مردم سیستان و بلوچستان 500 سال پیش از مردم امروز زندگی بهتری داشتند / اطلاعات درستی به وزیر بهداشت نمی‌رسد

سارانی با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان 500 سال پیش بهتر از مردم اکنون زندگی می‌کردند گفت: آنموقع اگر برق نبود لااقل آب بود، هوا خنک تر بود و ویروس کرونا هم نبود. آنموقع اگر وسیله نقلیه نبود لااقل کشاورزی رونق داشت و مردم وابسته شهرها و روستاهای دیگر نبودند. می‌توانستند زندگی خودشان را تامین کنند.

۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۵

🎬 رکن چهارم در سیستان و بلوچستان

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه جمعه 24 بهمن ماه از شبکه شما پخش شده است.

۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵

نبود کارخانه و کارگاه تولیدی در سیستان و بلوچستان/ خشکسالی رونق کشاورزی را از بین برده است

عزیز سارانی تنها راه امرار معاش مردم سیستان بلوچستان را کشاورزی عنوان کرد و گفت: متاسفانه در طول دو دهه اخیر خشکسالی باعث شده تا کشاورزی هم مانند گذشته رونقی نداشته باشد.

۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

🎬 نبود کارخانه و کارگاه تولیدی در سیستان و بلوچستان/ خشکسالی رونق کشاورزی را از بین برده است

عزیز سارانی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استانها با اشاره به مشکلات و محرومیت های موجود در استان سیستان و بلوچستان گفت: این استان یکی از استانهای محروم کشور است که هیچ کارخانه و کارگاه تولیدی در آن وجود ندارد. وی ادامه داد: امرار معاش مردم در این استان براساس کشاورزی است که متاسفانه در طول دو دهه اخیر هم خشکسالی باعث شده تا کشاورزی هم مانند گذشته رونقی نداشته باشد. نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استانها به حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در اجلاس اخیر شورای عالی استانها اشاره کرد و گفت: امیدواریم ثمره حضور ایشان منجر به رفع محرومیت های استانهای کشور علی الخصوص استان سیستان و بلوچستان شود.

۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب