اراضی دوشان تپه مناسب سکونت نیست/ گزارش کامل سفر های خارجی باید در سامانه شفافیت بارگزاری شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه اراضی نظامی مشجر به عنوان میراث بین نسلی و ذخیره حیاتی شهری قلمداد شده گفت: اراضی دوشان تپه جهت تخلیه امن و فضای لجستیک زمان بحران در شرق تهران پیش بینی شده اند و برای سکونت دائمی مناسب نیست.

احمد صادقی در گفت‌و‌گو با روزنامه شرق مطرح کرد: نقش نظارتی شورا در برابر نقش سیاست‌گذاری آن مورد غفلت قرار گرفته است
پرویز سروری: اگر در شهرداری تهران فساد و تخلف دیدید به این سامانه خبر دهید
رئیس دبیرخانه شورای عالی استان‌ها: برای نخستین بار، ماهیت دبیرخانه شورای عالی استان‌ها، مشخص شد/ در برنامه هفتم توسعه، دولت مکلف به واگذاری وظایف قابل واگذاری به مدیریت شهری شده است 

رویه ما نباید تبدیل فرصت‌ها به تهدید باشد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، با تقدیر از اقدامات شهرداری در حوزه ساخت مسکن به ویژه در بافت‌های فرسوده تاکید کرد که رویه ما نباید تبدیل فرصت‌ها به تهدید باشد.

۱۴:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۵

نظام مسائل محلات؛ رهیافتی کارآمد برای برنامه ریزان شهری

آقامیری با تأکید بر اینکه در دور جدید نشست های مجمع مشورتی و تخصصی محلات، اولویت های عمرانی محله و منطقه برای برنامه ریزان شهری مشخص می شود؛ گفت: با توجه به کاستی رویکرد برنامه ریزی در سطح محلات شهری، ضروری است در بودجه سال ۱۴۰۳ به مقیاس محله ای در برنامه ریزی شهری توجه شود.

۱۱:۱۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۹

مشارکت، قوام‌دهنده قدرت ملی است

پرویز سروری نماینده استان تهران در شورای عالی استانها و نایب رئیس شورای شهر تهران در یادداشتی پیرامون اهمیت حضور در انتخابات، نوشت: جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام مردم‌پایه، از ابتدای انقلاب تاکنون مهم‌ترین مولفه تاثیرگذار، موضوع حضور مردم در عرصه‌های تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کشور بوده که با مشارکت بالایی غالبا شکل گرفته‌ است.

۱۲:۲۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۳

پرویز سروری نماینده شورای شهر تهران در کمیته اعطای نشان شهروندی شد

در جریان انتخاب یک نفر نماینده شورای شهر به عنوان یکی از شخصیت های صاحب نظر در حوزه های مأموریتی، پرویز سروری، نایب رئیس شورای شهر تهران با رأی اکثریت اعضای شورای شهر به عضویت کمیته اعطای نشان شهروندی درآمد.

۱۵:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

هوای پاک آرزو نیست

احمد صادقی نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها در یادداشتی به مناسبت 29 دی روز هوای پاک، به این موضوع و مسئله آلودگی هوا در تهران پرداخته است.

۱۴:۳۸ - ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

عدم احتمال تغییر در بودجه سال آینده شهرداری تهران/ امکان تحقق بودجه ۱۶۹.۸ همتی شهرداری

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: شهرداری در ارائه بودجه ۱۶۹.۸ همتی سال ۱۴۰۳ اغراق نکرده و در سال آینده احتمال اینکه بتواند این رقم را محقق کند بسیار بالاست چرا که تا امروز بیش از رقمی که شورا پیش‌بینی کرده بود، محقق کرده است.

۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۷

حمل و نقل عمومی پایتخت متحول می شود

سید محمد آقامیری با اعلام اینکه سه هزار دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری تهران اضافه خواهد شد، تصریح کرد: قرارداد خرید این تعداد دستگاه اتوبوس منعقد شده و پیش بینی می شود تا اوایل سال آینده به ناوگان حمل و نقل عمومی تهران اضافه خواهد شد.

۰۹:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب