🎬 همکاری شورای عالی استان ها و مجلس می تواند به حل مشکلات مردم کمک کند

عزت الله اکبری تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری شورای عالی استان ها و مجلس شورای اسلامی می تواند بسیار موثر باشد. به این طریق که اعضای شوراها در شهرها و شهرستان ها و استان ها می توانند به نمایندگان مجلس در رفع مشکلات مردم از جمله کاهش بیکاری کمک زیادی کنند.

۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

هیچ کس نباید تخلف کند ولی نباید تخلف عده ای به همه تعمیم داده شود/ فعالیت شوراها با حقوق ناچیز!

سید علی آقامیری با بیان اینکه 126هزار عضو شورا در کشور و در دور افتاده ترین نقاط کشور فعالیت می کنند تصریح کرد: برفرض اینکه 100 عضو شورا نیز تخلف کرده اند؛ آیا منصفانه است که همه شوراها را دچار مشکل بدانیم!.

۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

🎬 ضروری است در انتقال آب فینسک به سمنان تجدید نظر شود

سید علی آقامیری نماینده استان مازندران در شورای عالی استانها درخصوص ماجرای ساخت سد فینسک و انتقال آب از مازندران به سمنان گفت: سرچشمه و منشأ رودخانه تجن و سد شهید رجایی که وظیفه آبیاری 52 هزار هکتار از اراضی مازندران را به عهده دارند سرچشمه فینسک است.ظاهرا پنهانی و غیراصولی مطالعاتی انجام شده تا برخی از آبهای سرچشمه فینسک را به استان سمنان منتقل کنند که این امر باعث کم آبی رودخانه تجن و بروز مشکلاتی برای اراضی کشاورزی مازندران می شود و باید در اجرای این طرح تجدید نظر شود.

۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳

تشریح جزئیات احداث پروژه های زباله سوز شمال کشور | انتقال زباله به منطقه چهاردانگه مشکلات زیادی ایجاد کرده است

آقامیری درباره رفع مشکلات زباله های شمال کشور گفت: 2 ایستگاه زباله و کارخانه زباله سوز در نظر گرفته شده است که اولی در نوشهر 200 تنی و دیگری 450 تنی در ساری است.

۱۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب
اخبار برگزیده