ارتقاء درجه شهرداری بجنورد؛ فرصتی برای ارائه خدمات بیشتر به شهروندان

مغروری با اشاره به ارتقاءدرجه شهرداری بجنورد به 11 گفت: این ارتقاء درجه سبب افزایش بودجه و در نهایت موجب ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان می‌شود.

نماینده خراسان شمالی در شورای عالی استان ها عنوان کرد: قانون درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها نقطه عطف حمایت مجلس و دولت از مدیریت شهری و روستایی
ضرغامی در واکنش به مطالبه عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها: سفر استانی بنده در ایام هفته دولت سهم خراسان شمالی خواهد بود
عضو هیأت رییسه شورای عالی استان ها: عدم تدوین قوانین در راستای عمل به قانون اساسی دلیل اصلی ارائه طرح های چالش بر انگیز است

قانون درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها نقطه عطف حمایت مجلس و دولت از مدیریت شهری و روستایی

نماینده خراسان شمالی در شورای عالی استان ها گفت:تصویب و ابلاغ قانون درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها نقطه عطفی در حمایت مجلس و دولت از مدیریت شهری و روستایی و شناسایی درآمدهای پایدار برای شهرداری ها و دهیاری ها است.

۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴

سفر استانی بنده در ایام هفته دولت سهم خراسان شمالی خواهد بود

عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها از عدم حضور ضرغامی در استان خراسان شمالی گلایه کرد و آن را از مطالبات و دعدغه های مردم مطرح کرد. گفتنی است در پایان نطق مغروری، مهندس ضرغامی عنوان کرد: سفر استانی بنده در ایام هفته دولت سهم خراسان شمالی خواهد بود.

۱۵:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

عدم تدوین قوانین در راستای عمل به قانون اساسی دلیل اصلی ارائه طرح های چالش بر انگیز است

عضو هیأت رییسه شورای عالی استان ها درخصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: تضعیف شوراها در قالب این طرح؛ تضعیف مردمسالاری دینی و عدالت اجتماعی است. 

۱۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۵

دردسرهای خودروهای حامل سوخت قاچاق در خراسان جنوبی/ وزارت نفت پیگیری کند

نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها با بیان اینکه تردد خودروهای حامل سوخت قاچاق در استان باعث تصادفات و صف های طولانی شده است، گفت: از وزارت نفت خواهشمندیم به این موضوع ورود و مشکلات را بررسی کند.

۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۰

نبود برنامه راهبردی سبب اجرای سلیقه ای طرح ها در بجنورد شده است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: نبود برنامه راهبردی و نبود ارتباط برنامه های بلند مدت با کوتاه مدت سبب بروز کاستی ها و چالش های فراوانی در برنامه های شهرداری و اجرای سلیقه ای طرح ها شده است.

۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۸

خراسان شمالی با ۳۰۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور همسایه از داشتن یک گذرگاه و بازارچه مرزی محروم است

مغروری با بیان اینکه خراسان شمالی با ۳۰۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور همسایه از داشتن یک گذرگاه و بازارچه مرزی محروم است گفت: این استان با وجود ثروت و ظرفیت بی‌شمار جزو استان‌های محروم کشور است.

۱۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۶

نبود برنامه راهبردی سبب اجرای سلیقه‌ای طرح ها در بجنورد شده است 

نماینده خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها گفت: نبود برنامه راهبردی و نبود ارتباط برنامه های بلند مدت با کوتاه مدت سبب بروز کاستی ها و چالش های فراوانی در برنامه های شهرداری و اجرای سلیقه ای طرح ها شده است. 

۰۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب