تشریح عملکرد شورای شهر ماکلوان از زبان نیک نهاد

نمیانده استان گیلان در شورای عالی استانها عملکرد شورای شهر ماکلوان را تشریح کرد.

نماینده استان گیلان در شورای عالی استان ها: دولت بسترهای لازم برای درآمد پایدار شهرداری ها را ایجاد کند
نماینده استان گیلان در شورای عالی استان ها: آمایش سرزمینی برای استفاده از ظرفیت های استانی ضروری است
فیلم/ نماینده استان گیلان در شورای عالی استانها: 🎬 ایجاد پارک جنگلی ماکلوان به نفع مردم منطقه، استان و گردشگران خواهد بود

🎬 ایجاد پارک جنگلی ماکلوان به نفع مردم منطقه، استان و گردشگران خواهد بود

فرهاد نیک نهاد نماینده استان گیلاندر شورای عالی استانها گفت: ایجاد پارک جنگی در ماکلوان باعث می شود ضمن حفظ محیط زیست و بافت جنگلی این منطقه پارکی برای استفاده مردم شهرستان فومن، گیلان و گردشگرانی که به این استان سفر می کنند ایجاد شود.

۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰

همه گیری ویروس کرونا در استان گیلان افزایش یافته است

موسوی با بیان اینکه پیش از اعمال محدودیت‌ها 2 شهرستان رشت و رودبار در استان گیلان دارای وضعیت قرمز بوده اند گفت: اعمال محدودیت‌ها سبب افزایش مسافرت به استان شده است و شهرستان‌ها تالش و آستارا نیز به وضعیت قرمز تغییر حالت داده اند.

۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۶

🎬 گیلان با 8 میلیون گردشگر و ساکن استان تنها دو جاذبه تفریحی دارد

فرهاد نیک نهاد نماینده استان گیلان در شورای عالی استانها گفت: گیلان یکی از مقاصد سفر است و در کشور گیلان را به عنوان مقصد گردشگری در نظر می گیرند و اکثر مسافران به استان گیلان می آیند به گونه ای که اگر 5 مقصد گردشگری در کل کشور وجود داشته باشد گیلان یکی از آنهاست. وی افزود: متاسفانه سیاست گذاری های لازم برای تهیه زیرساختهای مناسب برای گردشگران وجود ندارد. البته شاید مسوولین استانی هم دنبال بهتر شدن فضا هستند اما توقع ما از مسوولین کشوری این است که بودجه و امکانات کافی را با توجه به حجم گردشگران در اختیار این استان قرار دهند.

۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

نیازمند طرح تحول در حوزه کشاورزی هستیم

نیک نهاد با بیان اینکه در سال ها و دهه های اخیر بخش کشاورزی از مهمترین بخش در اقتصاد ایران به یک بخش نحیف در حال نابودی تبدیل شده است گفت: بخش کشاورزی برای ایران مهم است و برای نجات آن ما نیازمند یک طرح تحول در این حوزه هستیم.

۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۶

استان گیلان به عنوان استانی با اقتصاد کشاورزی یک نماینده در کمیسیون کشاورزی مجلس ندارد

موسوی با بیان اینکه استان گیلان به عنوان استانی با اقتصاد کشاورزی یک نماینده در کمیسیون کشاورزی ندارد گفت: نمایندگان استان گیلان در مجلس علاقه ای به حضور در کمیسیون کشاورزی ندارند و بجای آن به کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه و ... می روند.

۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
سامانه ثبت تخلفات