کلیات طرح «ساماندهی وضعیت خدمت مراکز دامپزشکی شهر تهران» به تصویب رسید

کلیات طرح «ساماندهی وضعیت خدمت مراکز دامپزشکی حیوانات شهری» صبح امروز با ۱۷ رای در صحن شورای شهر تهران به تصویب رسید.

الهام فخاری، رئیس شورای اسلامی استان تهران: شورای دوره پنجم رویکرد انسانی، اجتماعی و محله محور را مورد توجه قرار داد
فرماندار شهرستان فیروزکوه: 170 فرصت شغلی در فیروزکوه ایجاد می شود
فرماندار اسلامشهر گفت: اختصاص 121 میلیارد تومان اعتبار با دستور معاون اول رئیس جمهور به بیمارستان اسلامشهر

شورای دوره پنجم رویکرد انسانی، اجتماعی و محله محور را مورد توجه قرار داد

الهام فخاری، عضو شورای شهر تهران و رئیس شورای اسلامی استان تهران در حاشیه حضور در جلسه هم‌اندیشی فعالین سیاسی، اجتماعی و شهری تهران ضمن تشکر و همراهی از اعضای شورای شهر تهران و رای اعتمادی که به جمع شورا داده شد، گفت: این رای اعتماد باعث شد تا رویکرد شهر تغییر پیدا کند و به جای اینکه هر روز یک سازه بی‌قواره سیمانی بخواهد رخ به مردم بکشد، رویکرد انسانی، اجتماعی، محله محور و با توجه به بافت محلی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹

170 فرصت شغلی در فیروزکوه ایجاد می شود

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به رونق ایجاد اشتغال در این شهرستان اعلام کرد: امسال با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریالی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی حضرت امام (ره) برای ۱۷۰ نفر شغل ایجاد می شود.

۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

پروژه مترو اسلامشهر نیازمند توجه ویژه دولت است

به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی استان تهران؛ مسعود مرسل‌پور روز در حاشیه کلنگ زنی پروژه ۱۰۰۰ واحدی در اسلامشهر، با بیان اینکه اجرای این طرح مسکن بسیار حایٔز اهمیت است، گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در این شهرستان بسیار بزرگ و کلیدی است. .

۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

شهر دوستدار کودک بستر پرورش هوش و خلاقیت

درباره آموزش چیزهای زیادی نوشته و منتشر شده است. همچنین در نوشته ها و برنامه های همگانی از بالندگی (رشد) سخن به میان می آید. آیا پرداختن به بالندگی و آموزش تنها بر دوش دو نهاد آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور است یا آموزش و بالندگی را می توان موضوع و بسته کار نهادهای عمومی مانند مدیریت شهری هم پنداشت؟

۰۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

پروژه پل غیر همسطح شهر نسیم‌شهر-اسلامشهر کلید خورد

به گزارش شورای اسلامی استان تهران؛ موسی رضا زاده، نماینده مردم بهارستان در شورای اسلامی استان تهران از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و کارهای در دست انجام در آغاز سال جدید خبر داد و گفت: در سال گذشته پروژه ها و طرح های مهمی همچون امور مربوط به جهاد کشاورزی، طرح شهر دوستدار کودک، ارائه راه کارها برای مبارزه با کووید- 19 ، نظارت و بازرسی از شوراها با بازدید های دوره ای از شهرستان ها و تعاملات مثبت با ادارات در سطح استان از جمله اقدامات مهمی بود که به انجام رسید.

۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱

شورای شهرستان بهارستان در راستای پشتیبانی از تولید ایرانی و مانع زدایی از جهش تولید از صاحبان صنایع و جوانان نخبه حمایت می کند

حسن زارعی، گفت: با توجه به نامگذاری سال 1400 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»، شهروندان و مسئولان با در نظر گرفتن فرمایشات حکیمانه ایشان با تلاش، همدلی و برنامه ریزی مناسب در راستای جهش تولید ملی، پشتیبانی از تولید و رفع موانع با گسترش اشتغال و خودکفایی ملی نقش آفرینی خواهیم کرد.

۰۸:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

حل مشکل پسماند، اراده ملی می‌خواهد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان تهران؛ پاتوقشان چهارراه‌ها و تقاطع‌هاست. هرازگاهی در خیابان‌های اصلی و پرتردد و میادین هم دیده می‌شوند. توقف پشت چراغ قرمز گرچه برای مردم همراه با انتظار و عصبانیت است اما آنها دوست دارند مدت‌زمان تمامی چراغ‌های شهر طولانی و طولانی‌تر شود تا شاید بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند. سن‌شان به ۱۰ یا ۱۲سال می‌رسد. همه کوچک‌اند و از این‌رو کودکان کار نامیده می‌شوند

۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار