باید از اقدام دولت در جراحی اقتصاد حمایت کنیم

سروری با بیان اینکه سرانجام دولت جراحی اقتصادی بزرگ خود را آغاز کرد گفت: فکر می‌کنیم همه باید از این اقدام قدردانی کنیم و دولت نیز تمهیدات لازم را برای این مسئله پیش‌بینی کند.

سروری: نمایشگاه کتاب باید در شهر آفتاب برگزار شود
نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها: برداشت بی رویه از معادن کوه‌های بی بی شهربانو خطر آفرین است
پرویز سروری؛ نایب رئیس شورای شهر تهران: مهندس چمران فردا مرخص می شوند/ صف های طولانی معاینه فنی در ماه رمضان زیبنده شهر نیست

جزئیات پیشنهاد شورای عالی استان‌ها برای جداسازی انتخابات شوراها

رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران با اشاره به لایحه پیشنهادی شورای عالی استان‌ها درباره برگزار نشدن انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری به صورت همزمان گفت انتخابات شوراها یک انتخابات محلی است و می‌توان با صورت استانی برگزار شود.

۱۶:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

فرونشست زمین بیخ گوش تهران

آنطور که مسئولان امر می‌گویند فرونشست یا "دهان باز کردن زمین" به بیخ گوش تهران رسیده و حالا به نقطه‌ای رسیده که باید در وهله اول برای آن یک سازمان متولی پیدا کرد و بعد از آن فکری به حال مهار آن کرد.

۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

اقدام شجاعانه دولت در ساماندهی و هدفمندی یارانه ها قابل تقدیر است/حذف ارز ترجیحی در شرایط حساس بین‌المللی امری ضروری است

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها از اقدام شجاعانه دولت در هدفمندی و ساماندهی یارانه ها تقدیر کرد و گفت: حذف ارز ترجیحی در شرایط حساس بین‌المللی امری ضروری و حتمی است.

۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

🎬 گزیده سخنان رئیس شورای عالی استان‌ها در برنامه سیمای خانواده شبکه یک سیما

ارتباط متجانسی بین خانواده و شوراها وجود دارد. ما باید ارتباط منطقی بین تصمیمات شوراها و خانواده ایجاد کنیم. مسئله مهمی است که ما خدمت را نزدیک به خانواده کنیم نه اینکه خانواده را به سمت دریافت خدمت هدایت کنیم.

۱۴:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰

باید از اقدام دولت در جراحی اقتصاد حمایت کنیم

سروری با بیان اینکه سرانجام دولت جراحی اقتصادی بزرگ خود را آغاز کرد گفت: فکر می‌کنیم همه باید از این اقدام قدردانی کنیم و دولت نیز تمهیدات لازم را برای این مسئله پیش‌بینی کند.

۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰

ضرورت همکاری مشترک بین شهرداری تهران و جمعیت هلال احمر

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها و رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران در سالروز تاسیس جمعیت هلال احمر در کشور با اعلام زمینه های همکاری شهرداری و مجموعه هلال احمر، از ضرورت ساماندهی سوله های بحران، آموزش تخصصی امداد و نجات شهروندان و ایجاد خانه های هلال در سطح محلات شهر تهران با همکاری مشترک شهرداری و هلال احمر سخن گفت.

۱۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب