فاجعه در سیستان و بلوچستان و بی تفاوتی مدیران کشوری و استانی / سهم 10 درصدی استان از آمار مبتلایان کرونا در کشور

نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها ضمن تشریح آخرین وضعیت همه گیری ویروس کرونا در استان سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت همه گیری ویروس کرونا و عدم دسترسی به آب آشامیدنی در این استان بسیار وخیم است و بر اساس آمار رسمی روزانه هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و 20 نفر جان خود را از دست‌ می‌دهند.

۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۲

احداث فرودگاه چابهار یک ضرورت است

گرگیج با بیان اینکه فرودگاه چابهار علاوه بر جنبه نقل و انتقال‌ می‌تواند اقتصاد چابهار را به اقتصاد ملی پیوند بزند گفت: در حال حاضر با توسعه راه‌های انتقال کالا و وجود رقبای جهانی نقل و انتقال ارزان یک مزیت محسوب‌ می‌شود و از آنجایی که چابهار به عنوان گلوگاه صادرات و واردات کالای ایران محسوب‌ می‌شود لازم است که با احداث فرودگاه حمل و نقل ارزان کالا را فراهم کنیم.

۱۴:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۱

هشتاد درصد مردم سیستان و بلوچستان جزو ۲ دهک پایین جامعه هستند

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها، ضمن تشریح دلایل و عامل‌ گرایش‌ جوانان این استان به مشاغل کاذب گفت: جوانان منطقه برای امرار معاش و از روی ناچاری و بیکاری دست به برخی از مشاغل می‌زنند و اگر زمینه‌های اشتغال‌زایی آنها در بخش‌هایی نظیر صیادی فراهم شود هرگز به سوی شغلی که جان‌شان را تهدید می‌کند، نخواهند رفت.

۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

پرداخت حق‌آبه محیط‌زیست از سد زیردان و پیشین به حل مشکل گردوخاک سیستان‌وبلوچستان کمک می‌کند

گرگیج با اشاره به ضرورت پرداخت حق آبه محیط زیست استان سیستان‌وبلوچستان از سد زیردان و پیشین برای رفع مشکل گردوخاک گفت: این استان سالهاست دچار خشک سالی شده و پوشش گیاهی آن از بین رفته است.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

دولت برای حفظ جایگاه ژئوپلیتیک کشور ناگزیر از توسعه چابهار است

گرگیج با بیان اینکه ایران دارای یک ظرفیت ژئوپلیتیک در خلیج فارس، دریای عمان و اقیانوس هند است گفت: اگر بندر چابهار توسعه نیابد ما برای همیشه این جایگاه ژئوپلیتیک و اقتصادی خود را از دست خواهیم داد.

۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب