انتخابات شورای اسلامی شهرستان فومن برگزار شد

انتخابات شورای اسلامی شهرستان فومن با انتخاب قاسم عاشور پسند به عنوان رئیس انجام شد.

فیلم 🎬 پانزدهمین قسمت برنامه رکن چهارم / «گیلان»
زندگی شالی‌کاران گیلانی بازیچه تصمیمات لحظه ای آب منطقه ای استان
نماینده استان گیلان در شورای عالی استان‌ها: نابودی کشاورزی و دامداری گیلان در سایه بی‌تدبیری / بانک‌ها امروز بزرگترین مانع و رقیب برای تولید کنندگان هستند

نابودی کشاورزی و دامداری گیلان در سایه بی‌تدبیری / بانک‌ها امروز بزرگترین مانع و رقیب برای تولید کنندگان هستند

نیک نهاد با بیان اینکه در سایه سیاست‌های غلط نیروی کار و سرمایه بخش کشاورزی به سمت مشاغل دیگر می‌رود گفت: این بی‌تدبیری‌ها کشاورزی و دامداری استان گیلان را به ورطه نابودی کشانده است.

۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

امروز دستگاه قضا در کنار انجام فعالیت های تخصصی به کمک دستگاه‌های اجرایی آمده است

نماینده گیلان در شورای عالی استان ها از پیگیری دادستان شهرستان فومن برای تعریض بلوار ولایت شهر ماکلوان قدردانی کرد و نوشت: امروز قوه قضائیه، دستگاه‌های امنیتی و نظارتی ضمن پیشگیری و پیگیری حوزه های تخصصی به کمک دستگاه‌های اجرایی آمده است.

۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵

🎬 ایجاد پارک جنگلی ماکلوان به نفع مردم منطقه، استان و گردشگران خواهد بود

فرهاد نیک نهاد نماینده استان گیلاندر شورای عالی استانها گفت: ایجاد پارک جنگی در ماکلوان باعث می شود ضمن حفظ محیط زیست و بافت جنگلی این منطقه پارکی برای استفاده مردم شهرستان فومن، گیلان و گردشگرانی که به این استان سفر می کنند ایجاد شود.

۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰

همه گیری ویروس کرونا در استان گیلان افزایش یافته است

موسوی با بیان اینکه پیش از اعمال محدودیت‌ها 2 شهرستان رشت و رودبار در استان گیلان دارای وضعیت قرمز بوده اند گفت: اعمال محدودیت‌ها سبب افزایش مسافرت به استان شده است و شهرستان‌ها تالش و آستارا نیز به وضعیت قرمز تغییر حالت داده اند.

۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
سامانه ثبت تخلفات