رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها؛ شهادت رئیس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت

بهنام مفضفی رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها، شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور و یارانش را تسلیت گفت.

نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها: حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو تعامل دولت با بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران است
نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: استان چهارمحال و بختیاری سهمی از سود صنایعی که وابسته به آب استان هستند ندارد
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها: تذکر به وزیر راه و مدیرعامل راه آهن کشور/ ضرورت جا‌به‌جایی مدیران ناکارآمد و به‌کارگیری نیروهای دلسوز در استان قزوین

تذکر به وزیر راه و مدیرعامل راه آهن کشور/ ضرورت جا‌به‌جایی مدیران ناکارآمد و به‌کارگیری نیروهای دلسوز در استان قزوین

سید فرهاد حسینی خطاب به مدیرعامل راه‌آهن کشور، گفت: تکمیل پروژه ۱۰ سال معطل مانده پل روگذر راه آهن محدوده آبیک قشلاق، معطل چند میلیارد ناچیز به بهای گزاف نارضایتی بیش از ۱۰۰ هزار نفر از مردم پای کار نظام و انقلاب است و در شأن مجموعه شما نیست و این گونه ضعف بزرگ هر روز در منظر مردم است که باید برای اتمام آن در اسرع وقت اقدام گردد.

۱۱:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

اعتبارات ویژه به جاده‌های مرگ جنوب کرمان اختصاص پیدا کند/ چرا مطالبات گندمکاران کرمان پرداخت نمی‌شود؟

خارایی گفت: جاده‌های کهنوج به قلعه‌گنج، قلعه‌گنج به شهر رمشک، رودبار جنوب به جازموریان، عنبرآباد به فاریاب هر هفته تبعات جانی دارد و به جاده مرگ معروفند. اعتبارات قطره‌چکانی برای آن‌ها سودی ندارد بلکه باید اعتبارات ویژه تخصیص یابد و حضور میدانی شما را می‌طلبد.

۱۱:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

رسیدگی به خسارت سیل مشهد در دستور کار شورای شهر مشهد / دخالت برخی از مدیران وزارت کشور در امور شوراها قابل پذیرش نیست 

حاجی بگلو با انتقاد از دخالت برخی از مدیران شهری در امور شوراها گفت: از وزارت کشور می‌خواهیم اجازه دخالت در امور شوراها را به‌برخی از مدیران ندهد.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

همکاری شورای عالی استان‌ها و اتاق بازرگانی ایران تحول آفرین است / نادیده گرفتن منطق اقتصادی در تشکیل شهرهای جدید

حسن زاده با بیان اینکه شوراهای اسلامی اولین لایه ارتباطی با شهروندان هستند گفت: همکاری شورای عالی استان‌ها و اتاق بازرگانی ایران تحول آفرین است.

۱۰:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

جامعه شورایی بی‌صبرانه منتظر دیدار با مقام معظم رهبری است/ ساختار دبیرخانه شورای عالی استان‌ها در سازمان امور اداری و استخدامی به تصویب رسیده است

دبیری گفت: جامعه شورایی کشور، بی‌صبرانه منتظر ملاقات و دیدار با مقام معظم رهبری است و امیدواریم توفیق این دیدار نصیب فرزندان معظم‌له در جامعه شورایی شود.

۰۹:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

تلاش رژیم صهیونیستی برای شکست محور مقاومت بی‌نتیجه است /  به دنبال دیدار با رهبر معظم انقلاب در روز شوراها هستیم

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به نزدیک بودن روز 9 اردیبهشت گفت: در تلاش هستیم هماهنگی‌های لازم برای دیدار جامعه شورایی با رهبر معظم انقلاب را انجام دهیم. امیدواریم این هماهنگی‌ها انجام شود و بتوانیم این دیدار را به نتیجه برسانیم.

۱۵:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب