تصویب 2 طرح در جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها

نجفی با اشاره به بررسی طرح‌های در دستورکار کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها گفت: در این جلسه 5 طرح مورد بررسی قرار گرفت که نهایتا 2 طرح به تصویب رسید.

هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند
در نشست مشترک کمیسون‌های سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی با کمیسیون معماری و شهرسازی: ادامه بررسی طرح قانون مدیریت یکپارچه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کشور
در جلسه مشترک کمیسیون‌های معماری و شهرسازی و سلامت، محیط زیست،خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها صورت گرفت: تصویب طرح عناوین پیشنهادی عوارض و بهای خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای سال 1403

تصویب طرح عناوین پیشنهادی عوارض و بهای خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای سال 1403

جلسه مشترک کمیسیون‌های معماری و شهرسازی و سلامت، محیط زیست،خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها برای بررسی طرح‌های در دستور کار به ریاست مشترک احمد صادقی و هاشم بانشی برگزار شد.

۱۳:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۷

طرح الحاق (1) بند و (3) تبصره به ماده 30 قانون شوراها تصویب شد

ناصری با بیان اینکه کمیسیون معماری، شهرسازی و توسعه روستایی شورای عالی استان‌ها با 3 طرح در دستورکار آغاز شد گفت: الحاق (1) بند و (3) تبصره به ماده 30 قانون وظایف، تشکیلات و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران یکی از این طرح‌ها بود که کلیات آن به تصویب رسید.

۱۴:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۴

بررسی 2 طرح در نشست کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها

ناصری گفت: اصلاح ماده ۶ و ۷ قانون تشکیل و وظایف شورای امنیت کشور و بررسی پیشنهاد وزارت کشور در خصوص اصلاحیه ماده ۹۹ قانون شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در جلسه امروز کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها بررسی شد.

۱۳:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب