استان ثروتمند بوشهر در حوزه‌های آموزشی و درمانی استانی کم برخورداری است

حسینی با اشاره به ظرفیت‌ها و ثروتمندی استان بوشهر گفت: این استان با وجود داشتن ظرفیت‌های فراوان از نظر امکانات آموزشی و درمانی استان کم برخوردار محسوب می‌شود.

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها: استان بوشهر بهره‌ای از ثروت‌های خدادادی نمی‌برد / وزارت نفت، سهم استان بوشهر از عوارض آلایندگی را پرداخت نمی‌کند
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها: حقابه ایران از رودخانه هیرمند باید به صورت جدی پیگیری شود
انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی استان بوشهر برگزار شد

استان بوشهر بهره‌ای از ثروت‌های خدادادی نمی‌برد / وزارت نفت، سهم استان بوشهر از عوارض آلایندگی را پرداخت نمی‌کند

رمضانی با بیان اینکه استان بوشهر بهره‌ای از درآمدهای منابع انرژی نمی‌برد گفت: وزارت نفت در خصوص پرداخت عوارض آلایندگی به نحو قانونی عمل نمی کند.

۱۳:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۸

حقابه ایران از رودخانه هیرمند باید به صورت جدی پیگیری شود

سید محمد حسینی، گفت: دولت افغانستان در طول این سال ها، به بهانه های واهی از تعهد خود مبنی بر تامین ۸۲۰ میلیون مترمکعب آب در سال،(هر ثانیه ۲۶ متر مکعب) سر باز زده است و این موضوع باید به صورت جدی پیگیری شود.

۰۹:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۳

راه‌اندازی بخش شیمی درمانی سرپایی در بیمارستان توحید شهرستان جم ضروری است

رمضانی با اشاره به تاثیر عوامل محیطی بر افزایش بیماری سرطان و مشکلات بیماران سرطانی در جنوب استان بوشهر، خواستار راه‌اندازی بخش شیمی درمانی سرپایی توسط بخش بهداشت و درمان وزارت نفت در بیمارستان توحید شهرستان جم شد.

۱۰:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۱

رشته‌های مدال‌آور ورزشی در استان بوشهر نیاز به توجه بیشتر دارد

رمضانی با بیان اینکه استان بوشهر ظرفیت زیادی در پرورش استعدادهای ورزشی دارد گفت: توجه به قابلیت‌های ورزش‌های پرمدال شنا و قایقرانی در استان بوشهر می‌تواند باعث افتخار آفرینی برای کشور در عرصه‌های جهانی شود.

۱۰:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۴
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب