نزدیک به 80 درصد روستاهای استان فارس با تانکر آبرسانی می‌شود

احمدی با بیان اینکه 80 درصد روستاهای این استان با تانکر آبرسانی می‌شود تصریح کرد: این یک مشکل عمده برای استان است چرا که ما نه تنها برای کشاورزی آب نداریم بلکه در تامین آب آشامیدنی مردم هم که یک حق برای زندگی است با مشکل مواجه هستیم.

۱۳:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۱

دولت کشاوزران را در دست دلالان رها کرده است

احمدی با اشاره به وضعیت نابسامان کشاورزی در کشور گفت: دولت کشاورزان را در دست دلالان رها کرده است و بیشترین سود حاصل از تولید محصولات کشاورزی به جیب دلالان می رود.

۱۴:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۵

افزایش قیمت شن و ماسه به اقتصاد شهرداری ها ضربه زده است/ تاخیر 15 ساله در احداث جاده ۳۳ کیلومتری فراشبند به فیروز آباد

احمدی با بیان اینکه در طول 10 ماه سه بار اجازه گران شدن شن و ماسه را به کارخانه‌داران تولید شن و ماسه داده شده است افزود: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و سایر نهادهایی که به صورت خودگردان بودجه عمرانی خود را تامین می‌کنند از این تصمیمات متضرر می‌شوند.

۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰

قانون حفظ و نگهداری رودخانه‌ها و مسیل‌ها مانع از لایروبی رودخانه‌هاست

احمدی با بیان اینکه قانون حفظ و نگهداری رودخانه‌ها و مسیل‌ها مانع از لایروبی رودخانه‌هاست گفت: اداره منابع آب به دلیل در اختیار نداشتن ابزار لازم برای لایروبی رودخانه‌ها به سایر دستگاه‌ها از جمله شهرداری هم اجازه ورود به این مسئله را نمی‌دهد.

۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹

طبق قانون دولت باید لایحه بودجه را برای بررسی به شورای عالی استان‌ها ارسال کند

احمدی با بیان اینکه اعلام نظرات اصلاحی در مورد بودجه از اختیارات قانونی شورای عالی استان‌هاست گفت: دولت باید پیش از تصویب، پیش‌نویس لایحه بودجه را برای کسب نظرات اصلاحی در اختیار شورای عالی استان‌ها ارسال قرار دهد.

۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

شوراهای اسلامی معتمدین مردم هستند

محمد احمدی گفت: شوراهای اسلامی معتمدین مردم هستند. مردم امید دارند که از نزدیکترین راه دسترسی، مشکلات و معضلات شهرها و روستاهای خود را به سمع و نظر مسئولین برسانند.

۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب