درآمد مجبورند از برخی تخلفات در ساخت و ساز چشم پوشی کنند گفت: دولت باید بودجه مورد نیاز شهرداری‌ها را تخصیص دهد تا شهرداری‌ها به دنبال تراکم فروشی و درآمد زایی از تخلفات ساخت‌وساز نروند.

۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب