نشست ویژه معاون اول رئیس جمهور با استانداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور

نشست ویژه معاون اول رئیس جمهور با استانداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور به صورت ویدئو کنفرانس به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراها برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری: نارضایتی کسبه از مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص تعطیلی بازار
کمبود راه های ارتباطی یکی از معضلات چهارمحال و بختیاری
رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد : گرانی زمین و مسکن بزرگ ترین چالش چهارمحال و بختیاری

کمبود راه های ارتباطی یکی از معضلات چهارمحال و بختیاری

موسی محبی نورالدین وند نماینده شهرستان کوهرنگ در نشست اعضای شورای اسلامی استان با استاندار گفت: تنها نهادی که می تواند بیشترین مطالبه گری را برای مردم انجام دهد شوراهای اسلامی هستند و لذا اگر شورایی مطالبه گری نکند بسیاری از مسائل و مشکلات به حال خود می ماند.

۱۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

گرانی زمین و مسکن بزرگ ترین چالش چهارمحال و بختیاری

مجید صابری با اشاره به اینکه سالهاست مهم ترین چالش استان چهارمحال و بختیاری گرانی زمین و مسکن است گفت : عدم تصویب به موقع طرح های توسعه و عمران شهری و مخالفت های سطحی برخی مسئولین بویژه مسئولین محترم جهاد کشاورزی با موضوع‌الحاق اراضی کشاورزی به محدوده شهرها از علل اصلی گرانی زمین در استان است.

۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

پیامدهای زیانبار منطقه آزاد بوشهر؛ از گرانی مسکن تا وارد شدن اجناس بی کیفیت

مناطق آزاد در جهان برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی جهت تولید با کمترین موانع و با هدف‌گذاری صادرات یا صادرات دوباره‌ی کالاهای وارداتی شکل گرفت اما تجربه 30 ساله ما از منطقه آزاد چیزی غیر از این بود.

۱۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

نارضایتی کسبه از مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص تعطیلی بازار

حسینعلی رضایی سرپیری افزود براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، تعدادی از گروه های اصناف و بازاریان مدتی است که تعطیل گردیده و باعث نارضایتی هایی شده  بگونه ای که کسبه اذعان می‌کنند: هنوز خسارات ناشی از تعطیلی های سال گذشته  را جبران نکرده ایم که با تعطیلی  ابتدای سال و با رکود سنگین در بازار خساراتمان چندین برابر شده که قابل جبران نیست .

۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

در صورت بی توجهی دولت، ایران بازار جهانی پسته را از دست می‌دهد

هاشمیان با بیان اینکه پسته یکی از محصولات ارزآور کشور است گفت:متاسفانه در سال‌های اخیر مشکلات زیادی برای پسته کاران به وجود آمده ست و در صورت نبود حمایت‌های دولتی ما بازارهای جهانی را از دست می‌دهیم.

۱۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار