محور کرمانشاه-روانسر-پاوه، مرگبارترین محور جاده ای استان است

ملکی گفت:  مرگبارترین محور استان، محور کرمانشاه-روانسر-پاوه است. این محور در عین حال پرترددترین محور استان هم محسوب می شود و افراد بسیاری جهت بازدید از جاذبه های گردشگری این دو شهرستان و خرید از بازارچه های مرزی در این مسیر تردد می کنند.

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها: کمبود آب سبب خشک شدن باغات ریجاب شده است / آبیاری قطره‌ای راه حل برون رفت از خشکسالی
نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها مطرح کرد: بیکاری و آسیب های اجتماعی در صدر مشکلات کرمانشاه
نماینده کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها: کرونا و فقر خانواده ها باعث بازماندن دانش آموزان از تحصیل شده است

محور کرمانشاه-روانسر-پاوه، مرگبارترین محور جاده ای استان است

ملکی گفت:  مرگبارترین محور استان، محور کرمانشاه-روانسر-پاوه است. این محور در عین حال پرترددترین محور استان هم محسوب می شود و افراد بسیاری جهت بازدید از جاذبه های گردشگری این دو شهرستان و خرید از بازارچه های مرزی در این مسیر تردد می کنند.

۱۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱

کمبود آب سبب خشک شدن باغات ریجاب شده است / آبیاری قطره‌ای راه حل برون رفت از خشکسالی

کرم پور با اشاره به خشکسالی های اخیر و خشک شدن باغات شهر ریجاب گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید به فکر توسعه آبیاری قطره‌ای باشد تا مردم از فشار اقتصادی ناشی از خشکسالی رهایی یابند.

۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰

کرونا و فقر خانواده ها باعث بازماندن دانش آموزان از تحصیل شده است

نماینده کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها گفت: استفاده از فضای مجازی برای تحصیل و امتحانات دانش آموزان در زمان کرونا، فقر خانواده ها و عدم توانایی در پرداخت هزینه های تحصیلی و وسایل کمک آموزشی باعث شد بسیاری از کودکان از فضای مدرسه و کلاس درس دور بمانند و رغبتی به ادامه تحصیل نداشته باشند.

۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷

متراژ باغات در محدوده شهرها از 500 متر به 700 افزایش پیدا کرد

ملکی با اشاره به بررسی 2 طرح در کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها گفت: در طرح قانون باغات قرار شد متراژ زمین باغات در محدوده شهر از 500 متر به 700 متر و احداث ساختمان در باغ نیز از 3 طبقه به 5 طبقه افزایش پیدا کند.

۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

مشکل زمین های مسکونی ریجاب حل شود

نماینده استان کرمانشاه در شورای عال استان ها گفت: قبل از تأسیس شهرداری ریجاب افرادی مقدار ۱۲۰متر زمین خریداری کرده اند اما اکنون شهرداری می گوید، زمین مسکونی کمتر از ۱۵۰متر نباشد، حال از استاندار محترم تقاضا داریم که به خاطر حل مشکل این عزیزان چاره ای اندیشده شود.

۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲

تکلیف وزارت کشور به صدور پروانه ساختمانی برای اراضی قولنامه ای

ملکی گفت: بر اساس طرح کمیسیون معماری و شهرسازی، که پس از تصویب در صحن شورای عالی استان‌ها به مجلس می‌رود، وزارت کشور مکلف می‌شود پس از تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ قانون، ظرف مدت سه ماه، صدور پروانه ساختمانی برای اراضی قولنامه ای را تدوین و ابلاغ نماید.

۱۵:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

تنها بیمارستان سرپل ذهاب با کمبود کادر درمانی روبروست

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه بیمارستان شهدای سرپل ذهاب، تنها یک پزشک دارد، ادامه داد: در این بیمارستان بیماران زیادی به‌طور شبانه روزی در صف انتظار هستند به طوری که با مراجعه در نیمه شب هم باید ساعت های طولانی منتظر نوبت خود باشید.

۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها:دولت آبیاری قطره ای را هر چه سریع‌تر اجرا کند

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه دولت و وزارت جهاد کشاورزی اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای را اجرایی کند، گفت: در حال حاضر، آبیاری باغات شروع شده و اگر وزارت جهاد و کشاورزی وضعیت کنونی را مدیریت نکند، احتمال درگیری بین باغداران بر سر منابع آبی بالا می‌رود.

۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب