چابکسر اولین تولیدکننده گل و گیاه است اما پایانه گل و گیاه ندارد/۲۶ درصد برنج کشور از استان گیلان تأمین می شود

قاسمی گفت: شهر چابکسر اولین تولیدکننده گل و گیاه در کشور بوده ولی متاسفانه پایانه گل و گیاه در شهرستان وجود ندارد که باعث می‌شود آنچنان که باید و شاید چابکسر نتواند از این مزیت استفاده‌ بهینه کند.

نماینده استان گیلان در شورای عالی استان ها در خصوص مصوبه جدید شیوه برگزاری کنکور: موجب استمرار بی‌عدالتی و تضییع حقوق بسیاری از جوانان کشور می شود
نماینده استان گیلان در شورای عالی استان ها: به جای مطرح کردن انتخاب شهردار توسط مردم، لایحه مدیریت جامع شهری اجرایی شود
نماینده استان گیلان در شورای عالی استان ها: سرانه آرد استان گیلان افزایش پیدا کند

چابکسر اولین تولیدکننده گل و گیاه است اما پایانه گل و گیاه ندارد/۲۶ درصد برنج کشور از استان گیلان تأمین می شود

قاسمی گفت: شهر چابکسر اولین تولیدکننده گل و گیاه در کشور بوده ولی متاسفانه پایانه گل و گیاه در شهرستان وجود ندارد که باعث می‌شود آنچنان که باید و شاید چابکسر نتواند از این مزیت استفاده‌ بهینه کند.

۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۲

موجب استمرار بی‌عدالتی و تضییع حقوق بسیاری از جوانان کشور می شود

غفاری گفت: شیوه جدید پذیرش دانشجو و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی که توسط رئیس‌جمهور ابلاغ شده است، نه تنها باعث ایجاد عدالت و رفع تبعیض‌های کنونی نمی‌شود بلکه موجب استمرار بی‌عدالتی در ورود به دانشگاه و تضییع حقوق بسیاری از جوانان کشور خواهد شد.

۱۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰

به جای مطرح کردن انتخاب شهردار توسط مردم، لایحه مدیریت جامع شهری اجرایی شود

غفاری گفت: اگر قرار است طرح و اصلاحیه‌ای باشد، باید همراه با اصلاح قانون شوراها و مهم‌تر از آن، لایحه مدیریت یکپارچه شهری باشد، نمی‌شود مسئله انتخاب شهردار را مطرح کنیم اما مدیریت جامع شهری را تصویب نکنیم.

۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

سرانه آرد استان گیلان افزایش پیدا کند

غفاری گفت: سرانه آرد استان گیلان نسبت به بقیه استان‌ها کمتر است که باید افزایش پیدا کند و شهرستان‌هایی نیز که سهمیه آن‌ها حتی کمتر از استان است نیز حداقل به ازای هر نفر ۱۲ کیلوگرم سرانه آرد، برسد.

۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱

قانون مناطق کویری در استان های ساحلی در حال اجرا شدن است

نماینده استان گیلان در شورای عالی استان ها گفت: متأسفانه سال 98 دو یا چند برابر کردن حریم رودخانه ها در استان های ساحلی عملا مردم را مقابل دستگاه های اجرایی مثل شهرداری ها و دهیاری ها قرارداد زیرا  مجوزهای مردم زیر سوال رفته و قانون مناطق کویری که هر دو کیلومتر یک رودخانه وجود دارد در استانهای ساحلی در حال اجرا شدن است.

۱۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶

کمیته امداد، توان ایفای نقش جهاد سازندگی در حوزه مسکن روستایی را داراست

نماینده شورای عالی استان ها در کمیته امداد امام خمینی( ره)، بهزیستی و نهادهای حمایتی، با اشاره به نقش حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) در تأمین مسکن برای نیازمندان، گفت: کمیته امداد، توان ایفای نقش جهاد سازندگی در حوزه مسکن روستایی را داراست.

۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

لزوم زمان بندی مناسب برای سفر به گیلان

غفاری نماینده استان گیلان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه شهرداری‌ها و فرمانداری‌های این استان آمادگی لازم برای حضور مسافران نوروزی را دارند، گفت: گیلان، آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است.

۱۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۴

نگاه حرفه ای به گردشگری گیلان وجود ندارد

نماینده استان گیلان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه به گردشگری گیلان نگاه حرفه ای وجود ندارد، تصریح کرد: زیرساخت های ارتقای گردشگری در گیلان نیاز به تقویت دارند.

۱۴:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب