عشایر می‌توانند در امنیت غذایی کشور نقش ویژه‌ای داشته باشند

آذریان با اشاره به کاهش تولید محصولات دامی به دلیل خشکسالی و کاهش خوراک دام گفت: عشایر به دلیل سبک زندگی خود و تولید محصولات دامی می‌توانند در امنیت غذایی کشور نقش ویژه‌ای داشته باشند.

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها: زمین لرزه سی سخت به 3000 واحد مسکونی آسیب زده است
نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها: با فرا رسیدن فصول سرد آتش‌سوزی جنگل‌ها از یاد رفته و تامین امکانات فراموش می شود
به مناسب روز ملی روستا و عشایر بررسی شد از دلایل مهاجرت روستائیان به شهرها تا ضرورت رفع معضلات و مشکلات عشایر برای شکوفایی بخش تولید

با فرا رسیدن فصول سرد آتش‌سوزی جنگل‌ها از یاد رفته و تامین امکانات فراموش می شود

عاملی مقدم با بیان اینکه با فرا رسیدن فصل سرد آتش سوزی جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد فراموش می شود گفت: در فصول سرد آتش سوزی ها فراموش شده و تامین امکانات از یادها میرود و ما در فصول گرم سال دوباره درگیر آتش سوزی جنگل ها می شویم.

۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

از دلایل مهاجرت روستائیان به شهرها تا ضرورت رفع معضلات و مشکلات عشایر برای شکوفایی بخش تولید

در سالهای اخیر شاهد رشد مهاجرت روستائیان به شهرها بوده و همین امر باعث شده است روستاها به عنوان اولین زیستگاه های انسانی این روزها خالی از سکنه شده و قدرت مولد بودن خویش را از دست بدهند.

۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

🎬سازمان شهرداری ها و دهیاری ها به شهرهای زیر 100 هزار نفر توجه کند

مسعود ظفری شهردار شهر دوگنبدان با بیان اینکه بیشتر توجه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به شهرهای زیر 50 هزار نفر جمعیت است ادامه داد: مهمترین دغدغه شهرداری دوگنبدان جلب توجه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به شهرهای زیر 100 هزار نفر است که امیدواریم با پیگیری شورای عالی استان‌ها این امر محقق شود.

۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
سامانه ثبت تخلفات