سهم خراسان شمالی از اعتبارات منابع ملی بسیار پایین است

مغروری با بیان اینکه استان خراسان شمالی ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های مختلف اقتصادی دارد گفت: متاسفانه سهم این استان از اعتبارات ملی بسیار اندک است.

نماینده خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها: توسعه صنایع تبدیلی کشاورزی، به توسعه اقتصاد خراسان شمالی کمک می‌کند
نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها: خراسان شمالی از ضعف زیرساخت‌های اساسی رنج می‌برد / خشکسالی سبب افزایش بیکاری شده است
عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها: با گذشت یک دهه از طرح مفهوم مدیریت شهری تاکنون اقدام مهمی در این حوزه انجام نشده است

بودجه 1.6 هزار میلیارد تومانی شهرداری بجنورد تصویب شد

مغروری با اشاره به بودجه پیشنهادی یک و شش دهم همت شهرداری بجنورد و سازمان‌‌های تابعه درسال 1403 گفت: این بودجه پیشنهادی با حدود۵۶۰ میلیارد تومان در هزینه‌‌های جاری و ۱۰۵۰ میلیارد تومان در هزینه‌‌های عمرانی تنظیم شده است که 35 درصد به صورت جاری و 65 درصد عمرانی است.

۱۴:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸

باید برنامه مدونی برای شناسایی و هویت سنجی مهاجران غیرقانونی داشته باشیم

مغروری با اشاره به ورود روزانه تعداد زیادی مهاجر غیر قانونی به کشور گفت: ورود بی ضابطه این حجم از مهاجر غیرقانونی‌ می‌تواند تهدید امنیتی برای کشور باشد و باید برنامه مدونی برای شناسایی این افراد تدوین و اجرا شود.

۰۸:۴۹ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۴

8 هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال برای بودجه شهرداری بجنورد در سال جاری تصویب شد

مغروری با بیان اینکه بودجه شهرداری مرکز استان به مبلغ حدود ۶۷۰ میلیارد ریال اصلاح شد، گفت: اعتبار مصوب شهرداری بجنورد برای سال جاری، 8 هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال است ۳۹ درصد به هزینه‌های جاری و پنج هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال معادل ۶۱ درصد به هزینه‌های عمرانی اختصاص می‌یابد.

۱۰:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱

تدوین سند چشم انداز 20 ساله و برنامه راهبردی و عملیاتی شهر بجنورد برای نخستین بار

مغروری گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی و پایش وضع موجود شهر و تصویب اجرای این طرح در کمیسیون برنامه و بودجه، سند راهبردی و عملیاتی شهر و شهرداری بجنورد در برنامه در قالب یک برنامه میان مدت و چشم نداز بیست ساله در حال تدوین است.

۱۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۶

خراسان شمالی از ضعف زیرساخت‌های اساسی رنج می‌برد / خشکسالی سبب افزایش بیکاری شده است

کریمی با اشاره به مشکلات استان خراسان شمالی گفت: این استان از بدو تاسیس تاکنون با مشکلات جدی روبه‌رو بوده است و اکنون نیز با افزایش خشکسالی مردم روزبه‌روز فقیرتر و بیکارتر می‌شوند.

۱۴:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۳

با گذشت یک دهه از طرح مفهوم مدیریت شهری تاکنون اقدام مهمی در این حوزه انجام نشده است

مغروری با بیان اینکه لایحه مدیریت یکپارچه شهری می‌تواند فرصت بی‌نظیری در اختیار مدیریت کشور قرار دهد گفت: متاسفانه با گذشت بیش از یک دهه از ورود مفاهیم مدیریت یکپارچه شهری به ادبیات کشور تاکنون اقدام موثری در این حوزه صورت نگرفته است.

۰۹:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۱
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب