پیام تسلیت رئیس شورای عالی استان‌ها در پی جان‌باختن تعدادی از هموطنان در اثر سیلاب‌های اخیر کشور

پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها در پیامی جان‌باختن تعدادی از هموطنان در اثر سیلاب‌های اخیر کشور را تسلیت گفت.

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها مطرح کرد: ترک فعل آب منطقه‌ای و جهاد کشاورزی در حادثه سیل منطقه امامزاده داوود
احمدخانی درگذشت تعدادی از هموطنان را در سیل امامزاده داوود (ع) تسلیت گفت
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهرستان تهران برای بازماندگان حادثه سیل امامزاده داوود (ع)

شهرداری تهران، امکان تحقق بودجه 1402 را دارد

سروری گفت: بودجه 1402 تحقق‌پذیر است و روند خوبی که دارد نشان می‌دهد اشراف بیشتری بر برنامه‌ها پیدا کرده است. دولت نیز اقدامات تعاملی بیش‌تری با شهرداری تهران خواهد داشت. روند مثبتی را به‌ویژه در حوزه حمل و نقل ارزیابی می‌کنم.

۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۱

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها: تهران کمتر از ۲۷۰۰ اتوبوس دارد/ عمده اتوبوس‌های در حال تردد فاقد استانداردهای یورو هستند

نایب‌رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران از فعالیت 2 هزار و 600 تا 2 هزار و 700 دستگاه اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت خبر داد و گفت: متاسفانه بخش عمده اتوبوس‌هایی که در سطح شهر تردد می‌کنند، فاقد استانداردهای یورو هستند، چون از عمر مفید این اتوبوس ها گذشته است و حتی استاندارد یورو4 را نیز از دست داده‌اند.

۱۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

سپاه، محبوب ترین نهاد در کشور است/ هشدار جدی به امضا کنندگان پیش نویس علیه سپاه

رئیس شورای عالی استان ها با محکوم کردن اقدام سخیف پارلمان اروپا در قراردادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی با اعلام هشدار جدی، گفت: اگر پیش‌نویس تروریست خواندن سپاه به تأیید برسد، هر نقطه‌ای که محل اجتماع آنها باشد، مورد تهدید سپاه خواهند بود.

۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴

عسگری‌حسنوند: سهمیه آرد تخصیصی به روستاها افزایش یابد

نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کوهرنگ در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: ضروری است سهمیه آرد تخصیصی به روستاها افزایش پیدا کند و برای صدور پروانه ساختمانی املاکی که سند ندارد، راهکار قانونی ویژه اندیشیده شود.

۰۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴

ناامیدی از جنگ ترکیبی علیه ملت ایران، اروپا را به سوی اقدامات نابخردانه کشانده است/ اگر سپاه نبود، اروپا امنیت نداشت

پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها در بیانیه خود با محکومیت شدید اقدام پارلمان اروپا، خاطرنشان کرد: این اقدام نشان‌دهنده شکست سیاست‌های غرب علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف ایران است، سیاستی که جنگ ترکیبی اخیر و اغتشاشات یکی از نمودهای اصلی آن بود و تحریم روی دیگر آن اما ناامیدی از این اقدامات، آن‌ها را به سوی اقدامات نابخردانه، تکراری و مبتذل کشانده است.

۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب