احمد صادقی به عنوان مسئول آستان قدس رضوی شهر تهران منصوب شد

احمد صادقی عضو شورای عالی استان‌ها به عنوان مسئول آستان قدس رضوی شهر تهران منصوب شد.

احمد صادقی: اراضی دوشان تپه مناسب سکونت نیست/ گزارش کامل سفر های خارجی باید در سامانه شفافیت بارگزاری شود
احمد صادقی در گفت‌و‌گو با روزنامه شرق مطرح کرد: نقش نظارتی شورا در برابر نقش سیاست‌گذاری آن مورد غفلت قرار گرفته است
پرویز سروری: اگر در شهرداری تهران فساد و تخلف دیدید به این سامانه خبر دهید

تقدیر از امدادرسانی سازمان آتش‌نشانی در حادثه بالگرد رئیس‌جمهور/ شهید رئیسی گره گشایی از زندگی مردم را وسیله تقرب الهی می دانست

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها و رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه ایشان گفت: شهید رئیسی، به درستی معتقد بود که بهترین وسیله تقرب الهی، گره‌گشایی از زندگی مردم است.

۱۲:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

شاهد یک اتفاق نادر در عرصه نظامی بودیم/ یک اقتدار و عزت بزرگ را رقم زدیم

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در عملیات شب گذشته شاهد یک بسته قبل، حین و بعد از عملیات بودیم. ما در یک جنگ روانی هم دشمن را غافلگیر و هم خسته کردیم و اطلاع‌ رسانی مدیریت شده‌ای که شکل گرفت ترس و وحشت در دشمن ایجاد کرد.

۱۰:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

برخی نمی خواهند موفقیت های مدیریت شهری را ببینند 

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مدیریت شهری در دوره ششم تاکنون توانسته کارنامه موفقی را به ثبت برساند گفت: چه بخواهیم و چه نخواهیم مدیریت شهری در این دوره توانسته بسیاری از اقداماتی را که پیش از این مغفول مانده بود را به حالت بالفعل درآورد. اما برخی نمی خواهند واقعیت را ببینند.

۱۲:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

رویه ما نباید تبدیل فرصت‌ها به تهدید باشد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، با تقدیر از اقدامات شهرداری در حوزه ساخت مسکن به ویژه در بافت‌های فرسوده تاکید کرد که رویه ما نباید تبدیل فرصت‌ها به تهدید باشد.

۱۴:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۵

نظام مسائل محلات؛ رهیافتی کارآمد برای برنامه ریزان شهری

آقامیری با تأکید بر اینکه در دور جدید نشست های مجمع مشورتی و تخصصی محلات، اولویت های عمرانی محله و منطقه برای برنامه ریزان شهری مشخص می شود؛ گفت: با توجه به کاستی رویکرد برنامه ریزی در سطح محلات شهری، ضروری است در بودجه سال ۱۴۰۳ به مقیاس محله ای در برنامه ریزی شهری توجه شود.

۱۱:۱۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۹

مشارکت، قوام‌دهنده قدرت ملی است

پرویز سروری نماینده استان تهران در شورای عالی استانها و نایب رئیس شورای شهر تهران در یادداشتی پیرامون اهمیت حضور در انتخابات، نوشت: جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام مردم‌پایه، از ابتدای انقلاب تاکنون مهم‌ترین مولفه تاثیرگذار، موضوع حضور مردم در عرصه‌های تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کشور بوده که با مشارکت بالایی غالبا شکل گرفته‌ است.

۱۲:۲۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۳

پرویز سروری نماینده شورای شهر تهران در کمیته اعطای نشان شهروندی شد

در جریان انتخاب یک نفر نماینده شورای شهر به عنوان یکی از شخصیت های صاحب نظر در حوزه های مأموریتی، پرویز سروری، نایب رئیس شورای شهر تهران با رأی اکثریت اعضای شورای شهر به عضویت کمیته اعطای نشان شهروندی درآمد.

۱۵:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۰/۳۰
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب