🎬 سیزدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «رکن چهارم»

برنامه تلویزیونی رکن چهارم با هدف بررسی عملکرد شوراهای اسلامی سراسر کشور در ادوار گذشته و انتخابات پیش روی شوراهای شهر و روستا با حضور دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان ها به مناسبت روز ملی شوراها شامگاه پنجشنبه 9 اردیبهشت ماه از شبکه شما پخش شده است.

۱۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

🎬 رکن چهارم در «فارس»

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان فارس مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه شنبه 14 فروردین ماه از شبکه شما پخش شده است.

۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

نتوانستیم از ظرفیت قانون اساسی برای رفع تبعیض به درستی استفاده کنیم

موسوی با بیان اینکه در 3 بند از اصل سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی به رفع تبعیض و اجرای عدالت اشاره شده و این ماموریت مهم را بر عهده شورای عالی استان‌ها گذاشته است اما ما نتوانستیم این ظرفیت را به درستی پیاده کنیم.

۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۴

درخواست تعطیلی یک هفته ای شهر شیراز

موسوی با بیان اینکه تعطیلی مترو و اتوبوس در شرایط کنونی ضرورت بود، ادامه داد: مترو و اتوبوس تعطیل شد اما وضعیت کسانیکه برای رفتن به سر کار، باید از وسیله عمومی استفاده کنند و امکان تردد با تاکسی را هم ندارند، چه می‌شود.

۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴

برگزاری آنلاین جلسات کمیسیون‌های شورای شهر شیراز به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا

موسوی گفت: به دلیل افزایش همه‌گیری ویروس کرونا، جلسات کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر شیراز تا حد امکان به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شده و پیگیری موضوعات شهروندان نیز به صورت تلفنی خواسته شده است.

۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸

جلب مشارکت عموم شهروندان در پیشبرد پروژه‌های شهری؛ تجربه موفق شهرهای توسعه یافته

موسوی شیوه‌های جلب مشارکت کارشناسان و عموم شهروندان در پیشبرد پروژه‌های شهر را توصیه قانون و تجربه موفق شهرهای توسعه یافته دانست و گفت: امیدوار هستیم خروجی مسابقه پل زندگی، یک یادگار هنری و اثر ارزشمند معماری و شهرسازی از دوران این شورا و شهرداری بر جای بگذارد.

۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶

ضرورت همکاری مجلس با شوراهای اسلامی جهت رفع مشکلات شوراها

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه سرنوشت شوراها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تا حد زیادی در مجلس و به صورت خاص کمیسیون شورا‌های مجلس رقم می‌خورد، خواستار همکاری جدی نمایندگان مجلس و شورا‌ها شد.

۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب
اخبار برگزیده