آسیب‌شناسی شورای اسلامی دوره پنجم در دستور کار مرکز پژوهش‌های شورای عالی استان‌ها قرار گیرد

دشتی مطلق با بیان اینکه آسیب‌شناسی شورای اسلامی دوره پنجم در دستور کار مرکز پژوهش‌های شورای عالی استان‌ها قرار گیرد گفت: لازم است به منظور ارائه الگوی مناسب به منتخبین دوره ششم، فعالیت شوراهای پنجم در سطح کشور، چالش‌های موجود، موانع و فرصت‌ها به صورت جدی آسیب شناسی شود.

۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۳

ساخت مجتمع خوابگاهی در منطقه حفاظت شده نای بند غیرقانونی است / 90 درصد پروژه پیشرفت داشته است

دشتی مطلق با بیان اینکه‌ پروژه ساخت مجتمع خوابگاهی شرکت پتروشیمی آریاساسول در منطقه حفاظت شده نای‌بند 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است گفت: برای جلوگیری از ساخت مجتمع خوابگاهی آریاساسول در منطقه حفاظت شده نای‌بند دیر شده است.

۱۴:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۲

خلیج همیشه فارس آن غیرقابل انکارترین سند هویتی در جهان است

دشتی مطلق ضمن تبریک روز ملی خلیج فارس گفت: روز ملی خلیج فارس امتداد هویت تاریخی و تمدن دیرپای ایران زمین است. تمدنی که بر شالوده مستحکم فرهنگ و هنر بنیان نهاده شده تا خلیج نیلگون همیشه فارس آن غیرقابل انکارترین سند هویتی در جهان باشد.

۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

مصدومیت چند نفر و خسارت جزئی به خانه‌های روستایی در زمین لرزه بندر گناوه

دشتی مطلق با اشاره به زلزله 5.9 دهم ریشتری صبح امروز (یکشنبه) در بندر گناوه گفت: خوشبختانه خسارت جانی و مالی چندانی به مردم وارد نشده است و تعد اد معدودی زخمی شده و دیوار برخی از خانه‌های روستایی ترک برداشته است.

۱۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

تعامل صنعت و مردم به پیشبرد کارها کمک می کند

دشتی مطلق با بیان اینکه تعامل صنعت و مردم به پیشبرد کارها کمک می کند گفت: همانگونه که مردم میزبان خوبی برای صنعت بوده اند انتظار می رود صنعت نیز توجه جدی به مسائل زیست محیطی و مشکلات مردم داشته باشند.

۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸

پتانسیل ها و مشکلات استان بوشهر تشریح شد

فاطمی گفت: بوشهر یکی از استان هایی است که از نظر نفت، گاز، شیلات و معادن پتانسیل های زیادی دارد. استان می تواند با توجه به پتانسیل های موجود از نظر اشتغال و فعالیت های اقتصادی در رده نخست کشور قرار گیرد.

۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب