پیام رئیس شورای عالی استان‌ها به مناسبت 14 خرداد؛ سالروز رحلت امام خمینی (ره)

پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها در پیامی 14 خرداد سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

نماینده استان لرستان در شورای عالی استان‌ها: برقراری عدالت آموزشی در صدر اولویت‌های وزیر جدید آموزش و پرورش باشد
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها:  باغات بانوان نباید به مراکز دیگر اجاره داده شود
نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها عنوان کرد: ضرورت آبخیزداری و احداث سیل بند در شهرستان خانمیرزا جهت جلوگیری از بحران های احتمالی /وجود 18 مدرسه تخریبی بالای 30 سال در شهرستان

باغات بانوان نباید به مراکز دیگر اجاره داده شود

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه بانوان هر ساعت از طول روز که اراده کنند باید به توانند از باغات مختص به خود در شهر اصفهان استفاده کنند، گفت: باید از اجاره دادن این باغ ها به سایر مراکز خودداری شود.

۱۰:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۳

ضرورت آبخیزداری و احداث سیل بند در شهرستان خانمیرزا جهت جلوگیری از بحران های احتمالی /وجود 18 مدرسه تخریبی بالای 30 سال در شهرستان

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه شهرستان خانمیرزا قطب کشاورزی است، تصریح کرد: آبخیزداری و احداث سیل بند در شهرستان خانمیرزا جهت جلوگیری از بحران های احتمالی ضروری است. 

۱۰:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۳

قیمت خرید تضمینی گندم و کلزا، جوابگوی هزینه های کشاورزان نیست

برزویی گفت: قیمت ۲۲ هزار تومانی کلزا و 15 هزار تومانی گندم، نمی‌تواند انگیزه‌ای بین کشاورزان برای فصل جدید ایجاد کند و این در حالی است که تولید هر کیلو گندم برای کشاورز معادل همین قیمت هزینه دارد و متولیان امر باید چاره اساسی برای حمایت از تولید کنند.

۱۲:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰

کم‌آبی و خشکسالی استان منجر به کاهش تولیدات کشاورزی و افزایش بیکاری و مهاجرت شده است

خراسانی با بیان اینکه مهمترین مشکل استان سمنان خشکسالی و کم بود آب است تصریح کرد: افزایش خشکسالی منجر به کاهش تنوع زراعی و دامپروری شده است که در نهایت بیکاری و مهاجرات را افزایش داده است.

۱۰:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰

شهرداری تهران احکام حقوقی مدیران را بدون ذکر نام در سامانه شفافیت منتشر کند

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهتر است که شهرداری تهران احکام حقوقی مدیران شورا و شهرداری را بدون ذکر نام در سامانه شفافیت منتشر کند تا عموم مردم در جریان پرداخت‌های مدیریت شهری قرار بگیرند.

۰۸:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰

شفاف سازی میزان اعتبارات تخصیصی سند توسعه شهرستان کوهرنگ از ضروریات است

نماینده چهار محال و بختیاری در شورای عالی استان ها اظهار داشت:در صورت محقق شدن سند توسعه شهرستان، متولیان امر به صورت هدف‌مند و با تصمیم‌گیری‌های آگاهانه و مبتنی بر مسیرهای از پیش تعیین‌شده و مشخص حرکت کرده و مانع از تصمیم‌گیری‌های مقطعی و واکنشی شده و باعث ایجاد وحدت نظر میان مسئولان خواهد شد لذا شفاف سازی میزان اعتبارات تخصیصی سند توسعه شهرستان از ضروریات است.

۱۴:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹

حضور روسای کمیسیون‌های فرهنگی – اجتماعی در جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های استان البرز

قره حسنلو گفت: در جلسه مشترک روسای کمیسیون‌های فرهنگی - اجتماعی شوراهای شهر با معاونان فرهنگی - اجتماعی شهرداری‌های استان البرز مصوب شد که روسای این کمیسیون‌ها در جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های استان البرز شرکت کنند.

۱۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹

مشکل آب یزد تنها با مدیریت مصرف مرتفع نمی شود

انصاری گفت: میزان سرانه مصرف آب در استان یزد نسبت به استان‌های دیگر پایین است و این نشان می‌دهد تنها با مدیریت مصرف آب نمی‌توانیم مشکل بزرگ استان را حل کنیم و نیازمند مدریت و برنامه ریزی دقیق تری هستیم.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب