سدهای کوثر و چم‌شیر، نفع چندانی برای مردم کهگیلویه و بویراحمد ندارند

عاملی مقدم گفت: سدهای کوثر و چم‌شیر در خروجی استان قرار گرفته و چندان نفعی برای مردم کهگیلویه و بویراحمد ندارند.

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها: وضعیت گچساران، زیبنده نام دومین شهر نفت‌خیز کشور نیست/ سهم نیروهای بومی پتروشیمی گچساران باید افزایش یابد
نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها خواستار شد: انجام اقدامات حمایتی در راستای حفظ جنگل ها و مراتع
نماینده استان کهگیلویه و بویر احمد در شورای عالی استان‌ها: کهگیلویه و بویر احمد با وجود ثروت خدادادی بی‌شمار، از محروم‌ترین استان‌های کشور است

انجام اقدامات حمایتی در راستای حفظ جنگل ها و مراتع

دیدار خواستار حمایت کامل مسئولان از جنگل‌ها و مراتع شد و خاطرنشان ساخت: این حمایت شامل توسعه کشاورزی پایدار، کاهش فعالیت‌های صنعتی در مناطق حساس، تأمین منابع مالی برای مدیریت و حفظ جنگل‌ها و غیره می‌شوند.

۱۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۶

کهگیلویه و بویر احمد با وجود ثروت خدادادی بی‌شمار، از محروم‌ترین استان‌های کشور است

عاملی مقدم با اشاره به منابع انرژی فراوان در استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: استان ما دارای منابع انرژی چشمگیری است اما تاکنون از چنگال محرومیت رها نشده است و امیدواریم سفر رئیس جمهور آغاز توسعه این استان باشد.

۱۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۵

کمبود بیمارستان، از مشکلات اساسی بهداشت و درمان استان است

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها گفت:  یکی از مشکلات اساسی استان در حوزه بهداشت و درمان، کمبود بیمارستان در برخی شهرستان ها و نبود اعتبار برای پیشرفت بیمارستان های در حال ساخت است.

۱۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۴

هر چه شوراها کارآمدتر و دارای اختیارات بیشتر باشند، بار وظایف دولت سبک می شود

دیدار گفت: تعامل و همکاری بیشتر دستگاههای اجرایی و مسئولین با شوراها و اصلاح قوانین و افزایش اختیارات قانونی شوراها دو عنصر کلیدی در راستای ارتقای جایگاه شوراها است و در مجموع می توان گفت هر چه شوراها کارآمدتر و دارای اختیارات بیشتر باشند، بار دولت را سبک می کنند و این در نهایت به نفع مردم خواهد بود.

۱۱:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳

نگاه مثبتی که رئیس‌جمهور و وزیر کشور به شوراها دارند به استان‌ها هم تسری پیدا کند

عاملی مقدم گفت: متأسفانه صدای ما به جایی نمی‌رسد و امیدواریم نگاه مثبتی که رئیس‌جمهور و وزیر کشور دارند به استان‌ها هم تسری پیدا کند و اقدامات خوبی که در دوره فعلی شوراها مانند تعامل مثبت و مفید با قوای سه‌گانه، شاهد آن هستیم، ادامه پیدا کرده و به نقطه مطلوب برسد.

۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۶

هموطنان با سفر به کهگیلویه و بویراحمد، خستگی یک سال فعالیت را از تن خود بیرون کنند

دیدار گفت: هموطنان عزیز ما با سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن استفاده از جاذبه های کم نظیر گردشگری و طبیعی این منطقه، خستگی یک سال کار و تلاش را به در کنند و برای فعالیت در سال جدید با روحیه بهتر خود را آماده کنند.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷

کهگیلویه و بویراحمد در بحث بزرگراه و راه های اصلی و فرعی در پایین ترین شاخص توسعه قرار دارد

دیدار گفت: در بحث بزرگراه و راه های اصلی و فرعی در پائین ترین شاخص توسعه قرار داریم. تبدیل دو راه اصلی پاتاوه- دهدشت و بابامیدان-یاسوج-سمیرم به بزرگراه و آزاد راه مهمترین خواسته مردم کهگیلویه و بویراحمد از دولت در حوزه راه است.

۱۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب