استان خراسان رضوی در زمینه راه‌های ارتباطی وضعیت مناسبی ندارد

‌اله‌یاری با بیان اینکه استان خراسان رضوی در زمینه راه‌های ارتباطی وضعیت مناسبی ندارد گفت: بسیاری از راه‌های ما از جمله این پروژه‌ها راه تربت حیدریه به خواف نیمه کار مانده است و راه‌ها موجود نیز به درستی نگهداری نمی شوند.

۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹

راه نجات مشاغل مرتبط با گردشگری حمایت دولتی است نه آزاد کردن مسافرت مردم

اله یاری با بیان اینکه آزاد کردن مسافرت‌های نوروزی می تواند به قیمت جان مردم تمام شود تصریح کرد: بهترین راه برای حمایت از مشاغل مرتبط با گردشگری که در دوره شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند یارانه و حمایت دولتی است نه آزادکردن مسافرت‌های نوروزی.

۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۸

مشارکت جویی مبنای تبدیل شهرنشین به شهروند است

اله یاری با بیان اینکه بنای مشارکت دارای زیر پایه حق و تکلیف است، گفت: مشارکت نقش اساسی و تعیین کننده در هویت‌یابی فرد در ارتباط با جمع دارد مبنای تبدیل فرد به شهروند مشارکت است که باید وظایف خود را قبول کند زیرا که شهروندی مفهوم بسیار وسیع‌تر از شهرنشینی دارد.

۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۶

باوجود تولید 80 درصد زعفران جهان سیاست گذار نیستیم / هنوز بخش عمده ای از زعفران فله ای صادر‌ می‌شود

اله یاری با بیان اینکه زعفران محصول استراتژیک و ارز آوری برای کشور محسوب‌ می‌شود گفت: با وجود تولید 80 درصد زعفران دنیا برنامه ریزی درستی در این زمینه نداریم و محصولات پایین تر از قیمت جهانی صادر‌ می‌شوند.

۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

ایجاد درآمد پایدار با استفاده از دانش بومی و تکنولوژی روز به توسعه روستاها کمک می کند

اله‌یاری با تبریک روز روستا و عشایر گفت: آنچه امروز می‌تواند روستاهای استان خراسان رضوی را به درجه قابل قبولی از ارتقاء و توسعه برساند، ایجاد درآمد پایدار با استفاده از دانش بومی و تلفیق آن با تکنولوژی روز است.

۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب
اخبار برگزیده