تکمیل پروژه راه نیر – میانه سبب رونق اقتصادی منطقه می شود

ضیائی با اشاره به وضعیت پروژه راه نیر – میانه گفت: تکمیل این پروژه مسیر استان اردبیل به مرکز کشور را 2 ساعت کاش می دهد و می تواند موجب رونق اقتصادی منطقه شود.

رییس شورای اسلامی استان اردبیل: مطالبات و مشکلات روستا‌ها و شهر‌ها در اردبیل اولویت بندی شود
مدیر کل امور استان‌های شورای عالی استان‌ ها: شورای عالی استان ها به دنبال بازتعریف قوانین و ظوایف شوراهاست
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل: جایگاه شوراها را باید از وعده و وعید صیانت کنیم

جایگاه شوراها را باید از وعده و وعید صیانت کنیم

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل‌ گفت: جایگاه شوراها را باید از وعده و وعید و اعمال سلیقه‌های شخصی صیانت کنیم تا منتخبین مردم ماموریت و مسئولیت خود را به درستی انجام دهند.

۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰

حمایت از شوراهای اسلامی شهرهای کوچک ضروری است

نماینده شواری استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها گفت: شورای شهرهای کوچک از حیث حمایت و پشتیبانی با ضعف‌ها و نقص‌هایی روبرو بوده و انتظار می‌رود شورای عالی نسبت به کمک و حمایت از این مجموعه‌ها اقدام کند.

۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹

🎬 اجاره نشینی دانشگاه آزاد واحد شهرستان نیر با گذشت 10 سال از تاسیس

ضیائی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی شهر نیر با گذشت 10 سال از تاسیس هنوز فاقد ساختمان آموزشی است و به صورت اجاره ای فعالیت می کند تصریح کرد: شهرداری شهر نیر زمینی به مساحت 3000 متر و خیرین نیک اندیش شهرستان زمینی با مساحت 3 هکتار در بهترین منطقه شهر به دانشگاه آزاد هبه کرده اند اما از آنجایی که اعطای زمین شهرداری به دانشگاه آزاد واحد نیر با مشکل قانونی مواجه است و سیاسی شده است، خطر برچیده شدن دانشگاه از این شهر وجود دارد. بنابراین از استاندار و سایر مسئولین زیربط استان تقاضا داریم مشکل قانونی واگذاری زمین شهرداری به دانشگاه آزاد را برطرف کنند. نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان ها از توافق با دانشگاه آزاد اسلامی کشور خبر داد و گفت: آقای تهرانچی رئیس دانشگاه آزاد قول داده اند در صورت رفع موانع قانونی احداث ساختمان اداری و آموزشی دانشگاه آزاد واحد نیرو همچنین تاسیس واحدهای اقماری و شرکت های دانش بنیان را در دستور کار قرار دهند.

۱۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱

🎬 تصویب طرح جامع منطقه گردشگری بولاغلار اردبیل پس از 15 سال

غلامرضا ضیائی نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان ها، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها با اشاره به جایگاه تفرجگاه بولاغلار در بخش گردشگری استان اردبیل از تصویب طرح جامع بولاغلار و تصویب آن در کمیته برنامه ریزی استان اردبیل پس از 15 سال به همت شورای شهر و مسئولین شهر نیر خبر داد. وی همچنین از سرمایه گذاران سراسر کشور دعوت کرد در این منطقه پر جاذبه و خوش آب هوا سرمایه گذاری کرده و موجبات توسعه شهرستان نیر و استان اردبیل را فراهم آورند.

۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار