نماینده خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها: بودجه 1.6 هزار میلیارد تومانی شهرداری بجنورد تصویب شد
سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
مغروری

مغروری با اشاره به بودجه پیشنهادی یک و شش دهم همت شهرداری بجنورد و سازمان‌‌های تابعه درسال 1403 گفت: این بودجه پیشنهادی با حدود۵۶۰ میلیارد تومان در هزینه‌‌های جاری و ۱۰۵۰ میلیارد تومان در هزینه‌‌های عمرانی تنظیم شده است که 35 درصد به صورت جاری و 65 درصد عمرانی است.

یوسف مغروری نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد از بودجه پیشنهادی یک و شش دهم همت شهرداری بجنورد و سازمان‌‌های تابعه درسال 1403 خبر داد و گفت: این بودجه پیشنهادی با حدود۵۶۰ میلیارد تومان در هزینه‌‌های جاری و ۱۰۵۰ میلیارد تومان در هزینه‌‌های عمرانی تنظیم شده است که 35 درصد به صورت جاری و 65 درصد عمرانی است.

‌ وی اظهار داشت: بودجه سال آتی با رشد ۸۰ درصدی نسبت به سال ۱۴۰۲ پیشنهاد و تصویب شد.

‌ وی افزود: در بخش منابع و ردیف‌‌های درآمدی نزدیک به ۱۰۹۰ میلیارد از محل درآمدهای عمومی و ۲۸۰ میلیارد میلیارد از محل فروش دارایی‌های سرمایه‌ای و ۲۴۰ میلیارد تومان از محل داریی‌های مالی تامین خواهد شد.

عضو شورای عالی استان‌ها خاطر نشان کرد: ۳۲ میلیارد به حوزه کالبدی و شهرسازی، ۳۰۰ میلیارد به حوزه محیط زیست و خدمات شهری، ۱۷ میلیارد به بخش ایمنی و بحران، ۵۲۵ میلیارد به بخش حمل و نقل و ترافیک و ۶۶۰ میلیارد در بخش خدمات مدیریت ۴۳ میلیارد به حوزه فرهنگی و اجتماعی و ۳۳ میلیارد در جهت پرداخت بدهی‌‌های سنواتی قطعی شده اختصاص

‌ وی در ادامه افزود در بودجه سال آینده چهار پروژه شاخص در نظر گرفته شده است که شامل پروژه‌‌های راه اندازی شهربازی بجنورد، احداث پارکینگ طبقاتی، راه اندازی پارک شهر بازی در بابا امان و احداث تقاطع غیر هم‌سطح در میدان خرمشهر است.

‌مغروری در پایان بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد در سال 1403 را 2 میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد که پس از بحث و تبادل نظر بودجه شهرداری بجنورد و سازمان‌‌های تابعه به تصویب رسید.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی