مدیران صنعت نفت به مشکلات مردم عسلویه رسیدگی کنند / از ظرفیت شوراها به درستی استفاده نشده است

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر شکوفایی اقتصادی عسلویه گفت: امیدواریم با حضور مدیران جهادی در صنعت نفت به حل مشکلات مردم عسلویه توجه بیشتری شود.

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها عنوان کرد: استان بوشهر میزبان اولین سفر کاری رئیس شورای عالی استانها در سال جدید
استاندار بوشهر در جریان دیدار با رئیس شورای عالی استان ها: دوره های آموزشی شوراها و شهرداران را برگزار می کنیم
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها: بخشی از درآمد نفت و گاز، باید به عمران و آبادانی استان بوشهر اختصاص یابد

جاده بوشهر_دیر ساحلی نیست، جاده آسمانی‌ست

رمضانی با اشاره به مشکلات جاده بوشهر - دیر تصریح کرد: نتیجه تعلل در اجرا و یا کمبود اعتبارات لازم برای اجرای هر چه سریع‌تر مسیر بوشهر به دیر با مصائب سنگین و مرگبار مصادف خواهد بود.

۱۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶

تعامل خوب با دستگاه‌ها نقطه قوت دبیرخانه شورای عالی استان‌‌هاست

حسینی با اشاره به فعالیت‌‌های مثبت هیئت رئیسه شورای عالی استان‌‌ها گفت: انتخاب معاونان شایسته، تعامل با دستگاه‌‌های حاکمیتی و برقراری قانون و عدالت از ویژگی‌‌های مثبت هیئت رئیسه شورای عالی استان‌هاست.

۱۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷

اصلاح تبصره 4 ماده 80 و 83 قانون شوراها و شهرداران کشور از سوی کمیسیون رد شد

رمضانی با اشاره به طرح اصلاح تبصره 4 ماده 80 و 83 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و شهرداران کشور که به اصلاح شرایط پایان یافتن خدمت شهرداران و ... اشاره داشت از سوی اعضای کمیسیون رد شد.

۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

" رئیسعلی دلواری " نماد مقاومت و ایستادگی در مقابل استعمارگران است

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها گفت: " رئیسعلی دلواری " را می‌توان به عنوان نماد مقاومت و ایستادگی در مقابل استعمارگران معرفی کرد که با توکل بر خدا و با حکم مجتهدان و علمای دینی به مقابله با انگلیسی‌ها پرداخت و هر بار شکست‌های سنگینی را متوجه آنان کرد.

۱۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۲

اداره شیلات جم در آینده نزدیک راه اندازی می شود

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها گفت: شهرستان جم قابلیت‌های بسیار خوبی در صنعت آبزی پروری دارد و با نگاه و برنامه‌های خوب مدیر کل شیلات استان بوشهر در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی اداره شیلات در شهرستان جم خواهیم بود.

۱۴:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۵

دادگاه‌های کیفری مراکز استان‌‌ها مرجع رسیدگی به تخلفات شوراها می‌شوند

حسینی با اشاره به ماده 308 قانون آیین‌نامه دادرسی کیفری مصوب 1392 گفت: در این ماده دادگاه‌های کیفری مراکز استان‌‌ها را صالح به رسیدگی تخلفات شهرداران معرفی‌‌ می‌کند. در این کمیسیون پیشنهاد شد که همین دادگاه صالح به رسیدگی تخلفات شوراها نیز باشد.

۱۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب