سهم خراسان شمالی از اعتبارات منابع ملی بسیار پایین است

مغروری با بیان اینکه استان خراسان شمالی ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های مختلف اقتصادی دارد گفت: متاسفانه سهم این استان از اعتبارات ملی بسیار اندک است.

نماینده خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها: توسعه صنایع تبدیلی کشاورزی، به توسعه اقتصاد خراسان شمالی کمک می‌کند
نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها: خراسان شمالی از ضعف زیرساخت‌های اساسی رنج می‌برد / خشکسالی سبب افزایش بیکاری شده است
عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها: با گذشت یک دهه از طرح مفهوم مدیریت شهری تاکنون اقدام مهمی در این حوزه انجام نشده است

تدوین سند چشم انداز 20 ساله و برنامه راهبردی و عملیاتی شهر بجنورد برای نخستین بار

مغروری گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی و پایش وضع موجود شهر و تصویب اجرای این طرح در کمیسیون برنامه و بودجه، سند راهبردی و عملیاتی شهر و شهرداری بجنورد در برنامه در قالب یک برنامه میان مدت و چشم نداز بیست ساله در حال تدوین است.

۱۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۶

خراسان شمالی از ضعف زیرساخت‌های اساسی رنج می‌برد / خشکسالی سبب افزایش بیکاری شده است

کریمی با اشاره به مشکلات استان خراسان شمالی گفت: این استان از بدو تاسیس تاکنون با مشکلات جدی روبه‌رو بوده است و اکنون نیز با افزایش خشکسالی مردم روزبه‌روز فقیرتر و بیکارتر می‌شوند.

۱۴:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۳

با گذشت یک دهه از طرح مفهوم مدیریت شهری تاکنون اقدام مهمی در این حوزه انجام نشده است

مغروری با بیان اینکه لایحه مدیریت یکپارچه شهری می‌تواند فرصت بی‌نظیری در اختیار مدیریت کشور قرار دهد گفت: متاسفانه با گذشت بیش از یک دهه از ورود مفاهیم مدیریت یکپارچه شهری به ادبیات کشور تاکنون اقدام موثری در این حوزه صورت نگرفته است.

۰۹:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۱

تدوین و تصویب لایحه درآمد شهرداری‌ها فرصت ارزشمندی برای توانمندسازی مدیریت شهری است

مغروری با بیان اینکه در سال‌های اخیر رویکرد قانون‌گذار بر ضرورت تحقق مدیریت یکپارچه شهری است گفت: تهیه و تدوین و تصویب لایحه درآمد شهرداری‌ها فرصتی بسیار ارزشمند برای توانمندسازی مدیریت شهری است.

۱۵:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۳
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب