زمین لرزه سی سخت به 3000 واحد مسکونی آسیب زده است

آذریان با بیان اینکه در جریان این زمین لرزه به 3000 ساختمان آسیب وارد شده است گفت: از این میان نزدیک به 1000 واحد غیره قابل سکونت و بقیه واحدها نیاز به تعمیر و بهسازی دارند.

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها: با فرا رسیدن فصول سرد آتش‌سوزی جنگل‌ها از یاد رفته و تامین امکانات فراموش می شود
به مناسب روز ملی روستا و عشایر بررسی شد از دلایل مهاجرت روستائیان به شهرها تا ضرورت رفع معضلات و مشکلات عشایر برای شکوفایی بخش تولید
عضو شورای عالی استان ها تأکید کرد کوتاهی ستاد بازآفرینی شهری در اجرای 4 پروژه در شهر دهدشت

با فرا رسیدن فصول سرد آتش‌سوزی جنگل‌ها از یاد رفته و تامین امکانات فراموش می شود

عاملی مقدم با بیان اینکه با فرا رسیدن فصل سرد آتش سوزی جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد فراموش می شود گفت: در فصول سرد آتش سوزی ها فراموش شده و تامین امکانات از یادها میرود و ما در فصول گرم سال دوباره درگیر آتش سوزی جنگل ها می شویم.

۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

از دلایل مهاجرت روستائیان به شهرها تا ضرورت رفع معضلات و مشکلات عشایر برای شکوفایی بخش تولید

در سالهای اخیر شاهد رشد مهاجرت روستائیان به شهرها بوده و همین امر باعث شده است روستاها به عنوان اولین زیستگاه های انسانی این روزها خالی از سکنه شده و قدرت مولد بودن خویش را از دست بدهند.

۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

🎬سازمان شهرداری ها و دهیاری ها به شهرهای زیر 100 هزار نفر توجه کند

مسعود ظفری شهردار شهر دوگنبدان با بیان اینکه بیشتر توجه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به شهرهای زیر 50 هزار نفر جمعیت است ادامه داد: مهمترین دغدغه شهرداری دوگنبدان جلب توجه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به شهرهای زیر 100 هزار نفر است که امیدواریم با پیگیری شورای عالی استان‌ها این امر محقق شود.

۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲

ضرورت تدوین تفاهم نامه مشترک میان شورای عالی استانها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

علیرضا احمدی و ذبیح الله خدائیان در نشستی صمیمی به منظور بررسی راهکارهای همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر ضرورت تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک تاکید کردند.

۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
سامانه ثبت تخلفات
آخرین اخبار