خانواده جانباختگان متروپل به حق و حقوقشان می‌رسند

ناصری با بیان اینکه طولانی شدن بررسی حادثه متروپل به دلیل زیاد بودن عمق فاجعه است گفت: خانواده جانباختگان نگران نباشند چراکه به حق و حقوقشان می‌رسند.

نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان‌ها: زندگی در گرمای خوزستان بدون برق امکان ناپذیر است
نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان‌ها: دستگاه های اجرایی از اکنون به فکر ایجاد زیرساخت برای اربعین باشند
نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان‌ها: خودداری مسکن و شهرسازی از انتقال مالکیت زمین‌های شهر لالی می‌تواند فاجعه آفرین باشد

حضور روسای شورای استان و شهرستان در جلسات دولت به خدمت رسانی بهتر کمک می‌کند

عرب نژاد با بیان اینکه شوراها با توجه به تجربه خود آگاهی خوبی به مسائل حوزه انتخابیه خود دارند گفت: حضور در جلسات شورای اداری استان و شورای برنامه‌ریزی شهرستان می‌تواند به ارائه بهتر خدمات به شهرستان کمک می‌کند.

۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۹

روسای شوراهای استان و شهرستان در جلسات شورای اداری دعوت شوند

نخستین دستور رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها اجرا شد و در همین راستا وزیر کشور خطاب به استانداران اعلام کرد تا ترتیبی برای دعوت از روسای شورای اسلامی استان جهت شرکت در شواری اداری و برنامه ریزی و توسعه استان و از رئیس شورای اسلامی شهرستان برای شرکت در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جهت پیشبرد امور در سطح شهرستان ها نیز از دعوت به عمل آید.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

در حال حاضر عملا پروژه پتروپالایش تعطیل است

نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها گفت: به لحاظ اشتغال‌زایی برای اهالی منطقه اگر پتروپالایش احداث شود و واقعا از مردم شادگان به عنوان نیروی کار استفاده شود خوب است. چرا که آمار بیکاری 48/8 درصدی در این شهرستان پایین خواهد آمد.

۱۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۴
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب