حوزه مترو نقشی بنیادی در اداره امور شهرها دارد

رئیس شورای اسلامی استان تهران با حضور در کارگاه ایستگاه مترو یادگار امام(ره) و بازدید از این ایستگاه، در جریان مراحل ساخت آن قرار گرفت.

نماینده مردم فیروزکوه در شورای اسلامی استان تهران خبر داد تصویب تخصیص ۲ میلیارد تومان اعتبار جهت رفع مشکلات شهرک آل‌یاسین فیروزکوه
بهره برداری از 5 پروژه عمرانی در شهر قرچک
رئیس شورای اسلامی استان تهران: کارکرد مراکز بهاران، توان‌افزایی اجتماعی است

بررسی مطالعات پیامدسنجی طرح جدایی ری

سی و ششمین جلسه هیات‌ریٔیسه شورای اسلامی استان تهران با حضور حسن خلیل‌آبادی، نماینده مردم ری در شورای اسلامی استان در محل ساختمان این شورا برگزار شد.

۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

تصویب تخصیص ۲ میلیارد تومان اعتبار جهت رفع مشکلات شهرک آل‌یاسین فیروزکوه

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر فیروزکوه در خصوص تخصیص بودجه به یکی از شهرک‌های فیروزکوه گفت: بودجه شهرداری در هفته‌های گذشته در صحن شورای اسلامی شهر با حضور شهردار و کارشناسان مرتبط بررسی شده و هم اکنون در مراحل نهایی برای تصویب و ابلاغ است.

۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴

کارکرد مراکز بهاران، توان‌افزایی اجتماعی است

رئیس شورای اسلامی استان تهران و عضو شورای شهر تهران در جریان بررسی لایحه مجوز واگذاری حق بهره‌برداری از ۸ مرکز بهاران به سازمان بهزیستی استان تهران گفت: توضیحات شهرداری مبهم است، چرا که اشاره‌ای به درهم آمیخته‌ای گرمخانه و مراکز اجتماعی دیگر شهرداری کرد که اساسا کارکرد، وظایف، تعداد و شرایطشان با هم متفاوت است.

۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

کار کودک خط قرمز شهر دوستدار کودک

فخاری در رابطه با شهر دوستدار کودک گفت: شهر دوست‌دار کودک، شهری است که برای تعامل اجتماعی، رشد، بالندگی و ایفای نقش کودکان و ‌نوجوانان مناسب، پرورش دهنده و پرفرصت است. از این زاویه «کودکان کار» جدا از سایر کودکان نیستند.

۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
سامانه ثبت تخلفات