سدهای کوثر و چم‌شیر، نفع چندانی برای مردم کهگیلویه و بویراحمد ندارند

عاملی مقدم گفت: سدهای کوثر و چم‌شیر در خروجی استان قرار گرفته و چندان نفعی برای مردم کهگیلویه و بویراحمد ندارند.

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها: وضعیت گچساران، زیبنده نام دومین شهر نفت‌خیز کشور نیست/ سهم نیروهای بومی پتروشیمی گچساران باید افزایش یابد
نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها خواستار شد: انجام اقدامات حمایتی در راستای حفظ جنگل ها و مراتع
نماینده استان کهگیلویه و بویر احمد در شورای عالی استان‌ها: کهگیلویه و بویر احمد با وجود ثروت خدادادی بی‌شمار، از محروم‌ترین استان‌های کشور است

از ظرفیت پیست اسکی کاکان یاسوج، استفاده بهینه نمی شود

دیدار گفت: پیست اسکی کاکان در فاصله ۱۵ کیلومتری از شهر یاسوج، همه ساله میزبان گردشگرانی است که از دور و نزدیک عازم منطقه می‌شوند، اما ضعف زیرساختی در این پیست همواره دلسرد کننده بوده و تفریحات به تیوب سواری تقلیل یافته است.

۰۹:۵۰ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۲

کهگیلویه و بویراحمد از لحاظ راه‌های مواصلاتی با مشکلات بسیاری مواجه است

دیدار گفت: کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ جاده های روستایی و مواصلاتی با مشکلات بسیار زیادی مواجه است و دسترسی مردم به مرکز استان و استان های مجاور علی رغم اینکه در مسیر شمال _جنوب و شرق _ غرب قرار دارند، بسیار سخت است.

۰۹:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱

وضعیت گچساران، زیبنده بام نفتی ایران نیست/ مسئولان غیربومی، نیروهای بومی را به حاشیه برده‌اند

عاملی مقدم با بیان اینکه شرایط گچساران، زیبنده دومین شهر نفت‌خیز ایران نیست، گفت: قرار بود ۷۰ درصد نیروهای پتروشیمی گچساران بومی باشند اما مردم به ۵۰ درصد هم راضی هستند که همان هم اتفاق نیفتاده است.

۱۰:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۱

توسعه بوم‌گردی، موجب مهاجرت معکوس از شهر به روستا می‌شود

دیدار گفت: وسعه زیرساخت‌های گردشگری در روستاهای هدف گردشگری موجب مهاجرت معکوس از شهر به روستا نیز می‌شود و شاهد رونق‌گیری روستاها و زیست بر این محور هستیم و می‌تواند راهی رو به فردای پر رونق در اقتصاد استان‌ باشد.

۱۲:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

عدم وجود فرصت‌های شغلی مناسب، موجب مهاجرت نخبگان کهگیلویه و بویراحمد به شهرهای بزرگ‌تر می‌شود

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها گفت: فضای کارآفرینی در کهگیلویه و بویراحمد به صورت کامل توسعه یافته نیست، همین موضوع سبب می‌شود که فارغ التحصیلان و نخبگان استان مجبور به مهاجرت به شهرهای بزرگتر شوند.

۰۹:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

انجام اقدامات حمایتی در راستای حفظ جنگل ها و مراتع

دیدار خواستار حمایت کامل مسئولان از جنگل‌ها و مراتع شد و خاطرنشان ساخت: این حمایت شامل توسعه کشاورزی پایدار، کاهش فعالیت‌های صنعتی در مناطق حساس، تأمین منابع مالی برای مدیریت و حفظ جنگل‌ها و غیره می‌شوند.

۱۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۶
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب