🎬 پانزدهمین قسمت برنامه رکن چهارم / «گیلان»

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان گیلان مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه جمعه 7 خرداد ماه از شبکه شما پخش شده است.

زندگی شالی‌کاران گیلانی بازیچه تصمیمات لحظه ای آب منطقه ای استان
نماینده استان گیلان در شورای عالی استان‌ها: نابودی کشاورزی و دامداری گیلان در سایه بی‌تدبیری / بانک‌ها امروز بزرگترین مانع و رقیب برای تولید کنندگان هستند
پیام تقدیر نماینده گیلان در شورای عالی استان ها از دادستان فومن: امروز دستگاه قضا در کنار انجام فعالیت های تخصصی به کمک دستگاه‌های اجرایی آمده است

نابودی کشاورزی و دامداری گیلان در سایه بی‌تدبیری / بانک‌ها امروز بزرگترین مانع و رقیب برای تولید کنندگان هستند

نیک نهاد با بیان اینکه در سایه سیاست‌های غلط نیروی کار و سرمایه بخش کشاورزی به سمت مشاغل دیگر می‌رود گفت: این بی‌تدبیری‌ها کشاورزی و دامداری استان گیلان را به ورطه نابودی کشانده است.

۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

امروز دستگاه قضا در کنار انجام فعالیت های تخصصی به کمک دستگاه‌های اجرایی آمده است

نماینده گیلان در شورای عالی استان ها از پیگیری دادستان شهرستان فومن برای تعریض بلوار ولایت شهر ماکلوان قدردانی کرد و نوشت: امروز قوه قضائیه، دستگاه‌های امنیتی و نظارتی ضمن پیشگیری و پیگیری حوزه های تخصصی به کمک دستگاه‌های اجرایی آمده است.

۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵

🎬 ایجاد پارک جنگلی ماکلوان به نفع مردم منطقه، استان و گردشگران خواهد بود

فرهاد نیک نهاد نماینده استان گیلاندر شورای عالی استانها گفت: ایجاد پارک جنگی در ماکلوان باعث می شود ضمن حفظ محیط زیست و بافت جنگلی این منطقه پارکی برای استفاده مردم شهرستان فومن، گیلان و گردشگرانی که به این استان سفر می کنند ایجاد شود.

۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰

همه گیری ویروس کرونا در استان گیلان افزایش یافته است

موسوی با بیان اینکه پیش از اعمال محدودیت‌ها 2 شهرستان رشت و رودبار در استان گیلان دارای وضعیت قرمز بوده اند گفت: اعمال محدودیت‌ها سبب افزایش مسافرت به استان شده است و شهرستان‌ها تالش و آستارا نیز به وضعیت قرمز تغییر حالت داده اند.

۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۶

🎬 گیلان با 8 میلیون گردشگر و ساکن استان تنها دو جاذبه تفریحی دارد

فرهاد نیک نهاد نماینده استان گیلان در شورای عالی استانها گفت: گیلان یکی از مقاصد سفر است و در کشور گیلان را به عنوان مقصد گردشگری در نظر می گیرند و اکثر مسافران به استان گیلان می آیند به گونه ای که اگر 5 مقصد گردشگری در کل کشور وجود داشته باشد گیلان یکی از آنهاست. وی افزود: متاسفانه سیاست گذاری های لازم برای تهیه زیرساختهای مناسب برای گردشگران وجود ندارد. البته شاید مسوولین استانی هم دنبال بهتر شدن فضا هستند اما توقع ما از مسوولین کشوری این است که بودجه و امکانات کافی را با توجه به حجم گردشگران در اختیار این استان قرار دهند.

۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار