;

حمایت از دسترنج گوجه کاران استان بوشهر مصداق بارز کار جهادی است

رمضانی از مشکلات گوجه کاران استان بوشهر می گوید و معتقد است که حمایت های لازم از این کشاورزان از سوی مسئولان مربوطه صورت نمی گیرد.

یادداشت/ حسن رمضانی، نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها عسلویه در آرزوی قطع بوی گاز/ خارک در آرزوی وصل گاز
فاطمی درخواست کرد روند صدور حکم شهرداران استان تسریع شود
فاطمی: بوشهری‌ها جایی در سکان مدیریت کشور ندارند

روند صدور حکم شهرداران استان تسریع شود

نماینده سابق استان بوشهر در شورای عالی استانها اظهار داشت: اکثر شوراهای اسلامی دوره ششم، شهردار منتخب خود را به استانداری معرفی کرده‌اند و منتظر صدور حکم از طرف استاندار هستند.

۱۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

بوشهری‌ها جایی در سکان مدیریت کشور ندارند

نماینده سابق استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها با انتقاد از نبود افراد بوشهری در لیست وزاری پیشنهادی ارائه شده توسط رئیس جمهور به مجلس گفت: استان بوشهر مرکز صادرات نفت ایران، میزبان تأسیسات عظیم نفت، گاز و پتروشیمی است و بخش مهمی از درآمدهای کشور از طریق این استان بدست می آید اما مردمان آن جایی در سکان‌های مهم کشور،کابینه دولت و مدیریت نهادهای اثرگذار یا حتی اظهار نظر ندارند.

۱۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۴

رد صلاحیت 5 عضو شورای شهرهای استان بوشهر مدیریت شهری را به حالت تلیعق درآورده است

فاطمی با اشاره به رد صلاحیت 5 نفر از اعضای شورای شهرهای استان بوشهر گفت: این رد صلاحیت‌ها زمانی اتفاق افتاده است که دوره شهردار سابق تمام شده و شهردار جدید هنوز انتخاب نشده است و مدیریت شهری به حالت تعلیق درآمده است.

۱۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰

آسیب‌شناسی شورای اسلامی دوره پنجم در دستور کار مرکز پژوهش‌های شورای عالی استان‌ها قرار گیرد

دشتی مطلق با بیان اینکه آسیب‌شناسی شورای اسلامی دوره پنجم در دستور کار مرکز پژوهش‌های شورای عالی استان‌ها قرار گیرد گفت: لازم است به منظور ارائه الگوی مناسب به منتخبین دوره ششم، فعالیت شوراهای پنجم در سطح کشور، چالش‌های موجود، موانع و فرصت‌ها به صورت جدی آسیب شناسی شود.

۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۳
سامانه ثبت تخلفات
;