در جاده های استان کردستان هر روز حادثه ای ناگوار روی می دهد

نماینده استان کردستان در شورای عالی استان ها گفت: متأسفانه هر روز شاهد تصادفات در جاده های مرگ استان هستیم که اکثر تصادفات منجر به فوت می شود.

نماینده استان کردستان در شورای عالی استان ها: مهم‌ترین معضل کردستان، بیکاری جوانان است
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها: رد طرح اصلاح ماده 32 قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای شهر و روستا
نماینده استان کردستان در شورای عالی استان ها عنوان کرد: راه آهن غرب کشور، آرزویی با عمر 18 ساله

مهم‌ترین معضل کردستان، بیکاری جوانان است

نماینده استان کردستان در شورای عالی استان ها گفت: مهم‌ترین معضل کردستان، بیکاری جوانان و وضعیت اشتغال است. صنایع و کارخانجات در استان کم است و آن‌هایی هم که وجود دارد، مشکلات بسیاری دارند و این در حالی است که حدود ۴۰ هزار نفر به کولبری مشغول هستند.

۱۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۸

رد طرح اصلاح ماده 32 قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای شهر و روستا

محمدخانی گفت: طرح اصلاح ماده 32 قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای شهر و روستا به دلیل اینکه از لحاظ شکلی دچار مشکل است، در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها رد شد.

۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

راه آهن غرب کشور، آرزویی با عمر 18 ساله

نماینده استان کردستان در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه راه آهن سنندج- همدان از دغدغه‌های مهم مردم استان کردستان بوده و از دیرباز بخشی از مطالبات مردم و مسئولان استان بوده است، گفت: تکمیل راه آهن غرب نیازمند اعتبار ویژه است.

۱۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳

بررسی طرح‌ اصلاح آیین‌نامه اجرایی شوراهای فرادست در کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی

محمدخانی گفت: طرح‌ اصلاح آیین‌نامه اجرایی شورای عالی استان‌ها، شوراهای استان و شوراهای شهرستان در کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی بررسی شد.

۱۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب