بازگشت سه عضو شورای بندرعامری استان بوشهر به شورا با حکم دیوان عدالت اداری

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها، گفت: روز گذشته دیوان عدالت اداری حکم به وارد بودن شکایت و ابطال تصمیم فرماندار شهرستان تنگستان استان بوشهر را صادر کرد و بر اساس این حکم فرماندار باید تدابیری اتخاذ کند تا این سه عضو به ترکیب شورای بندر عامری بازگردند و فعالیت خود را ادامه دهند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران: اختصاص محدوده طرح ترافیک به موتورسیکلت‌های برقی
رئیس شورای عالی استان ها: اصل، قانون است
صادقی تذکر داد: بی توجهی شهرداری به برخی مصوبات شورای شهر

اجرای بیش از یک هزار پروژه در پایتخت/ به‌دنبال تدوین نظام مسائل محلات هستیم

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها به اجرای بیش از یک هزار پروژه در پایتخت اشاره کرد و گفت: این امر بیانگر اقبال مدیریت شهری به تحقق مطالبات شهروندی بوده که چگونه نیازهای شهروندان تهرانی احصاء، بررسی، تأمین اعتبار و به مرحله اجرا گذاشته می شوند.

۰۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۴

ایستادگی ایران در برابر ابر قدرت ها با علم است/ خوب دانش آموزی کنید تا خوب کشور را بسازید

رئیس شورای عالی استان ها در آیین به صدا در آوردن زنگ دبیرستان شهید همت منطقه ۲۲ شهر تهران گفت: اگر کشور عزیزمان ایران امروز اقتدار دارد و جلوی ابر قدرت ها ایستاده؛ از دانش‌آموختن خوب است. بدانید که اقتدار آینده کشور به دست شما دانش‌ آموزان است.

۱۳:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

دانش آموزان رزمندگان جبهه مبارزه با جهل و نادانی هستند / لباس مدرسه و حفظ حجاب همان لباس رزم دیروز است

رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها، گفت: دانش آموزان امروز همان رزمندگان سالهای دفاع مقدس هستند فقط جبهه نبرد تغییر کرده و این عزیزان باید در میدان نبرد با جهل و نادانی مبارزه کنند، سلاحشان قلم و کتابشان است، لباس رزمشان لباس فرم مدرسه شان و حفظ حجابشان است، فرماندهانشان نیز معلمان و مدیران مدرسه هستند و ما امیدواریم این عزیزان در این نبرد بزرگ پیروز و سربلند و مایه فخر جامعه باشند.

۰۸:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

مقاومت، قفل تحریم و فشار سلطه را شکست/ گره کور 7 ساله خرید واگن مترو باز شد

سروری با بیان اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی قدرتمندانه توانسته اتمسفر سیاسی جهان را تغییر دهد؛ گفت: کشورهایی که تا دیروز در کنار نظام سلطه علیه ما، ما را تهدید و تحریم می کردند؛ امروز خود را کنار ملت ایران می بینند و یکی از آثار آن، آزاد شدن پول های بلوکه ایران است.

۰۹:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

نظام بین‌الملل در حال تغییر جهت و انتقال قدرت است/ مواضع قاطع و مستدل رئیس‌جمهور در سازمان ملل، نمایش عقلانیت و اقتدار جمهوری اسلامی بود

سروری گفت: واقعیت امروز دنیا این است که نظام بین‌الملل در حال تغییر جهت دادن و انتقال قدرت است و قدرت‌های نوظهوری در حال پیدایش هستند، همان چیزی که رهبر معظم انقلاب، در دو سه سال گذشته، بیان کردند در حال رخ دادن است.

۰۹:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

اصلاح یارانه‌ها به نفع دهک‌های پایین امری مهم و لازم است

سروری گفت: موضوع یارانه‌ها چه قبل و چه بعد از انقلاب به شیوه صحیح مدیریت نشده است اما در دولت فعلی و تلاش بسیار در حال اصلاح است که امیدواریم این مسئله به خوبی پیش رود و به سرانجام مطلوبی که به نفع مردم و به ویژه دهک‌های پایین است، برسد.

۱۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

آخرین وضعیت تکمیل «سامانه شفافیت» توسط شهرداری تهران/ بارگذاری حقوق و مزایای کارکنان و مدیران؛ تکلیف روی‌زمین‌مانده

رئیس کمیته شفافیت شورای شهر ضمن تشریح آخرین وضعیت اجرای تکالیف قانونی مربوط به تکمیل «سامانه شفافیت» توسط شهرداری تهران گفت: بارگذاری اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان و مدیران شورا و شهرداری تهران و تمام سازمان‌ها، شرکت‌ها و واحدهای تابعه مدیریت شهری پایتخت، قطعا یک تکلیف قانونی است که شهرداری هنوز به آن عمل نکرده است‌‌.

۰۹:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

ایجاد شهرداری غیرحضوری در ایستگاه معاونت مالی/ تکالیف 5 گانه معاونت مالی برای تحقق شهرداری غیرحضوری

رئیس کمیته شفافیت و هوشمند سازی شورای اسلامی شهر تهران ضمن بیان اینکه تحقق شهرداری غیر حضوری با جدیت از سوی کمیته هوشمند سازی دنبال می شود؛ گفت: موارد و مصادیق این امر در معاونت مالی و اقتصاد شهری مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد مشکلات و موانع در اجرای بندهای هوشمندسازی مرتفع شود.

۱۲:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب