بررسی موانع و راهکارهای تثبیت جایگاه حقوقی شورایاری ها

در وبینار تخصصی موانع و راهکارهای تثبیت جایگاه های حقوقی شورایاری ها بر اهمیت فعالیت شورایاران به عنوان مردمی‌ترین نهاد مدیریت شهری و احیا و کمک برای تقویت این نهاد مردمی تأکید شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان تهران: نظام مسائل توسعه ای شهرستان تهران تدوین می شود
هشدار استانداری تهران به شوراهایی که هنوز شهردار شهرشان را انتخاب نکرده اند
کلیات طرح «ساماندهی وضعیت خدمت مراکز دامپزشکی شهر تهران» به تصویب رسید

نظام مسائل توسعه ای شهرستان تهران تدوین می شود

رئیس شورای شهرستان تهران با اشاره به جایگاه خاص شهرستان تهران و تاثیرگذاری مسائل آن بر شهر و استان تهران، تاکید کرد ابتدا لازم است مسائل و مشکلات موجود شناسایی و اولویت بندی شود و با استفاده از ظرفیت های قانونی در جهت رفع مشکلات و بهبود وضعیت زندگی شهروندان اقدامات سریعی انجام گیرد.

۱۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱

هشدار استانداری تهران به شوراهایی که هنوز شهردار شهرشان را انتخاب نکرده اند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ضمن هشدار به شوراهایی که در سطح استان تهران هنوز برای انتخاب شهردار تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده اند، گفت: اگر ظرف مدت سه ماه شوراها برای انتخاب شهردار اقدام نکنند به قائم مقامی برابر قانون عمل می کنیم.

۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

شورای دوره پنجم رویکرد انسانی، اجتماعی و محله محور را مورد توجه قرار داد

الهام فخاری، عضو شورای شهر تهران و رئیس شورای اسلامی استان تهران در حاشیه حضور در جلسه هم‌اندیشی فعالین سیاسی، اجتماعی و شهری تهران ضمن تشکر و همراهی از اعضای شورای شهر تهران و رای اعتمادی که به جمع شورا داده شد، گفت: این رای اعتماد باعث شد تا رویکرد شهر تغییر پیدا کند و به جای اینکه هر روز یک سازه بی‌قواره سیمانی بخواهد رخ به مردم بکشد، رویکرد انسانی، اجتماعی، محله محور و با توجه به بافت محلی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹

170 فرصت شغلی در فیروزکوه ایجاد می شود

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به رونق ایجاد اشتغال در این شهرستان اعلام کرد: امسال با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریالی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی حضرت امام (ره) برای ۱۷۰ نفر شغل ایجاد می شود.

۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

پروژه مترو اسلامشهر نیازمند توجه ویژه دولت است

به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی استان تهران؛ مسعود مرسل‌پور روز در حاشیه کلنگ زنی پروژه ۱۰۰۰ واحدی در اسلامشهر، با بیان اینکه اجرای این طرح مسکن بسیار حایٔز اهمیت است، گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در این شهرستان بسیار بزرگ و کلیدی است. .

۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

شهر دوستدار کودک بستر پرورش هوش و خلاقیت

درباره آموزش چیزهای زیادی نوشته و منتشر شده است. همچنین در نوشته ها و برنامه های همگانی از بالندگی (رشد) سخن به میان می آید. آیا پرداختن به بالندگی و آموزش تنها بر دوش دو نهاد آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور است یا آموزش و بالندگی را می توان موضوع و بسته کار نهادهای عمومی مانند مدیریت شهری هم پنداشت؟

۰۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹
سامانه ثبت تخلفات