تبدیل وضعیت 11 شهر خوزستان به رنگ قرمز / ویروس کرونا در خوزستان یکه تازی می کند

موسوی زاده با بیان اینکه 11 شهر استان خوزستان وضعیت قرمز دارند گفت: همه گیری ویروس کرونا در استان خوزستان شدت یافته و تمام بیمارستان ها با ظرفیت کامل درگیر مداوای بیماران مبتلا هستند.

۱۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

از حاشیه نشینی تا فاضلاب و بیکاری تمام رنجی است که بر اهواز تحمیل می شود

نماینده خوزستان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه جمعیت ۴۰۰ هزار نفری حاشیه شهر اهواز فاقد امکانات لازم و شرایط معمول زندگی شهری هستند، گفت: این مناطق که یک سوم جمعیت اهواز را دربرمی‌گیرند، از داشتن هرگونه امکانات عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی محروم‌اند.

۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

دستگاه قضایی و سازمان بازرسی کل کشور به مشکلات استان خوزستان ورود کنند

نماینده خوزستان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه خوزستان گرفتار مشکلات مدیریتی و تصمیمات غیرکارشناسی از سال‌های گذشته است، گفت: رئیس قوه قضاییه و سازمان بازرسی کل کشور به مشکلات ریشه دار و اساسی خوزستان ورود کنند.

۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

انتخاب رئیس شورای عالی استان ها با رای بالا نشان دهنده رضایت از عملکرد اوست

موسوی زاده با اشاره به رای بالای اعضای شورای عالی استان ها به رئیس شورای عالی استان ها گفت: این انتخاب با این میزان رای حکایت از رضایت اکثریت اعضا از عملکرد شش ماهه جناب دکتر احمدی در منصب ریاست شورا دارد.

۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵

آزادسازی شهر رُفَیْع نماد پیروزی ملت در دفاع از کیان و تمامیت اراضی ایران اسلامی بود

سیلاوی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی شهر رُفَیْع شهرستان دشت آزادگان گفت: آزادسازی شهر مرزی و مقاوم رُفَیْع اوج خداباوری و نماد ایثار و پیروزی ملت در دفاع از کیان و تمامیت اراضی ایران اسلامی بود.

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

نیروهای شهرداری و آبفا در حال تخلیه آب از سطح شهر اهواز هستند

موسوی زاده با اشاره به آخرین وضعیت آبگرفتگی معابر چند شهر در استان خوزستان گفت: از آنجایی که شبکه فاضلاب شهر اهواز توان تخلیه آب را ندارد نیروهای شهرداری و آبفا در حال تخلیه آب از سطح شهر‌‌ها هستند.

۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب