ایستادگی ایران در برابر ابر قدرت ها با علم است/ خوب دانش آموزی کنید تا خوب کشور را بسازید

رئیس شورای عالی استان ها در آیین به صدا در آوردن زنگ دبیرستان شهید همت منطقه ۲۲ شهر تهران گفت: اگر کشور عزیزمان ایران امروز اقتدار دارد و جلوی ابر قدرت ها ایستاده؛ از دانش‌آموختن خوب است. بدانید که اقتدار آینده کشور به دست شما دانش‌ آموزان است.

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: شناورسازی ساعات کار از مهم ترین راهکارهای کاهش ترافیک مهرماه
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها: قاچاق سوخت باعث کمبود بنزین در سیستان و بلوچستان شده است / با ایجاد اشتغال پایدار باید زمینه قاچاق سوخت در شرق کشور از بین برود
احمد صادقی در مراسم بازگشایی مدارس در مجتمع آموزشی شهید غیوری: دانش آموزان رزمندگان جبهه مبارزه با جهل و نادانی هستند / لباس مدرسه و حفظ حجاب همان لباس رزم دیروز است

اجرای بیش از یک هزار پروژه در پایتخت/ به‌دنبال تدوین نظام مسائل محلات هستیم

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها به اجرای بیش از یک هزار پروژه در پایتخت اشاره کرد و گفت: این امر بیانگر اقبال مدیریت شهری به تحقق مطالبات شهروندی بوده که چگونه نیازهای شهروندان تهرانی احصاء، بررسی، تأمین اعتبار و به مرحله اجرا گذاشته می شوند.

۰۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۴

ایستادگی ایران در برابر ابر قدرت ها با علم است/ خوب دانش آموزی کنید تا خوب کشور را بسازید

رئیس شورای عالی استان ها در آیین به صدا در آوردن زنگ دبیرستان شهید همت منطقه ۲۲ شهر تهران گفت: اگر کشور عزیزمان ایران امروز اقتدار دارد و جلوی ابر قدرت ها ایستاده؛ از دانش‌آموختن خوب است. بدانید که اقتدار آینده کشور به دست شما دانش‌ آموزان است.

۱۳:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

شناورسازی ساعات کار از مهم ترین راهکارهای کاهش ترافیک مهرماه

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با ورود به ماه مهر و آغاز سال تحصیلی حدود ۳۰ درصد به ترافیک شهری اضافه خواهد شد، از این‌رو تمام دستگاه‌های دولتی و غیردولتی اعم از شهرداری، پلیس راهور و استانداری برای این ترافیک باید تدابیر و تمهیداتی بیاندیشند تا از میزان این ترافیک تا حدودی کاسته شود.

۱۱:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

شوراها برنامه‌محور عمل کنند

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: شوراها در مناطق مختلف استان اردبیل باید برنامه‌محور، قانونمدار و با رعایت امانتداری در سنگر خدمت‌رسانی حاضر و آماده باشند.

۱۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی استان با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی استان

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با توجه به اینکه کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی (ع) شهرکرد موفق به کسب عنوان افتخار آمیز رتبه اول در ارزیابی شورای فرهنگی و اجتماعی دربین دانشگاه ها و کلینیک های استان شد، رئیس و اعضای شورای اسلامی استان با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی استان و مدیر کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی (ع) شهرکرد دیدار و با اهدای لوح سپاس از اقدامات ارزنده ایشان تقدیر نمودند.

۱۰:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

قاچاق سوخت باعث کمبود بنزین در سیستان و بلوچستان شده است / با ایجاد اشتغال پایدار باید زمینه قاچاق سوخت در شرق کشور از بین برود

عضو شورای عالی استان‌ها با اشاره به کمبود بنزین در استان سیستان و بلوچستان گفت: دلالان و قاچاقچیان سوخت با خرید بنزین و انتقال آن به کشورهای همسایه سبب کمبود بنزین در این استان شده‌اند.

۰۸:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

دانش آموزان رزمندگان جبهه مبارزه با جهل و نادانی هستند / لباس مدرسه و حفظ حجاب همان لباس رزم دیروز است

رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها، گفت: دانش آموزان امروز همان رزمندگان سالهای دفاع مقدس هستند فقط جبهه نبرد تغییر کرده و این عزیزان باید در میدان نبرد با جهل و نادانی مبارزه کنند، سلاحشان قلم و کتابشان است، لباس رزمشان لباس فرم مدرسه شان و حفظ حجابشان است، فرماندهانشان نیز معلمان و مدیران مدرسه هستند و ما امیدواریم این عزیزان در این نبرد بزرگ پیروز و سربلند و مایه فخر جامعه باشند.

۰۸:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب